• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@luciebx jsme spoli uz necelých 10let a poslední dobou se dost zmenil,neumim psat na pc tak se omlouvam
19. okt 2013 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz
@luciebx taky si to rikam broučkovy budou ted v unoru 2 roky
19. okt 2013 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzaanka kdyby se do tebe aspon neudelal.. takhle mi to prijde dost hnusny od nej.. on radsi bude riskovat tvuj zivot.. a zivot Ditka.. nez aby se sam uskromnil
19. okt 2013 o 10:28  • Odpovedz
@zuzaanka proste kdyz se na dalsi dite necitis.. basta.. musi to pochopit ne.. kdybys nemela zdravotni problem tak by to mozna bylo jedno.. ja sem vzdycky chtela mit deti u sebe kousek. ale nezadarilo se.. chlap musi pochopit ze tu jde o zdravi.. ne o pohodli
19. okt 2013 o 10:29  • Odpovedz
holky dik ja se pristehovala do takovy prdele a nemam s kym promluvit diky za vas :wink: bud se začne chovat a nebo trada at si ho vezme zpatky maminka
19. okt 2013 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzaanka no promin ale jeho mati je jeste vetsi krabice nez je on blbec.. kdyz je zenska asama vi ze porod muze byt komplikovany.. muzou byt zdravotni problem.. a ona jeste takle.. priste az by neco rekla predemnou tak bych ji rekla svoje z plna hrdla fakt..
19. okt 2013 o 10:32  • Odpovedz
@zuzaanka hele tu poznas spoustu dobrych zenskych.. ale I zakrernych... mozna by sis mohla vyplnit profil.. dat fotku a tak.. napsat o sobe. ono hodne deti ve skole se nudi zalozi profil.. napisou tu dvakrat hovadinu s praznym profilem.. proto hodne uzivatelek tu je skeptyckych se vubec bavit s prazdnym profilem
19. okt 2013 o 10:33  • Odpovedz
@luciebx to je me lito ze jsou od sebe ale když to jinak nejde neda se svitit.......před 3lety jsem prisla o dite v patym mesici byli jsme s toho docela v prdeli :frowning2: a od ty doby se strasne čehokoli bojim musíme s polu vic o tom vsem mluvit jenze s nim to proste nejde...
19. okt 2013 o 10:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzaanka vis .. nechci te strasit. ale kdyz je bezhohledny uz ted... jak si myslis ze to bude vypadat za dalsich 5-10 let :unamused:
19. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz
@luciebx a jak si to mam vyplnit :grinning:
19. okt 2013 o 10:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzaanka bezva jsem šejdrem
19. okt 2013 o 10:37  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzaanka kdyz si kliknes na svy jmenno hodi te to na stranku tvyho profile.. tam u tebe je prazdny.. v pravo je zmenit udaje v profilu.... dej si kolik ti je.. kolik je ditku.. dej fotku.. a mas to.. napis neco o sobe.. a ulozit
19. okt 2013 o 10:37  • Odpovedz
@zuzaanka :grinning: otoc ji
19. okt 2013 o 10:37  • Odpovedz
tak nesla otočit tak jinou časem na to přijdu :grinning:
19. okt 2013 o 10:41  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzaanka no vidis.. super.. no nic.. ja musim jit.. tak zatim papa
19. okt 2013 o 10:44  • Odpovedz
@luciebx no budu nad tim premyslet co dal,ted s brouckem jel ke tchyni do zitrka.Holky malej je od 10mes bez dudliku a přes dopol bez plen a ta kravička mu je stále dava a dudlika taky stokrát jsem ji rikala ze uz to nesmí delat a dela me to snad naschval.uz tam nejezdim ale porad me to predhazuji ze jsem spatna a bla bla . mam tu neteřinku jdu se ji věnovat dekuju za rady jste bezva :grinning:
19. okt 2013 o 10:48  •  1 dieťa  • Odpovedz
@luciebx taky si rikam ze je to strasne brzy...ze je to spis hloupost..ale kdo vi...:slight_smile:
19. okt 2013 o 10:59  • Odpovedz
Babi? mohli by ste mi pomost ja bysom sa cela spytat len na to ze v poslednom case mi dost sa zvedili prsia dost bolia su take naliate ake keby a na koci bradavky mam bieli fliacik neskutocne bolia neviete co by to malo bit?
19. okt 2013 o 17:41  • Odpovedz
@111basa111 ahojky muže to byt zanět mlečne žlazy nebo pokud jsi těhu tak to muže byt vlivem hormonu nebo taky pokud už nějake ditko maš a kojila jsi tak zaleži j jake fazi MC jsi mě se to taky jednou za čas stane ,že se mi prsa nafouknou a uděla se jakoby kapička mleka ktera zaschne a to je ten fliček a taky boli prsa a bradavky jsou hodně citlive skoro vubec se jich neda dotknout ale trva to tak max 2 dny
20. okt 2013 o 14:31  • Odpovedz
@lusi79 super, mám radost :slight_smile: tak snad to všechno dobře dopadne :slight_smile:
20. okt 2013 o 18:25  • Odpovedz
@ladaa20 Dakujemm za odpoved, nie niesom tehotna no s priatelom mavame nechrannny sex a vies ja len ze ci nemosem bit v tom? mavam aj silne vytoki co som nemavala hm,,,,vazne netusim
20. okt 2013 o 18:25  • Odpovedz
@ladaa20 ale mne vkuse od toho momentuked sa do mna spravil tak od vtedy neak tyzden alebo ako mna boli a su take a cely mesiac bolia neskutocne
20. okt 2013 o 18:27  • Odpovedz
@julienka85 ahoj tak skúšala som testovať v nedeľu a nič jedna čiarka :frowning2: tak je to asi len dáke nachladnutie aj ked nemám byť s kade nachladnutá neviem už :frowning2:
21. okt 2013 o 07:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz
ahojte baby,myslite,ze zajtra uz mozem testovat? poslednu mrchu som mala 15.9. (len ja ju mavam nepravidelnu). aj ta bola ,,vyvolana" Norethisteronom. cely mesiac ficim na alchemilkovom caji, a zda sa mi,ze posledny tyzden mam moc citlive bradavky (mm idem zabit,ked sa mi ich chce dotknut :D ). kupila som si dnes 3 testy,zajtra chcem skusit,co vy na to?
21. okt 2013 o 19:27  • Odpovedz
@eminka7 ja som mala mrchu 14.9. a už mám také kolajnice ako svet :wink:
21. okt 2013 o 19:33  • Odpovedz
@eminka7 ja som mala poslednu 20.9. a zatial tiez MS nikde...ale u mna to je skoro na testovanie, ty by si aj mohla si myslim...
21. okt 2013 o 19:35  • Odpovedz
@senselinka uz mas? a kedy si si robila test? :slight_smile: tak gratulujem ....a mavas pravidelnu ci nie? ja sa bojim,ze mi meska len kvoli tomu,ze mi chodi ako chce
21. okt 2013 o 19:41  • Odpovedz
@eminka7 tak ja som robila prvý test presne pred dvoma týždňami :grinning: :grinning: :grinning: Vtedy som tam už mala dušíka, dnes už mám testovaciu čiarku silnejšiu ako kontrolnú... tak ale ja mám MS pravidelnú a cyklus 27 dní, ja som mala MS dostať 11.10.
21. okt 2013 o 19:50  • Odpovedz
@senselinka no ja uz nejdem vydrzat :D najradsej by som hned teraz urobila test a nie az rano
21. okt 2013 o 19:55  • Odpovedz
@eminka7 tak testni a rýchlo daj vedieť! :wink:
21. okt 2013 o 19:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.