Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bublinka74
12. feb 2014

axnelez2 a před tím jsme měli sex 15.1 ...tak uvidíme,u prvního syna jsem měla testy negativní do 11.týdne 🙂 ale příznaky byli jako nevolnost,bolest prsou 🙂

noemi7596
12. feb 2014

Ahojte baby chcela by som sa opytat a bola by som rada keby mi niekto odpovedal pretoze nemam skusenosti este s takymito vecami.......s priatelom sme sa milovali bez ochrany naplno asi 3 dni pred menstruaciou......den pred tym ako som mala dostat som sa citila tak cudne.....neviem to opisat citim sa tak doteraz......len mrcha sa dostavila ale bola ina ako byva prve dva dni som mala velmi slabu co je cudne pretoze tieto dni mam velmi silnu aj treti a az postupne slabne......treti den som nemala nic rano ani poobede len potom trosku taky fliacik 😒 a az na stvrty den sa mi spustila iba dva krat a potom sa mi uplne zastavila a mala som iba den spinenie 😒 hned po skonceni ms som sla k lekarke len ta mi povedala ze tam nic nevidi......len neviem neda mi to pretoze tie pocity mi stale pretrvavaju,prsia mam take nafuknute,aj brusko,a stale mam take tlaky v podbrusku,len po ms sa to vsetko da do normalu len teraz nie 😒 preto neviem co si mam mysliet,pretoze sa mi pomenily chute,a ked zacitim bielu cokoladu tak ma hned napina a mam chut na jedla ktore som predtym nemohla ani citit 😒 robila som si den po ms test no bola tam len jedna ciarka a druha slabunka ako duch skoro ju nebolo vidno......prosim vas ak mate s niecim takymto skusenosti tak budem rada ak mi pomozete....myslite si zeby som mohla byt tehotna aj napriek menstruacii a lekarka to nevidela pretoze je nato skoro??? za vase rady Dakujem 🙂

bublinka74
12. feb 2014

@noemi7596
myslím si,že je ještě brzy 🙂 ,zopakuj testík za tři dny,za týden nebo vyčkej na další mrchu 🙂 a uvidíš 😉 někdy se to nemusí poznat hned,sama to znám ,ale každá to máme jiné 🙂

zuzzi08
12. feb 2014

@noemi7596 určite je tam možnosť, že si tehotná. Niektoré ženy majú normálny menzes aj keď sú tehu. Takže skús počkať týždeň a urobiť si znova test príp. k lekárke. 🙂

noemi7596
12. feb 2014

Dakujem skusim to.....len neviem nechcem sa zbytocne toho drzat aby mi stoho nepreplo pomaly 🙂 tiez som citala vela veci na internete ze lekarka povedala ze niesu tehotne a za par tyzdnov ze ano tak ja neviem......skusim si ho urobit a vam sa niekedy stalo nieco podobne? 🙂

bublinka74
12. feb 2014

@noemi7596
jj já měla u prvního syna menstruaci klasickou 3 měsíce ,jen ta poslední byla o den kratší a slabší ....testy ukazovaly negativum a krev odebraná tzv.ve 2 měsíci,byla též negativní,tenkrát tomu nevěřili a čučeli pak i já samozřejmě :D a to jsem ty první dvě menstruace oplakala,že nejsem těhotná a ono ejhle bylo :D

basulienka2
12. feb 2014

Ahojte,potrebujem pocut vase nazory....hned po ms som bola na laparoskopii odstranili mi jeden vajickovod.povedali,ze vse ostatne je v uplnom poriadku tak sme hned s mm zacali pracovat vyslo to akurat na plodne dni aaa teraz pred styrmi dnami som mala dostat ms ale ta neprisla a mam aj pobolievanie v podbrusku ako na ms ale su mierne aj krize bolia tak co myslite? bojim sa robit test bo uz sm bola vela krat sklamana ale ms mi nikdy takto dlho nemesla. Dakujem za odpovede🙂

noemi7596
12. feb 2014

bublinka74 tak to je potom dost na figu.....vela zien sa spolieha na menstruaciu a podobne a popritom ani netusia ze v nich nieco rastie.......asi to spravim tak ako ste mi pisali pretoze ako mi lekarka hento povedala tak som bola chvilu ze nic a potom znicoho nic som si povedala ze nieosm si nou ista neviem ci je to mozne citi to po psychickej stranke ak by som teda bola 🙂 uvidim test zopakujem asi po tyzdni a budem o dost mudrejsia.....pretoze tie bolesti brucha mam pocit akoby sa mi v bruchu nafukovalo nieco take stahovanie a tak ....

