Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

emilia25
26. aug 2013

@manucao papap aj tebe pekny vecer.

lucica
26. aug 2013

Ahojte.mam otazku.mam uz jedno dieta bude mat rok.zatial na druhom nepracujeme.pouzivame kondom.ale mali sme pred 2 tyznami.(zhodou okolnosti plodne dni)sex.bol s kondomom,ale po pol hodinke sme si to zopakovalu.na zaciatok bez kondomu ale po par minutach si ho nasadil.mohol mu ejakulat zo spermiami z predosleho sexu zostat na ude a tym sa pri druhom sexe dostat ku mne spermie?medzi tym nebol v sprche ani na wc.mozno blba otazka a divne opisana situacia;ale 3dni mi meska menzes.mavam ho presne po 28 dnoch

evinka2308
26. aug 2013

Ahoj. Mozne to je nakolko je treba aby partner isiel po styku na wc, nakolko spermie ostavaju v mocovej trubici. Skus si spravit test, ten by to uz mal ukazat, ak by si bola tehotna

evinka2308
26. aug 2013
manucao
27. aug 2013

@emilia25 ahojky,tak ako...urcite mas kolajnicky 🙂 🙂 🙂 🙂

emilia25
27. aug 2013

@manucao ahoj ale kde ze je to rovnake ako vcera vobec nebola silnejsia a to bol cisto ranny moc tak ja neviem.mozno este dojde a je to len meskanie uvidim alebo si zajtra spravim iny test jak do vtedy nedojde.

manucao
27. aug 2013

@emilia25 skus to odfotit mobilom a posli mi to cez mms...prosiiim

emilia25
27. aug 2013

@manucao posli cislo cez ip.

lucica
27. aug 2013

@evinka2308 No dnes som chcela ist do lekarne ked som rano isla s malym na nakup, ale lekaren otvarala az o 9. Tak az poobede, alebo zajtra. Do zajtra ho urcite spravim, lebo ideme na 4 dni na dovolenku do tatier a som zvedava. Manzelovi som este nic nevravela o tom, ze meska... tak uvidime

manucao
27. aug 2013

@lucica ahoj a kolko dni ti meska??Ja mam dostat mrcu 5.9,ale od poslednej mrchy co bola 7.8 mam kazdy den take pobolievanie v podbrusku..tlaky..pred tyzdnom som mala obdobie vracania...ale preslo...a teplota je len 36,8.takze si pockam ci sa dostavi..co podla mna ano..

lucica
27. aug 2013

@manucao mne meska dnes 4. den. Mala som dostat v piatok 23.8.

evinka2308
27. aug 2013

@lucica
skus si ho spravit teda zajtra a daj vediet ako si dopadla 🙂 drzim palce

knowlesova
27. aug 2013

Ahojte, mám menšiu dilemu. Pred 3 týždnami som mala pohl. styk presne povedané bol to pondelok a hned den na to som začala mať veľké bolesti. V podbrušku až to strielalo do krížov. Aby som upresnila, mám antikoncepciu minerva a užívam ju veľmi nepravidelne, ale vzdy si tabletu dám (nevynechávam). Partner neejakuloval do mňa ale určite výlučky tam boli. Išla som v piatok ku gynekol. a urobil mi potrebné vyšetrenia. Všetko ok. Mávam často problémy typu: zápale a zlé trávenie. Už ma to drží vyše 3 týždňov a bolesti sa presunuli do pravého boku, ustavičné pichanie a prechádza to do ľavého boku plus krížov a aj pri nadýchnutí bolesť hrudníka. Test som si robila týždeň po sexe a bol negatívny. Ale stále sa obávam, či nie som v tom.
Poprosila by som o radu, čo to môže spôsobovať. Na potrebné vyšetrenia ako sono, som objednaná až za 2 týždne, tak by som sa rada poradila dovtedy.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.

vavrenka
27. aug 2013

@knowlesova a vies, kedy si mala ovulaciu, teda, kedy mohlo dojst k oplodneniu? dobre teh. testy s citlivosotu 10 ti uz vedia ukazat 10-11 den po ovulacii/oplodneni, ci si tehu alebo nie. ale ked ratam, ze spermie su schopne v tele zeny oplodnenia 3-4dni, tak uz by ti tehot. test mal ukazat, ci si alebo nie si. ale bola by to velka zhoda okolnosti- antikoncepcia, preruseny styk, hm.. a tie bolesti k tehu nevyzeraju. tehu priznaky sa najcastejsie prejavuju ako PMD- predmenstruacny syndrom, len s tym, ze nakoniec ms vacsinou nepride 😉

meritka
27. aug 2013

kocky mne 16 dni po meskani menstruacie stale nic testy neukazovali a nakoniec cakame babatko takze ak chcete mat istotu tak treba testy opakovat aj neskor 🙂

knowlesova
27. aug 2013

Kedy som mala ovuláciu to ozaj netuším a poviem právdu, že si to ani neviem vypočítať. Ako na to. Je to pravda, že bol by to pech, keby pri tomto všetkom som ostala v tom. A ešte k tomu menštruáciu som dostala. Dostala som strach, ked som si vyčítala, že pri uhniezdení vajíčka sa maternica rozširuje, a ja mám bolesti. Takže si myslíš, že je to nepravdepodobné aby som bola tehotná? Kedže na gyne som bola 4 dni po pohlavnom styku, lekárovi by sa určite nič neukázalo a určite ani po výteroch však? Je mi trápne k nemu znova ísť, ale bolesti bolesti som prv mala vaječníky. Dal mi antibiotiká a bolesti prešli ako som písala do boku. Bolo by dobre si spraviť ešte jeden test? Inak dakujem veľmi pekne za reakciu na moje otázočky, lebo som už všelide písala a nikomu sa nechcelo reagovať 🙂

knowlesova
27. aug 2013

@meritka aj v tom niečo bude. Takže v mojom prípade, by som mohla dalši vyskúšať, ked už to sú 3 týždne od pohl.styku však?

knowlesova
27. aug 2013

@vavrenka Kedy som mala ovuláciu to ozaj netuším a poviem právdu, že si to ani neviem vypočítať. Ako na to. Je to pravda, že bol by to pech, keby pri tomto všetkom som ostala v tom. A ešte k tomu menštruáciu som dostala. Dostala som strach, ked som si vyčítala, že pri uhniezdení vajíčka sa maternica rozširuje, a ja mám bolesti. Takže si myslíš, že je to nepravdepodobné aby som bola tehotná? Kedže na gyne som bola 4 dni po pohlavnom styku, lekárovi by sa určite nič neukázalo a určite ani po výteroch však? Je mi trápne k nemu znova ísť, ale bolesti bolesti som prv mala vaječníky. Dal mi antibiotiká a bolesti prešli ako som písala do boku. Bolo by dobre si spraviť ešte jeden test? Inak dakujem veľmi pekne za reakciu na moje otázočky, lebo som už všelide písala a nikomu sa nechcelo reagovať 🙂

meritka
27. aug 2013

@knowlesova no skus zopakovat tehu test ak nic neukaze tak chod este k lekarovi ked mas bolesti netreba nic podcenit aby to nebol nejaky zapal alebo tak, ak uzivas antikoncepciu tak asi tehu nebudes i ked mala by sa uzivat pravidelne v rovnakom case aby bola stale rovnaka hladina hormonov v tele inac je tu riziko ze nebude ucinna, drzim palce aby bolo vsetko o.k.

knowlesova
27. aug 2013

@meritka práve ja som u lekára bola hned po 4 dnoch. Spravil mi vyšetrenie a všetko bolo v poriadku. Radšej pre istotu urobím ešte jeden. Dakujem 🙂

vavrenka
27. aug 2013

@knowlesova ako pise @meritka skus este jeden test, taky s tou citlivostou 10 (napr. mamatest pruzky, alebo pepino priamo do mocu z DMky, rapiclear pruzky) pre pokoj v dusi 😉

lucica
28. aug 2013

@evinka2308 tak testy spravene, vcera vecer negativne, dnes rano negativne a dnes okolo 10 som dostala menzes. Tak sa celkom tesim, nakolko s druhym babom sme chceli este minimalne pol roka cakat.

ladysally
28. aug 2013

Ahoj,můžu otěhotnět když se s přítelem nechráníme a provozujeme přerušovanou soulož a on s mi udělá na břicho,já se o to otřu prsty a dodělám si sama?Nejde o mě,,ale moje snad né příbuzná se k tomu přiznala 😠

aluska11
28. aug 2013

@ladysally ahojky...no pokiaľ si spermie prstami zavedie do vnutra tak jasne že môže otehotnieť...

patik114
29. aug 2013

Ahojte dnes som si robila test neni pozitivny ale zas som este len 2 tyzdne od mozneho oplodnenia myslite ze by nevysiel uz pozitivny ?? :/

lindafr
29. aug 2013

@patik114 Pokud víš den, kdy jsi měla ovulaci, tak ano, z 99% je test aspoň slabě pozitivní kolem 10DPO. Nejlepší bude vyčkat na den očekávané menstruace a otestovat až jestli nepřijde... Když přijde, tak bohužel.

matazo
29. aug 2013

ahojte, som tu nová, ale už dlhšie čítam vaše príspevky, tak som sa rozhodla pridať. Tiež sa snažíme o bábo už 5 mesiacov a zatial nič. Ale chcela by som sa spýtať na váš názor. Poslednu MS som mala 6.8. ale iba jeden den slabu a potom 2 dni špinenie. Potom asi o týžden na to ma začali bolieť prsia a bolia do teraz. Je to také pichanie a pálenie a pridala sa aj mierna bolest v podbrušku akoby som mala znovu dostať, ale ešte je skoro, lebo DC je u mna tak 35dni. Test som si robila v nedelu, ale bol negatívny. K doktorovi sa chystám 9.9., skor sa tam nedostanem.Čo si myslíte? ďakujem.

lays
29. aug 2013

Ahojte.som tu nová ale sledujem to tu už dlhu dobu.mam 3rocnu dcéru a chceli by sme druhé bábätko.v júli som otehotnela,ale 17.7.2013 mi urobili kyretaz v 6 tt (aj keď to vyzera tak,že to nemuselo byt a lekári pochybili).teraz sa snažím znovu otehotniet.prosim,vidíte aj vy slabunkeho ducha na teste alebo to iba ja siho tam tak veľmi želám vidieť?dakujem

adrrikaa
29. aug 2013

@matazo tvoje príznaky vyzerajú na tehotenstvo...špiniť počas tehotenstva je normálne a ked ťa bolia aj prsia, tak je dosť možné, že by si tehotná mohla byť...a ked ti test ukázal negatívne, tak vyskúšaj ešte jeden pre istotu. tie testy tú 99% už asi 10 dní po oplodnení. 🙂

adrrikaa
29. aug 2013

@lays ja tam nič nevidím,, ale je možné, že to skresľuje, ked je to fotené...vydrž ešte pár dní a urob si ešte jeden test. držím palce, aby bol pozitívny a svietili ti tam dve čiarky, ked si to tak veľmi praješ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre