Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mells
12. sep 2013

Ahojte vsetky kocky z tohto fora 🙂 ,
otazocka na vas 🙂 . Co myslite mozem sa zacat radovat alebo radsej este nie.... ( takto pred rokom som bola tehotna ale potratila som v 13 tyzdni :( ... ) MS my uz vynechava 10 dni. 🙂 tajne dufam ze tento krat nam to vyjde 🙂 manzelovi som este ani n nepovedala ... 🙂

lukaskam
12. sep 2013

@mells podľa foto to vypadá na gratuláciu 😵

mells
12. sep 2013

@lukaskam strasne moc sa bojim tesit ale tvoja odpoved ma velmiiii potesila 🙂 dakujem za nu ...

lukaskam
12. sep 2013

@eva007mp to je premočený test keď kukneš iné teszy dievčatám tak vidíš že čiarka má byť troška ďalej

lukaskam
12. sep 2013

@mells držím palce nech to dobre dopadne 😵 😵 😵

mrkvicka12345
12. sep 2013

baby, stalo sa vam niekedy, ze oba testy citlivost 10, jeden pozitivny a jeden negativny?
takto vyzeral ten prvy, druhy, asi o dve hodiny neskor biely ako sneh ☹

mrkvicka12345
12. sep 2013

@mells podla mna sa mozes radovat 🙂 na vsetkych vidim ciarky, takze gratulujeeeem 🙂

blackcat8885
12. sep 2013

Baby 2dni po meškaní si už môžem spraviť test?Ukáže už niečo?Pri prvom tehu som ani nerobila,bola som kôli iným veciam na gynde takže to zistil rovno lekár.Už teraz sa bojím ☹

aluska11
12. sep 2013

@mells toľko // .niet o čom pochybovať...🙂

mells
12. sep 2013

@mrkvicka12345 dakujem za tvoju odpoved 🙂 potesila ma tiez velmi

mells
12. sep 2013

@aluska11 bodaj by si aj ty mala pravdu 🙂 xixi .... dakujem za tvoj nazor a odpoved ;)

anjelicek26
12. sep 2013

@mrkvicka12345 - dve hodiny neskor asi nebol ranny moc ze ano 🙂 Takze klidecek 🙂 To su dve ciarky.

mells
12. sep 2013

@mrkvicka12345 skoda ze ti neviem poradit ale drzim mooc palceky aby ti tam tie palicky ostali 🙂 a aby sme ti mohli pogratulovat. Vela siiil prajem 🙂 tie budes(me) potrebovat 🙂 ps: urob si aj iny test ;) ja som tiez len jednemu neverila

dancul177
12. sep 2013

@mells gratulujem, vsade su dve ciarky 🙂

mrkvicka12345
12. sep 2013

@anjelicek26 ani ten test s // nebol z ranneho 😀

mrkvicka12345
12. sep 2013

@mells zajtra urobim 🙂 dam potom vediet, ako som dopadla

kalexis
12. sep 2013

ahojte baby, budem mat asi "hlupe" otazky ale budem rada ked mi poradite. konecne sa snazime o babo, teda tento mesiac sme zacali, a prvy pokus bol sobotu 7.9. kedy bol posledny den ms. ms bol 4.7. . od soboty je mi tak divne, aj brusko pobolieva, stale mam chute na vyprazane a som ospala. navyse vobec netusim kedy mavam ovulku, teplotu si nemeriam a tehu test je este skoro. viem ze najlahsie je pockat, tak sa chcem spytat na prve a najistejsie príznaky tehu.
17.9. urcite urobim test ci nahodou. ale myslite ze je mozne otehotniet posledny den ms ?

mells
13. sep 2013

@dancul177 dakujem 🙂 za tvoj nazor a odpoved 🙂 sa to hned z rana super cita ... musim stale pozerat na testy ci nahodou tie ciarky nezmyzli 🙂

lusi79
13. sep 2013

@kalexis ahoj,,,no otehotniet teoreticky môzes aj posledny den MS, ale ak mas pravidelny cyklus, ovulka byva zhruba v strede cyklu, to znamena, ze ak mas 28dni tak ovulka je zhruba na 14den,,na príznaky tehu je este strasne skoro, pochybujem ze by si to uz pocitovala,,,,mozno iba psychika hra rolu,,my ked sme sa snazili 1 mesiac tiez som sa nevedela dockak terminu kedy by mala prist mrcha,,dokonca 1 den meskala tak som sa v hlave tesila a hnusoba na druhy den prisla,,,najcitlivejsie testy ti ukazu najskôr 10 dni po otehotneni,,ale radsej pockaj tak 2-3 dni pred mrchou, tam by ti uz malo presnejsie ukazat ci hej ci nie,,dokonca niekomu ukaze az po tom co mrcha mala prist a neprisla,,kazda je ina 🙂 drzim palce nech to vynde

sonidlov
13. sep 2013

Ahojte baby,chcela by som sa poradit. Dnes som 23DC a test je negativny. Pred dvomi dnami ma bolel vajecnik a od vcera mam zaludok ako na vode a ide mi vsetko hore. Myslite si,ze by bola sanca byt tehulka??☹). Dakujem za radu,strasne by sme chceli babo.

kalexis
13. sep 2013

@lusi79 asi mas pravdu a je to psychika, dakujem za podporu 🙂 asi bude ozaj najlepsie pockat az do ms. skusim sa zamerat na nieco ine aby som stale na to nemyslela 🙂

mata210
15. sep 2013

awojte baby prosim poradte mi.. 14.8.som mala dostat menzes ale nedosiel mi az na druhy den.. od 9.8 som mala pravidelny sex s priatelom az do toho 14. teras som mala menzes dostat 11.9 ale este stale nic. prsia ma strasne bolia a trochu pobolieva brucho ako pri menzese. je mozne aby som bola tehotna?? sex nemame chraneny..

julka82
15. sep 2013

@mata210 samozrejme, ze je to mozne 🙂 urob si tehu testik

mata210
15. sep 2013

no este skusim ppockat ale ak mi do pondelka nedojde tak si urcite urobim..dakujem.. ale tiez menzes moze mi meskat aj zo stresov v skole

solleil
15. sep 2013

prosím Vás čo myslíte, môžem sa tešiť...? testy sú robené asi 12DPO (ešte sa bojím aby to neodišlo s menštruáciou) ale aj bazálna teplota je najvyššia akú som kedy mala 36,9. ale dnes mi je dosť zle už a v noci som mala strašné bolesti v podbrušku ale po chvíli to prešlo.
vdaka už by osm sa rada tešila. o 8 mesiacoch.

eeen
15. sep 2013

@solleil vypadá to moc nadějně 😉

solleil
15. sep 2013

@eeen dakujem...dúfam že sa to podarí. len neviem čo sú tie bolesti v podbrušku....čítam tu na fórach že tehu môže odísť s menštruáciou tak sa bojím....asi by som to už nemala čítať. 🙂

eeen
15. sep 2013

@solleil no může to být zabydlování drobečka 🙂

solleil
15. sep 2013

@eeen snad máš pravdu..dakujem za reagovanie. som trošku pokojnejšia.

eeen
15. sep 2013

@solleil není zač...držím pěsti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre