Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

viktoria12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
besnota
17. dec 2013

ahojte snazilky mozem sa k vam pridat? tiez skusame a teraz ma taky problem:
robila som si v pondelok rapiclear a úplne že clear ani náznak druhej čiarky. Dnes som 32dc a neviem co sa deje, bolia má ale neskutocne prsia a bruško ako na mrchu, ale to má boli aj pred mrchou. Ovu testy zatial síce nerobím, ale asi začnem ked to teraz nevyjde takze sexik bol 12den po mrche. Este na 15 den som mala strašnu chuť na sex a potom to úplne že odišlo, tak predpokladám že tam niekde bola ovu manžel bol dva týždne strašne chorý tak nic dlho nebolo. pochybujem že by chlapci tam tak dlho čakali na vajko a po takej dlhej dobe sa nic neukazalo na teste. takze zas budem mat problém lebo posledny rok som mala mrchu po 26 max 32 dni a to s troj az pat dnovym spinenim pred tym, takze tento mesiac bud nebola vobec ovu a som zvedava kedy dorazi mrcha alebo bola velmi velmi neskoro. alebo neviem co sa so mnou deje, brucho mam ako balon nafuknute emoticon vdaka

modrypitrisek
17. dec 2013

@besnota Tak to vítej mezi nás, tak nějak jsme se potkaly tři s víceméně stejnými "příznaky", tak jsi už čtvrtá 😀. Nevím, že by hlava? Já totiž snad v životě neměla takové zpoždění, jako teď naposledy, tak mě nic jiného nenapadá... Jako možné je všecko dneska už 😵 😵, ale myslím, že těhotná nejsi, tak nezbývá než čekat MS 😖

besnota
17. dec 2013

Tak to som rada ze je nás viacej s takými príznakmi tak vas zdravím a teším sa na pokec
@modrypitrisek

modrypitrisek
18. dec 2013

@besnota No, tak jsem zvědavá, jak to s Tebou dopadne. Kolik dnů tomu dáváš, než vyrazíš k panu doktorovi? I když, jestli míváš normálně i 32 dnů, tak ten 33. zatím není žádná hrůza 😉 .

besnota
18. dec 2013

@modrypitrisek no neviem idu sviatky, tak este to asi necham tak a uvidim ci dorazia, zatial ziadna zmena stale take iste priznaky a stale som hladna 😒 no ale takto som to este nikdy nemala, a vzdy mavat to spinenie 4-5dni pred ms, ani to nikde nie je, neviem co to ma znamenat, stale mam len taky tahavy vytok, som uplne mokra 😕

modrypitrisek
18. dec 2013

@besnota Tak třeba to opravdu klapne 🙂 . Ale opravdu věřím, že psychika je strašně moc mocná.. 😉

besnota
18. dec 2013

@modrypitrisek no rada by som, ale už s tym nerátam, zajtra si este pre istotu urobím test, ale mám pocit že sa to blíži lebo ako som teraz vstala má hrozne pichlo pri vajecnikoch, take drobne kŕče 😕

salomee
18. dec 2013

...ahoj, asi vás tu moc nepotěším, ale zkušenost je zkušenost🙂.. někde jsem tu už sala dotaz, zda můžou být pozitivní testy při cystě... dnes jsem byla na utz na odběrech a krev je negativní, takže těhotná nejsem.. ono to bylo málo pravděpodobné, ale měla jsem i něco, co mohlo být klidně nidačním krvácením, i odstup od sexu souhlasil.. pak jsem měla hodně slabě pozitivní testy, které i sílily, ale pořád to byl spíš duch, než čárka.. (mamatesty 10 a dr. max) - a přes to všechno ultrazvuk úplně čistý žádná cysta, ani tekutina, co by svědčila o prasklé cystě..a krev taky negativní.. takže tak🙂.

lilaahmmad
19. dec 2013

Ahojte, moje skúsenosti pri otehotnení boli také, ze pri prvej dcérke som sa nadránom zobudila na pichnutie v podbrušku a rozboleli ma aj kríže, bolo to asi 5 dní po menzes, takze som nemala dôvod myslieť si, ze som tehotná, lenže ja som to po tom pichnutí vedela, bola som si takmer istá, no a test mi to potvrdil 🙂
Ked som chcela znovu otehotniet, kúpila som si lady tester, mikroskop na sledovanie plodných dní, no a hned na prvú ovulku sa podarilo. Pri zahniezdení vajíčka som práve vešala prádlo, a rovnako ako predtým ma zrazu pichlo v podbrušku a mala som tlaky ako pred menzes. No a znovu test pozitívny.
Teraz by som chcela tretie bábo, no akosi tri mesiace nič, aj keď používam ten mikroskop. Tento mesiac čakám mrchu 29 decembra, od včera mám divné tlaky v podbrušku, ale to moje pichnutie som zatiaľ necítila, verím ale, ze to vyjde 🙂

lucy1000
19. dec 2013

Ahojte potrebovala by som pomoc. neviem aky divny moj cyklus je ale vzdy po ovulacii dostanem menstruaciu na tyzden presne. tento krat som nedostala ale robila som si test- negativny aj u lekarky som bola a nic...povedala ze je to normalne a casu dost.ma pravdu dnes je to len 13.den po ovu, ale ja mavam zvycajne 7 dni po tom menstruaciu...je to vobec mozne aby som mala cyklus taky kratky? co som tu citala tak vsetci maju 28dni

lilaahmmad
19. dec 2013

@lucy1000 a ako si sledujes kedy máš ovulku?

lucy1000
19. dec 2013

citim kazdy mesiac a gynekolog mi povedal. pretoze este o dost davnejsie som si myslela ze som prechladnuta.lebo ma vzdy pichalo ako pri prechladnuti. a on mi povedal ze to mam ovulaciu.ale mam to kazdy mesiac na chlp rovnake.len terez sice len 13 dni ale pre mna dlho cakam

lilaahmmad
19. dec 2013

@lucy1000 skusila by som na tvojom mieste meranie bazalnej teploty alebo ovulacny mikroskop. Ja som si dlho myslela, ze mám ovulaciu, menzes som mala pravidelný, no moje cykly boli anovulacne, vajíčka nedozrievali a nikdy nedosiahli dostatočnú veľkosť na oplodnenie, potom som sa liečila a dnes mám dve dcerky

lucy1000
19. dec 2013

tak my sme sa snazit este ani nezacali. teraz sa stalo 1. krat ze som dost na pochybach a moje telo si so mnou robi co chce.a hormony skacu jak ujete.mam uz 4 dni hnacku tvar jak v tej najhorsej puberte.napchavam sa sladkym ale iba vecer. cely den mi nechuti jest. strasne sa potim. a podbrusko citim uz 2 tyzdne. kazdopadne keby menstruacia neprisla a tesst by bol pozitivny ja by som sa len tesila

sara32
19. dec 2013

@besnota ahojcek, tak ako si dopadla ? dnes si si mala testik robit 🙂 ja si este nemozem testik, som len 4-5den po ovulke...ja si este pockam....................... ale ''citim'' sa uz inak.....mam pichlavejsie bolesti vajecnikov, tak som zvedava 🙂 daj vediet, nemusis kupovat ovu testiky, ak budes , to bude ''darcek'' uau 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

besnota
19. dec 2013

@sara32 ahojcek, tebe drzkam palce aby ti to vyslo 🙂
akurat som chcela napisat, ze co, takze MS nikde ale take same krce mam aj ma hrozne picha okolo vajecnikov, zacala sa mi tocit strasne hlava, zajtra sa mi bude asi cely den tocit, takze ms dorazi asi urcite za par dni, a test som robila ale bol uplne snehobiely, takze ništa-pišta ☹ , nevadi, nevesiam hlavu, darcek by to bol fajn, ale krajsi by bol keby sa na vianoce mimi narodilo, takze este par mesiacov mam cas 😀 😀 😀
inac neviem ci to mohlo ovplyvnit tento vykyv, ale minuly mesiac som bola chora brala som ATB, sice som potom aj MS dostala normalne, myslite, ze to mohlo ovplyvnit tu dalsiu, akoze tuto, co nechce prist ??? 😕

sara32
19. dec 2013

@besnota aky dlhy mas cyklus?

sara32
19. dec 2013

@besnota myslim ze ovplyvnit to moze........ ja tiez nemam pravidelnu ms....mam na 29den 32den a mala som uz aj na 36den, takze tak, ked mam ovu, ( ovu test ukaze ) tak do 12dni furt dostanem .....snad ale tento mes nedostanem.....tiez sa ale citim na MS :(

besnota
19. dec 2013

@sara32 no posledny rok som mala okolo 28 tak od 26 do 30 sa mi nejak skratil, pred tym som mala 32 a viac, davno som nemala taky dlhy cyklus, sice tusim v lete to bolo az 36, ale to pripisujem tomu teplu a este pred MS mam 3-5dni spinenie a teraz ani to nemam, ale ide mi brucho prasknut, uz to citim, ze bude asi velice bolestiva ☹

sara32
19. dec 2013

@besnota oje tak mas uz silne MS bolesti.... tak nech sa uz spustia a budete snazilkovat po novom roku ♥

besnota
19. dec 2013

@sara32 jj, tesim sa 😀
no ved to, nech sa uz spusti, lebo takato zduta sa neznasam, naduta s krcami, dufam, ze ma to v noci prepadne, nenavidim ked sa zobudim na hrozne bolesti 😝

sara32
19. dec 2013

@besnota ja som mala min mes bez bolesti, ziadne spinenie, len hned BUM krv a nebolelo ...... som Bola v soku, a na 27den uz .....telo si robi dakedy co chce......ja sa citim tiez na MS, ta ma prist cca stredu, stvrtok.....podla ovu do soboty...... to si este pockam, ale uz mam bolesti ako na MS ;( tak necham sa prekvapit, Pekny vecer 🙂

besnota
20. dec 2013

Tak stale nič MS nikde ☹

sara32
20. dec 2013

@besnota sa tes predsa 🙂 mozno si tehu 🙂 ja dnes zvlastne tlaky v podbrusku,,,toto cakanie ma .... 🙂

besnota
20. dec 2013

@sara32 to pochybujem ked testy nic nekazuju, a snazilkovanie bolo velice dávno, tie čiary na teste by mi uz museli oči vybodnut 😀
Snažím sa dovolať dr. ci robia cez Vianoce, asi budem musieť ísť na návštevu

sara32
20. dec 2013

@besnota supni si cervene a vanu to pomaha 🙂 a mas pravdu kedze prve 2tyz ste sa snzili a potom nie, to by ti zu na 17den ukazal

macetka
20. dec 2013

@modrypitrisek
@helulik holky, tak mimčo se v roce 2013 nekoná, tak doufám, že další rok bude úspěšnější!

besnota
20. dec 2013

Tak ja mam krcok, tvrdý, zavretý a vysoko, no neviem kde je ta mrcha jedna

lilaahmmad
21. dec 2013

Dnes 19 ty den cyklu, poctivo (ne)čakám mrchu koncom mesiaca. Kedy teoreticky by mi tehu test mal ukázať či sa zadarilo???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre