Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

linda20111
22. sep 2013

@knowlesova po 1, 2 a 3dnoch meskania MS a potom o tyzden som urobila znova a uz boli pozitivne. mala som rovnake testy ako ty - co su 3 v baleni

bubinka_20
23. sep 2013

@aluska11 ahoj, tak ako si na tom? mne uz vysli dve ciarocky, takze sa to podarilo, dufam, ze to vyjde aj tebe 🙂

aluska11
23. sep 2013

@bubinka_20 ahoj...dnes som nevydržala a testila...som 12 Dpo a test ako vždy snehobiely...nebolo to sice z ranného moču ale je mi viac nez jasné že to nevyšlo...tak aspoň tebe gratulujem a nech sa fazulke darí...

niki21
24. sep 2013

AHojte..chcem sa spytat menila som antikoncepciu a asi som zle pochopila ako ju mam zacat brat skoncila som z novynette za 4dn i som dostala ms a ja som si hned dala tabletku z novych dAyletee reku dava sa to v prvy den ms ale citam na nete ze asi to bude zle ze je mozne ze nebude mat ucinok a ja som uz aj sexovala na ostro..myslite ze pruser??

bubinka_20
25. sep 2013

@aluska11 to ma mrzi, ale ja som na 12 DPO mala z ranneho mocu takmer neviditelnu ciarku...uz si dostala MS? a dakujem

aluska11
25. sep 2013

@bubinka_20 ms nakoniec až zajtra...dnes som 27 dc a pani mrcha sa už hlási...takže pokračujeme až v decembri lebo muzik ide pracovne preč...možno sa zadari pod stromček 🙂

n1colette
26. sep 2013

ahojte, citam tu, ze ajked vynecha ms, test nemusi ukazat tehotenstvo - aka je teda pravdepodobnost?
Robila som si test 2. den po vynechani ms, ale vysiel negativny..dnes mam uz 4. den a ms stale nikde..tak som zmatena. Kedy mam zas testovat, ak sa ms nedostavi??

darazv
26. sep 2013

@n1colette Ahoj ak mavas pravidelny cyklus tak nadej tam je // skus zajtra testik držim palce 😉 ovulku si mohla mat neskor tym padom ti neukazuje ešte //.

gavrina1988
27. sep 2013

@alienka000 falosny poplah.. mrcha dosla 😒 .. a ja som sa uz zacala tesit ze vo mne rastie novy zivot 😖

alienka000
27. sep 2013

@gavrina1988 ☹ skoda, ale s usmevom do dalsieho skusania 😎

dievcatko112
27. sep 2013

Ahoj baby chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna ak sa chlap spravi utrie si ruku vreckovkou a pocka desat minut a nasledne ma vyprstuje len tak maximalne 3 cm ci mozem byt tehotna? menstruacia mi meska dva dni ale uz tie dva dni mam bolesti ako pri menstruacii ale ovela slabsie dakujem

dreana
27. sep 2013

@dievcatko112 mužeš být těhotná a utíkala bych pro test 🙂

dreana
27. sep 2013

@mells Ahojky, psala si že MS vynechává 10 dní.. a předtím si měla testy negativní?

Děkuji

baska3rei
28. sep 2013

ahojte. mala som pred 10 dnami s priatelom pohl.styk, menstruaciu som mala dostat pred 2 dnami, ale neprisla. Dnes som si myslela ze dostanem, citila som v brusku take krce ako pred nou, ale nakoniec nic. Iba par kvapiek krvi, akoby slabulinky krvavy vytok (ono ani vytokom sa to nazvat neda). Myslite ze by to mohlo byt uhniezdenie, ked je to az 10. den od styku? Test som si dnes robila, ale bol este negativny. Dakujem 🙂)

mells
28. sep 2013

@dreana ahoj ano presne tak 🙂 ...

maikkynna
30. sep 2013

Ahoj holky, potřebuji radu a možná i trochu povzbudit. S přítelem se snažíme už pátý měsíc o miminko a zatím se nedařilo. Už druhý cyklus piji kontryhelový a maliníkový čaj. Teento měsíc jsem měla dostat menstruaci 25.9, ale přišla dřív.. přesně 19.9 a trvala pouze dva dny. Nebyla to klasická menstruace, ale spíše špinění. Pokaždé mě bolelo břicho a prsa.. jenže ted nic. Nedalo mi to a včera jsem si udělala test. Po půl hodce jsem se šla na něj podívat a byl tam slaboučký duch (jde vidět jen na dobrém světle). Dnes ráno jsem testla znovu a zase slaboučký duch, který jde vidět i na špatném světle. Mám si dělat naděje? Používám stále stejné testy. Děkuji za všechny odpovědi.

luckalee
30. sep 2013

Ahojte, mne meska mrcha uz 8. Den, citala som tu prispevky ohladne Ovu testov, vraj sa podla nich da urcit tehot., tak som vyskusala, 3 dni po sebe mam tmavu ciarku, tmavsiu ako kontrolnu. Myslite, ze som 😅

maikkynna
30. sep 2013

@luckalee Vážně? myslela jsem, že ovu testy nemohou ukázat těhotenství. že bych taky vyzkoušela? 🙂

luckalee
30. sep 2013

@maikkyna ano, vraj sa to da 🙂 pozri si vo fore clanok, nejde mi ho skopirivat, som len cez mobil.. Myslim ze to bolo takto: moze ovulacny test ukazat tehotenstvo? 🙂

kacka1_novotna
30. sep 2013

Nebo zkuste mrknout taky na tenhle článek: http://www.imamka.cz/jak-poznam-ze-jsem-tehotna... 😉 Jsou tam vypsané všemožné příznaky i něco o těhu testech..

katkasofi
30. sep 2013

@luckalee si🙂 sprav tehu test

luckalee
30. sep 2013

@katkasofi akurat som bola v lekarni 🙂🙂🙂 idem na to ked pridem dom 🙂

katkasofi
30. sep 2013

@luckalee tfuj tfuj... Daj vedieť, ale na 99% bude pozit 😉

luckalee
30. sep 2013

@katkasofi dakujem, dufaaaaam aj ja 🙂 napisem ako som dopadla ;)

maikkynna
30. sep 2013

@luckalee Držím palce!!! Já jsem tak hrozný nedočkavec, že jsem si také byla koupit test jiné značky a opět duch. Jsem strašně nezvozní....

luckalee
30. sep 2013

Baby, krasne kolajnice!!!! <3<3<3

maikkynna
30. sep 2013

@luckalee Tak to je úžasné 🙂 Gratuluji !!!!!

luckalee
30. sep 2013

@maikkyna dakujem 🙂🙂🙂🙂

katkasofi
30. sep 2013

@luckalee supeeeer. Tak začni sa šetriť dievča a do 12 tt radšej sex pauza 🙂

katkasofi
30. sep 2013

@maikkynna duch hneď alebo až po zaschnuti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre