Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara32
27. dec 2013

@lilaahmmad jasne ♥ si Zlata, dakujem, tebe este drzkam palce !!!!!!!!! ano ide sa dalej, 🙂

sara32
27. dec 2013

@besnota ved na tomto koniku, je to mile 🙂 jasne , ze sa budeme, a nezabudni na tie ovu testiky, su naozaj presne 🙂 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 ja dnes UZ spinim, a zajtra sa to spusti s bolestou,,,,,, ah jajjjj a taaaaak som tento mes akosi verila, som uplne zmenena...................hm.....) 😠

sara32
27. dec 2013

@funy no supis tak uz vieme kde mame hladat krcok ak by sme nahodou boli vsetky tehu, diky za odpoved ( tak som to aj ja nasla opisane) hore, a tvrdy( lebo ked je ovulacia je hore daleko a mäkkunky a ostava tam ..............) ak sa vajko rozpadne pride MS a die opät dolu a mäkne 🙂 ja som uz dnes tusila lebo moj bol dolu uplne a bol mäkky a vtedy uz viem ze dojde mrcha jedna hnusna 😠 😠 😠

sara32
27. dec 2013

@lilaahmmad ako si dopadla ???? 🙂

lilaahmmad
27. dec 2013

Ja som v Mexiku, tu je zatial 16:50, výsledok bude o pol šiestej večer 🙂

lilaahmmad
27. dec 2013

@sara32 , @miluska
Tak dievčatá ani u mna sa tehu nekoná, takze sa snazilkovanie presúva na rok 2014

fidela86
28. dec 2013

@sara32
@besnota
@lilaahmmad
@milluska
Tak dievcata, ani u nas tento mesiac a teda ani rok nic...drzte sa 🙂

milluska
28. dec 2013

@lilaahmmad
@fidela86
@sara32
@besnota ani u nas, tak baby ma to poýitivum, uzivame Silvestra 😀

sara32
28. dec 2013

@lilaahmmad oje, som verila ze si, teda som tak dufala🙂 tak teda 2014🙂 4 znamena lasku a plodnost hahahhahahahahahah drzim palce 🙂

sara32
28. dec 2013

@milluska tak veru, uzime silvestra, ocistime telo (detox) a 2014 zacneme vsetky spolu ♥ verim ze sa nam to podari ♥ nebud smutna, vsetko ma svoj cas, 😉

sara32
28. dec 2013

@fidela86 pride to v 2014 ♥ nebud smutna, ideme vsetky dalej, podari sa, 4je dobre cislo na plodnost ♥

fidela86
28. dec 2013

@sara32 tak prekvapivo nie som ani smutna, len ma stve, ze sa mi cyklus natiahol k cislu 35 a tym padom mam sancu len 1:10 na otehotnenie v roku 2014 a to ktovie, kolkokrat realne kedze s manzelom s casto obaja na sluzobkach...Tak ale ako ma byt, tak aj bude a my sa mozeme len snazit a dovtedy si uzivat jeden druheho, snad mi takyto postoj co najdlhsie vydrzi 🙂

sara32
28. dec 2013

@fidela86 pekne si to napisala🙂 drzim palce, a ver ze 2014 sa kazdej podari !!!!! ♥

besnota
28. dec 2013

@sara32
@fidela86
@milluska
@lilaahmmad
Tak a je to jasne, ráno som este zmerala a že 36,7, opäť klesla, ráno slabé spinenie no a MS aj s bolesťami práve začína 😝
Takze krásne ste to všetky napísali, a rok 2014 bude pre nas ten pravý rok, všetko krásne na nas počká, som zvedava ktorá začne, lebo to vyzerá že mame MS všetky naraz 😀 😀 😀

besnota
28. dec 2013

Jej ináč kocky vy aj niečo beriete?

funy
28. dec 2013

@besnota co myslis? ja beriem kyselinu listovu, elasti q a duphaston

milluska
28. dec 2013

@sara32 @fidela86 @besnota @lilaahmmad baby ja mam z toho uz uplny chaoz 😕 😕 😕
Vcera teplota klesla z 37.2 na 37.0, dnes na 36.8, co je jasny ukazovatel ms, nie? Tak rano som hned nahodila tampon, vsak aj brucho total bolelo, krize no a teraz nabehnem na wc vymenit a on plny bielo zlteho hlienu, ale total napucany, chapete?? 😠
Aj vam sa to stalo daktorej v den ms?

milluska
28. dec 2013

@sara32 dakujem za povzbudenie, najhorsie na tom je, ze ja sa ani nmozem radit medzi snazilky, kedze intenzivne sa nesnazime, fungujeme prerusovanym sexom, bo mm by chcel babo az za par rokov ☹
Ale tento mesiac som fakt myslela, ze sa nejakou nahodou zadarilo, bo som citala, ze prerus. sex nie je bohvieako bezpecny

milluska
28. dec 2013

@lilaahmmad ty si v Mexiku?? Tam normalne zijes?? A mrzi ma negat vysledok, ale ide sa dalej, treba si este uzit Silvestra a potom na novo 🙂

milluska
28. dec 2013

@fidela86 tak, spravne, pekne si to napisala, s takymto pristupom sa to urcite zadari 😉

milluska
28. dec 2013

@sara32 pocula si o pojme "chemicke tehotenstvo"? ci to nebol tvoj a aj @besnota pripad 😲 http://www.womenzone.cz/poradna/otazky/Chemicke...

milluska
28. dec 2013

@besnota ked vsade to psiu inac o tom krcku, presla som viac tem, aj na grafoch "community" na FF som pozerala ako mavaju krcky tehu a netehu a kazda to tam popisuje inac, takze asi sa neda na to spoliehat...

eninka27
28. dec 2013

Ahojte dámy , snažilky . Ja len že vás idem pozdraviť a popriať vám veeela radosti zo života a chuti do snažiilkovania 🙂 Ja chodím cely deň dnes ako múmia nejakä , desne ťažko mi je na žaludok, :( Och , tieto prejedacie dni, och, :( Ako ste na tom vy? 😉

lilaahmmad
28. dec 2013

@milluska uz štvrtý rok tu žijeme, no mrzí aj mňa negatívny výsledok, skúsim ešte kalendár od doktora Jonáša, a januárová ovulka to dúfam už istí 🙂 daj vedieť, čo s tebou, či sa mrcha dovalí alebo nie

lilaahmmad
28. dec 2013

@sara32 tak ideme do toho nanovo 🙂 musí to predsa výjsť 🙂

fijolka1610
28. dec 2013

ahoj chtela bi se zeptat jesli muzu bit tehotna merila sem si bazalni teplotu a mam 37.3 uz treti den dekuji 🙂

sara32
28. dec 2013

@fijolka1610 ak ju budes mat taku viac ako 16-18dni tak ano............. 3dni nic neznamena,,,,,,,,je taka naskocena po ovulacii!!!!!

fijolka1610
28. dec 2013

@sara32 🙂 moc dekuji za odpovjet a chtela sem se zeptat mela sem menstruace 19.12.2013 a prvni den sem spinila a drudi den se namne to spustilo ale trosku a3dense zase spinila ale mocmasl dalsi dni uz nic nebilo no a jeste ktomu me bolej prsa tak nevim bila bi moc rad gdibi sem bila uz 6 let se snazime o miminko moc dekuji za odpovjet 🙂

milluska
28. dec 2013

@fijolka1610 tu teplotu mas meranu 37.3 aj pocas ms?

milluska
28. dec 2013

@lilaahmmad drzim palce, ja ms zatial nic, aj bolest brucha pominula 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre