Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

noemi7596
16. feb 2014

ahojte baby chcela by som sa opytat......robila osm si vcera test a vysiel tak cudne jedna ciarka tam bola aj druha len taka ze ju bolo ledva vidiet,velmi som zacala jest doslova sa napchavam 🙂 Prsia sa mi odost zvacsili,a su na nich vyrazne zilky,a dvorce na prsnikoch mam dost tmave,asi dva krat som mala taky naval na odpadnutie,len neviem co si mam mysliet pretoze ma aj bolia miesta kde su vajecniky alebo pobokoch podbruska ani sama neviem poriadne vsade by sa dlao povedat ake najviac tam take pichanie 😒 Myslite si ze by som mohla byt tehotna ? Dakujem za odpovede 🙂

sara328
16. feb 2014

ahoj chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked ma prsia bolia 2 tyzden, mam bradavky v strede sfarbene do biela a meskaju mi 9 dni.. dakujem

berenika39
16. feb 2014

@sara328 ano.

sara328
16. feb 2014

a moze to naznacovat aj to ze znicoho nic mi pride zle a o chvilku to prejde alebo návaly tepla ako horucka?
mozem mat pritom bolesti ako pri menstruacii?

heduskak
16. feb 2014

@smouliiinka2 jsou ze vcera ;) zitra budu delat dalsi 🙂 mam pepino testy a Gravitest 🙂 tak nevim jakej je lepsi :D

smouliiinka2
16. feb 2014

Prostredni nejsilnejsi se mi zda 🙂

heduskak
16. feb 2014

@smouliiinka2 a nevis jestli je lepsi Gravitest, mamatest je blbej ale mam ho :/ a nebo Pepino test 🙂 tak kterym mam rano testovat?

greeny
16. feb 2014

@heduskak AHojky ja som na tom presne tak isto, tiez som mala dostat MS 11.2 doteraz nic a stale mi vychadzaju na teste len duchovia. 11.2 som zacala spinit, myslela som dosli kramy ale spinenie prestalo, na druhy den sa to zopakovalo a odvtedy nic, tak sama som zvedava. k lekarovi sa zatial nechystam, co ma prist pride...

heduskak
16. feb 2014

@greeny no ja budu zitra rano delat dalsi test tak uvidim jaky to bude 🙂 ale k doktorovi se zatim taky nechystam 🙂 bud budelou 2carky silnejsi a budu stastna a nebo budu smutna ze slaby carky ktera treba nezesily :/ zkys si udelat vic testu a ruzny znacky :P

smouliiinka2
16. feb 2014

Prej pepino nej 🙂

smouliiinka2
16. feb 2014

@heduskak prej pepino nej prokaze tehu nejdriv.

heduskak
16. feb 2014

@smouliiinka2 tak rano asi udelam Pepino test 🙂 a dam sem fotku pak 🙂 ale nekdo tu zas psal ze dela falesny duchy :/ ale udelam si ho rano 🙂

smouliiinka2
16. feb 2014

To se rika i o mama testu :-/

lenuschka1
16. feb 2014

@heduskak Na pepino teste je už čiarka pred použitim.. taka biela... a to mätie.. pred použitím radšej skontroluj každý test a uvidíš..

heduskak
17. feb 2014

Ahojky holky jsem dnes 33DC a test pořád negativní. Ale je možné že jsem měla ovulku později a došlo k oplození později, tak proto je stále negativní :( BZ mám už skoro 5dní zvýšenou, bolí mě břicho tak týden, a prsa mě bolely asi 4dny tak před týdnem, občas to břicho bolí víc. Jinak testuju mamatestem ale na ten se tu dost nadává, pak mám Gravitest a Pepino test všechny s citlivostí 10ml ale nic :( mám tu ještě RapiClear v kazetce ale ten si nechávám na později, kdy mám znova testovat?

Vidíte něco? Z dnešního rána ten menší je Pepino a ten druhý gravitest

sasanka033
17. feb 2014

@heduskak nic ve zlym, ale jestli tam nevidis nic ty, tak ani my nemuzeme - fotka je vzdycky hur videt...

smouliiinka2
17. feb 2014

@heduskak když si monitor hodně nakloním vidím ducha na pepinu testu, ale takového mám dneska taky, ale nevím zda se k němu přiklánět nebo ne ☹ hodím foto.

heduskak
17. feb 2014

@smouliiinka2 děkuju no já taky nevím, už týden mě bolí břicho a MS už 5dní spoždění :/

smouliiinka2
17. feb 2014

Njn u ms zatim taky nedorazila. Tak cekam a lovim pidi duchy no, ale nadeje uz si moc nedelam ☹ nejmene jsem dnes 10dpo a ti mozna i vice tak si myslim, ze by to uz slo videt.

heduskak
17. feb 2014

@smouliiinka2 ale dušík tam je 😉 neboj zkus znova za 2dny a třeba bude silnější ;) nesmíme házet flintu do žita 🙂

jul17
17. feb 2014

@heduskak ale baby mozno ze mate iny problem a preto vam to este neprislo a keby neskorsie vam vyjdu tie ciarky tak sup sup k doktorovi lebo aj moja priatelka cakala na ciarky a potom vyckala do 12 tyzdna a az potom isla k doktorovi a povedali jej ze je to mimo maternice a ze na co cakala az dovtedy

heduskak
17. feb 2014

@jul17 taky tady právě čtu že plno holek má negativní testy a těhule jsou 🙂 počkám ještě týden a pujdu na gyndu 🙂 nechci moc dlouho čekat 🙂

smouliiinka2
17. feb 2014

JJ dám zase zítra info jak jsem dopadla a za ms nedorazila, nicméně teď mám poslední týden nechutenství a skoro 2kg dole tak jsem hubeňunká tak tak kdo ví zda se ms nezpozdila tím. ..

smouliiinka2
17. feb 2014

@heduskak díky nakonec je po limitu samej i na testu quick.

prdecek
17. feb 2014

@smouliiinka2 pokud jsi 10DPO tak ani silnější čárka být nemusí, mě se třeba ukázal duch až 3 dny po vynechání, mám ho vyfocenýho v albu, tak mrkni a za další dva dny byla už pěkná čárka 🙂

heduskak
17. feb 2014

@smouliiinka2 ja mam stala bazalni teplotu pred 2hodinami byla 37,4, je mi porad strasny vedro a to jsem normalne zimouriva, od rana mam otevreny okno a mam tilko 🙂 a dnes uz mam 5dni zpozdeni 🙂 takze 33DC a to mam cyklus 28dni 🙂 a porad me boli bricho a chodim casteji curat 🙂

smouliiinka2
17. feb 2014

@heduskak uvidime co nas ceka zitra 🙂 budes testovat nebo az ob den?

smouliiinka2
17. feb 2014

@prdecek dekuji🙂 stale mam srach ze to jsou falesni duchove ☹ uvidim zitra neda mi to a zkusim zas pokud nedojde ms.

p0casie
17. feb 2014

ženy ja už neviem, pomôžte mi, lebo ja už nerozumiem...dnes som 41 DC (bežne mám 40 a viac), pozitívny ovul test som mala 31.1., v sobotu som dobrala Duphaston, 10 dní som ho mala brať. od piatka mám špinenie. tak som šla dnes k doky, a pozrela ultrazvukom a videli sme "dutinku", niečo tam vraj začína. poslala ma na krv, bo bohužiaľ tam povedali že výsledky sú negatívne ☹ ako je to možné? ☹

heduskak
17. feb 2014

@smouliiinka2 asi az ve stredu 🙂 ale mozna mi to neda a udelam si ho zitra :D a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre