Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

emilia25
22. aug 2013

@manucao no ja som stoho vsetkeho tiez strasne hotova.kazdy den sa manzelovi stazujem aby prisiel domov ale nemoze a to su telefonaty aj 10 razy za den jeden trva aj 20 minut a kedze je v cechach tak za kazdu minutu platime tak zas bude pausal ako chlap ale ked ho aspon pocut musim a aspon na tych 20 minut sa s nim porozpravam a poviem mu ako sa citim aj ked chuda mi odtial nepomoze a len na neho prenesiem moje depky ale aspon trosicku sa mi ulavi.no zo zaciatku ma pekne bolelo brucho ale uz par dni nic no a dnes som sa asi ponatahovala a ponahanala s detmi tak ma tam zo par razy dobre pichlo az som sa zlakla.a uz sa asi nebudem testovat uz som minula vsetky testy a stale len duch a v nedelu sa to ukaze a ked tak tak si spravim na ten dalsi tyzden to uz bude na 100 percent ci ano alebo nie.lebo ja som asi aj s tych testov taka nestastna a potom mam len depky ale take ze sa az sama o seba bojim.

manucao
23. aug 2013

@emilia25 ved prave preto to nie je dobre testovat,lebo si zbytocne navodime depky..Mne manzel kupil min.tyzd.testy,lebo som ho uprosila..a varoval ma,nech si ho nerobim,,lebo je to skoro..ale ja som si nedala povedat..bol negativny a tak som cely den mala pokazenu naladu.Vcera som kupila testy..Rapid Clear,2v1,ale nerobila som si este..pockam..
POdla Dr.Jonasa,sme mali vcera zeleny stvrcek..ovulaciu..tak sme skusali..ale poviem ti..mne tie stavy v podbrusku a na zaludku neprestavaju..Vecer sme si dali biele vinko,co ja milujem..ja som mala odbor ked som ho pila a dnesnu kavu nie som schopna od rana dopit..vypila som trochu a kolegynka mi vravi,ze som ako krieda..fuuj

lindusik
23. aug 2013

Ahojte, chcela by som pocut vas nazor.
Mavam pravidelne 31- dnove cyklusy. Dnes som vsak 34dc a mrcha nikde. V nedelu sa mi stala taka cudna
vec. Pocas milovania s mm mi zacalo tiect mlieko, chvilz nato ma strasne zacalo boliet brucho, museli sme prestat. Cely tyzden chodim strasne casto na wcko a brucho ma boli ako na mrchu uz asi 3dni. A to ani nehovorim ze som strasne unavena... Ale rano som si robila test a bol negativny ... Co vy nato?
Volala som na gyndu koli tomu mlieku a bolesti a ona mi povedala ze podla nej to je tehotenstvo a ze si mam test urobit o tyzden...

manucao
23. aug 2013

@lindusik ahoj, ja nie som doktorka,ale podla mna to tiez je tehu..to by bolo krasne co...citam,ze tiez sa snazite..aj my..Ja som teraz 17 DC a tyzden po mrche mi zalabo byt zle..fakt je,ze je to dost nepravdepodobne,aby som ostala na konci mrchy,kt.bola aj kratka..milovali sme sa aj cez nu..ale ze by uz som mala teraz priznaky,sa mi nechce verit..no vec sa ma takto,ze mi je fakt zle..v praci som uz dvakrat zvracala..kava mi nechut..normalne som pila tri kavy na den..a teraz je pomaly pol jednej a ja nie som schopna dopit prvu kavu..je mi z nej tazko,ma zvracanie..aj ked sa napijem vody..hlavne rano..mi je tak z nej zle..a pobolieva ma v podbrusku..inak prsia ma nebolia..co mysliiis, co myslite baby???

emilia25
23. aug 2013

@manucao no ved uz nemam testy a ani ich uz kupovat tento tyzden nebudem sak to uz je len dva dni a v nedelu sa uvidi a ked nepride kupim si ten dalsi tyzden test a kolo 6.9 by som isla na gyndu ak by som do vtedy nedostala.no mne to iste manzel hovoril aby som si ich uz nekupovala ale ked to je jak nejaka pomaly droga ja som si aj dva testy za den robila aj ked som vedela ze to bude rovnake ale som ich proste mala doma tak mi to nedalo bolo to silnejsie ako ja.a teraz uz testy nemam a som celkom pokojna.

sweetjanka
23. aug 2013

@danm Dr.jonas vynasiel metodu, ktorou ti astrolog urci, kedy mas (az 90%) sancu otehotniet a dokonca vedia vypocitat aj pohlavie 🙂 tak mi to uz prislo a urcite vyskusame podla vypoctu postupovat 🙂
Kukni: http://beta.centrumjonas.com/sk ,to je dcera Dr.Jonasa..

manucao
23. aug 2013

@emilia25 presla som tym pred vse pol rokom..tak isto som testovala..bola ciarka potom nebola..potom na dalsi den uz bola druha ciarka silnejsia..mala som vela testov a kazdy iny..
Neviem ci mam cakat..tiez mato laka si urobit,lebo ma velmi matie,ze mi jetak na zvracanie..kavu co som mala rada,chutila mi,tak mi je z nej zle..snad nemam nejakeho bacila v zaludku

manucao
23. aug 2013

@sweetjanka ahoooj..prosim ta o radu,ak mi vies poradit..ja som napisala Dr.Jonasovi..o par dni mi uz prisiel kalendar od augusta toho roku do dalsieho augusta 2014.V auguste som mala zaznaceny cerveny stvorcek na 3.8..vtedy sme spolu skusali a skusali sme aj 31.7...to bolo podla jeho vypoctou a hviez plodne obdobie,alebo ako to nazvat.bolo tam napisane aj dievcatko...no potom som dostala mrchu hned 3 dni nato..7.8 a trvala 3 dni a uz pocas posledneho dna mrchy sme skusali dalej..a po tyzdni mi zacalo byt zle..ale sa to stupnuje..citim horsie sa..vadi mi uz aj kava...je mi z nej zle..zvraciam,ale snazim sato potlacit..no zaludok ma ako na vode a aj v podbrusku mam tlaky..prsia ma nebolia..akurat mam veeeelke dvorce...
co si myslis..mohlo sa stat ze toho 3.8 sa to podarilo..aj nnapriek tomu ze som este dostala mrchu..kt.aj meskala.ale prisla..
Lebo podla toho co som sitala,tak sa na cerveny stvrcek nema snazit,ale den pred tym...
som z toho uplne jelen..asi som nechapava,ale z toho co mi napisala,som domotana..aj s manzelom sme to studovali..vcera som mala zeleny stvorcek..akoze ovulku...DAKUJEM

lindusik
23. aug 2013

@manucao no ktovie ;) nasi znami sa snazili 5rokov a potom im dr. Po edal ze musia aj cez mrchu a na prvu supu sa im to podarilo ;) drzim ti palce, vsetkym nam drzkam palceky

sweetjanka
23. aug 2013

@manucao ja som to pochopila tak,ze cervenou oramovane dni su najplodnejsie, ano je tam napisane,ze sa ma konat oplodnujuca sulož den pred plne cervenym dnom,ale moze sa aj v ten plne cerveny den. Ak mas nejasnosti napis priamo do centra.. ale vies co? tehotna mozes byt, presne toto tam pisali,ze aj ked po oplodneni dostanes menzes, to nic neznamena. preto vela stastia a daj vediet, ci si tehotna,podla mna si 🙂

manucao
23. aug 2013

@sweetjanka ahoj dakujem,ze si mi odpisala..vies,j som pisala do centra,ale neodpisali mi..inak by som sa nepytala take veci na MK..lebo sa hanbim..znie to ako keby som bola tupa,ale fakt som z toho zmatena..snazime sa rok a pol...Ja sa az bojim dufat,ze by to vyslo...este som zabudla napisat,ze v juli som brala 12 dni tabletky do posvy na zapal..a potom sme isli na plno aj ten cerveny stvrcek a mrchu som vlastne dostla toho 7.8 prvu aj po uziti tych antibiotik do posvy.Ja sa len bojim,ze ci nemam nieco zo zaludkom,alebo nieco horsie...je mi divne,ze mi tak hrdlo zviera na vracanie a aj v podbrusku ma boli,ako keby na mrchu.a tie zelene stvrceky su ovulacia,ze??To je tiez velka sanca otehotnenia,ze

emilia25
23. aug 2013

@manucao isto nemas ziadneho bacila tak si este skus test a uvidis a ked este nic tak skus vydrzat az do ms a az potom testuj a uvidis ze uz tam budu pekne ciarocky.

sweetjanka
23. aug 2013

@manucao ja si myslim,ze z toho,co si napisala, by si tehotna mohla byt. Presne,skus test..aj ked mas menzes mozes byt tehotna!!! ano,zelene dni su tiez plodne dni,vlastne len zelene a hlavne cervene dni su plodne dni, len v nasom pripade, ked chceme len dievcatko, musime len v cervene dni,ked vychadza dievcatko 🙂 lebo prelinajuce sa cervena so zelenou su mozne obe pohlavia 🙂
Ty sa urcite neboj, vsetko je na dobrej ceste,viem,ze si nedockava, no prajem ti, aby si sa dockala dvoch ciarociek 🙂

myskaq
23. aug 2013

Ahoj 🙂 mam dotaz zajima me jestli je mozne otehotnet pred MS. S pritelem jsem spala 17.8. Pocas 3 dnu jsem mela bily kremovity vytok hustejsi konzistence vubec nevim zda to byla ovulace nebo ne..tri dny nato jsem dostala ms ale neni tak silna mam ji vzdy 6 DNI A 7 JEN SPINIM NO DNES JE TO 4 DEN A JE SLABA ..MYSLIM ZE JE HLOUPOST OTEHOTNET PRECE POKUD JSEM MS DOSTALA 3 DNY NATO TAK SE VAJICKO NESTIHLO ZAHNIZDIT NE ? ZADNE PRIZNAKY ZATIM NEMAM JEN TROSKU ZVYSENY APETIT A TROCHU TAKOVA KOVOVA CHUT V PUSE... CO MYSLITE ?? :(

sweetjanka
23. aug 2013

@myskaq ..Dr.Jonas napisal, ze je kmen, kde maju pohlavny styk len ked ma zena menstruaciu..a porodnost je normalna..preto to asi na tomto nezalezi.
Kazda zena je ina a raz ma plodne dni vtedy a raz vtedy. Mam tiez znamu,kt. mala pohlavny styk cez menstruaciu a otehotnela (pricom sa nechranili, lebo si myslela,ze vtedy otehotniet nemoze)

myskaq
23. aug 2013

@sweetjanka to je zajimavé děkuji za info takže nejaké procento % tam byt muže .. ? Moc s tím nepočítám ale testovat raději budu .. :/ až tak za 4 dny :/ uvidíme zatím mi není nijak neobvykle :/ jen me zajímalo jestli je to mozne. Spousta lidi mi psalo ze to je hloupost a ze by se nestihlo zahnizdit ale četla jsem pravé spoustu pripadu kdy se to stalo .. Děkuji moc ;)

manucao
23. aug 2013

@sweetjanka dakujem ti...no ja som napisala p.Jonasovi tak spontanne..ani som to neplanovala..v praci som natukala mailik a uz to islo.. ked som mala v rukach ten papier od neho,tak som zistila,ze na cerveny den sme isli...ja si znasim kedy sa s manzelom snazime..tak pre seba..do maleho kalendara..inak parkrat sa stane cez den,ze ma zaboli v prsiach,ale nic silne to nie je..tak ako keby mi v nich nieco prudilo..a ci to bude chlapec,alebo dievcatko..mne je to jedno...manzel ma ist na dalsi tyzden na spermiogram a on mi sale tvrdi,ze nepojde,lebo to nebude nutne..kiez by mal pravdu

patik114
23. aug 2013

Ahojte mne uz 4 dni je zle zaludok ma boli chute mam ine lebo som tip ktory je skor na zeleninu ovocie a teraz mi ide chut na udene kolbasku a take vobec mi neide chut na sunku , ovocie, zeleninu , meso ..........castejsie mocim ...mala som nechraneny pohlavny styk s partnerom ......mala ste niektora take priznaky ??

terry658
23. aug 2013

@lenka2688 No naskytol sa problem. Som 6+2 a babo neni vidno na utz. Takze mi doktor oznamil,ze mozno potratim. FRobia mi teraz odbery na hcg hormon ale vysledky budu az v utorok. 😒

lucinka1502
23. aug 2013

Ahoj holky. Tak dneska jsem byla na gynde. Na ultrazvuku sice nic, ale HCG v krvi 60 🙂

lila17
25. aug 2013

Ahojte dievcata,vie mi niekto poradit?dnes by som mala dostat MS ale zatial nic,uz tyzden mam strasne naliate a bolestive prsia,s manzelim sa snazime o babo uz dva roky,je mozne aby som bola tehu?

lenka2688
25. aug 2013

@terry658 Och jeminku moja....to ako sa mohlo stat??? Daj vediet, ked budes vediet vysledky... :( A preco si sla na USG? A lekar s tym nevie nieco spravit??

terry658
25. aug 2013

@lenka2688 moj doktor ide na dovolenku. Len mi povie ci mam ok vysledky. Ak nie tak bude nasledovat spontanny potrat

lenka2688
25. aug 2013

@terry658 :( neboj nic, bude dobre.... Daj potom vediet

alienka000
26. aug 2013

@lindusik moze byt, ze si v tom 😉 Ja som mala presne tiez bolesti ako pri MS, unava neskustocna a vela som behala na wc 😉

manucao
26. aug 2013

@emilia25 ahooooj,tak ako sa mas?myslela som na teba vcera ci ti dosla mrcha..Ja som tu nebola rpipojena od piatku..a zajtra sa v praci pripoji,tak si napiseme..Drz sa

emilia25
26. aug 2013

@manucao ahojkaj tak od soboty vecera ma boli brucho jak keby chcela prist ale veru v nedelu nedosla a ani dnes aj ked som s toho nervozna a chodim furt na zachod lebo brucho boli jak by chcela dojst a do toho tie blaznive vytoky tak len trpim ci sa na koniec nespusti.dnes som si robila test bol trosicku pozitivnejsi uz to nebol duch ale slabo ruzova ciarka este testnem zatra rano a uvidim.

manucao
26. aug 2013

@emilia25 jooj moja.ty si tehu..to mas jasne..slabo ruzova ciarka to je tam...na beton si tehu..ja som ti to uz povedala minule,ked si mala len ducha..lebo ten duch sa len tak z nicoho nic neurobi...ak zena nie je tehu,tak ma uplne cisty test ako som ho mala ja..robila som v sobotu a bol biely ak sneh..niiiiicccc...a to bol 19 den cyklu..alebo 18..to je uz jedno
takze zajtra budes mat uz ruzovejsiu ciarku...takze cakate 4 babatko...boze to je kraaasa..TES SA ZENA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emilia25
26. aug 2013

@manucao dakujem dakujem dakujem a este raz dakujem aj ja dufam ze je to tehu ale ako hovorim este to nemame vyhrate minule tiez testy pozitivne a pekne tyzden nic a potom krvacanie sla som na pohotovost a tam uz 4mm gestacny vcacok a na druhy den u mojho gynekologa uz bola maternica cista ani by mi neveril keby mu nedam tu spravu z tej pohotovosti.tak ja sa len budem modlit aby mi to pekne doktor potvrdil.ale tesim sa juj.

manucao
26. aug 2013

@emilia25 idem pozerat burlive vinko..tak pojdem off a teba poprosim..napis mi bliezsie o tom,gestacnom vacku..ci co to je...ako to na tej pohotovosti zistili a vsetko..zaujima ma to...dakujem..pekny vecer..papa zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre