Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

shellly
21. nov 2013

kocky poradte, prestala som brat anti, potom som mala normalne menstruaciu, trosku sme sa snazili o babo 😀 a hmm uz mi to tyzden meska, najprv som si myslela, ze ju aj mam dostat, ale neprisla a bolo mi priserne zle, bolelo ma v podbrusku, ale vazne velmi neprijemne, tak som dospela k zaveru, ze asi som, ale tehotensky test bol negativny a aj druhy dnes po piatich dnoch tak isto, tak teraz premyslam, ze ci to nie je len rozhadzany cyklus po vysadeni anti. nemate niektora takuto skusenost? aj ked som si vazne dnes myslela, ze na tom teste uz budu dve palicky a nic 😒

jasminecek
21. nov 2013

@shellly Podle mě jen hormony, testy většinou ukazují pozitivitu, pokud jsi těhotná. Já když byla těhotná, vždy test ukázal správně.

shellly
21. nov 2013

@jasminecek no ked ja neviem, kamaratke ukazali styri testy, ze nie je tehotna a mala sara je uz na svete 😀 ale zase mne sa nechce verit, ze by som zostala na prvy pokus, takze asi to budu hormony a mozno som do toho dostala crevnu chripku alebo otravu jedlom a z tej mi bolo zle 😀 uz kombinujem vsetky mozne varianty 🙂

javorinka2
21. nov 2013

@shellly ja som mala ovulku v nedelu a odvtedy ma pobolieva podbruško, nevies co to moze byt??? snazime sa o bábo a ked sedim alebo ležim pobolieva ma aj v krížoch 😒

katulka89
21. nov 2013

ahojky mam problem včera jse do mne dostala preejakulační tekutina a dneska mi je nak divne pícha mne v podbříšku a když jsem šla na wc tak ze me vyteklo neco bílího a bolí mne bříško

joanaa
22. nov 2013

@sasanka033 Po dalších dvou dnech píchání na pravém vaječníku jsem zavolala na gyndu znovu. Zrovna se jim uvolnilo místo tak mě vzala paní doktorka hned na druhý den. Po vyšetření mi řekla že je vše v naprostém pořádku. K píchání se mi přidalo pobolívání v podbřišku tak jsem si dneska udělala test. Na testu je slaboučká čárečka, tzv. ducháček 🙂 Tak snad už vím příčiny toho píchání. Za pár dní test zopakuju abych si byla jistá. Doufám že moje smolné dny tímto skončily a už bude vše v pořádku. To že paní doktorka na vyšetření nic nezjistila si vysvětluju tím že je vše na samém začátku tak to nebylo vidět...a krev mi nebrala.

andrejka1234
22. nov 2013

@joanaa Tak to moc gratuluju 🙂 sleduju tě tu, jelikož mám momentálně to samé - již pět dní zpoždění, příznaky podobné jako ty, ještě je mi zle od žaludku...No ale do testu se mi zatím nechce, ať nejsem pak zase zklamaná..tak vyčkávám do 7. dne 😀

andrejka1234
22. nov 2013

Holky a setkaly jste se některá po vynechání MS se zvýšenou teplotou, kterou normálně nemíváte? Já bazální teplotu neměřím, ale dnes jsem se jen ze zvědavosti přeměřila a mám 37.

joanaa
22. nov 2013

@andrejka1234 Děkuji za gratulaci..ale ještě si to nepřipouštím. Bojím se dalšího zklamání. Mě se taky do testu nechtělo, ale protože dělám v práci namáhavou práci tak jsem musela. Abych na sebe dávala větší pozor a práci si usnadnila jak jen to jde. Já si dělala test brzo ráno..po pěti min jsem viděla ducháčka ale myslela jsem že na to špatně vidím 🙂 a hodila test do koše. As za dvě hodky mi to nedalo a vytáhla ho z koše a mrkla na to pořádně. A ducháček tam vážně byl 🙂 Ale pořád tomu nějak nemužu uvěřit. Uvěřím až si za pár dní udělám další test a tam už bude tmavší čárečka. Myslím že tobě budu moci také brzo pogratulovat 😀

mantilka
22. nov 2013

@joanaa
@andrejka1234
Dryim palce baby, aby ste boli tehu 🙂

shellly
22. nov 2013

@javorinka2 nuz netusim 🙂 mozno to vyslo a bude babo, uvidis o par tyzdnov 😀 😀

javorinka2
22. nov 2013

@shellly no snad 🙂

andrejka1234
22. nov 2013

No já holky chytla virozu, dnes mě bolí i v krku, ráno jsem měla zimnici..celý den chodím co 15 minut čůrat a test vyšel negativní..jen už 6 den zpoždění... :/

fidela86
23. nov 2013

@andrejka1234 ja som si dnes rano tiez nasla negativny test,...:/ sice este nemam meskanie 6 dni, len 3 ale predsa...neviem, kde sa zas ta MS zasekla a zdrzala, ked nie je dovod, aby meskala...na porazenie...

nika1502
23. nov 2013

ja mam tiez to iste, meskalo mi to to tyzden spravila som si test a nic.... po dalsich dvoch dnoch zas nic. teraz mi to meska vyse dvoch tyzdnov a az teraz sa zacina ukazovat druha ciarka, aj ked velmi slabucka. neviem ci nevadi ze je slaba 🙂 dakujem za nazory 🙂

andrejka1234
23. nov 2013

@fidela86 Já už dnes týden meškání, to se mi ještě nestalo...mám křeče v břiše, jak kdybych něco zlého snědla - podbřišek nic..No tak snad to nebude cysta...

andrejka1234
23. nov 2013

@nika1502 Nevadí, zkus zase za pár dní a bude zesilovat, uvidíš 🙂 No já bych 2 týdny nevydržela čekat asi 😀 Pokud to nedostanu do pondělí, letím k doktorce...A měla jsi nějaké příznaky?

joanaa
23. nov 2013

@andrejka1234 Tak tom mě mrzí :( A dělala jsi si test z ranní moči? Protože pokud těhu jsi a je to teprv na začátku tak ti druhá čárka nepujde vidět pokud to není z první ranní moči. Muj ducháček je z první ranní a věřím tomu že pokud bych si test dělala třeba odpol tak tam není nic...

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa Nene, nedělala, vlítla jsem na něj až v 11 dopoledne. Jenže mi to nesedí - špinila jsem 23DC a pochybuju o tom, že to byla ovulka, jelikož jsem ji měla s největší pravděpodobností 12DC, děsně mě u ní bolí břicho. No a normálně nešpiním vůbec. A kdyby to byla ovulka, tak nevím, zda není ještě brzo, když jsem ted 36DC a nic..No tak čekám a čekám.Ale to častý čůrání mi nejde do hlavy 😀

joanaa
23. nov 2013

@fidela86 Pokud se MS nedostaví a test bude stále negativní tak si zajdu na gyndu. Tam ti dají injekci na vyvolání MS. Do 14 dní po injekci MS přijde a pokud jsi těhu a nevíš o tom tak injekce mimi neublíží. Už se mi to taky stalo. Mrcha se zasekla a injekce ji zase rozběhla.

joanaa
23. nov 2013

@andrejka1234 Já špinila asi šest dní po ovulce a špinila jsem zhruba tři dny. Taky jsem z toho byla zmatená...k tomu mě píchalo u toho vaječníku. A ted mě pobolívá ještě k tomu v podbřišku. A to čurání....já ted chodím čurat taky pořád. Dokonce v noci musím vstávat a to je hrozně otravný. Udělej si zítra ještě jeden test a uvidíš. Pokud tam nic nebude tak se objednej co nejdřív na gyndu.

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa Noa trpíš na výtok? Já pořád - takový ten klasický čirý, přirozený. Nechápu to. Manžel říká, že jsem rozbitá 😀 Jojo, počkám, volno v práci mám stejně až ve středu, tak to bych mohla jedině k doktorce.

fidela86
23. nov 2013

@joanaa och...tak vyvolavacku som este nemala a verim, ze ju ani nebudem potrebovat a ze ta blba MS sa nakoniec dostavi sama...uvidim teda...moze bt realna aj taka situacia, ze aj mozem byt "v tom", len mi zatial nevysiel test? ci ani nie? Toto je moj prvy test, tak neviem...nemam skusenosti...ale prekvapilo ma to podbrusko, ktore ma cca. tyzden pred ocakavanou MS zacalo pobolievat a pobolievalo vaic-menej cely cas...no nic, asi len cakat musim...drzte sa a dakujem

joanaa
23. nov 2013

@andrejka1234 Výtok mám silnější jen při ovulce. Jak říká přítel tak produkuju 😀 Ale jinak ze mě pořád něco teče 🙂 Ale to není výtok, dle doktorky je to normální. Myslím že je to takový to mazivo který potřebuješ 😅 Tak držím pěstičky at ti to vyjde. Jen ti ještě poradím, snaž se brát co nejmín prášky...atd aby jsi mimi neublížila kdyby náhodou. Dokud si nebudeš uplně jistá.

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa Jojo, toho se držím právě. Bolí mě ale neskutečně v krku, asi jsem se včera někde nachladila, tak si uvařím aspoň čaj s citronem 😀 Jojo, to máme podobně 🙂 No tak snad to vyjde a těhu test se mýlil 🙂 To by byly krásné Vánoce 🙂 je fakt, že vždy když jsem to měla dostat jsem měla neuvěřitelný premenstruační syndrom - bývám protivná už týden před tím, než to mám dostat - můj manžel to vždy pozná rychlejí jak já 😀 a teď? pořád si pobrukuju a špatná nálada nikde..nechápu...asi erupce na slunci 😀

joanaa
23. nov 2013

@andrejka1234 Já jsem to měla podobně. Nachlazení, brutální bolest v krku a vyřízená. Ale nic jsem nebrala. Já si udělala cibuli s cukrem a pila horký čaj s citronem a medem. A hlavně odpočívat pod peřinou, aspon ze začátku. Někde jsem četla že je dobrý zázvorový čaj ale neskoušela jsem to. Nesehnala jsem u nás čerství zázvor. Tak se opatruj a odpočívej...a snad se ti ukážou // Já snad budu mít taky krásný vánoce. Pořád si to totiž nepřipouštím, bojím se... ☹

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa To jsme na tom stejně :/ :(

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa A ty už mimi máš nebo jsi to měla stejně teď někdy?

joanaa
23. nov 2013

@andrejka1234 Já ještě mimi nemám. První těhu se nezadařilo, v srpnu jsem byla na revizi dělohy ☹ Potratila jsem v sedmém týdnu takže to ještě skoro nikdo nevěděl. O to to bylo snažší. Ale i tak bych to nepřála nikomu. Jít na zákrok a být tam s holčinou která šla na miniinterrupci. Ona mimi nechtěla a já chtěla ale nezadařilo se... Jak je to nespravedlivý. Proto se ted bojím snad všeho. 😒 Pak mě postihla zatracená cysta a ted už se snad zadařilo 😀 snad... A co ty? Jak to máš ty?

fidela86
23. nov 2013

@andrejka1234 tak tyzden je uz pomerne dost dlha doba teda...a prsniky a tie dalsie priznaky ako? Ja len to podbrusko, uz vyse tyzdna...A okrem prs bolestivych nic vic...

@joanaa ty si dnes ktory DC?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre