Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

joanaa
28. nov 2013

@andrejka1234 Děkuju za optání 🙂 Já se cítím pořád stejně. Pro jistotu jsem si udělala včera třetí a poslední test. A druhá čárka už je krásně vidět aj z dálky 🙂 Zatím nechci nikomu nic říkat. Je to s přítelem naše tajemství 🙂 Pořád přemýšlím kdy pujdu k doktorce. Já bych chtěla jít hned na neschopenku, protože se bojím že bych to v práci nezvládala. A nerada bych dopadla jako u prvního mimi. Ale zase se bojím jít moc brzo aby tam ten prcek šel vidět a já se nestresovala jako minule. Tak to as v práci ještě tento a přístí týden vydržím a pak bych tam zašla... :/ Ikdyž v práci nemám čas na jídlo, máme jednu přestávku za 12 hodin a docela se namakám... Při větší námaze mě dost píchá na tom vaječníku... Nevím no. Jinak je mi fajn. Pobolívá mě podbřišek a sem tam píchá ten vaječník. Chutě zatím nemám a ani prsa mě nebolí. Takže krom břicha je to vše v normálu 😀

lubka1983
28. nov 2013

@andrejka1234 ahoj.som zvedava urcite hned napis.

lubka1983
28. nov 2013

@joanaa ahoj.a kde robis?ja v jednej automobolke ja mam sice len 8h zmeny,ale aj to je sila stale stojim tiez som rozmyslala,ze ostanem doma.

curlysu
28. nov 2013

Ahojte dievcata, tiez vas uz nejaky ten tyzden citam a tesim sa s kazdou z vas, ktora ma na testiku // 🙂 blahozelam.
zhodli sme sa s priatelom konecne tento mesiac na tom, ze ak by bolo mimi, tak by sme sa potesili. jedno 8 rocnu kocku uz mam. zaciatkom jula som vysadila Gestodette a MS teraz tak kadejako chodi- v septembri po 31 dnoch, v oktobri po 37 tak sama neviem ani aky cyklus mam :/ snazili sme sa cely mesiac, tak som teraz tiez v ocakavani, ci ms dojde po tych 37 dnoch alebo nie, aj ked sice velmi neverim tomu, ze by sa nam to na prvykrat hned podarilo... pobolieval ma spodok bruska aj tento aj min tyzden, hlavne lavy vajecnik, bradavky som mala citlive, ale nejako vcera prestali byt a zacali ma uzliny po pazuchou boliet ako stale pred ms, takze asi z toho nic nebude... mala niektora z vas taketo pred ms priznaky a nakoniec boli //???

joanaa
28. nov 2013

@lubka1983 Ahoj, já dělám v Apetitu. Dělám bud na studené nebo teplé kuchyni. A všude se pěkně natahám. Mohla bych donyst jen potvrzení a oni by mě musely dát lehčí práci a dokonce i osmičky. Ale tam není lehčí práce a nechci aby se na mě někdo díval že se chodim do práce flákat. Už jedno těhu jsem tam absolvovala a nedopadlo dobře. Nakonec jsem v sedmém týdnu musela na revizi dělohy. Prý jsem to nemohla ovlivnit ale já myslím že kdybych se v práci tak nenamakala že by to bylo dobrý. Těžko říct jak by to dopadlo... Pořád váhám... Příští víkend jedeme na celý víkend do Prahy tak do té doby to vydržím a pak pošupu k doktorce. A budu doma v klidu.. A kdyby to zase nedopadlo aspon si nebudu nic vyčítat..

lubka1983
28. nov 2013

@curlysu ahoj.tak dufam,ze sa budes tesit co skoro aj ty.uz som pisala vysie,robila som si test min stvrtok ranno a test neg.ale sa mi nezdalo spinenie ms nikde a v pondelok//ciarky .priznaky ziadne nevidim..

joanaa
28. nov 2013

@curlysu Tak snad ti to taky vyjde 🙂 Já si dělala test v pátek a čárečka nebyla skoro vidět a v neděli už byla vidět.. Mě taky jen pobolívá podřišek a píchá na vaječníku.

curlysu
28. nov 2013

@lubka1983
@joanaa ze by som sa zastavila v lekarni? lebo to cakanie je fakt na nervy .. ovu som pravdepodobne mala 17.11. lebo to aj vytok som taky jak surove bielko mala ... len neviemci nie je na test skoro ...

lubka1983
28. nov 2013

@curlysu neviem,urcite test kup,doma sa nestrati😉 .moja skusenost ,ja ani neviem napr.kedy k oplodneniu prislo jedno s druhym mi nesedi😀 posledna ms 28.10.2013 5.11 na gynde uz 14mm folikul kt.,ked dorasta tak plodne dni boli okolo 10-14.11 potom sme uz neskusali naposledy toho 10.11 a potom az 17.11ale to nevychadzaju plodne dni zas....lebo ms so mala dostat 23.11 nemam ale pravidelny cyklus skor kratsi nez 28..aze sa pred ms neda otehotniet....hmmmmm

curlysu
28. nov 2013

@lubka1983 haha tu je asi vsetko mozne 🙂)) ja som poslednu mala 24.10. a ked ratam ze budem mat 37 dnovy cyklus ako posledne tak 1.12. by mala dojst ... kupim a testnem asi v nedelu ked do vtedy nedostanem

joanaa
28. nov 2013

@curlysu Test má smysl 10 dní po ovulce. Já si ho dělala 12.den a byla tam druhá (ducháček). Tak si kup test a skus to 🙂

isabella22
28. nov 2013

@faminka ahoj tak co ako sa mavas? praca ta odragovala? este si neskusala testik?? 🙂

andrejka1234
28. nov 2013

@joanaa Tak to já dnes zase po celodenním stání a lítání špiním... :/

nika1502
28. nov 2013

@andrejka1234 dnes som bola 🙂 je to ccca 5 tt 🙂

terkazel
29. nov 2013

Ahoj, tak jsem tu znovu, s jinými příznaky. Posledních 14 dnech mám návaly horka, včera jsem dostala hodně slabou MS, bolí mě prsa, i když mi na ně šáhne manžel. Včera když jsem šla do sprchy tak jsem si na prsou všimla žilek, a to jsem nikdy neměla. Je to těhu nebo se mi jen splašili hormony? Děkuji 🙂

lubka1983
29. nov 2013

@andrejka1234 ahoj.tak ako to dopadlo u doktora????

andrejka1234
29. nov 2013

@lubka1983
@joanaa Tak holky, ráno jsem dělala test a byl tam nepatrnej dušík, ani vyfoti nešel. Pak jsem byla u doktorky,na ultrazvuku nic a tak mě jen prohmatala a napsala mi Ascorutin (NESMÍ SE PRÝ V TĚHOTENSTVÍ!!) No a Femibion. Jen co jsem dojela po třech hodinách domů a po dvou dávkách Ascorutinu jsem začala šíleně krvácet a bolí mě hrozně břicho :( Tak konečně asi MS přišla - se 14 denním zpožděním... :/

faminka
29. nov 2013

@isabella22 Ahojky,nezkousela jsem testik,protoze jsem to dostala ☹((( takze zase od znova ☹((

leak61
29. nov 2013

Caute baby....vidim,ze tu diskusia pekne funguje, tak sa aj ja chcem na vas obratit a poprosit o nazor. Ide o to, ze si myslim, ze som mozno tehu. Test si este spravit nechcem, pride mi to skoro. No ako to u mna vyzeraaa....taaak...baby....v pondelok som si nasla na nohavickach taky hnedasty vytok, akokeby spinenie pred kramamy...tak som si povedala, ze dokelu, ze som to dostala skor. Totiz, mala som to dostat az dnes a zatial niiiic. Tesim. 🙂 No ale sa aj bojim. Od tych par hnedastych kvapiek v pondelok som uz nespinila vobec. Ale boli ma brucho ako pred kramamy ako keby uz uz mali prist. Dnes som sa dokonca na istotu na WC, ze uz su tu...:( No zatial nie...test si este nechcem robit, bojim sa, ze by som bola sklamana, nikomu to nechcem povedat, tak sa vykecavam aspon takto tu 🙂 Co vy na to? Bol by to krasny darcek pre snubenca na Mikulasa 🙂)) Inak nemam ziadne priznaky, Iba raz pocas tyzdna som mala pocit vecer, ze asi budem zvracat a to som este ani neuvazovala o tom, ze by som mohla byt v tom, bolo to myslim v utorok vecer. Inak nic, aj keby nieco, skor by som si to asi nahovarala..babyyyy, tak co myslite? Ja by som bola taka stastna...len keby ma to podbrusko tak nebolelo, uplne ako pred mrchou, bojim sa, ze pride.... ☹

faminka
29. nov 2013

@leak61 Ja to mela prave uplne stejne a nakonec jsem to dostala o 5 dni pozdeji... taky me bolelo bricho a motala se mi hlava a bylo mi blbe... ale asi jsem si to jen namlouvala nebo to byla shoda okolnosti ☹ Tak ti preju,at ti to vyjde!!!

leak61
29. nov 2013

@faminka Och.....ja chcem pockat do pondelka, ked nic nepride, tak si poobede pojdem kupit test a rano v utorok by som si ho spravila....joj....fakt si mala aj to spinenie? Take ze 2-3 kvapky a dalej nic? Mozno si aj bola tehu a odislo to 😖 .....

faminka
29. nov 2013

@leak61 jasne,vsak uvidis! No taky nevim,jestli se vajicko nehnizdilo,protoze jsem dostala takovy krece,ze jsem malem omdlela bolesti a strasny to bylo asi 2 hodiny,zimnice,krece az mi tekly slzy atd... takze mozna to nebyly "normalni" kramy... tak drzim palce...

leak61
29. nov 2013

@faminka Vdaka 🙂

javorinka2
29. nov 2013

A tu je môj prípad;) 17.11 som mala ovulku..posnazili sme sa 16. večer a 17.poobede;) odvtedy ma bolí brucho ako pred ms a prsia naliate a citlivé že ma ide urvat;) na 10.deň od ovulky bol test negatívny:( čo si o tom myslíte..môžem byť tehu?

isabella22
29. nov 2013

@faminka tak to ma mrzi :( ja este kramy nemam zajtra idem skusit testik tak som zvedava ....

isabella22
29. nov 2013

@javorinka2 skus este spravit neskor test a uvidis...

faminka
29. nov 2013

@isabella22 Tak drzim palecky,at jsou dve carecky! Dej pak vedet, tak tfuj tfuj!

isabella22
30. nov 2013

@faminka tak rano testik robený a snehobiely :( takze asi z toho nic nebude skusim este neskor tesnut a uvidim....predsa to je este len 9 den po ovulke ale aj tak prestavam mat nadej :(

zahraa1
30. nov 2013

Ahoj holky, par dni vas tady ctu a vzdycky s napetim cekam, jak ktera z vas dopadne 🙂 Doufam, ze vsechny se budeme brzy radovat ze dvou carek. My se snazime druhy mesic a momentalne mi MS druhy den meska. No ale nijak se na to neupinam, byla jsem nemocna a jsem nachlazena, tak to muze byt tim. Snazim se zachovat chladnou hlavu, nechci pak byt zklamana

leak61
30. nov 2013

@faminka No, dnes doobedu prisla mrcha v plnej sile...tak nic z toho 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre