Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

heduskak
20. feb 2014

@smouliiinka2 no taky znam plno pidi co meli MS treba i 3mesice v tehotenstvi 🙂

kikuskaschw
20. feb 2014

Ahojte chcem sa spitat je mozne aby mi vzaly priamo v labaku krv na otestovanie hcg alebo len gynekolog????

beka25
21. feb 2014

Ahojte, myslite, ze mozem byt tehotna??
Mam uz skoro cely tyzden husty biely vytok - vela, dnes ma strasne boli hlava, ms mala prist vcera, ale nedosla
je mi nejak zle, ale neviem ci si to len nenamyslam.
Dnes som si robila test, ale ani stopa po 2 ciarke...Kedy by to mohlo ukazat?
Bola som na vysetreni pred mesiacom a mala som aj ja aj manzel vyborne vysledky, takze nevidia problem otehotniet, napriek tomu sa nedari uz vyse roka.
Pockam este par dni a otestujem zas, len potrebujem sa poradit, ci aj taketo mozu byt priznaky tehotenstva aby som trocha polavila v praci, kedze tam dviham aj 20kg bedne a bojim sa aby sa nieco neprihodilo...

heduskak
21. feb 2014

Ahojky holky, po týdenním zpoždění jsem dostala slabě MS ale měla jsem jí jen necelý dva dny, před MS slabě pozitivní testíky dva. No uvidím jak to bude zítra jestli budu špinit nebo něco takovýho. Mám zkusit testnout? Ale asi až v pondělí, protože o víkend mám ranní a stávám v 4:20 :/

katkasofi
21. feb 2014

@beka25 hustý biely výtoky bol môj prvý príznak... Určite nič tažké nedvihaj prosím ťa ;)

katkasofi
21. feb 2014

@heduskak veď je jedno o kolkej vstavaš 🙂 je zo ranný moč či o štvrtej či o siedmej..večer menej pi...a spinenie mohlo byt uhniezdovanie.. Držím palce a ozvi sa ako dopadol test 🙂

heduskak
21. feb 2014

@katkasofi já vím že je jedno v kolik stávám ale já to mám přesně na minuty když stávám do práce :D stávám v 4.20 a v 4,40 odjíždím ;) ale test udělám až v neděly a určitě se ozvu 🙂 aby mi zítra ráno třeba trošek krve nějak nezkreslil výsledek 🙂

viviana1
22. feb 2014

Dobrý den žienky potrebujem pomocť ide o dosť intímnu vec tak prosím bude ohľadoplni....mám veľký problém neviem čo si otom mám myslieť takže začala so mat intimni styk s mojím priateľom začali sme to len tak po stojačky bola som ešte panna ale vtedy po prvý krát nebola žiadna krv nič nechápala som to tak sme to skušali stále a stále tak iste potom sme to skusilí normálne aa zrazu som pocitla bolesť a vtom som krvacalá tak teraz neviem či až vtedy som stratila panestvo a prečo som stále nechápala že prečo nemožem byt tehotna je to tak?? ale teraz som stoho úplne mimo zas sme mali styk normalne a zas ta krv hmmm nechápem prečo??.....možem byt tehotná veľmi by som chcela ale už teraz neviem čo si otom mám myslieť že či vtom čo som krvacala sme malí nechraneni sex či možem byt tehotna????.....ja viem že to je všetko čudne ale kto mi mozes aspon trosku pomoct tak píšte dakujem.....a nie nerobím si srandu ☹

cinderella821
22. feb 2014

Ahojte baby, mam problem... uz asi 3 dni mam citlive prsia a boli/pichá ma v podbrusku, vcera ked sme rano vstali bolo mi nejak zle, teraz neviem ci som v tom alebo nie, lebo som si robila test a bol neg.! Pohl.styk mavame dost casto ale pripisujem to na 14.2. (ano na valentina heh) 🙂 myslite si ze som v tom? snubenec to nedal rovno do mna, ale stale mame nechraneny styk.. Teraz neviem, lebo posledne mesiace som mala dost problémy s menstr.cyklom, kedze som v lete velmi schudla, stale mi meskali no naspät som priberala a chcela sa dostat do normalneho stavu, cize kramy som mala tak vselijak... prosim poradte 🙂

caseyllu
23. feb 2014

@cinderella821 Ahoj . Na začitok doležité je či pichanie v podbrušku a citlivé prsia máš aj pred MS....za dalšie najistejší je odber krvi a sono ....pretože hcg je najlepšie cca v 3tom týždni kludne ti môže ukázat negatívneteraz...ja som sa dozvedela že som tehotná ked som si zlomila prst a pred rontgenom mi urobilitesty...žiadne vracanie bolesti nevolnost ...cictila som sa najlepšie čo si pamatám....u každej ženy dokonca tehotenstva je to ine ......takže ti radím a vlastne všetkým tu čo majú ako tak podozrenie že môžu byt tehu radsej skočit k lekárovi a hotovo ....😀

gittynka
23. feb 2014

@cinderella821 nejak nevim co chces slyset, kdyz test je negativni 😉 bud opakovat ob den nebo nejlepsi bude kdyz si zajdes k dr. na krev... Jinak ti tady nikdo s jistotou nic nerekne, mouhou to byt proznaky tehu ale zaroven i MS ktera se blizi, sama pises ze mas v sobe hormonalni nerovnovahu vzhledem ke sve hmotnosti, takze i proto muzes mit tyhle stavy... Ja jsem je trba mela pri ovulaci...

00iva00
24. feb 2014

Ahojte..je mi nevolno uz dva tyzdne..tento vikend sme mali s priatelom nechraneny sex kedy sme trafili presne ovulku.. 🙂 ..kedze chodieva na tyzdnovky tak prilezitosti na miminko mame strasne malo..no teraz od soboty ma strasne bolia prsia..mam ich naliate..je mi divne a necitim sa vo svojej kozi..prvy tyzden som jedla vsetko co som videla..no teraz oci by jedli a zaludok nie..no mrsku mam dostat az o dva tyzdne..robila som ti aj tehu test ale bol negativny..asi to bolo priskoro..chcem vediet vas nazor ci mozem byt tehu..strasne tuzime po drobcekovi...tak dufame ze sa to podarilo..

cervenakarkulka
24. feb 2014

@00iva00 na test je brzo, udelej az za tyden nebo nejlepe v den vynechane ms a uvidis 🙂 ted ti stejne nikdo nic jineho neporadi. Fakt je ten, ze kdyz se po mimi touzi, tak si zena dokaze nevolnost i psychicky vyvolat. Vydrz a pak budes moudrejsi 🙂 držím pěsti!

00iva00
24. feb 2014

@cervenakarkulka no ved to...snad to nebude len vyvolane 🙂 ...dakujem 🙂

noemi7596
24. feb 2014

Ahojte baby chcela by som vas poprosit o radu....vcera som mala velmi husty,bielo kremovy vytok myslela som si ze som dostala MS 😒 bolo ho velmi vela naozaj ako keby som mala menstruaciu,nepalil,nesvrbel ani nestipal....neviem co si mam o tom mysliet a teraz nemam vobec ziadny vytok cely den 😒 neviete niekdo ci by to mohol byt aj priznak tehotenstva?! Dakujem za vase rady 🙂

paati
24. feb 2014

@00iva00
na test je este priskoro, pockaj ked ti bude az meskat MS

paati
24. feb 2014

@cinderella821
myslim ze skor to bude sposbene niecim inym ale tehu asi nie.skus este pockat na tehu priznaky je priskoro 🙂

00iva00
25. feb 2014

@paati dakujem 🙂

majkak99
25. feb 2014

ahojte.ak viete poradte.v piatok som mala husty biely kasovity vytok bez zapachu.a bolo ho naozaj vela.sobotu som si robila test a bol negat.pondelok som bola u dr a na sone nebolo nic vidno.boli ma stale v podbrusku a casto aj krize.obcas mavam zavraty a bolesti hlavy.naladova som asi tyzdena o pazravosti ani nehovorim.gyn problemy nemam ziadne.ziadne palenie ani svrbenie.pri sexe sme mali stale ochranu tak neviem co si mysliet... poradte prosim

dada87
25. feb 2014

moj nazor ze nie si ked ta ochrana,ale vsetko je mozne

noemi7596
25. feb 2014

@majkak99 ja mam ten isty problém. Ale vcera som si citala na internete ze ten vytok vacsinou byva priznakom tehotenstva ak je ho vecsie mnozstvo skus si spravit test......ja to tiez urobim sice som si robila uz dva no obi dva my vysli tak ze som mala jednu ciarku silnu a druhu slabucku ale bolo ju vidno.....no neviem tiez co si mam mysliet ale zajtra asi spravim test dalsi.....Bola som po menstruacii poslednej dost cudnej menstruacii u dokt. a ta mi povedala ze nic nevidi ze je skoro a podobne....ale mne to nedalo potom som sa zacala nejak nafukovat,bolo mi zle,a na prsiach sa mi objavili dost viditelne zilky a boleli ma spravila som test a bolo tam hento.......a potom aj ten vytok lenze som ho mala asi iba dva krat a teraz uz vobec.......na tvojom mieste by som sa nespoliehala na dokt.pretoze je skoro na sone zistit ci si alebo nie pretoze aj test ti zachitava hcg az okolo 3-4 tyzdna teda aspon som sa tak docitala......skus sa otestovat a ak ti vide neg.a nadalej budu pretrvavat priznaky potom test zopakuj 🙂 a uvidis 🙂 🙂 snad to nebude nic zle 🙂 drzim palce 🙂

majkak99
25. feb 2014

@noemi7596 co sa tyka teba ja si myslim ze si 🙂 ja som tiez mala ten vytok v piatok a potom nic.trosku este sobotu rano ale nie v takom velkom mnozstve.ale odvtedy nic... ak som tak som max v 3tyzdni...

noemi7596
25. feb 2014

@majkak99 neviem ci som ale nechcem sa nato moc namotat 🙂 aby som nebola potom sklamana 🙂 len cudne mi je to ze ked som si robila tie testy tak asi po hodine alebo pol hodine mi ukazalo tu druhu ciarku nechapem tomu 🙂 nevies o tom nieco? 🙂 no ja som ho mala asi pred dvoma dnami a som si myslela ze som dostala 🙂 ale tak uvidime co to da 🙂

majkak99
25. feb 2014

@noemi7596 niekde som citala ze ta druha ciarka sa moze objavit aj po tej polhodine.stava sa to vraj hlavne vtedy ak je koncentracia HCG nizka.skus to s prvym rannym mocom.v prvom tehu mi to ukazalo pri rannom moci a druha ciarka bola veeeelmi slabunka.bola som v 4tzydni. drzim palce :*

noemi7596
25. feb 2014

No tak to bude asi tym neviem ale presne.....lenze ten ten som si robila fuhaa asi okolo 17:30 vecer a pockala som nejakych 5 minut neukazovalo ani jednu ciarku,tak som ho schovala naspet do obalu a potom ked som ho vytiahla ze ho idem zahodit tak sa to tam ukazalo moze to byt aj tym? 🙂 a ked si bola tehotna tak si mala take zvlastne chute? Pretoze ja som strasne hladna a ked sa najem je mi stoho zle taka tazoba na zaludku a potom to prejde 🙂 A chcela by si dalsie babetko? keby teraz zistis ze si v tom? 🙂 Dakujem ti velmi pekne aj ja tebe:**

majkak99
25. feb 2014

@noemi7596 ked som bola tehu trpela som skor nechutenstvom.nic mi nechitilo a jedla som IBA vyzivu a piskoty.teraz mi je ako tebe.najem sa a je mi potom dlho tazko no nenapina ma len sa mi odgrguje.potesila by som sa keby som bola 🙂

noemi7596
25. feb 2014

no presne to mam aj ja a brucho sa mi nafukne ako keby mam MS a strasne je mekke 🙂 tak neviem co si mam mysliet 🙂 tak potom ti drzim palce daj vediet ked otestujes 🙂 🙂 😎

dada87
25. feb 2014

baby ale sak ked pouzivate ochranu jak mozte byt v tom teda ak nepraskla ovsem.....

noemi7596
25. feb 2014

@dada87 Presne tak ak sa nepretrhne....ale vela krat sa stalo uz mojim znamim ze ak pouzili kondom tak sa nejak zosunul a stalo sa to....takze ani nato sa netreba moc spoliehat...a prasknut moze hoci kedy 🙂

simonkazga
25. feb 2014

@noemi7596 zopakuj test zajtra ráno z ranného a uvidíš, že čiarka bude viditeľná a nie len po limite. Podľa toho čo opisuješ to vyzerá veľmi nádejne. Držím palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre