Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

buterlfy
27. jan 2014

adrianna007 ahoj a preco si neskusila este test? naco pijes ten alchemikovy caj?

buterlfy
27. jan 2014

@adrianna007 ahoj a preco si neskusila este test? naco pijes ten alchemikovy caj?

adrianna007
27. jan 2014

Alchemilkovy caj pijem koli podpore plodnosti, tento cyklus som zacala ho pit(od 1DC po ovulku sa ma pit), a test som si nepsravila, lebo predchadzajuce 2 mi vysli negativne...aj ked mam nutkanie si spravit ale akosi sa bojim negativneho vysledku...

23petka
27. jan 2014

@adrianna007 a kedy si skusala tie testy?

adrianna007
27. jan 2014

Minuly mesiac, ked mi meskala viacej ako 3 dni, co neni u mna zvykom, som sa aj potesila, zeby predsa to vyslo a nakoniec som bola sklamana, ze tam neboli // ciarky 😒

buterlfy
27. jan 2014

@adrianna007 je pravda ze ani ja uz si nerobim testy, pokial by ,mi nemeskala MS, ale na Tvojom mieste po takej zvlastnej 2 dnovej MS by som si urcite uz teraz urobila test, kedy si si tie dva robila? ja som si teraz kupila na podporu plodnosti INOFOLIC, velmi to odporucaju tak uvidim..ten caj tiez vyskusam aj ja 🙂

lusinda1989
27. jan 2014

Tak ja nic dnes dosla ms po tyzdni meskania

adrianna007
27. jan 2014

@buterlfy minuly meisac, ked mi meskali dlhsie ako je u mna zvykom (viacej ako 3 dni), a o tom INOFOLICU som uz aj ja pocula, ze vraj pomaha.... 🙂

88martina88
28. jan 2014

Ahoj snažilky. Chci se zeptat, snažíme se o miminko už pár měsíců. Jsem zhruba 7dní po ovu. Tulení samozřejmne bylo ale příznaky skoro žádné. Měřím si BT a dnes rano klesla zhruba o 0,4stupne, tak nevím zda li je to dobrý nebo je to zase marný pokus. Navíc týden před ms mám už nalité prsa a bolí ale teraz vůbec nic. Miminko si moc přejeme ale to čekání je hrozný. Břich pobolívá ale nic extra. Spiš jenom takovej tlak jak kdyby z nervů. Takže tomu nejak nevenuju pozornost. Předem děkuji a peknej večer 😉

maikysl
29. jan 2014

@eli_graf ovulaci nijak nehlídám ale ta menzes byla divná,testík si bohužel neudělám jelikož na mě nefungují,kdyý jsem si ho udělala tenkrát v 8 měsíci těh. vyšel negativní.Ale to už nevadí..podle doktorky mám počkat do 8.2. a jestli to nedostanu hned se zastavit,divné však je že jsem ji žádala o prohlídku a ona mi ji neudělala..a že mám počkat ,tak uvidíme :/ 😖

kaya88
29. jan 2014

takze babulky nic stoho nebude dnes som zacala krvacat takze MS dorazila ako hodinky .....ale stale nechapem ako mi vychadzali tie testy ..no nic snad sa raz zadari 🙂

emma83
29. jan 2014

@kaya88 ahoj, skus deň, dva pred ovu mať sex... a aj v čase ovu... myslím si že nám to tak vyslo ;) nech sa (z) dari 🙂 drzim palce...

zlatanka
30. jan 2014

Prosím vas kedy je najlepšie ísť k doktorovi na potvrdenie tehu? Teraz som 5tt+2dní.ďakujem

katusa69
30. jan 2014

Ahojte, 🙂
Tak co na to říkáte ? Je tam šance ?

roklin
30. jan 2014

JA TAM VIDíM DUCHA 🙂

katusa69
30. jan 2014

🙂 Tak snad to vyjde...

23petka
30. jan 2014

@katusa69 ahoj, aj ja tam vidím ducha 🙂

roklin
30. jan 2014

PRAJEM VáM TO, VšETKO DOBRé

katusa69
30. jan 2014

@23petka ahoj, tak nejsem blázen :D 🙂

katusa69
30. jan 2014

@roklin děkuji moc 🙂

23petka
30. jan 2014

@katusa69 a čo ja som ti napísala,že si blázen???ja som ti napísala, že aj ja tam vidím ducha, tak gratulujem

katusa69
30. jan 2014

@23petka Já neříkám, že jsi mi to napsala, ale mě se tomu nechtělo věřit ;) Děkuji 🙂

23petka
30. jan 2014

@katusa69 prepáč, zle som pochopila tvoju správu, už viem ako si to myslela..prepáč

katusa69
30. jan 2014

Aha, tak to se omlouvám 🙂

23petka
30. jan 2014

@katusa69 to ti bude teraz len tmavnúť a tmavnúť až kým nebudú krásne 2 // 🙂

katusa69
30. jan 2014

@23petka tak přesně v to pevně doufám 🙂

23petka
30. jan 2014

@katusa69 a kolko sa snažíte??

katusa69
30. jan 2014

Od listopadu 2013

23petka
30. jan 2014

@katusa69 tak to sa potom rýchlo podarilo 🙂 ...my sme tiež dlho nečakali, začali sme sa snažiť v októbri a už som v 7tt, teda presne 6tt+4d..aj si sa už objednala k lekárovi??

katusa69
30. jan 2014

Tak to taky gratuluji 🙂 Je ale zvláštní, že se zadařilo až teď. Před 14-ti dny jsem začala brát kyselinu listovou.. Tak třeba za to vděčíme jí 🙂 No, já nevím. Mám se už objednat ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre