Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

klaudia84
8. dec 2013

@bubu4125 ja ni neviem ako ma vyzerat duch na teste,ja mam slabulinku tenku ciarku.je to ok?

bubu4125
8. dec 2013

@klaudia84 skús hodiť foto a potom daj aj foto upravené v negative...sú testy čo robia falošný poplach... Ale ja si myslím, že ak je viditeľná a nemusíš ten test otáčať a zaostrovat,tak by to malo byť pozitívne

klaudia84
8. dec 2013

@bubu4125 neviem to dobre odfotit,ale je ten menzes divny,ze som to dostala,nie?skusim test zajtra

lubka1983
8. dec 2013

@klaudia84 ja si myslim,ze ked dostala tehu nieje...aj ked nevieme aku ms ma mozno len spinenie....v tom pripade mozes byt

danielahamar
8. dec 2013

@cipolina88 mala som niečo podobné, psychika robí divy 😔

bubu4125
8. dec 2013

@klaudia84 uvidíš zajtra....kamarátka mala tento problém tiež...a preto mala termín pôrodu dosť rozhádzaný...nevedeli určiť...možno budeš mať ms len deň...máš špinenie? silnie? teplota? vyskúšaj ovu test...ten ti skôr určí tehu ako tehotenský test...ovu test musí byť taký silný alebo silnejší ako testovacia čiarka...ak je slabší, tehu nie si...

curlysu
9. dec 2013

@lubka1983 ahoj lubka, tak ako si dnes dopadla u dr. ?🙂
ja som nakoniec v sobotu dostala, takze sa mozeme zacat snazit zasa 🙂)) doktorka mi odporucila si kupit inofolic,tak som ho zacala od vcera pit ..dufam, ze mi to upravi trosku ms a tulenie s drahym bude coskoro uspesne 🙂)))

zuza01
9. dec 2013

@klaudia84 Já mívám ducha před každou MS. Prý je to přirozené zvýšení hormonu před MS.

zuzanag1
9. dec 2013

ahojte, dbak krat som mala s priatelom nechráneny styk, v nedelu a minuly tyýden v pond, a od utorka ma pobolieva pod bruškom, pritom menzes som mala, možem byť tehotna?TT mi vyšiel negat

kokolienka
9. dec 2013

Ahojte ja som mala podľa doktora ovulku 2 a 3 decembra lebo vtedy som mala 22 mm folikul tak sme sa snažili a od piatku ma bola prsia mam ich také citlivé a to som pred tým nemala a včera som nevydržala a spravila som si test a vyšiel negatívny ale asi bolo ešte zavčasu si robiť test. Ale mam PCO takže neviem kedy mi pride mrcha a mam dilemu kedy si robiť další test

lubka1983
9. dec 2013

@curlysu ahoj.takze sono v poriadku srdiecko ok.ale ze mu to nesedi podla ms ze je malicke....dal mi uz aj knizku,takze sa tesim

cipolina88
9. dec 2013

@katkasofi svrbia :D

konkm819
10. dec 2013

Ahojte babule 🙂 .... mna dneska podbruško pobolieva a aj sem tam picha - s partnerom sme mali 4 pohlavny styk bez ochrany myslíte si že by som mohla byť tehu ? alebo je to len pred menštruáciou také ? menštruácia mi má prísť až 19steho.

andrearuj
10. dec 2013

Ahoj, ak nedojte k vyvrcholeniu, teda k spojeniu spermie s vajíčkom - nemôže prísť ani k otehoteneniu...taktiež musí byť obdobie plodné, pretože žena nie je plodná celý mesiac a zistiť opak - teda tehotenstvo môžeš niekoľko dní po meškaní menzesu, testy sú dosť citlivé ale to zistíš nie týždeň po styku...tak sa drž.

modrypitrisek
12. dec 2013

@konkm819 Myslím, že můžeš být. Kdyby pobolívalo mě, už bych skákala do nebes 😀 . Tento měsíc máme šanci jedna ku mocmocmoc, tedy skoro žádnou, ale mám 4. den zpoždění, tak stále tajně doufám... 🙂

maji182
12. dec 2013

Ahojte, chcem sa spýtať, čo si myslíte o tom, ked mi mešká mrška 6 dní nič mi nie je len dnes ako som bola na wc rano tak taky ružovkastý výtok.. Ale len ráno

konkm819
12. dec 2013

@modrypitrisek a nerobila si si ešte test ?

modrypitrisek
12. dec 2013

@konkm819 No, přijde mi to ještě brzo, ale stejně jsem to nakonec nevydržela a udělala 😝 , ale negativní.

konkm819
12. dec 2013

@modrypitrisek tak ešte vydrží a hádam sa ti to podarí 🙂 držím pršteky 🙂

modrypitrisek
12. dec 2013

@konkm819 No, mám pocit, že ne.. ale viš jak, dokud to není červené na bílém, každá doufáme... 😕

macetka
12. dec 2013

ahoj holky, cyklus mám 30-32dní MS měla dorazit 8.12. Včera jsem si dělala těhotensky test a byl negativní :( a od pátku 6.12. do úterý jsem měla bolesti jako při MS. A stále mě trošku pobolívá břicho a je mi nevolno. Myslíte, že jsem testovala moc brzo?

konkm819
13. dec 2013

@modrypitrisek no čo prišiel či stále nič ? 🙂

modrypitrisek
13. dec 2013

@macetka Myslím, že klidně být těhotná můžeš. Brzo to nebylo, ale co jsem četla, tak někomu to ukazuje až pozdějc. @konkm819 A byla noc a bylo ráno, den pátý, a stále nic.. ☹ Jak jsem to tak počítala, tak kdybych měla normálně MS, jako každý měsíc, už jsme mohli začít další měsíc snažení, kdyby mrška došla tehdy, kdy má. 🙄

helulik
13. dec 2013

@macetka ja som mala dostat okolo7.12, kedze mavam nepravidelnu, tak zakazdym ms je prekvapenie... 🙂 nic som nedostala...test som si robila 11-ho a bol negativny...tak neviem no... 🙂 tiez mam mierne bolesti niekedy...

bubu4125
13. dec 2013

Ahojte dievčatá! 32DC a 12DPO, cyklus obvykle 27-28dňový! Ms nikde a tehu aj ovu test negatívny! Bolesti v podbrušku,citlivé prsia aj boľavé kríže...BT sa drží na úrovni ovu teploty! Som z toho zmätená! Čo myslíte???

konkm819
13. dec 2013

@modrypitrisek ved a čo ty vieš 🙂 možno si už aj teraz 🙂 len ti to ešte neukazuje 🙂

modrypitrisek
13. dec 2013

@bubu4125 Tak to že ovu test je negativní, mě trochu mate, ale jinak bych si teda asi dělala naděje, Buď je to tam, nebo brzo přijde menses. @konkm819 Nene. nejsem, to by musel být opravdu zázrak. A ten se teda bohužel nekoná. Odpoledne jsme s Drahým stěhovali nábytek a už jsem začínala cítit kříže, takže za chvilku po té konečně dorazila babička z Brna... Jsem ráda, docela mě to znepokojovalo, protože těhotná jsem měla pocit, že nejsem. Byla jsem si skoro jistá. No, a teď začne to pravé snažení, hned bych rozebrala, jak na to 😀 😀 , ale to už patří do jiného tématu 🙂 🙂 Díky za fajn povídání 😉 😉 , a třeba příští měsíc na stejném místě 😀 😀 .

konkm819
14. dec 2013

@modrypitrisek 🙂 no tak hádam sa ti to už podarí iný mesiac 🙂 držím pršteky 🙂 a ak náhodou bude niečo 🙂 napíš 🙂

bubu4125
14. dec 2013

@modrypitrisek mne ovu test vybledol skoro úplne! A tehu negatívny! Teplota klesla,dnes alebo zajtra ms čakám!

salomee
14. dec 2013

ahoj všichni,..máte někdo podobnou zkušenost?..a s jakým výsledkem?
Takže...jediná akce, z níž vzhledem k času teoretického hnízdění mohlo něco vzejít, byla pár hodin před ms. Ms pak byla na začátku obvykle silná, skončila ale asi o den dříve a bylo to bez té části, kdy obvykle .."lítají kusy", najednou to pak skončilo.. asi pět dní po ms jsem špinila, do druhého dne to přešlo, někdo mě postrašil s uhnizďováním, tak jsem si jen tak udělala test a bylo na něm něco ve stylu "kdo hledá, najde", hodně hodně slabé, chvílemi jsem myslela, že se mi to zdá.. pak přišly bolesti jako při ovulaci, i ta doba tak nějak souhlasila, i když obvykle ji mívám později..a to přetrvává už několik dní, ale slaběji. Testy mezi tím ještě zkoušeny několikrát, nikdy ale nevydržím do rána, prostě udělám, jak koupím a tedy vždy večer či odpoledne.. naposled testováno včera(-16. den cyklu a zároveň po údajném případném oploz. ) a je na něm už klasickej duch, co naběhl hned a ne až kdysi po limitu...ale pořád slabý. Asi bych ve své situaci měla raději chtít slyšet, že to může být právě cystou (ty bolesti by tomu napovídaly...), tak sem s tím.. díky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre