Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mata210
16. sep 2013

julka82@ tak ms som predsa len dostala a testy som si robila vcera dva a vysli mi negativne... 😒

kristinka28
16. sep 2013

cavte baby mam jednu otazku co si myslite menzes mam pravidelnu len pred ukoncenim menzesu spinim take hnede posledny den ,no ten mesiac posledny den som mala ciste ,a vecer iba trosku ruzove co je to ,to sa mi etse nestalo stale mam hnedy vytok a teraz nic poradte mi dakujem

linda20111
16. sep 2013

@kristinka28 podla toho tehotna niesi..

kristinka28
16. sep 2013

@linda20111 ahoj som rada ze mi niekto odpisal,,,urcite niesom len neviem preco tak som mala ked kazdy posledny den menzesu mam stale hnedy vytok a teraz nic

linda20111
16. sep 2013

@kristinka28 tak to neviem ani ja 🙂 tiez som zvykla mat taky vytok posledny den a prave ze mne to vadilo a som zistovala preco ho mam 🙂 myslela som si ci to nemoze byt priznak nejakeho zapalu, alebo choroby 🙂 ale potom som zistila ze to je normalne a tak isto je normalne aj ked taky vytok nieje 🙂 teraz ho nemam a som spokojna 🙂

kristinka28
16. sep 2013

@linda20111 🙂 A TAK JE TO HEH dakujem ti za odpoved ja som si myslela ze to nieco je ,,,pekny vecer

pavla89
17. sep 2013

Ahoj holky, prosím o radu. Od konce května neberu HA a snažíme se o miminko. Menzes mám nepravidelnou, ale většinou se pohybuje kolem 30DC. Dneska to je 32DC a před 4 dny se dostavilo špinění, který se objevuje obden (nikdy před tím jsem nešpinila) hlavně mě od minulýho týdne pobolívá v podbříšku a jsem pořád unavená. Včera jsem si dělala test a pouze / ☹ myslíte, že je nějaká šance, že můžu být těhotná?

klaudy21
17. sep 2013

Ahojte, potrebovala by som poradit, posedny menzes som mala 5.8. uplne normalny, samozrejme mala som aj styk nechraneny ale davame pozor, partner nejde naplno. A koncom augusta som brala vaginalne antibiotika bolo tam 6 tabletiek, ked mi ich lekar predpisal urobil aj vysetrenie sono atd a tehotenstvo nezistil, krv mi nebral. No menstuacia v Septembri este neprisla, mam pocit ze mam priznaky je mi zle sice nie velmi ale taky zvlastny pocit ako keby som nieco zle zjedla, bolia ma prsniky, niekedy mam pocit ze uz uz pride menstruacia ale nic len vytok, niekedy silnejsi biely inokedy priehladny, som dost unavena ale ja uz neviem ci si to nahovaram, lebo babo by som naozaj chcela velmi, Robila som si dva tehotenske testy asi pred tyzdnom, najprv jeden a o dva dni druhy a boli negativne, ale nerobila som ich z ranneho mocu ale vecer aj to moze ovplyvnyt vysku toho hormonu????dnes som kupil BlueClear a ten uz urobim rano ked nazaspim a nezabudnem pred rannym curanim. Myslite zeby sa moj sen byt mamkou mohol zacat plnit???Prosim o ranu a nazor, Aj by som sla k lekarovi ale zijem v zahranici a koncom augusta vlastne ked mi lekar napisal tie lieky tak som bola na dovolenke, Mozem byt tehotna alebo mohli tie antibiotika niejako narusit cyklus, ktory som mala presne asi tak na 3-4dni max, meskanie. DAKUJEM

solleil
18. sep 2013

baby čo myslíte môžem sa už tešiť?...
toto je graf
http://www.fertilityfriend.com/home/464c4e
a 4 testy mám pozitívne.
ale lekárovi idem až za 2 týždne...kázam mi prísť tak.

linda20111
18. sep 2013

@pavla89 ano, je to mozne, na zaciatku tehotenstva ani mne neukazal test dve ciarky, az tyzden po meskani. tak drzim palce nech to vyjde 🙂

linda20111
18. sep 2013

@klaudy21 tie vaginalne antibiotika by podla mna nemali narusit cyklus, skor mozno ten zapal co si mala, ale ani to neviem povedat s istotou.. len jednemu nerozumiem, preco si davate pozor s priatelom, ked chces babo? na tvojom mieste nechcela by som otehotniet v tom case ked si brala tie antibiotika, teda si mala nejaky zapal, zda sa mi to nie vhodne pre babatko...

linda20111
18. sep 2013

@solleil ja tomu grafu nerozumiem, niesom taky matematicky typ :D ale 4 pozitivne testy uz je ina vec! Gratulujem ti, len davaj na seba pozor teraz ked je take chladne pocasie aby si neprechladla to by nebolo dobre na zaciatku tehotenstva.

solleil
18. sep 2013

@linda20111
to je bazálna teplota...ale nevadí aj tak ma tvoja reakcia potešila a upokojila. stále mám také pocity strachu....ale asi to k tomu patrí. aha dakujem za radu...tak sa budem dobre obliekať🙂)

linda20111
18. sep 2013

@solleil poznam ten pocit.. este aj ked mi lekar potvrdil tehotenstvo, stale som tomu nemohla uverit 🙂 vela stastia a drz sa 🙂

solleil
18. sep 2013

@linda20111
dakujem🙂

mmarch
18. sep 2013

ahoj holky, tak jsem z toho jelen, podle grafu mi kamarádka pořád říká, že se určitě zadařilo, včera jsem měla dostat ms a nic, ale těhotenské testy taky negativní, ani ducháček, co myslíte, mohlo by se zadařit? cítím se jako by na mě něco lezlo, jsem unavená,bolí mě hlava, občas se mi zatočí, pořád lítám na wc s pocitem, že se počurám a pobolívá mě podbříšek, jinak nic víc. Není to ještě brzo na tt? http://www.fertilityfriend.com/home/480c43

nkem
18. sep 2013

@mmarch no podľa príznakov by si mohla byť 😉 skús počkať chvíľu potom ísť k doktorov na krv,jiriho to je najistejšie. Inak ja mám tie isté príznaky a podľa testov som tehu 😉

mmarch
18. sep 2013

@nkem děkuji za komentík, jen se raději ještě neraduji, po 3letech snažení to beru raději ještě s hodně velkou rezervou 🙂

azmuk
18. sep 2013

@solleil no myslim, ze je to tam! Gratulujem🙂

nkem
18. sep 2013

@mmarch tak tfuj tfuj tfuj,tfuj nech to vyjde 🙂

blackcat8885
18. sep 2013

Baby poradte mi.Mrcha mešká 8dní,včera som robila test a je negativny.Mohla som ho spraviť zle?Mám spraviť ešte jeden?Mala som Gravitest alebo tak nejak sa vola,nacikala som do nadoby a ponorila.Neviem teraz.Pred tehotenstvom som mala nepravidelne a po pôrode sa celkom pekne upravila meškala tak 1-2dni.Alebo sa vraciam do stavu pred tehu?

kacenka1979
18. sep 2013

Tak těhotná být můžeš pravděpodobnost je malá ale je🙂 záleží kdy styk byl pokud v plodnych dnech tak ano co já vím ....ja otehotnela podobně🙂 ale teda vyvrcholení bylo...prý mimo mě🙂)) takže tak....za 2 dny by měl byt syn u mě v náručí a upřímně nelituju ničeho a taky jsem neměla procházku růžovou zahradou ale i tak jsem se rozhodla do toho jít pravda školu už mám dávno za sebou ale kup si test a uvidíš....hlad jsem měla taky ale až o hodně dyl....cca 3-4 týdny po oplodnění+ bolest prsou před vynech.ms...tod vše pak bolest břicha ale každá to vnímá jinak....tady to nevyřešíš🙂 takže šup pro test a pisni co a jak...

knowlesova
20. sep 2013

Ahojte babule, podla mojich 3 vysledkov z teh.testov mozem usudit, ze je nulova sanca byt mamickou. Vsak ze? Alebo stalo sa to aj niektorej z vas, ze napriek takymto vysledkov boli tehotne? 🙂))

adrrikaa
20. sep 2013

@anatalia77 ja som mala v marci MA v 11tt a neviem to z toho pasu odstrániť 🙂

tomasko27
20. sep 2013

No asi som aj ja tehotna,aj ked si hovorim ze nie,co den to su tie priznaky zretelnejsie,a nahovarat si to asi nenahovaram lebo ani na to nemyslim a potom si uvedomim ze zase sa ten priznak objavil,super ☹ 🙂

katarina104
20. sep 2013

@mmarch podla grafu je skoro urcovat ci si tehu...si len 6 den po ovulacii...faza trva cca 11-16 dni..takze najskor testovat by som 11 den po ovulacii...teplota pekne stupa, mohlo sa podarit...

bubinka_20
21. sep 2013

ahojte, poradite mi? som 11 DPO, v case ovulky sme s manzelom sli naplno, uz par dni ma boli komplet cely podvozok - podbrusko, pichaju ma vajecniky, ide mi to do krizov - presne ako pred MS, ale tu mam dostat az o tri dni a tieto stavy uz davno nemavam - maximalne tak v den, ked MS dostanem. vcerajsi poobedny test bol negativny...a vzdy vecer, ked zalahnem, tak dve hodiny nemozem zaspat, co mi je zle od zaludka - ked som cakala dcerku, tak zo zaciatku som mala nevolnosti iba vecer, myslite, ze tam je sanca? uz mi z toho sibe, ako sa stale sledujem 🙂

aluska11
22. sep 2013

@bubinka_20 ahojky...tiež čakám ms za 3 dní...a som na tom podobne ako ty...prsia ma bolievaju vždy ale teraz akoby ma pálili či svrbeli...picha ma v podbrusku...a žalúdok? Ani neviem...testovať nechcem...pretože sa bojím že toto všetko ma zas na svedomí moja psychika lebo si mimi veľmi prajeme...takže budeme asi obe dúfať že to konečne vyšlo 🙂

linda20111
22. sep 2013

@knowlesova ano stalo, kedze som testy urobila skoro 🙂 ale o tyzden na to mi uz vysli 3 pozitivne 🙂

knowlesova
22. sep 2013

@linda20111 a po akej dobe si ich robila ten prvý raz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre