Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

marukm
12. nov 2013

@pivonka2 Vidím, ale je fakt slabší...já si ho dělám vždycky jenom ráno...radši.:D

katka277111
12. nov 2013

to pivonka: já tu první - asi ranní- taky vidím. tak to já měla čárku ve 4 odpoledne teda o dost silnější než je ta tvoje ranní, ale možná ta fotka zkresluje... 🙂 každopádně gratulace! 🙂

emka9
12. nov 2013

@pivonka2 jasne, ciarky su tam, gratulka, skus zopakovat o 2 dni, hcg stupa kazdy druhy den .... 🙂

pivonka2
12. nov 2013

@marukm @katka277111 @emka9 děkuju🙂 No kdybych si nedělala tu odpolední, já tele, mohla jsem být víc v klidu. Ale nééé, já jsem schopná testovat 3x denně🙂))) Měla jsem to dostat v pátek, v neděli sněhobílo a dnes ráno ta silnější čárka. No snad potvora měsíčková nedorazí, to bych se fakt naštvala😉 Je slabší, taky bych čekala silnější. U dcery byla silná hned první den očekávané MS...No snad to vyjde.

emka9
12. nov 2013

@pivonka2 hlavne bud v pokoji, vyloz si nohy a relaxuj ak sa da, co ma byt to bude, ale najhorsie na tom je ta trpezlivost, ktoru nemame 😉 a pamataj kazde tehotenstvo je ine, a mohla byt aj ovulka neskor, preto tie slabe ciarky 😵

pivonka2
12. nov 2013

@emka9 díky za slova podpory. Snažíme se teprve druhý měsíc, dcera nám trvala rok, takže jsem kapku překvapená, ale příjemně. Nejspokojenější budu, až mi to potvrdí doktor🙂Můj cyklus byl vždycky 30 dní,co jsem přestala kojit, byla MS na den přesně. Co se snažíme, ta vajíčka si dělají, co chtějí. Takže ovulaci nedokážu vůbec určit. Nicméně pokud dobře počítám od data "trefy," tak to není ještě ani 14 dní. Možná proto je tak slabá. No nic, asi si půjdu si hrát a stavět kostky, abych na to nemyslela🙂

emka9
12. nov 2013

@pivonka2 😉 prijemnu zabavu a drzim silno presilno prsty 😵

katkarv
12. nov 2013

@pivonka2 Si tehotna 🙂 a aj ja,aj ked mi tu nikdo neodpovedal ale falosny duhovia nesilneju,uz to viem 😀

mata210
13. nov 2013

Ahojte tak včera som si robila tehu test a vysiel mi pozitivny. Pekne dve viditelne ciarky. V piatok by som mala ist ku gynekologovi, ale chcem sa opitat čo mi tam bude všetko robiť? Pojdem tam 1 krat a bojim sa tam ist, lebo neviem co všetko ma tam čaka a ktomu sa aj hambim.. poradite mi prosim. Ďakujem

zuzicek88
13. nov 2013

Ahojte dievcata,ja som tu nova,chcela by som sa spytat o 8 dni mam dostat zenske dni,no uz treti den ma boli podbrusko kazde rano dnes tak viacej,ale inak sa citim tak normalne,mozem byt tehotna,vraj ked sa uhniezduje vajicko,tak vtedy boli podbrusko poteste ma niekto ?

kamilka007
13. nov 2013

@zuzicek88 Mě bolelo jako před menses asi 6 dní po úspěšném spojení 🙂, taky mi pak došlo, že to bylo nejspíš hnízdění. A s první dcerkou to samé. Držím pěsti! 🙂

pivonka2
13. nov 2013

@emka9 tak jsem si ráno dělala další test a čárka sílí. Teda to je mazec🙂))) Mám radost🙂

pivonka2
13. nov 2013

@mata210 Ahoj, neboj, není čeho se bát. Podívá se, jak to tam u tebe dole vypadá, sliznice, čípek apod. a udělá UTZ. Mně dělal nejdřív vnitřní ultrazvuk - to je taková trubička a tím se spodem podívá dovnitř. Přes břicho by nebylo ještě nic vidět. Stydět se určitě nemusíš. Víš, kolik mu tam chodí denně ženských? Určitě ho nemáš čím překvapit 🙂 Nechci to zlehčovat, ale určitě není čeho se bát. Spíš se těš🙂 Nevím, jak dlouho máš zpoždění, ale třeba už bude vidět miminko🙂 Držím palce a neboj, určitě to zvládneš. Pro mě bylo třeba trhání zubu daleko horší.

zuzicek88
13. nov 2013

@kamilka007
@kamilka007 ano aj mna tak boli ako keby som to mala dostat

zuzicek88
13. nov 2013

@kamilka007 a dakujem bodaj by si mala pravdu mam uz 37 a bude to nase prve miminko

emka9
13. nov 2013

@pivonka2 🙂 parada, tak vidis, vsetko bude OK a ani sa nenazdas a mas drobceka o par mesiacov pri sebe 😉

pivonka2
13. nov 2013

@emka9 teď jsem se objednala k doktorce, na úterý, to bych měla být podle všeho 5+6, to by mohlo být něco vidět, i když asi bez srdíčka. No uvidíme.

whirpie
13. nov 2013

Ahoj holčiny. Mám taky takový podopbný problém. Tenhle měsíc jsem brala utroš od 17DC - 26DC v dávce 1-0-1. Poslední tabletku jsem dobrala v neděli 3.11. Dneska je to 10den a MS pořád nikde.Byla jsem 15Dc na UTZ a dr. mi říkal, že nejspíš ovulka nebyla. Dřív jsem totiž měla ovulku kolem 13 - 14 dne.Moje otázka je teda - mohla bych být těhotná s tím, že by se ovulka posunula o pár dní dýl a on to nezjistil? Protože je mi to divný, utroš beru od června a nejdýl MS přišla 7 den po dobrání a podvakrát mi přišla i během užívání. jsem 36DC.Tak díky předem za odpovědi, jestli je třeba na tom někdo jako já..pááá :mavam:

joanaa
13. nov 2013

Ahoj holky, jsem tu nová a poprvé někam píšu. V lednu jsem přestala brát HA. Nechala jsem tělo vyčistit od HA (takže sme si dávali pozor). Po měsíci snažení jsem otěhotněla. V polovině srpna jsem podstoupila revizi dělohy po neúspěšném těhotenství (v 7tt). Po dvou měsících mi praskla cysta na vaječníku. O cystě jsem neměla tušení. (Cysta vyřešena na pohotovosti během pár hodin) Ted po třech týdnech od události s cystou se zase začínáme snažit o mimi. Menstruace společně s vstřebáváním cysty trvala asi 10 dní. Tak se zdálo vše v pořádku. Po menstruaci nastala ovu. Na začátku ovu slabé a krátké špinění. Na konci ovu proběhlo snažení. Druhý den ráno jsem měla krátké a slabé špinění které trvalo jen pár hodin dopoledne. Myslela jsem že mi při sexu praskla nějaká žilka nebo něco podobného. Potom proběhl další sex, druhý den ráno v poho a další dva dny zase špinění. Tentokrát je špinění silnější. Včera bylo zase jen dopoledne a dnes čekám jes bude nebo nebude pokračovat. Chtěla bych se zeptat jes s tím máte někdo zkušenostní. Slyšela jsem že po potratu je tělo plný hormonu a další miminko je skoro tutovka. Ale po této zkušenostní se bojím snad už uplně všeho. Myslíte si že špinění je příčinou nějaké poruchy, nebo zahnizdování vajíčka? Děkuju za jakoukoli odpověď.

kamilka007
13. nov 2013

@zuzicek88 Jo a malinko jsem špinila, na to jsem zapomněla, fakt to vypadalo jako začátek menses, ale v obou případech to bylo mimi. Určitě vám to dopadlo! 🙂

zuzicek88
13. nov 2013

@kamilka007 no mna to brucho uz boli poriadne tak dufam,ze sa tam uz nastahoval nas potomok xixi

staankaa1
13. nov 2013

babý chcem sa opytat mam teraz spinenie dostala som ho presne v den ked som mala dostat normalnu menstruaciu spinenie mam uz 3 dni ale pali ma troska aj zaha a na lavej strane pri vajecniku citim take ako keby chvenie mozem byt tehotna? test som si este nerobila.pri prvych dvoch tehotenstvach som taketo priznaky nemala tak neviem dakujem robila som si test a tenn bol negativny tak neviem

laciell
13. nov 2013

Ahojte babenky, prosím Vás o názor, ja som už zúfalá Som smutná Neviem, či môžem byť v tom alebo nie. V marci som prestala brať antikoncepciu, postupne sa mi predĺžil cyklus na 32 dní, neskôr som 3 mesiace po sebe dostala na 40.deň. Teraz som ale 43. deň. Asi 12.deň po ovulácii som mala strašne silné bolesti, myslela som si, že je to po styku ale bolelo to dlho, asi 3 hodiny, z toho 20min tak v strede úplne hrozne, že mi bolo od tej bolesti až na zvracanie. Cítila som to v pravom boku vzadu akoby na obličke a postupne to prešlo až na podbrušok. Cítila som to trošku ešte druhý deň ráno a potom zrazu nič. Išla som k lekárke, lebo som si myslela, že obličky al. močové cesty ale moč nepotvrdil žiaden zápal. Tak teraz mi to mešká, nezvyčajne, mám naliate a ťažké prsníky, niektoré dni neznesiem podprsenku, čo je pri mojich lentilkách zvláštne, že mi ich vytláča z podprsenky,občas divný pocit v podbrušku a nie každý deň ale niekedy mám nutkanie na zvracanie.Navyše by som revala pre každú blbosť ako trúba, už sa cítim pred priateľom ako krava......máte niektorá podobné skúsenosti? Môžem byť tehu alebo to môže byť skôr cysta na vaječníku,ktorá praskla-keď boli tie bolesti? Tehotenský test som si robila ale bolo to asi 5 dní po ovu - negatívny...ďakujem za všetky názory...

milin
13. nov 2013

@laciell Dělat si test 5. den po ovulaci je dost brzo! Musíš počkat dokud nepřijde MS. Pokud nepřijde teprv zkusit test. Prsa jsou jak u koho první příznak těhotenství. Cysta většinou praská při MS, ale pokud praskne jindy jsou to nepředstavitelné bolesti na omdlení!!
Nebuď nervózní a zkus vydržet počkat ono se to vyplatí 😉
držím palečky ať to vyjde 🙂

laciell
13. nov 2013

@milin ďakujem,môže mi meškať ms dôsledkom prasknutej cysty po ovu? Nervózna som veľmi, tá nevedomosť, že či je to zdravotný problém alebo tehu je hrozná....kedysi som mala cystu ale bolelo to úplne inak ako toto, vtedy som myslela, že mi roztrhá celú maternicu. teraz to bolo ako obličky prechádzajúce dopredu.....a povedzme si, byť 43. deň bez MS je už VEĽA :(

Áno držať mi palce môžeš, ale keď som včera vyjadrila priateľovi svoje obavy, strašne sa zľakol, že na to nie je pripravený, či by dokázal starostlivosť o tehu a potom o bábo a o rodinu a pýtal sa ma čudné veci.....iba kukal pred seba a opakoval, že to musí spracovať. To sa muži takto chovajú normálne? ...človek by čakal podporu...a teraz sa bojím, ako zareaguje ak áno.

kety29
13. nov 2013

@dievcatko112 dakujem ti za tvoje reogovanie na moju otazku si zlata

mimi290
13. nov 2013

Ahojte viete mi poradit s priatelom sa nam nedari otehotniet uz asi rok sa pokusame a stale nic . asi tak posledne dva tyzdne mam bolesti v podbrusku a vcera ma pichlo na lavej strane a mierne som krvacala,mam bolestive prsia a tak som skusila dnes test,ale zial bol negativny,neviem co si mam o tom mysliet ☹

sasanka033
13. nov 2013

@whirpie ahoj, asi ti nikdo neodpovedel..? je spis nepravdepodobny, ze by se ti ovu posunula tak, ze by to doktor predem nepoznal - na UTZ vidi zrajici foliky a zaroven vysku sliznice. takze tyhle dva faktory porovna a spis je schopen rict s jistotou, zda se v tom cyklu ovu chysta nebo ne. pokud nevidel dominantni folik, anebo aspon takovy, ze by mohl rict, ze za par dni dozraje (kazdy den vyroste o cca 2 mm) a jeste byla sliznice na urovni pulky cyklu, tak ti rekl, ze ovu spis nebude.
ale samozrejme ani doktor neni neomylny a priroda si dokaze s nama pekne pohrat, takze ani varianta,ze mas ovu posunutou, nemuze byt vyloucena.

sasanka033
13. nov 2013

@joanaa ahoj, ja jsem zas od doktora slysela, ze to "pohnojeni" je povera. takze tezko rict. ale k tvymu spineni - spineni v dusledku uhnizdovani embrya nastava nejdrive cca 6DPO, kdy se oplodnene vajicko teprve z vejcovodu dostane do delohy. pokud jsem rozumnela spravne, spinila jsi od ovu v podstate kazdy den, takze to spis nema s tehu nic spolecnyho. ale to neznamena, ze tehu bejt nemuzes🙂

milin
13. nov 2013

@laciell no tak pokud jsem to dobře pochopila být 43 den tak to bych udělala test. Pokud bude negativní, okamžitě bych volala mudru. Většinou cysta zabraňuje MS, ale jestli i prasklá z mého hlediska ne. A to jsem měla už tolik cyst a operací že bych mohla napsát knihu. Ale každá žena sme jiná.
Moje jediná rada je ráno udělej test. Pokud vyjde negativní, volej mudru. Prostě není dobré si zahrávat s zvlastním tělem. Vyšetří tě udělá kontrolní utz a ještě ti možná pro jistotu vezme kontrolní krev na HCG. A myslím si že pokud na UTZ nenajde nic píchne ti vyvolávačku Agolutin. Ale vše záleží na tom co mudra najde. Takže to co píši ber z rezervou 🙂

Nu tak s přitelem jste se určitě domlouvaly zda chcete rodinu. Bohužel muži jsou někteří takový. Oni se zaleknou problémem. Protože si třeba myslely že to půjde rychleji apod. Dej mu čas vydechnout. Chápu že chceš podporu a útěchu, ale všichni takový nejsou. Myslím si že nakonec bude šťatsný aˇž zjistí že jsi opravdu těhotná a potom na UTZ uvidí prvně miminko tak vyměknou všichni chlapi 😉

Neboj se ničeho a hlavně se ozvy své mudře.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre