Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 ahojky,ja cakam ovulku v stredu alebo vo stvrtok.Vcera pri nas boli bociany tak sme im vraveli ze aj my si prosime babo,no uvidime 😉

drobik1
4. apr 2011

@katkarv hm no super..tak dufam ze vam to teraz vyjde a podari sa.. 🙂 no snad vas bociany vypoculi.. 😀 😀 ja mam bolesti v podbrusku ako keby som tam mala kamene.. 😒

drobik1
4. apr 2011

@drobcek11 ahoj nebud smutna..u nas sme na tom podobne uz od decembra sme boli v napäti a nic stale neprislo a uz tolko testov kazdy mesiac sme skusali a vsetky vysli naopak ako chcem.. ☹ ale uvidime teraz uz mam po ovulke a plodnych dnoch no nechame sa prekvapit..a tebe drzim palce aby ti vysli //.. 🙂

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 ta z coho mas bolesti?

drobik1
4. apr 2011

@katkarv no netusim..ale nie stale len obcas zacalo to rano ked som vstala a potom nic a teraz znova citim taku tazobu.. 😒

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 no ktovie z coho to je.Ja som mala nieco podobne ale ja som to mala zo zrastov po cisarskom,nakoniec to preslo do takych bolesti ze som nevedela ani stat ani sediet a muleli my ich vyoperovat.Ty si nemala cisarsky ci ano?

drobik1
4. apr 2011

@katkarv nie ja som mala oba porody normalne len mam celiakiu asom anemicka tak mozno je to vsetko spolu spojene.. 😉

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 a ako ti zistili tu celiakiu?

drobik1
4. apr 2011

@katkarv a tebe robili krvne testy??

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 ja presne neviem nieco spominal doky ze ci nemam neznasanlivost na muku.Ja mam inak chronicku zihlavku o ktorej sa este malo vie a malo pise aj na nete,uz ju mam 2,5roka,vkuse beriem Zodac

drobik1
4. apr 2011

@katkarv a co to je ta zihlavka?

vierka0
4. apr 2011

@severaseptima ty ako? uz si kupila teplomer ? 😀

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 no to sa mi na celom tele urobi z nicoho nic take ako ked ta poprhli zihlava,svrbi to a potom pali,je to hnus.

drobik1
4. apr 2011

@katkarv aha no tak asi nic prijemne a to sa ti len tak objavilo?

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 ano,vraj to je zo stresu ale uz dva roky nemam stres,potom ze to mam z neliecenej alergie co mam na roztoce a na pele ale osobne si myslim ze sami nevedia z coho.

drobik1
4. apr 2011

@katkarv hm tak to je fajn..a najlepsie je ze lekari sami nevedia ze z coho..my sme na tom podobne so stremi..minuly mesiac som nemla mrchu a nakoniec meskala a vsetko zo stresov z malej.. 😉

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 no niekde som citala ze zo stresu nemoze meskat,ale ako vravim oni sami nevedia a tymi chemikaliami a liekmi nicime seba aj zem ale nic sa stym nerobi.Ked vybuchol Cernobyl vedeli ze to je zle a veselo prevadzkujeme dalsie at.elektrarne a teraz ta Fukusima a ze z coho mame tie problemy?????????????????

severaseptima
4. apr 2011

@vierka0 dnes som este nikde nebola...aj internet si dovolujem len raz za par hodin...lebo mam diplomovkovy sklz...vcera ma tak rozladila jedna ciarka ze som nenapisala nic... ☹

vierka0
4. apr 2011

@severaseptima jasne, tak nech ti to len rychlo ide s tou diplomovkou 🙂 pamatam si ten stres 🙂

severaseptima
4. apr 2011

@vierka0 mame odovzdavat 15 teho a ja som akurat dokoncila 18tu stranu 🙄 🙄 bodaj ma aj s mojim flakacstvom 😀

drobik1
4. apr 2011

@katkarv no mne doky povedal ze to moze byt zo stresu a ze psychika robi vela..mala ma klame a neuci s alebo sa jej nechce a ani sa nesnazi.. ☹ niekedy si fakt myslim ze pojdem na psychiatriu.. 😠 😠

vierka0
4. apr 2011

@severaseptima mas co robit 🙂 sup sup k DP a nemysliet na ziadne tehotenstvo ! 🙂

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 no to je asi tym vekom,moj syn robi to iste,nosi poznamky,kadzeho ignoruje,je sebecky ako by uz puberta zacala.

drobik1
4. apr 2011

@katkarv no tiez si myslim ze to je asi puberta.. 😀 lebo ja uz fakt neviem..ona klame mna aj ucitelku,znamky si nezapise zle a povie ze nema ziacku..a nebavi ju skola vobec..ona je taka hrava a tym ze mame maleho tak ona ma rda male deti a stale sa im venuje.. 😀 aj vonku..no uvidime ci sa to polepsi..

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 moj by zas len na pocitaci sedel,ale uz som mu zakazala,snazim sa ho zapajat do domacich prac.

drobik1
4. apr 2011

@katkarv no tak to aj nasa by sedela cely den..len ma zakaz..tak sa hra s malym alebo je v izbe a cita si alebo kresli.. 🙂 obcas ked nieco treba spravit tak ju zavolam a nie vzdy chce..tie dnesne deti su uplne ine ako ked my sme boli mensi nie?,ina doba..

katkarv
4. apr 2011

@drobik1 no asi maju vsetko podane do ruk.Ja som v 11rokoch vedela varit lebo moja mama k tomu nemala vztah.A ja som vkuse doma tak nemusia nic ale takto sa to neda lebo co z nich vyrastie? ☹

jenifer465
4. apr 2011

Neda sa mi otehotniet uz po dlhom casea chcela by som sa opytat keby mi niekto mohol poradit kolko stoji ivf na slovensku!

severaseptima
4. apr 2011

@vierka0
este stale nemrchujem...naozaj nie je ani 1% šanca, že by predsa len dačo mohlo byť? ☹ ja viem ze len živím plané nadeje, ale nemožem si pomoct... ☹

vierka0
4. apr 2011

@severaseptima na to ti nikto neodpovie odtial 🙂 iba test alebo lekar..skus testnut este zajtra ale hned z prveho ranneho mocu..ak bude test negativny a tolko ti uz meska ms, odporucam ist k lekarovi..fakt !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre