Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nevesta
4. feb 2014

@vali777 Ak bol styk po celu dobu chraneny, je to nepravdepodobne. Ale stava sa. Zbehni k Dr. nech ti spravi test z krvi a budes vediet presne, na com si...

lilila65
4. feb 2014

@sissi92 ahoj, endometrioza sa prejavuje hlavne silnou bolestivou menstruaciou, ostatne priznaky su v jednotlivych prikladoch ine, napr. nafuknute brucho, bo endo ti tlaci na creva, dlha menstruacia. zistuje sa laparoskopickou operaciou.

sissi92
4. feb 2014

Aa tak to snad nemam 🙂. Dakujem peknee za odpoved

vali777
4. feb 2014

@nevesta Tak styk bol po celú dobu chránený, jediné čomu nechápem sú tie doteraz neobjavujúce sa ani počas menzesu žilky na prsiach.

vali777
5. feb 2014

@nevesta a tie žilky na prsiach sa začínajú objavovať približne v akej dobe od pohlavného styku?

nevesta
5. feb 2014

@vali777 ale to vobec nemusis byt tehotna. Staci hormonalna zmena a mas zilky. 😉

kristinka28
5. feb 2014

baby co vidite tam nieco prosim dajte mi do negativu,ak sa tak pozriem nieco slabe vidim,ale neviem ci to neni duh dakujem

danielahamar
5. feb 2014

@kristinka28 je to zle odfotené a tým pádom vôbec nič nie je vidno

kristinka28
5. feb 2014

@danielahamar dakujem skusim este zajtra urobit,,,skoda ze sa tam nic nevidi na fotke,,

sissi92
5. feb 2014

Ja vidiiim ducha 🙂

vali777
5. feb 2014

@nevesta hm no veď áno, nad tým som tiež rozmýšľala, len zase neviem prísť veľmi na ten dôvod, ktorý by tú hormonálnu zmenu vo mne mohol vyvolať. :-/

kristinka28
6. feb 2014

@sissi92 ahoj si to mne napisala,,dnes som robyla a nic uz mi asi sibe,,a ty ako

adka0987
6. feb 2014

@lilly19 kolko mas rokou

adka0987
6. feb 2014

@peha no nehnevas sa ako moze ostat tehotna pohladom na slipy ☹

111fdw
6. feb 2014

no chcem vas pozdravit a povedat ze som tehotna no mam problem mam zelene vitoky a sem tam viacej ale nemam bolesti mozem aj potratit? bojim sa kupila som si test a 4 a vsetke ukazali 2 palicky mam ist na sono 26 no bojim sa velmi a teras mam trochu bolesti na lavom boku vajecnik som po operacie endo bola som v aprili a vsetko v pohode ale mam strach stich vitokov prosim povecte co to je su ako sople no dakedi tam vidim aj trosku hnede ci som slepa alebo neviem ale bojim ze potratim

111fdw
6. feb 2014

drzim palce abi to tak nebolo

tsterinka
6. feb 2014

@111fdw držím palce ať vše dobře dopadne

sissi92
6. feb 2014

@kristinka28 ano teba som myslela 🙂. No ja som na tom podobne ako ty raz tam je raz nie :/ ale uz o tyzden mam sono takze budem mudrejsia. No priznaky mam. Ale boli ma spodok brucha najma v pravo, bojim sa MMT :((

111fdw
6. feb 2014

tak co mozem a dakujem bojim sa ale hadam kebi to tak bolo tak mi dufam doktor povie daco nato nie iba taky sprej do tam mi dal nato
takze neviem

111fdw
6. feb 2014

ale bolesti zatial nemam

kristinka28
6. feb 2014

@sissi92 myslis ze nieco sa tam vydi,,,prajem ti nech ti to vyjde potom daj mi vediet

sissi92
7. feb 2014

ahojky @kristinka28 ja mam zvacsenu maternicu dneska som bola na sone 5 a pred tyzdnom som mala 3 co mi hovoril dr. taak neviem stale to ale nepotvrdil buduci tyzden mam ist na vysetrenie bo ma zobral len na sono bez objednania, som sa vopchala pred zienky po znamosti. stale neistota v podstate

sissi92
7. feb 2014

noo ja tam vidim ducha, predtym som vsade citala ze aj duch je tehu no ja uz fakt neveim teraz nejak vela baab ma duchov a nic :/ aj ty daj vediet co a akoo

kristinka28
7. feb 2014

@sissi92 ahoj to si mne pisala ze vidis ducha ,alebo niektorej inej,, 😀

kristinka28
7. feb 2014

@sissi92 ano urcite dam aj ty ,,preco ti nevezme krv

sissi92
7. feb 2014

tebe @kristinka28 anooo tebe som to pisala,, a vezme mi buduci ttyzdenn

kristinka28
7. feb 2014

@sissi92 pockaj a test si si uz robyla,,,pytam lebo som uz neviem presne co si pisala 🙂 vies lebo dost tu precitam a sa mi miesa 😀

kristinka28
7. feb 2014

@kristinka28 baby ste tu prosim napiste mi co tam vidite viem ze je slaba fotka,ale by som bola rada ak by ste mi viacery napisaly dakujem

tsterinka
7. feb 2014

@kristinka28 ahoj,já vidím ducha,lepší fotka by nebyla?? 🙂

kristinka28
7. feb 2014

@tsterinka ahoj nemam som rada ze ty tiez vidim,,,dufam ze aj druhe baby vidia,,uz mi potvrdily 3 ze vidia tak dufam ze sa podarilo 😀 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre