• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@drobik1 ahojky,ja cakam ovulku v stredu alebo vo stvrtok.Vcera pri nas boli bociany tak sme im vraveli ze aj my si prosime babo,no uvidime :wink:
4. apr 2011 o 13:45  • Odpovedz
@katkarv hm no super..tak dufam ze vam to teraz vyjde a podari sa.. :slight_smile: no snad vas bociany vypoculi.. :grinning: :grinning: ja mam bolesti v podbrusku ako keby som tam mala kamene.. :unamused:
4. apr 2011 o 13:49  • Odpovedz
@drobcek11 ahoj nebud smutna..u nas sme na tom podobne uz od decembra sme boli v napäti a nic stale neprislo a uz tolko testov kazdy mesiac sme skusali a vsetky vysli naopak ako chcem.. :frowning2: ale uvidime teraz uz mam po ovulke a plodnych dnoch no nechame sa prekvapit..a tebe drzim palce aby ti vysli //.. :slight_smile:
4. apr 2011 o 13:53  • Odpovedz
@drobik1 ta z coho mas bolesti?
4. apr 2011 o 13:58  • Odpovedz
@katkarv no netusim..ale nie stale len obcas zacalo to rano ked som vstala a potom nic a teraz znova citim taku tazobu.. :unamused:
4. apr 2011 o 14:00  • Odpovedz
@drobik1 no ktovie z coho to je.Ja som mala nieco podobne ale ja som to mala zo zrastov po cisarskom,nakoniec to preslo do takych bolesti ze som nevedela ani stat ani sediet a muleli my ich vyoperovat.Ty si nemala cisarsky ci ano?
4. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz
@katkarv nie ja som mala oba porody normalne len mam celiakiu asom anemicka tak mozno je to vsetko spolu spojene.. :wink:
4. apr 2011 o 14:08  • Odpovedz
@drobik1 a ako ti zistili tu celiakiu?
4. apr 2011 o 14:11  • Odpovedz
@katkarv a tebe robili krvne testy??
4. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz
@drobik1 ja presne neviem nieco spominal doky ze ci nemam neznasanlivost na muku.Ja mam inak chronicku zihlavku o ktorej sa este malo vie a malo pise aj na nete,uz ju mam 2,5roka,vkuse beriem Zodac
4. apr 2011 o 14:35  • Odpovedz
@katkarv a co to je ta zihlavka?
4. apr 2011 o 14:40  • Odpovedz
@severaseptima ty ako? uz si kupila teplomer ? :grinning:
4. apr 2011 o 14:40  • Odpovedz
@drobik1 no to sa mi na celom tele urobi z nicoho nic take ako ked ta poprhli zihlava,svrbi to a potom pali,je to hnus.
4. apr 2011 o 14:48  • Odpovedz
@katkarv aha no tak asi nic prijemne a to sa ti len tak objavilo?
4. apr 2011 o 14:53  • Odpovedz
@drobik1 ano,vraj to je zo stresu ale uz dva roky nemam stres,potom ze to mam z neliecenej alergie co mam na roztoce a na pele ale osobne si myslim ze sami nevedia z coho.
4. apr 2011 o 14:58  • Odpovedz
@katkarv hm tak to je fajn..a najlepsie je ze lekari sami nevedia ze z coho..my sme na tom podobne so stremi..minuly mesiac som nemla mrchu a nakoniec meskala a vsetko zo stresov z malej.. :wink:
4. apr 2011 o 15:03  • Odpovedz
@drobik1 no niekde som citala ze zo stresu nemoze meskat,ale ako vravim oni sami nevedia a tymi chemikaliami a liekmi nicime seba aj zem ale nic sa stym nerobi.Ked vybuchol Cernobyl vedeli ze to je zle a veselo prevadzkujeme dalsie at.elektrarne a teraz ta Fukusima a ze z coho mame tie problemy?????????????????
4. apr 2011 o 15:08  • Odpovedz
@vierka0 dnes som este nikde nebola...aj internet si dovolujem len raz za par hodin...lebo mam diplomovkovy sklz...vcera ma tak rozladila jedna ciarka ze som nenapisala nic... :frowning2:
4. apr 2011 o 15:08  • Odpovedz
@severaseptima jasne, tak nech ti to len rychlo ide s tou diplomovkou :slight_smile: pamatam si ten stres :slight_smile:
4. apr 2011 o 15:11  • Odpovedz
@vierka0 mame odovzdavat 15 teho a ja som akurat dokoncila 18tu stranu :rolling_eyes: :rolling_eyes: bodaj ma aj s mojim flakacstvom :grinning:
4. apr 2011 o 15:12  • Odpovedz
@katkarv no mne doky povedal ze to moze byt zo stresu a ze psychika robi vela..mala ma klame a neuci s alebo sa jej nechce a ani sa nesnazi.. :frowning2: niekedy si fakt myslim ze pojdem na psychiatriu.. :angry: :angry:
4. apr 2011 o 15:13  • Odpovedz
@severaseptima mas co robit :slight_smile: sup sup k DP a nemysliet na ziadne tehotenstvo ! :slight_smile:
4. apr 2011 o 15:13  • Odpovedz
@drobik1 no to je asi tym vekom,moj syn robi to iste,nosi poznamky,kadzeho ignoruje,je sebecky ako by uz puberta zacala.
4. apr 2011 o 15:20  • Odpovedz
@katkarv no tiez si myslim ze to je asi puberta.. :grinning: lebo ja uz fakt neviem..ona klame mna aj ucitelku,znamky si nezapise zle a povie ze nema ziacku..a nebavi ju skola vobec..ona je taka hrava a tym ze mame maleho tak ona ma rda male deti a stale sa im venuje.. :grinning: aj vonku..no uvidime ci sa to polepsi..
4. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz
@drobik1 moj by zas len na pocitaci sedel,ale uz som mu zakazala,snazim sa ho zapajat do domacich prac.
4. apr 2011 o 15:29  • Odpovedz
@katkarv no tak to aj nasa by sedela cely den..len ma zakaz..tak sa hra s malym alebo je v izbe a cita si alebo kresli.. :slight_smile: obcas ked nieco treba spravit tak ju zavolam a nie vzdy chce..tie dnesne deti su uplne ine ako ked my sme boli mensi nie?,ina doba..
4. apr 2011 o 15:38  • Odpovedz
@drobik1 no asi maju vsetko podane do ruk.Ja som v 11rokoch vedela varit lebo moja mama k tomu nemala vztah.A ja som vkuse doma tak nemusia nic ale takto sa to neda lebo co z nich vyrastie? :frowning2:
4. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz
Neda sa mi otehotniet uz po dlhom casea chcela by som sa opytat keby mi niekto mohol poradit kolko stoji ivf na slovensku!
4. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz
@vierka0
este stale nemrchujem...naozaj nie je ani 1% šanca, že by predsa len dačo mohlo byť? :frowning2: ja viem ze len živím plané nadeje, ale nemožem si pomoct... :frowning2:
4. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz
@severaseptima na to ti nikto neodpovie odtial :slight_smile: iba test alebo lekar..skus testnut este zajtra ale hned z prveho ranneho mocu..ak bude test negativny a tolko ti uz meska ms, odporucam ist k lekarovi..fakt !
4. apr 2011 o 21:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.