bublinka74
12. feb 2014

@noemi7596
jo je to zvláštní,ale prostě se to stává 🙂 zas je to pak super překvapení,tedy pokud to mimčo chtějí 😉 ,uvidíš já mám taky divné pocity,bolely mě prsa před MS i dříve ale jak jsem to dostala,bolest ustala,nyní pokračuje,na zvracení,smrdí mi káva,vypila jsem 4 denně nyní dám ráno jednu jen k vůli tlaku nízkému,kouř mi smrdí a vonavka moje milovaná mi taky smrdí ...tak fakt nevím 🙂 ,jo a bývá mi často zima

miriamka25
12. feb 2014

potrebova by som poradit meska mi mendzes 4 dni a mam podviazane vajecniky doteraz sa mi to nestalo mozem byt aj pred asi tyznom som citila ako keby sa u mna nieco hybalo neviete co to je

lasicka2
13. feb 2014

Babule tak ja som mala dnes jedenvelmi vtipny rozhovor a babenka sa ma pyta ze vraj si davaju s priatelom pozor a vraj sa jej vystriekal na brucho ona si to utrela a nasledne utrela si svoju posvu 😀 ..Vraj ci moze ostat tehotna no mna trafi slak 😀

zuzzi08
13. feb 2014

@miriamka25 ja si myslím že skôr nie si tehotná. Neviem, či pri podviazaných vaječníkoch to je vôbec možné. Choď radšej k dr. ten ti povie viac .

axnelez2
13. feb 2014

@lasicka2 no ale vies ze takým trúbkam to staci a zostanú tehu aj z toho 😀

axnelez2
13. feb 2014

@basulienka2 ahoj nevidím dôvod preco by sa vam nemohlo tiez postastit ...vyskusaj test, uz by mal byt vidiet výsledok. Neboj sa sklamania ak by si nebola tehu tak ci tak by prišla mrcha a bolo by po radosti... Držím palceky

miriamka25
14. feb 2014

@zuzzi08 hej aj si myslimm ze nie pondelok budem vediet viac aj zeny s poviazanymi vajecnikmi uz ostali tahotne poznam kamaradka mala a teraz sa jej narodil chlapcek ale dakujem za odpoved

zuzzi08
14. feb 2014

@miriamka25 nech ti to dopadne tak ako si praješ 🙂 .

miriamka25
14. feb 2014

@zuzzi08 neviem ale dufam ze to nebude nieco zle

beruska951
14. feb 2014

ahojte chtěla bych se zeptat vynechala mi ms a delala sem si už od té doby tři testy a všechny byli pozitivní, ale někde sem četla že těhotenský test nemusí být přesný. Tak bych se chtěla optat jaké máte zkušenosti vy jestli vám to podle testu vždicky vyšlo. 🙂

basulienka2
14. feb 2014

@axnelez2ahoj,skusala som vcera test a nic ms este stale neprisla tak neviem co mam robit...

zuzzi08
14. feb 2014

@beruska951 mne test vždy vyšiel správne. Keď tri testy ukázali rovnaký a to pozitívny výsledok určite ste tehotná. Radím zájsť k Dr. 🙂 , veľa sťastia 🙂

zuzzi08
14. feb 2014

@basulienka2 je možné, že po zákroku vám ms bude meškať. Myslím že to tehu ešte nebude 😒 . Ja som po laparoskopii dostala ms až po meškaní 10 dní. Skúste k dr.

basulienka2
15. feb 2014

@zuzzi08 ved som si aj myslela a dnes aj ms dorazila taaak sa ide skusat dalej...a vy ste boli kvoli comu na laparoskopii?

zuzzi08
15. feb 2014

@basulienka2 ja som mala dve laparoskopie a to pre mimomaternicové tehotenstvá. Tak držím palce v snažení 🙂

smouliiinka2
15. feb 2014

Ahojky 🙂 prosím potřebuji radu, co si o tom testíku myslíte ? Je vadný? Okem je tam reálně ještě vidět duch tam kde má být a jsme z toho jelen, jiný test u sebe teď nemám :-/ asi nezbývá než vydržet že, .... Ms ma prijit zitra/pozitri. Ovu test pozitivni 5.2 a sex 4.2 a 7.2 Díky za názor

tereza123123
15. feb 2014

Ahojte dufam ze tu mi aspon niekto poradi lebo mam hlavu v smutku uz 4 den.asi pred tromi tyzdnami som mala akysi cudny zapal (svrbenie,palenie a krvavy vytok) uzivam anti Minisiston.Volala som gyn ale sestricka mi povedala ze ak mam palenie pri moceni je to zapal moc cest a mam ist k obvodacke.Ta mi urobila test mocu a povedala ze krv tam nemam a ze to bude zapal z gyn hladiska.Ale dala mi Atb Amoksiklav ze to mi pomoze.Nepomohlo.Tak ma konecne objednali na gyn a dr mi predpisal makmiror gulicky a aj lieky a novu antikoncepciu ktoru si mam nasadit po menstruacii.Problemy ustupili ale v stredu som mala dostat menstruaciu a ta sa nedostavila este sa mi to pri minisistone nikdy nestalo.Mali sme s priatelom nechraneny pohlavny stik.Myslite ze mozem byt tehotna? Alebo to moze byt tym zapalom? Vutorok si mam nasadit triregol novu antikoncepciu ak mi menstruacia nedojde mam ju zacat uzivat? Bolesti v podbrusku mam aj krize ma boli ale mrcha nikde :/

somjankad
15. feb 2014

@tereza123123 neporadim ti riesim ten isty probelm, ci som alebo nie som tehotna-brala som antikoncepciu a dostala som silnu anginu-pritom som lekarku upozornila na uzivanie antikoncepcie a aj som sa pytala ci neznizi antikoncepcia ucinok-no a zivot siel dalej-no po dobrati antibiotik dosla kamoska s tym ,ze je tehotna a pritom brala duomox a antikoncepciu-ja mam do mrchy este 7 tabletok dobrat-prsia ma bolia,podbrusko ma boli,na wc chodim tak casto,ze deti sa zo mna smeju, ci som cisternu vypila-v piatok v robote som zavrat dostala,ze keby,ze nie je po blizku stolicka, tak neviem-test je skoro robit-volala som gynekologicke ta mi povedala,ze tie zvysne tabletky mam dobrat-hak mam na mysli a ze ked mrcha nedojde mam si urobit test-teraz neviem ci som alebo nie som -ci to nie je len psychika,ze si namyslam...priatel by sa potesil, no ja som chcela az po stahovani zapracovat na babu- skolsky rok sme chceli dokoncit tu...ta neistota je horor...

tereza123123
15. feb 2014

@somjankad my sme babo chceli tak po lete tak by to nebolo az take strasne skor mam strach ztoho ze ak by som bola tehu ci by babo bolo ok ked som brala ten makmiror...ale zda sa mi ze sa aj ja vela pozorujem lebo som ztoho uz na nervy...nemam snad ziadne ine priznaky len chodim casto na wcko a boli ma podbrusko a krize ...a to cakanie je hrozne.Rozmyslala som uz aj nad testom ale myslim ze je este skoro u mojho syna som si prvy test robila ked mi meskala mrcha tyzden a pozitivny az po 3 tyzdnoch :/

somjankad
15. feb 2014

@tereza123123 joj,tie nervy mi ani nespominaj, som zrela na cvokara a to cakanie je strasne...ved skusit mozes urobit test-ale ci ta to ukludni neviem-ja by som este na tvojom mieste pockala...

heduskak
16. feb 2014

Ahojda holky emoticon 2měsíce už neberu prášky a první MS přesně na den, prášky jsem brala cca5let (Lunafem a potom Regulon) ale před HA jsem to měla vždy přesně na den a s HA to taky bylo vždy přesně stejně. POslední MS 15.1–18.1. Teď měla být MS 12.2–13.2 ale pořád nic, na testu pořád jedna čárka, žádnou druhou nevidím a již mám BZ mám 37,3, už 4dny. Myslíte že mohla být ovu později, než podle výpočtu a proto došlo později k oplození, proto test zatím negativní? Děkuju moc za rady

přikládám fotku z testy, vidáte tam něco??

smouliiinka2
16. feb 2014

@heduskak spodni dva jasny duch 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre