Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

odrik
8. máj 2011

Mila ashary,tehotna byt mozes a mohlo by sa to samozrejme prejavit tak skoro. Sice tehotenska nevolnost byva zvycajne rano, tazko povedat. A ta nechut na oblubene jedlo tiez nieco naznacuje. Ja milujem kavu a v tehotenstve som nemohla ani v obchode prejst popri oddeleni s kavou, tak mi vtedy smrdela. Tak uvidis, kup test a mas viac-menej istotu

ashary
8. máj 2011

Tak som si spravila test a bol negatívny. Ale podľa toho čo všetko som tu čítala si tým byť ešte istá nemôžem. Tak počkám ešte týždeň a skúsim znovu. No a potom uvidíme či sa tu k vám pridám. 🙂

odrik
8. máj 2011

@ashary budeme sa na Teba tesit, kedykolvek sa pridas!

cakaja
8. máj 2011

Ahojte baby, s manželom sa snažíme o bábatko asi 4 mesiace, mešká mi menštruácia už 3 deň tak že sa idem otestovať... na testíku bola tá druhá čiaročka veľmi slabulinká, ale bola tam... tak som teda tehotná, alebo to mám brať za negatívny výsledok? o dva dni to skúsim znova... mám kúpený aj digitálny clear blue. Inak absolútne žiadne tehotenské príznaky nemám, okrem velikej únavy...tak čo teda si myslíte?

anjelicek26
8. máj 2011

@cakaja - ciarocka je ciarocka, si tehu 🙂 Priznaky nastupuju az okolo 6.tyzdna, cest vynimkam, u niektorych sa nedeje nic, len vynecha menstruacia...unava a zvysene cikanie by bol super priznak. Drzkaj sa, o dva dni budu na testiku dialnice.

ejuska79
8. máj 2011

@cakaja ahoj, aj ja som mala naskor tu jednu ciarku slabsiu, tak som manzelovi ani nic nevravela...no a druhy den tam bola opat a o nieco silnejsia 🙂 dnes uz mame 9 mesacnu dcerku...takze blahozelam z celeho srdca, nech vsetko dobre dopadne... a tie priznaky, mne zacalo byt zle asi 2 tyzdne po zisteni ze som tehotna, t.j. asi v 5 tyzdni...a teda bolo mi fakt strasne zle celych 16 tyzdnov.....a nielen rano, ale cely den....ale to samozrejme nebude tvoj pripad 🙂 🙂 vsetko dobre... a tiez som sa testovala hned prvy den co mi meskala...

odrik
8. máj 2011

@cakaja
Ja som mala tiez druhu ciarocku velmi jemnu, menstruacia mi meskala tiez 3 dni. Tehotna som bola, takze pokojne mozes byt tehotna. Zopakuj test a uz urcite budes mat presnu informaciu. Drzim palce! A snad mozem aj blahozelat!

simi251
8. máj 2011

@cakaja Presne tak ako ti pisu zienky vyssie. Aj slaba ciarka je pozitivny vysledok, teda ak nie je nekvalitny test, kde sa len v moci rozpije farba. Tak som to citala na nete. Ale myslim si, ze ked si urobis ten ClearBlue, nemas o com pochybovat. A priznaky nemusis mat ziadne. Ja som pri prvom tehu nemala takmer ziadne, len prsia boleli ale len tak nrmalne ako pred menzes. teraz pri druhom tehu som v podstate len viac unavena a zavse nafuknuta, ale tak to byvaju aj netehotne, nie? Nezvracala som ani raz. drzim palce nech si v tom 😀

duracelka
8. máj 2011

Dievcata, aj mna by zaujimal vas nazor. 😉 Moja situation - takmer dva tyzdne meskala MS, nakoniec prisla, ale veeeeelmi slaba a trvala iba 3 dni..teraz este trosinku spinim...neviem presne, kedy bola ovu, ale podla bolesti prs asi az okolo 23- 24 DC. No a kedze sa mi to cele nezda ( mam aj iste priznaky - BT 36,8, bolesti krizov, pichanie v brusku, naladovost a placlivost, divna pachut v ustach ), urobila som si vcera vecer test. Je to zaujimave, ale namiesto testovacej ciarky sa mi na jej mieste objavila iba bodka - ruzova, sfarbena rovnakej intenzity ako kontrolna ciarka. 😕 Kedze som si myslela, ze test je chybny, odlozila som ho. Ale ked som isla vecer spat, este som nan mrkla a tam na mna vykukala nadherna testovacia ciarka...nie siva ani seda ( ako ked test uschne ), ale krasne ruzova, aj ked slabsia ako kontrolka...co si o tom mysliet? je nadej, ze som tehulka? vlastne ani neviem, ci sa ciarka objavila v limite alebo az po nom...vdaka za kazdu reakciu, nazor a radu... 😉 😎

aduskatt
8. máj 2011

@duracelka 36,8 je myslim nizka BT na tehu, ostatne priznaky by snad mohli byt......najlepsie urobis, ked si zajtra rano urobis test a uvidis

anjelicek26
8. máj 2011

@duracelka - no chce to dalsi test... odcitavat vysledok po par hodinach je hlupost. Drzim moc palceky, aby ti to vyslo... taketo priznaky inak moze robit aj cysta 🙄

simi251
8. máj 2011

@duracelka Sup hned rano do lekarne a kup si kvalitny testik. To vyzera, ze ten tvoj bol nejaky chybny. Alebo mozno aj nie. Mas velku pravdepodobnost ze si tehu ale testni si to este zajtra. Insie ti neostava, aby si si bola ista. Drzim palce.

strihalka
8. máj 2011

holky a jaka byva BT pri tehotenstvi?

duracelka
8. máj 2011

vdaka kocky...mam doma este jeden test, sice nie tak citlivy, ale skusim ho urobit. 😀 Inak tato BT je pre mna dostatocna na tehu..pred ovu mavam okolo 36,4 - 36,6...ked som otehotnela s dcerou, mala som 36,7 a tak okolo.. 😉 😀
Cysta to nie je, pretoze vo stvrtok som bola u gynekologa, nech sa na mna pozrie ultrazvukom a vsetko ok...akurat este nic nevidel, takze mi kazal cakat do dalsej MS a a nepride, mam naklusat na dalsi ultrazvuk. Ani len krv mi nezobral.. 😠

anjelicek26
8. máj 2011

@strihalka - zavisi od bazalky... ja som mala 37,1-37,3 od 10dpo teda 10 dni po oplodneni mi vyskocila a drzala sa prve tyzdne od 36,9-37,4.... Kazdopadne 36.8-36.9 je take minimum na tehu, nad 37 sa hovori, ze tutovka 😉

strihalka
8. máj 2011

no ja ted posledni dva dny 36,8, ale jinak mi tos kace, minuly tyden i 36,9..........hrozne mi to skace, tak doufam, ze se mi podari rozpoznat vubec ovulku....☹Ted druhy DC, takze jeste mam cas,ael stale merim.))

anjelicek26
8. máj 2011

@strihalka - kup si ovulacne testy a ovulka ti "neujde". Ak ti moc skace bazalka, mozes a. robit nieco nespravne alebo b. mat anovulacny cyklus. Take mozu byt aj dva do roka, ale mal by to odsledovat lekar. Ak by sa to opakovalo ci dlhsie trvalo, vytlac si graf bazalky + zober ovulacne testy bez ovulky a lekar ti predpise clostyl a spravi hormonalny profil. Ovulacne testy si objednaj s USA alebo e-bay ci z ciny, maju velke balenia za maly peniaz, potom mozes testovat kazdy den... tie clearblue su na dve veci...drahe a mne ovu neukazali ani den, co som otehu, ale lacny pruzkovy ano aj bazalka...takze...

strihalka
8. máj 2011

jaj
@anjelicek26 zatial jsem si koupila nejake baleni p peti za 5€, zacnu testovat 10dc, takze testiky mam, kdyztak dokoupim, zase sitoho nechci moc nakupovat, nvim proc , ale verim, ze se nam to podari brzo🙂)

anjelicek26
8. máj 2011

@strihalka - no ja neviem, ja som potrebovala testikov vzdy asi 10 😅 Ovulka byvala asi 17 den a pri clostyle som chcela mat istotu, ci mi to neskrati cyklus.. a ovu testiky rob o druhej po obede, je to najpresnejsie. A ovulacia prichadza 12-24h po testovani, takze najlepsie aspon dva razy mat sexik den den. A pozitivny je len, ked je testovacia ciarka silnejsia ako kontrolna 🙂 Fakt drzim palec.

strihalka
8. máj 2011

no doktora navstivim az ho sezenu, od prosince bydlim v blave a doktorku mam stale v cechach, takze to bude jeste velmi zajimave, pokud se mi to podari drive nez ho sezenu🙂))
lae to predbiham🙂)super, nikdo mi presno hodinu nerikal, tak prefekt ze ci je to presnejsi., jinak pocitame s tim, ze pred ovulkou a pri seikovat kazdy den,ale potnat to kdy bude, toho se bojim, ze to nepoznam, bo jsem to nikdy nepocitala , nemerila, nesledovala, nikdy mi nevdadilo, ze cyklus mam nepravidelny, zeda vadilo, ale nejak jsem to nresila, pak HA, super se mi to srovnala, ted jsem ji vysadila p novym orce a zase rozhasene.-(jeeeeeeeeeee, ted koukam, ty si ted mela svtabu , my ji meli 2.4.2011:))

anjelicek26
8. máj 2011

@strihalka - no mozes este sledovat hlien, ako zelatina, natahovaci, priesvitny, vodnaty je pred ovulkou - aby sa spermie lahko dostali kam maju - no a po ovulke to spoznas urcite - je biely kremovy. Ak si tehu, tak je toho kremoveho hlienu docela dost 😉

JJ sme sa brali 30.4. aka nahodicka 😵 😵 😵

strihalka
8. máj 2011

@anjelicek26 nojo, jen ze me prijde ze mam vytok pravidelne 30dni v esici🙂))), ae ne teda tak moc, obcas jen taky malicky☹, ale co se mi stalo minuly mesic, byloto, sice az 24DC, ale pocit jakoby ovulky, a pocity, ze jsem si vzdy skoro ucikla, az taky pocit a vytok k tomu vodnaty, to ano, ale muze se stavat to, ze ovulka bude vzdy au v tomto opozdenem terminu, nebo se muze stat ze tento mesic bude po deseti denech?cyklu?

jak si se dostala do britanie🙂)wauuw?

anjelicek26
8. máj 2011

@strihalka - ono by to mavalo byt celkom pravidelne +/- den dva, inak je to uz porucha cyklu 😖 Po vysadeni HAK to moze trvat...kym sa to da do poriadku...skus pit alchemilkovy cajik, mozno to pomoze...

My normlane zijeme v Nemecku s manzelikom, ale teraz sme este 1,5 rocka pracovne v UK 🙂 Je to tu celkom fajn 🙂 Drobec sa tu aj narodil 🙂

strihalka
8. máj 2011

no alchemilku uz mam,ale jsme nejake neposedna ji zacit pit pravidelne ale cetla jsem neco ze je do ovulky a nema se pti v tehotenstvi.......porucha cyklu....mams se toho bat?

anjelicek26
8. máj 2011

@strihalka - alchemillku pit do ovulky, buduje sa tym sliznica v maternici, aby sa babatko malo kde zahniezdit, je to fajn. Porucha cyklu hm, ci sa toho treba bat... kazdopadne to treba vediet a riesit, casto staci zmenit zivotospravu, cajiky, kvapky a je dobre, inokedy - ako napr. u nas - treba clostyl, aby dozreli vajicka... ja som mavala cykly 6 tyzdnov a ked sa ti medzi to hodi anovulak a mas sancu otehu 12 h za tri mesiace je to na maslu 😖

Ja som mojmu drahemu nakazala selen a zinok na lepsie spermie, ja som sa zacala lepsie stravovat, brat kyselinu listovu a femibion no a v prvom cykle s clostylom to klaplo 🙂

strihalka
8. máj 2011

@anjelicek26 dekuji ti za veskere info, snad vse bude ok, a dam vedet co nejdriv//🙂)ted se jdu prebalit a jdu haji🙂)dobrou nc a dekuji za info

anjelicek26
8. máj 2011

@strihalka - bru nocku, u vas je o hodinu viac, ze? Tak to rychlo do postele 😉

strihalka
8. máj 2011

asi hej dobrou🙂)sak zajtra tu budem cely den.))tak muzem pokecat🙂)

fnova
9. máj 2011

Ahojte, napisala som dnes jednu otazku a presmerovali ma na tuto diskusiu, tak sa opytam aj tuto. Nikdy som nemala pravidelnu menstruaciu, hormony ubohe, menstruacia po troch mesiacoh, alebo aj po piatich proste des. Snazim sa asi posledny rok otehotniet, pomocou homeopatik sa mi menstruacia aspon ustalila na tak cca raz za 2 mesiace. Naposledy som brala clostibegyt na podporu. Nejakych iks dni po ovulacii som musela strasne casto cikat a mala som precitlivele bradavky. Robila som si test - negativny. Aj tak som mala zvlastny pocit, nejako sa mi zdalo, ze predsa len mozem byt tehotna. Ale ja sa snazim stat nohami pevne na zemi, tak som nepripisovala vahu "vnutornym pocitom", caste cikanie preslo, bradavky su ok, ale som unavena aj ked dost spim a hrozne ma bolia cele prsia, su tak na pocit "tazke". Priatel mi povedal, ze si mam zopakovat test, ked ma tie prsia tak bolia a dnes rano sa MI OBJAVILI DVE JASNE CIARKY!!!!! Velmi som si to zelala, ale sama som s tym nejak neratala, moj hormonalny profil je fakt ubohy a celkove....teraz neviem kde je sever 🙂 a som teraz v zahranici, takze nemozem ist ku gynekologovi. Myslite podla priznakov, ze je to naozaj tehotenstvo?Dik

strihalka
9. máj 2011

@fnova ahoj, myslim, ze ti muzu gratulaovat.))uzivej si to naplno a daejte na sebe pozor!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre