Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

romuaska
25. júl 2013

@wawa18 myslím,že je ještě brzy,

zuzankamirkova
25. júl 2013

ahojky pisala som vam asi tak pred dvoma tyzdnami,dnes som bola na sone a uz bolo vidiet taku malinku gulicku...doktorko povedali ze to vyzera na taky 5 tyzden....🙂 😀 mam prist znova o tyzden tak uvidime co sa tam ukaze....🙂myslite ze uz aj srdiecko?velmi sa tesime a vsetkym ostatnym drzim palce nech coskoro uvidia krasne II ciarocky na teste.

romuaska
25. júl 2013

@zuzankamirkova teda veliká gratulace ;) a jake jsi mela testiky a příznaky zuzi?? Každé očekávané mimi je uzasbe štěstím;)

zuzankamirkova
26. júl 2013

dakujem velmi pekne,moje priznaky?nejaka zvlastna menstruacia mi prisla o tyzden skor,trvalo to skoro tyzden a bolo to take slabsie,hned ako to skoncilo som si sla kupit testik,prvy den slaba ciarka a dalsie dni zosilnela....to krvacanie bolo zrejme uhniezdenie🙂no a uplne od zaciatku ma bolia prsia a neskutocne bradavky a staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale by som buvala🙂poobede si musim pospat,vcera aj 3 hodinky....zle mi zatial nebolo a papt mi moc nechuti...tabletky som vysadila v maji a som rada ze sa nam to podarilo celkom

dajaaana
26. júl 2013

Mám takový dotaz 🙂 Začala jsem poprvé užívat antikoncepci. Má se brát 2-3 den v ms cyklu. Ale já blbá jsem začala je brát ihned po převzetí. Můj první styk a měla jsem v sobě 2 pililku. Neměla jsem každý den styk jen občas. Minulý týden to mu byl týden a od toho už nebylo nic , žádný styk. Někdy mám příznaky bolení v podbříšku, bolení vaječníu na pravé a někdy i na levé straně. Jako prostě kdyby to mělo přijít. Pililky mám dobrat v sobotu, tak doufám,že ms dorazí. A ptám se myslíte, že ta antikonecepce trochu pracuje ?? Celý ten týden jsem jich měla 10 pililek to už musí pracovat ne ? 🙂 Předem děkuji za odpověd 🙂

zuzankamirkova
26. júl 2013

zabudla som....testy som mala rapiclear a woman secret....🙂

romuaska
26. júl 2013

@zuzankamirkova a bolí tě porad spodek? Ja měla ms taky ted utery středa slabou úplně
? Ja yestuju mamatest a vzdy slabe duchy,dnes best2 ti je 20 citl a vysel větší duch..v limitu pak zeslabl a po zaschnuti je ale vidět pořád slabe ale je,zacinam se doxela bát:/

zuzankamirkova
26. júl 2013

mna pobolieva podbrusko ako ked ma prist menstruacia ale neni to stale iba obcas pocas dna,mne vysla prvy den taka slabsia druha ciarka a kazdym dnom bola silnejsia a silnejsia🙂ale ten pocit je nadherny🙂

zuzinka1989
28. júl 2013

Neviem, co ma to napadlo dneska 😀 ani nie z ranneho, ani ms nemeska....akurat mi teraz vrta v hlave, ci tam nieco vidno, alebo to vidim len ja 😀 😀 😀

brisalek
28. júl 2013

@zuzinka1989 vidím ducha🙂

zuzinka1989
28. júl 2013

@brisalek tak nie som sama 😀 ja som uz aj druhy cisty pozrela, ze ci ta druha ciarka tam nahodou nepriesvita 😀

janulka1980
28. júl 2013

je tam duuuuusik 😅

janulka1980
28. júl 2013

@romuaska ahoj, citam ta tu na diskuzi...jak si dopadla ? 😅

romuaska
28. júl 2013

@janulka1980 ahoj ještě nijak🙂 pořád dušici,ráno testnu...je to neplánované tak mám docela nervy:(

janulka1980
28. júl 2013

@romuaska chapem 😉

romuaska
29. júl 2013

@zuzinka1989 jj vidím ducha takového mám taky🙂 na všech testikách,a dneska rno jsem dlala...rapid nebo jak..a ani náznak čárky :D tak se mi trošku ulevilo🙂

zuzinka1989
29. júl 2013

@romuaska tak mna by aj potesili dve ciarky

romuaska
29. júl 2013

@zuzinka1989 to věřím,sedím pěsti,ksy budeš testovat?? Já pokud mě to nepřestane,nevím asi zajdu na gyn:/ uvidíme,protože aby mě pořád bolel spodek,pivchalo jednou tam,jednou tady,:/ je divoké

zuzinka1989
29. júl 2013

Este mam6 dni do ms tak asi pockam ci pride ci nie....ale taha ma tovaj skor otestovat...tak neviem mozno aj zajtra ale z ranneho skusim

romuaska
29. júl 2013

Já dnes trpím,začli mě pěkne bolet prsa,spodek ani nemluvím,picha mě na vaječníkach,je mi mizeene dnes:/

leniknumber11
29. júl 2013

ahojky, můžu se k vám přidat na pokec??snažíme se asi půl roku..vím že se to podaří a vím že to ještě není žádná dlouha doba, ale i tak člověk tam má toho červíka a je nervozní...a nemám o tom s kým pokecat..manžela stresovat nechci, v okolí se všeci vyptávají zda už se to povedlo a nechci s nima rozebírat, že tento měsíc zase nic ☹ začala jsem minulý měsíc pít kontryhelový čaj, snad brzo pomůže...ovulaci sleduji, zdraví jsme oba..tak to chce jen klid..což se s postupem času samozřejmě dělá čím dál hůř....

aluska11
29. júl 2013

@leniknumber11 ahojky...tiež snažíme od januára a tento mesiac som sa konečne upokojila a už to tak nesílim...človek je z toho na nervy...verím že sa zadarí, len to chce asi svoj čas 🙂 držím palčeky

leniknumber11
29. júl 2013

@aluska11 děkuji za podporu..asi jsem i ve stresu kvůli jiným věcem...jsem v domácnosti a mám občas pocit že jsem dost sama ☹ manžela mám milujícího a úžasného...ale rodiče nemám..tak se asi upnu třeba na sport... 😎

jenyska4
30. júl 2013

@leniknumber11 ahojky, já jsem taky v domácnosti a celkem si to i užívám, protože časem to tak nebude, snažíme se o mimi třetí cyklus tak snad se brzy zadaří 😉

leniknumber11
30. júl 2013

@jenyska4 a jak trávíš čas doma??Já každý den vařím, uklízím...tak když já mám ten komfort že jsem doma, tak chci amozřejmě i manželovi poskytnou odpovídající servis.Je to fajn, na druhou stranu nemám ty zážitky z práce, kolegyně z práce...jak douho jsi v domácnosti??máš nějaký typ jak se ještě více zabavit???

tatranocka
30. júl 2013

Ahojky ,možem poprosit o nazor---meskajuca menštruacia 10dni no tehotenske testy negativne / može sa este jednat o tehu alebo skor o nejaku poruchu cyklu..Dik

aluska11
30. júl 2013

@leniknumber11 jj...sport je dobre riesenie...vyplavuje hormon stastia 😉 dnes som aj ja porusila predsavzatie nesledovat sa...ms meska 3 dni co v podstate nic nenamena.pravdepodobne posunuta ovu...tak som testla a negativny...sa tu smejem a nadavam si zaroven...co uz so mnou

leniknumber11
30. júl 2013

@aluska11 taky si vždycky nadávám, že se moc sledujem a hledám příznaky, pak to dostanu a říkám si jak jsem byla trapná, že to žádné příznaky přece nebyly 😀 jenže naděje umírá poslední a dokud nepřijde menses .... 😕

leniknumber11
30. júl 2013

@tatranocka může to být porucha, může to být těhotenství, může to být cokoliv.... každý to má totiž jinak, někomu se ukážou dvě čárky ještě před opožděnou MS a někomu až několik dní či týdnů po.. ale já už se držím při zdi, aspoň se snažím a řekla bych si, že by tam ty 2 čárky prostě byli a mám jen zpoždění ☹ asi bych šla k doktorovi být tebou

tatranocka
30. júl 2013

@leniknumber11 ..Dakujem ,rande u doktorky dohodnute na pondelok pokial by bol akutný problem tak mam ist na pohotovost..len mam stale v hlave takeho chrobaka ,či este z toho može nieco byt alebo nie..tak som zvedva ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre