Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

manucao
20. aug 2013

@seraa moja,ja mam prsia navrete uz dlhsie..vo februari som mala pozitivny test..prsia naliate,ale nebolo mi vobec zle..test bol pozitivny..a nakoniec mrcha dosla..je to velke sklamanie..Ty to ako zvladas?Ja kazdy mesiac akosi horsie a horsie..a dokonca obidve susedku su tehotne..jedna uz teraz ma rodit a druha je na zaciatku tehu..
na mna dolaha potom taka depka..aj sa snazim nemysliet nato..ale kesa mi ked dorazi mrcha tak ma to zlozi..Inak cely mesiac som OK..s manzelom sa milujeme s vasnou a nie ze musime splodit babo..je to zvlastne..
Kiez by mal manzel rpavdu,ze nepojde na spermiogram,lebo uz nebude treba?A tvoj manzel bol?T y si bola u Dr.
Boze jedna hodina poobede a ja som od rana nevypila kavu..mam ju zaliatu ale nejde do mne..brrrr

emilia25
20. aug 2013

@manucao neboj isto to vyslo aj nam pri druhom synovi nam to vyslo este cez spinenie a hned na prvy prvucicky sup hned rano uz musel ist manzel do prace a prisiel az o dva tyzdne a ja som vedela ze sme tehotny aj ked mi to nikdo neveril ale ja som vedela.teraz som si neni az tak na milion percent ista a zas len ten sprosty duch mi vysiel aj dnes uz ma znich ide fakt drbnut ach jaj.drzim palce a isto to vyslo neboj.

manucao
20. aug 2013

@emilia25 ja neviem..velmi sa bojim sklamania..myslim,ze ten tehu test v nedelu 17teho som robila skoro..predsa len,to neboli ani dva tyzd.od mrchy...len mi je strasne divne na zaludku..ako keby mi vsetko stale islo von..az mi hrdlo zviera

emilia25
20. aug 2013

@manucao tak si sprav este dalsi test neskor o par dni mozno ti pekne vijde ja sice testujem pomaly kazdy den a len duchov vidim ale hadam od nedele tam uz budu pekne dve ciarky a vsetko bude dobre a aj u teba uvidis len treba verit.

manucao
20. aug 2013

@emilia25 ty ked mas ducha,tak ciarku budes mat..
mozno ze test to nezachytil.Manzel mi kupil nejake lacne..lebo dva testy stali 3 eura a robila som si ho doobeda.Bol plne negativny..
Ja uz matne pamatam ake som mala priznaky pri prvej dcerke..ale viem,ze mi bolo strasne zle a zvracala som takmer tri mesiace..az to bolo zle,lebo som schudla tri kila..

emilia25
20. aug 2013

@manucao juj riadne vela ja som tak pri druhom a tretom v 9 mesiaci schudla dve kila a pri druhom som za cele tehu pribrala 5 a pri tretom 7takze ked som porodila uz som nemala ziadne tehu kila a pri kojeni som sla uz dole s vahou co som neschudla pri prvom juj tam som bola riadnu gulicka velika.aj teraz by som chcela mat aj sto kil hahahaha.

manucao
20. aug 2013

@emilia25 das mi vediet,ako ti dopadli testy?Prosim..ja verim,ze budes mat kolajnicky ako Icečko..Moj manzel to najprv neriesil..pred rokom sme kupili dom,kt.sme za necely rok komplet prerobili,aj pristavbu sme stavali..mame za sebou velmi hekticky rok,ale uz dva mesiace byvame v dome..taky klud..tesime sa..dcerka ide do skoly..len to babo nie a nie..a ja sa velmi bojim robit testy ze tam uvidim jednu ciarku..
a tebe nie je tak zle na zaludku?Mne moze byt jludne aj z jedla..ale aj tak..kava mi nechuti a tie prsia ma nebolia na dotyk,len ma do nich tak pichne

emilia25
20. aug 2013

@manucao presne aj mne sem tam pichne v prsnikoch len na zaludku mi je sem tam tazko.no dnes som si aj myslela ze by mohol test vyjst trosku slabo pozitivny vyzeralo to nadejne ale ked test uschol zas sa mi tam ojavila len priesvitna hruba druha ciarka ktora ked este viac uschne sa bude pomaly stracat.tak mi jeblo vychadzaju tie testy ze som s toho hotova.

manucao
20. aug 2013

@emilia25 a to ti meska mrcha?Kolko si tych testov urobila?To ocakavate teraz 4 dietatko?Ty skor ci neskor tehu budes..trirkat sa vam zadarilo..tak bude aj dalsie..ale my sa snazime o nase prve spolocne babo..
ty vole mne je bluvno..fuuj..

emilia25
20. aug 2013

@manucao este nemeska este len ju cakam ma dojst v nedelu ale to uz mi mohol vyjst pekne test ach jaj ja viem ze vyjde az v nedelu no my sme pred dvoma mesiacmi necakane otehotneli aj mi vysiel test no ked som si robila o par dni tak uz nebol ani taky a po tyzdni som zacala krvacat a potratili sme vlastne na druhy den uz maternica bola cista a dokonca aj na ten dalsi mesiac mi stale vychadzali duchovia ale to som nebola u doktora a prisla mi po dvoch dnoch tak bohvie ci som bola vobec tehu a to je vlastne treti mesiac ale to uz sme sli na plno predtym to boli take nehody a manzelovi som povedala ze chcem hned lebo sme sa dohodli na december ale po tychto duchovnych testoch som povedala ze sak staci raz tak ma posluchol tak bolo len raz a potom sme si opet davali pozor.

manucao
20. aug 2013

@emilia25 a snazite sa pravidelne?Ja som pocula,ze nie je dobre casto sa snazit,potom som pocula,ze je dobre kazdy druhy den..ja neviem..tak manzel pojde na spermiogram a som zvedava..podla mna on bude Ok..ale u mna mozno nejaky problem
Ale ked mi bude tak zle aj dalsie dni,urobim si test..lebo toto sa mi nepaci..a ak nic,tak zajdem k Dr.2. 3 septembra mam volno ,tak uz vidim ako ho stravim u Dr.v cakarni

emilia25
20. aug 2013

@manucao presne tak a uvidis ze ti povie ze si tehulka my sme sa snazili iba 1.8 co bol stvrtok a potom sme si uz davali pozor a manzel v pondelok odisiel do prace a pride az 1.9 tak este dva tyzdne budem sama keby aspon manzel bol somnou by mi to rychlejsie ubehlo a to co spolu telefonujeme a ucty jak nejaky velky podnikatelia mi nestaci.asi som uz dlho doma potrebujem aspon nieco pozitivne hahahah.

alexandra16
20. aug 2013

@seraa velmi rada by som hodila foto ale neviem najs kabel do nootebuku 🙂 tak ja to skusim este rano hned ako sa zobudim.som velmi nafuknuta a mam citlive prsia ako pred menzeso.no uvydi sa rano 😉

mayama
20. aug 2013

@seraa nie nemeriavam si, bo mam aj nepravidelný cyklus a striedam nočne ranné a poobedné zmeny, mam nedostat. spánku, a čítala som že to na to vplýva tak preto si nemeriavam.

terry658
20. aug 2013

@terry658 ofiacialne 2 v 1. Nebolo vsak este vidiet srdiecko,lebo som mala zevraj ovulaciu 19. den cyklu. Tento tyzden ideme pozriet srdiecko.

terry658
20. aug 2013

@lenka2688 ofiacialne 2 v 1. Nebolo vsak este vidiet srdiecko,lebo som mala zevraj ovulaciu 19. den cyklu. Tento tyzden ideme pozriet srdiecko.

modrofuzik11
20. aug 2013

v poslednej dobe som sa zacala zaujimat o to, kedy je mozne si najskor urobit tehotensky test🙂. pisete, ze na 10den po moznom otehotneni. to je u mna v piatok. no som zvedava🙂

manucao
20. aug 2013

@emilia25 a manzel kde robi?Moj je doma kazdy den.Ja robim len rano 8 hodinovky a vikend volny a manzel ma ako kedy...aj 4 dni je doma,potom dva dni robi,potom nocna..Teraz za pol.hod.som zjedla hadam kilo aj viac paradajok

emilia25
20. aug 2013

@manucao v prahe a chodi raz za mesiac na 5 dni domkou kez by zostal doma a tu si nasiel pracu ale nechce neni tu praca a robit kde si za par eur by sme nevysli.

danm
20. aug 2013

@manucao ahoj,druhy test bol negativny,ale uz je to 8 dni,co mi meska MS,tak zajtra idem k lekarovi...neverim,ze som tehu,skor sa bojim,ci to nie je nieco vazne,lebo uz asi druhy tyzden mam bolesti v podbrusku.. 😒 ty si si test nerobila?

danm
20. aug 2013

@basulienka2 tak budem drzat palceky 😉 ja chcem zajtra zbehnut k lekarovi 😖

manucao
21. aug 2013

@danm ahoj,robila som si test,ale skoro,lebo len na 12 den cyklu som testovala a bol negativny..
Robila som si ho rpeto,lebo som mala par dni divne pocity v podbrusku a od pondelka mi je uz aj zle..tie pocity ostali,ale pridali sa aj pocity na zvracanie a tazko na zaludku
nevieeem..test by som si urobila este jeden,ale bojim sa..a asi jeto aj skoro robit testik,ked vlastne dnes som 15den cyklu v strede v podstate

manucao
21. aug 2013

@emilia25 takze ste od seba..ale ked sa stretnete,tak je potom ohnostroj v posteli.
Mne je stale rovnako..divne v podbrusku,ako keby mi a kramy isli a aj na zaludku na zvracanie..nezvracam,ale ako keby mi hrdlo zvieralo..fuuuj

sweetjanka
21. aug 2013

Ja som dnes kramy dostala, moc sa tomu netesim, no asi to tak muselo byt. Dala som si vypocitat pohlavie a na dievcatko jonasovou metodou, som zvedava,co sa dozviem 🙂 Drzte sa a dufam, ze snazilky budete ozaj tehotne,nie ako ja ☹

danm
21. aug 2013

@manucao take iste pocity mam aj ja a este k tomu aj bolestive prsia..no,neviem,ci som si to len nevsugerovala 😒 dnes som isla k lekarovi a ako na potvoru ma dovolenku..mam uz nachystany test,ale velmi sa mi do toho nechce,ked si pomyslim,ze zas tam bude len / .tak uz mi nezostava nic ine len cakat 😝

danm
21. aug 2013

@sweetjanka co je to ta jonasova metoda? to pocujem prvy raz... 😕

emilia25
21. aug 2013

@manucao no sme a byva mi velmi smutno tak ho valam stale domov aspon v tomto obdobi keby bol domka mi to rychlejsie ujde ale pride uz buduci tyzden tak to je uz za chvilu.ja mam strasnu kyselinu ked nieco zjem tak ma aj pluca pomaly palia a v krku ale testy stale len duh tak ja uz neviem.

manucao
21. aug 2013

@emilia25 ja som pred cvhilou zvracala..uz mi je lepsie..ale obed som v sebe urdzala an nie pol hod.

emilia25
21. aug 2013

@manucao juj tak to mas sto percentne ze si tehulka.a test si ides kedy robit?

manucao
21. aug 2013

@emilia25 mozno aj dnes..este mam doma jeden..tak skusim...ale nedavam tomu velky doraz...podla mna nie som.Prsia ma nebolia..len to podbrusko,brusko..a napinanie na zvracanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre