Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzaanka
19. okt 2013

@luciebx jsme spoli uz necelých 10let a poslední dobou se dost zmenil,neumim psat na pc tak se omlouvam

zuzaanka
19. okt 2013

@luciebx taky si to rikam broučkovy budou ted v unoru 2 roky

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka kdyby se do tebe aspon neudelal.. takhle mi to prijde dost hnusny od nej.. on radsi bude riskovat tvuj zivot.. a zivot Ditka.. nez aby se sam uskromnil

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka proste kdyz se na dalsi dite necitis.. basta.. musi to pochopit ne.. kdybys nemela zdravotni problem tak by to mozna bylo jedno.. ja sem vzdycky chtela mit deti u sebe kousek. ale nezadarilo se.. chlap musi pochopit ze tu jde o zdravi.. ne o pohodli

zuzaanka
19. okt 2013

holky dik ja se pristehovala do takovy prdele a nemam s kym promluvit diky za vas 😉 bud se začne chovat a nebo trada at si ho vezme zpatky maminka

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka no promin ale jeho mati je jeste vetsi krabice nez je on blbec.. kdyz je zenska asama vi ze porod muze byt komplikovany.. muzou byt zdravotni problem.. a ona jeste takle.. priste az by neco rekla predemnou tak bych ji rekla svoje z plna hrdla fakt..

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka hele tu poznas spoustu dobrych zenskych.. ale I zakrernych... mozna by sis mohla vyplnit profil.. dat fotku a tak.. napsat o sobe. ono hodne deti ve skole se nudi zalozi profil.. napisou tu dvakrat hovadinu s praznym profilem.. proto hodne uzivatelek tu je skeptyckych se vubec bavit s prazdnym profilem

zuzaanka
19. okt 2013

@luciebx to je me lito ze jsou od sebe ale když to jinak nejde neda se svitit.......před 3lety jsem prisla o dite v patym mesici byli jsme s toho docela v prdeli ☹ a od ty doby se strasne čehokoli bojim musíme s polu vic o tom vsem mluvit jenze s nim to proste nejde...

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka vis .. nechci te strasit. ale kdyz je bezhohledny uz ted... jak si myslis ze to bude vypadat za dalsich 5-10 let 😒

zuzaanka
19. okt 2013

@luciebx a jak si to mam vyplnit 😀

zuzaanka
19. okt 2013

@zuzaanka bezva jsem šejdrem

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka kdyz si kliknes na svy jmenno hodi te to na stranku tvyho profile.. tam u tebe je prazdny.. v pravo je zmenit udaje v profilu.... dej si kolik ti je.. kolik je ditku.. dej fotku.. a mas to.. napis neco o sobe.. a ulozit

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka 😀 otoc ji

zuzaanka
19. okt 2013

tak nesla otočit tak jinou časem na to přijdu 😀

luciebx
19. okt 2013

@zuzaanka no vidis.. super.. no nic.. ja musim jit.. tak zatim papa

zuzaanka
19. okt 2013

@luciebx no budu nad tim premyslet co dal,ted s brouckem jel ke tchyni do zitrka.Holky malej je od 10mes bez dudliku a přes dopol bez plen a ta kravička mu je stále dava a dudlika taky stokrát jsem ji rikala ze uz to nesmí delat a dela me to snad naschval.uz tam nejezdim ale porad me to predhazuji ze jsem spatna a bla bla . mam tu neteřinku jdu se ji věnovat dekuju za rady jste bezva 😀

mischuges
19. okt 2013

@luciebx taky si rikam ze je to strasne brzy...ze je to spis hloupost..ale kdo vi...🙂

111basa111
19. okt 2013

Babi? mohli by ste mi pomost ja bysom sa cela spytat len na to ze v poslednom case mi dost sa zvedili prsia dost bolia su take naliate ake keby a na koci bradavky mam bieli fliacik neskutocne bolia neviete co by to malo bit?

ladaa20
20. okt 2013

@111basa111 ahojky muže to byt zanět mlečne žlazy nebo pokud jsi těhu tak to muže byt vlivem hormonu nebo taky pokud už nějake ditko maš a kojila jsi tak zaleži j jake fazi MC jsi mě se to taky jednou za čas stane ,že se mi prsa nafouknou a uděla se jakoby kapička mleka ktera zaschne a to je ten fliček a taky boli prsa a bradavky jsou hodně citlive skoro vubec se jich neda dotknout ale trva to tak max 2 dny

zlatulka89
20. okt 2013

@lusi79 super, mám radost 🙂 tak snad to všechno dobře dopadne 🙂

111basa111
20. okt 2013

@ladaa20 Dakujemm za odpoved, nie niesom tehotna no s priatelom mavame nechrannny sex a vies ja len ze ci nemosem bit v tom? mavam aj silne vytoki co som nemavala hm,,,,vazne netusim

111basa111
20. okt 2013

@ladaa20 ale mne vkuse od toho momentuked sa do mna spravil tak od vtedy neak tyzden alebo ako mna boli a su take a cely mesiac bolia neskutocne

asha300
21. okt 2013

@julienka85 ahoj tak skúšala som testovať v nedeľu a nič jedna čiarka ☹ tak je to asi len dáke nachladnutie aj ked nemám byť s kade nachladnutá neviem už ☹

eminka7
21. okt 2013

ahojte baby,myslite,ze zajtra uz mozem testovat? poslednu mrchu som mala 15.9. (len ja ju mavam nepravidelnu). aj ta bola ,,vyvolana" Norethisteronom. cely mesiac ficim na alchemilkovom caji, a zda sa mi,ze posledny tyzden mam moc citlive bradavky (mm idem zabit,ked sa mi ich chce dotknut :D ). kupila som si dnes 3 testy,zajtra chcem skusit,co vy na to?

senselinka
21. okt 2013

@eminka7 ja som mala mrchu 14.9. a už mám také kolajnice ako svet 😉

fidela86
21. okt 2013

@eminka7 ja som mala poslednu 20.9. a zatial tiez MS nikde...ale u mna to je skoro na testovanie, ty by si aj mohla si myslim...

eminka7
21. okt 2013

@senselinka uz mas? a kedy si si robila test? 🙂 tak gratulujem ....a mavas pravidelnu ci nie? ja sa bojim,ze mi meska len kvoli tomu,ze mi chodi ako chce

senselinka
21. okt 2013

@eminka7 tak ja som robila prvý test presne pred dvoma týždňami 😀 😀 😀 Vtedy som tam už mala dušíka, dnes už mám testovaciu čiarku silnejšiu ako kontrolnú... tak ale ja mám MS pravidelnú a cyklus 27 dní, ja som mala MS dostať 11.10.

eminka7
21. okt 2013

@senselinka no ja uz nejdem vydrzat :D najradsej by som hned teraz urobila test a nie az rano

senselinka
21. okt 2013

@eminka7 tak testni a rýchlo daj vedieť! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre