Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

joanaa
23. nov 2013

@fidela86 To se počítá od začátku MS nebo od konce MS?

andrejka1234
23. nov 2013

@fidela86 No je to dost právě, ještě jsem to tak strašně dlouho zpožděné neměla... Ne, prsa mě nebolí vůbec, jen břicho, v kříži a musím pořád něco dlabat, nebo je mi zle...Ale nezvracím...

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa DC je od začátku poslední DC, já jsem 36DC.

fidela86
23. nov 2013

@joanaa 1DC je prvy den menstruacie ako prvy den cyklu...

fidela86
23. nov 2013

@andrejka1234 a test si si uz robila?

joanaa
23. nov 2013

@andrejka1234 Mužeš mi prosím tě vysvětlit co je DC? Asi jsem blbá ale v techto zkratkách se nevyznám...

andrejka1234
23. nov 2013

@fidela86 Ano, včera dopoledne, ale ne hned ráno, kolem 11, byla jsem už po snídani i kávě a nebyl ani duch...

joanaa
23. nov 2013

@fidela86 děkuji

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa Den cyklu. Cyklus začíná prvním dnem poslední menstruace a od toho dne se počítá. Já mívá třeba normálně cyklus 30 dní, pak dostanu MS.

joanaa
23. nov 2013

@fidela86 Já jsem dnes 28 DC 🙂

fidela86
23. nov 2013

@andrejka1234 tak to osm teda zvedava, ako nam to dopadne cele... ja si teda pockam/nepockam na MS a uvidime, co a ako...zatial ale ani nazakom, ze by mala prist...aj ked u mna je to vzdy tak max. 10 minut pred, ked citim, ze prichadza, resp. je uz doslova na ceste...Ty kedy chces najblizsie testovat? A aky test si vcera pouzila?

fidela86
23. nov 2013

@joanaa tak to uz aj odcitavas meskanie pomaly, ze? No, musime si uz len vycka, aj ked po dnesku uz akosi stacam aj poslednu stipku nadeje...Nemam rada toto "natahovanie", kedy nemam MS ako mam mat a potom si aj tak pride...och... 😠

joanaa
23. nov 2013

@fidela86 Já mám dostat MS 31-32DC. To mám zachvilku. Doufám že ta mrcha nepřijde. Na testu mám ducháčka tak snad ne. Bud zítra nebo až ve středu (to mám volno) si udělám nový test a budu doufat že ta druhá čárečka už bude lépe vidět 😀 Držím vám oběma pěstičky at to skvěle dopadne 🙂

fidela86
23. nov 2013

@joanaa jeej, tak to ked mas ducha, to je super 🙂 ja mavam MS 30-31DC (zvycajne), niekedy sa natiahne aj na 33-34DC a dnes som 33DC a test negativ...tak neviem....snad sa MS nedockam, musim tomu verit ;) ty sa takisto drz a informuj nas potom 🙂 Ja som od utorka na sluzobke, tak do utorka by MS nemusela prist a mohla by namiesto nej prist ciarka ;) Keizby sa to dalo nejako vsugerovat ;) :D

andrejka1234
23. nov 2013

@fidela86 To byl nějaký cizí, kupoval mi ho manžel, vůbec tu značku neznám, růžová krabička a byl do proudu moči. Měl by mít citlivost 10. No pokud bude meškat déle, tj. do pondělí, tak pošlu manžela pro Clearblue, snad bude nejspolehlivější.

andrejka1234
23. nov 2013

@fidela86 Jojo,taky to nesnáším to čekání. Lepší, když přijde dřív.

fidela86
23. nov 2013

@andrejka1234 ja som mala s rovnakou citlivostou, od Dr. Maxa....SILNO DRZIM PALCE, nech ti to vyjde 🙂

andrejka1234
23. nov 2013

@fidela86 A já tobě :-* Je mi to celý divný tento měsíc. Přestěhovali jsme se, tak by to mohlo být i změnou prostředí, tak nevím.

fidela86
23. nov 2013

@andrejka1234 dakujem 🙂 Ja tiez tento mesiac hodnotim podobne, taky cyklus, aky mam teraz, taky u mna este nebol...pripisujem to ciastocne aj Inofolicu, z ktoreho som zacala brat 4. balenie, ale tak aj tak je to zvlastne...a ta zmena, to ano, moze to byt, ale my dufame, ze to bude inou zmenou ;)

joanaa
23. nov 2013

@fidela86 Ducha mám, ale bojím se aby se mi nevytratil..:/ Ráno jsem si dělala test a ospalá ho vyhodila...za dvě hodky mě to nedalo a vylovila ho z koše. A ducháček tam vážně byl 🙂 Včera jsem se na ten test dívala asi 50x a dnes už taky hodněkrát. Ted se těším až budu znovu testovat a čárka bude silnější. Já mívám taky MS 31-32 ale někdy je taky o dva tři dny později. Snažím se na to nemyslet a být v poho. Tak snad se ti taky zadaří a budeš mít aspon toho ducháčka když né silnější čárku 🙂

fidela86
23. nov 2013

@joanaa tak s MS sme teda na tom rovnako, ja to mam uplne rovnako- niekedy aj 33, a inokedy 29.30...No a teray neviem...len ten negativny test ma odradza...Ale..uvidime 🙂 drz sa a podavaj spravy co a ako dalej 🙂

joanaa
23. nov 2013

@fidela86 Naděje umírá poslední. Negativní test muže být tím že jsi ještě na začátku. Tak mužeš pořád doufat dokud nepřijde MS. Já ti taky držím palečky at ti to vyjde a určitě vás budu informovat o novinkách 🙂 Snad jen o dobrých novinkách 🙂

fidela86
23. nov 2013

@joanaa DAKUJEM 🙂

nika1502
23. nov 2013

@andrejka1234 mala som tocenie hlavy trosku a pocity na zvracanie 🙂

nika1502
23. nov 2013

@joanaa aj mne az po dvoch tyzdnoch meskania sa ukazali dve ciarky, a to slabucko. prve dva tyzdne nic.. bola som zufala,, osem testov som si robila a nic :D tak skus pockat este 🙂

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 aj mne az po dvoch tyzdnoch meskania sa ukazali dve ciarky, a to slabucko. prve dva tyzdne nic.. bola som zufala,, osem testov som si robila a nic :D tak skus pockat este 🙂

nika1502
23. nov 2013

@joanaa prepac preklep :D

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 Jeeej, vdaka za odpoved 🙂 Tak predsa len dufam, ze by to aj u mna mohlo vyjst, lebo tie pocity, co som mala posledne dni, to pobolievanie, to sa mi este nikdy nestalo, tak som trosku dufala a ako tak teraz aj prezeram konika, tak si kocky viacere nasli okolo 5 dni po vynechani slabu ciarku, takze ja so svojimi dlhymi cyklami to asi nemusim hned zatracovat 🙂 Kazdopadne, vdaka za tvoj prispevok 🙂 si zlata 🙂

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 ja som uz aj plakala na zachode, ze preco tam nemam dve ciarky ked mi to meska tak dlho... a dnes zrazu aj druha.... sice slaba ale trochu ma to upokojilo :D

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 dnes? super 🙂 Tak ja len dufam, ze mi bude nadalej meskat, to je zakladny predpoklad 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre