Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

joanaa
30. nov 2013

@andrejka1234 To mě teda překvapuje že když jsi měla na testu ducha ti dala doktorka prášky které nejsou pro těhotné. Tak to mě mrzí že to tak nakonec dopadlo. Už to vypadalo že je to na dobré cestě... Ale as to tak nemělo být. Neboj, brzo to vyjde 🙂 Nejlepší je na to nemyslet a pak to jde co by dup..🙂 Já jsem celý dva dny v práci trpěla. Oba dny nevolnost, žaludek na vodě a včera večer migrena a zvracení... Snad takových dní nebude víc. V práci to vydržím ještě týden a pak pošupu k doktorce. A pokud to pujde zustanu doma a budu se víc šetřit. Andrejko nevěš hlavu, brzo se vám to povede 🙂

joanaa
30. nov 2013

@faminka
Ahoj, četla jsem si tvuj příspěvek
(protoze jsem dostala takovy krece,ze jsem malem omdlela bolesti a strasny to bylo asi 2 hodiny,zimnice,krece az mi tekly slzy atd... takze mozna to nebyly "normalni" kramy... )
Prosím tě písni mi jakou jsi měla krev. Jes normální jako u normální mrchy nebo světle červenou?

faminka
1. dec 2013

@joanaa ahojky,mela jsem ji svetle cervenou na zacatku,ale v tom velky chuchvalce srazene tmave krve...

faminka
1. dec 2013

@isabella22 Tak jeste pockej a uvidis,moc drzim palce!!!

@leak61 ☹(( to me moc mrzi... ale nevadi,priste uz to urco vyjde!!!

isabella22
1. dec 2013

@faminka pockam pockam dakujem ! 😉 nabuduce to musi tebe vyjst..

dievcatko112
1. dec 2013

Ahojte chcem sa opytat aka je sanca ze otehotniem ked mal chlap na ruke trosku spermii a po pat minut ma vyprstoval ale nie prilis hlkobo a bolo to desiaty den cyklu dakujem 🙂

joanaa
1. dec 2013

@faminka Já měla stejné příznaky. Byla jsem s tím na pohotovosti a zjistily že mi praskla cysta na vaječníku. Cysta vetšinou praskne sama a to na začátku MS. Sama se taky vstřebá. Poznáš ji světle červenou krví. Mě se sama vstřebala a prolínala se s MS. Asi dva-tři dny jsem měla svetle červenou krev a potom byla normální jako u MS. Doporučuju ti po MS zajít na gyndu aby jsi měla jistotu že se sama všechna střebala. Pokud se teda nemílím a byla to ta cysta.

paati
1. dec 2013

Ahojte,chcem sa spytat na vas nazor ci myslite ze by som mohlala byt tehotna?mms som mala 14.11.naposledy, styk 24.11 a tiez aj vcera...avsak dnes mam docela dost silne pichanie v lavom vajecniku, uff

isabella22
1. dec 2013

@paati sprav si test a uvidis takto ti nikto neporadi...nie sme jasnovidci 🙂

apacheee
1. dec 2013

@isabella22 po 7 dnech od oplodnění určitě s největší pravděpodobností těhotenský test nic neukáže:(

isabella22
1. dec 2013

@apacheee vsak nech pocka a uvidi 🙂

nikolkazabicka
1. dec 2013

Dámy, včera přišla MS s 5.ti denním zpožděním a dnes nikde. Co to může znamenat? Můžu být těhotná? Test je ale negativní :/

paati
1. dec 2013

neviem, dokedy mam asi cakat s tym tesom zenicky?alebo by som mala zajst za doktorom?kedze tie bolesti v lavo neustupili?

faminka
1. dec 2013

@joanaa Ahojky, no ja jsem si to taky myslela, protoze na cysty trpim, ale cca 14 dni pred tim jsem byla na gynde na prohlidce a rekla mi, ze vse OK, ze zadna cysta tam ted neni... tak nevim.... ☹ Ale byl to masakr, manzel me chtel taky vezt na pohotovost, ale ja nesnasim doktorky, tak jsem si vyprosila cas do rana a nakonec to pak uz bylo OK.

lilinka8888
1. dec 2013

Ahojte,chcela by som sa opytat ,aky je vas nazor.Totiz 18.8 som mala nechraneny styk.Od vtedy som dostala 2x normalne MS.Teraz v novembri som uz ale nedostala.Uz mi meska 3 tyzdne.Vsetky testy ktore som si robila aj dnes jeden su negativne(a bolo ich vela mozno aj 20).Myslite ze aj tak mozem byt tehotna??Priznaky nepocitujem ziadne,prsia ma nebolia nic.Az v stredu idem k lekarke ,co myslite??som uz zufala z toho :(

kathryn123
1. dec 2013

ahojte holky. som 12 den po et. hrozne mne boli brucho a krvacim je to silne jako vytok a tmava krev. mam to brat ze to nevyslo. a jeste taka otazka je mi to trapne ale beru CRINONE gel a uz druhy den mam prujem jedna holka psala ze ked otehotnela tak mala prujem nevim ci to mam pripsat tomu gelu anebo je tu moznost ze jsem tehotna.dekuji

joanaa
2. dec 2013

@faminka Ahoj, takže jsem se asi nemýlila. Raději si po MS skoč na gyndu aby jsi věděla že jsi v pořádku. Me na pohotovosti řekli že na prohlídku chodit nemusím že se to samo vstřebá. Ale já po domluvě rodiny nakonec šla. A byla jsem aspon v klidu. Slyšela jsem že cysta ti zabrání otěhotnění. Nevím co je na tom pravdy.

kikushha
2. dec 2013

Kocky ahojte🙂 potrebujem help! Meriam si BT a momentalne som v 25 DC, cyklus mam 27,28dnovy, ovulku som mala na 13den, od 20 DC som mala teplotu 36,8 a stupala do 37 teraz uz som v 25 DC a mam stale 37. Snazili sme sa v 10 DC a presne na ovulku, sanca na otehotnenie tu je, ze?
Ta teplota ma nejako myli teraz. Od ovulky ma naduva, ale neuveritelne a pali ma zaha, a sem tam mi tak pride nevolno...ale prejde to po chvilke, nechcem tomuto prikladat velku dolezitost.

Bereme aj vitaminky ja Infololic a vit E a muz bere selen a zinok, zatial sa snazime 4 mesiac, ale moc to neprehaname...ze vraj to nie je zas dobre...zubrienky si potrebuju aj oddychnut🙂) Myslite si, ze si mozem urobit test na 27DC? ci ako? napr. prsia ma nebolia a nikdy neboleli, len ta zaha ma stve..dost....divnee..mozno je to poplach..no uvidime...

dievcatko112
2. dec 2013

Ahojte prosim poradte mi som zufala...myslite ze mozem byt tehotna ak som chlapcovi honila penis ked mal na sebe kondom a niekedy ked to tak robim tak ked sa urobi este par krat spravim pohyb a vtedy citim trochu na ruke aj cez kondom ale teraz ked som mu to robila som mala pocit uplne suchej ruky a on si ho dal potom dole tak dufam ze tym padom sa mu to na ruku nedostalo a potom si obliekol kabat a sal a po piatich minutach ma vyprstoval s tym ze mi este aj do gati vosiel takze aj keby mal na rukach nieco ten sal kabat a nohavice by tu trosku zmyly nie? A este to mohol mat na ruke trosku asi pat minut a salo by sa to tak aby som bola tehotna alebo je to nemozne? A asi patnast minut nato som bola na wc a vysiel mi vytok. pri cikani to by cyplavilo nie?

apacheee
2. dec 2013

Tady jsou občas dotazy jak v Bravu🙂

dievcatko112
2. dec 2013

Prosim prepacte ale vazne sa pytam docitala som sa ze je to mozne prosim povedzte mi vase nazory a neodcudzujte ma :(

dievcatko112
2. dec 2013

@majka_3 prosim odpovies mi na posledny moj prispevok? Ty jedina ma neodbijes :( len mi prosim povec svoj nazor a skusenosti dakujem pekne 🙂

leak61
2. dec 2013

Baby. mozno otazka od veci, ale je normalne, ak mam pri mrche take akoby krvne zrazeniny? Ze to zo mna ide von miesto normalnej krvy? Je to normalne ci to mam nejak riesit? Este som to nemala...

borkavan
3. dec 2013

@leak61 ja to mávam čas od času, hlavne ked mám silné krámy. Kdesi som čítala, že to nei je dobré. Ale ja to mávam odjakživa. Síce nie stále ale proste hej.

marienka1703
3. dec 2013

@leak61 podla mna je to normalne,, 🙂

newesta
3. dec 2013

ahojteee 🙂 mam otazocku na Vas 1.12 som mala uz slabucky menzes uz mi koncil pomalicky a manzel sa do mna spravil naplno 🙂 mozem otehotniet??ńa druhy den uz som nemala menzes vobec...a cudne mi je na zaludku mohli uz by zacinat niejake priznaky?? kedy by som si mohla spravit tt???Dakujem za kazdu radu 😉

andilekanitka
3. dec 2013

ahoj děvčata...jak byste počítaly první den MS????...2.11. začalo krvácení trvalo 3 dny pak 3 dny vůbec nic a od 7.11 zase krvácení a celých 6 dní....já bych to počítala od toho 2.11....každopádně do dneška MS nedorazila a asi týden mě píchá střídavě na levé a pravé straně...dle mých cyklů které jsou cca 25dní by už bylo zpoždění cca 7 dní....včera jsem dělala test s citlivostí 25 a nic tam nebylo....další si koupím zítra...ale při prvním těhu se mi // ukázaly taky až po týdnu vynechání....každopádně břicho jako na MS mě nebolí...jen to píchání....já doufám že zítra je tam najdu a když ne tak snad to nebude nějaký problém 😒

evikmi
3. dec 2013

@newesta pokud máš ovulaci jako většina žen někde uprostřed cyklu, tak těsně po MS bys neměla otěhotnět, záleží teda jak dlouho máš krvácení a jak dlouhé máš cykly... ale myslím, že bys neměla být takhle těhotná 😉 a s těmi příznaky je to celkem ošemetné, spoustu si jich prostě jen vsugerujeme, nebo to co normálně máme u MS nebo při ovulaci přidáváme k těhotenství 😉

dievcatko112
3. dec 2013

@katkakovac ahoj chcela by som sa ta nieco opytat ty ma urcite neodsudis 🙂 ked sa chlap spravi a trochu sa toho dotkne a ma to na prstoch a o pat minut nato ma vyprstuje tak myslis ze mozem byt tehotna takymto sposobom? A asi patnast minut nato som bola na wc a vysiel mi vytok to by vyplavilo nie? A bolo to desiaty den cyklu prosim hrozne sa bojim :(

dievcatko112
3. dec 2013

@evikmi a myslis ze mozem byt tehotna ak sa chlap spravi a dotkne sa toho rukou trosku a ma to na prstoch a o pat minut nato ma vyprstuje? Prezili by to spermie? Popripade tam mohlo byt viacero faktorov ktore by mohli znicit tie spermie ako oblecenie si kabatu atd tak co myslis? A o patnast minut nato som bola na wc a vysiel mi vytok to by vyplavilo nie? Da sa takto otehotniet? Bolo to desiaty den cyklu :( :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre