Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

eimuska
1. feb 2014

@ria007 to je tá naša zvedavosť 😀 ja som tiež tak testoval prvé tehu poobede 🙂 A za 2 dni boli krásne II

04092010
1. feb 2014

Holky potřebuji nutně poradit!!!!
Minulý pátek jsem byla na IUI, pak mi nic nebylo, břicho nebolelo, nic. Dneska k ránu - 7.den po IUI jsem s eprobudila před 4hod.ráno se šílenýmabolestma v podbříšku... bylo to jak když mě chytne křeč do lýtka a nechce několik hodin přestat ☹ nemohle jsme se ani zvednout.... když se to stupnovalo, šla jsem na záchod a málem jsem sebou švihla na chodbě, úplně se mi zatmělo před očima, pískalo mi v uších a pak přišlo i zvracení! ☹ bolesti trvají celý den, ale už jsou jen malé, celý den chodím s teplou flaškou na břiše... jak bolesti ustupují tak se objevilo, že mě bolí podbříšek při čůrání... ale jen v podbřišku, ne jak při zánětu močáku!

Prosím o radu!!!! nemůže to být mimoděložní těhotenství??? nechci hned plašit,ale jestli to bude dál bolet...
měla jsem pocit, jestli se mi neroztahuje děloha...

děkuji moc!!!!!!

111fdw
1. feb 2014

mno asi zacnem takto ahojte meska mi menzes minuli mesiac v decembri som mala28 no januar som celi nemala a uz neska je 2 mam bieli vitok a niekedi zeleni sem tam sa mi hlavatoci no neberem to tak tak ze neviem na co som

111fdw
1. feb 2014

meska mi minuli mesiac v decembri 28 som mala no tento nic a uz neska je 2 februar mam biele vitoky a sem tam zelene neviem co si otom mam misliet sem ta sa mi aj zatoci hlava

marcelahorvathova
1. feb 2014

@04092010 utekaj k lekarovi.nie je to sranda

111fdw
1. feb 2014

A TO MOZEM BIT AJ TEHOTNA ?

berenika39
1. feb 2014

@111fdw a chceš nebo ne?

111fdw
1. feb 2014

ano chcem bola bi som rada

tinacho
2. feb 2014

@111fdw ahojky, no ja som mala naposledy 27 decembra a nedostala som. Minulý týždeň som si robila test a že nič. Už 2 dni mi bolo naozaj divne, hlava bolí a točí a divne. Tak som si dnes ráno zrobila test. Od šťastia som sa triasla ako trupka, bežala som k manželovi že či dobre vidím....sú tam krásne//. Takže rýchlo testuj a daj vedieť 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sissi92
2. feb 2014

Ja som si kupovala aj 10 a nic a 25 dve palicky 🙂.

sissi92
2. feb 2014

@eimuska taak drzim palceky

sissi92
2. feb 2014

Ja mam dost bolesti v podbrusku najma na pravo :/

sissi92
2. feb 2014

Takee jemne pichanie citim

sissi92
2. feb 2014

Aa to som uplne na zaciatku

eimuska
2. feb 2014

@sissi92 už máš 2čiaročky?

sissi92
2. feb 2014

Ja som mala uz mintyzden 🙂

eimuska
3. feb 2014

@sissi92 tak to je super, gratulujem, no mne ak pôjdu takto teploty tak robím test vo štvrtok ráno

eimuska
3. feb 2014

@sissi92 inak keď som bola tehotná, tak mi išlo roztrhnúť pravú stranu asi týždeň a potom to prešlo

vali777
3. feb 2014

@nevesta A mohla by som sa opýtať, tie "kvapôčky lásky" sú vo forme, keď sa povie, že je chlap "vlhký" ?

vali777
3. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, asi pred 9 dňami som mala s priateľom chránený pohlavný styk, v tom období som mala taktiež aj svoje plodné dni, menzes mám dostať do 6 dní, ale začínajú sa mi na prsiach objavovať žilky a mám pocit, že sú moje prsia iné, taktiež žilky sa mi nikdy netvorili ani počas menzesu, maximálne ma prsia slabo pobolievali. Neviete náhodou, môžem byť tehotná? :(

nevesta
3. feb 2014

@vali777 ano to je ono.

vali777
3. feb 2014

@nevesta takže môžem ňou naozaj byť? Aj keď bol ten styk chránený?

simhinka
3. feb 2014

prosím vás poraďte mi. kedže som nechcela mať v decembri menštruácii začala som užívať tabletky na oddialenie NORETHISTREON. neviem, asi som ich zle užívala lebo po 2 tabletkách mi prišiel menzes, úplne normálny klasický bolo to 27.12.2013. menštruáciu mám pravidelnú vždy toho 27/28 ale žiaľ, v januári som nedostala :-/ ... dnes je tomu týždeň čo mi meškajú. čo mám robiť baby???

mimmii
3. feb 2014

Ahojte chcem sa opytat dnes som mala dostat Menstruaciu nedostala som robila som si test jedna ciarka bola silna a ta druha uplne slaba myslite ze som tehotna?
s manzelom sa snazime....
bolia ma prsia a chrbat ale to aj pred mensturaciou....
dakujem

lenuliiinka
3. feb 2014

Zdravím Vás,
brala jsem Penicilin na angínu. (termín braní: 20.12. - 29.12.) Poslední pilulku z platíčka jsem měla v pátek (27.12.), normálně jsem odmestruovala a piluky brala, tak jak mám. Po týdnu jsem měla divné bolesti v břiše a pichlavou bolest do prsou. Po týdnu se to uklidnilo a nic. Menstruaci jsem dostala v den, kdy měla přijít. Trvala stejně dlouho, ale byla hodně slabá. Na tomponu jsem měla takové "blány". Žádné zvracení, nemám nateklá prsa, nemám chutě.. Dnes ráno mi začalo pálit močení. Krev v moči také nemám viditelnou.
Můžu být těhotná?

lilila65
3. feb 2014

@lenuliiinka ahoj, podla mna si len dostala nejaku infekciu, aj od toho mozes mat slabsiu menstruaciu, mne sa to uz stalo viackrat a palenie pri moceni to tiez nato nasvedcuje, radsej skoc ku gynekologovy a nasad si brusnicovu kuru na mocenie, brusnicovy caj a su dobre aj brusnicove cmulacie tabletky.

zuzka5681
3. feb 2014

@mimmii
ahojky ja si myslim ze mozes byt tehotna ja som si tiez robila tehotensky test a tiez som mala jednu silnejsiu ciarocku a druhu slapsiu a menstruacia my meska 3 den.Mna uz zacali prsia boliet pred dvomi tyzdnami ale taka nezvycajna bolest nie ako pred menzesom viacej citlive a mam nafuknute brucho.

lilila65
3. feb 2014

ahojte, mam podozrenie ze som tehotna, ale beriem antikoncepciu, ale bez prestavky, bo sa liecim na endometriozu, ale teraz uz par dni mam velmi cudne pocity, som unavena, prsia ma bolia, som nafuknuta a uz sa objavuje aj nevolnost, nechapem to a bojim sa urobit si test

sissi92
3. feb 2014

@lilila65 prosiim ta endometrioza sa ako prejavuje??

sissi92
3. feb 2014

@eimuska dakujem, ale dr to potvrdi az za dva tyzdne zatial sa nechcem tesit velmi, ale dneska ma to bruchi boli viac ako inokedy dokonca teraz ako som sa zohla som citila v pravo bolest, dokonca aj v slabinach mam strach ze je to mimomaternicove al nieco ine :( ale priznaky mam aj test vysiel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre