Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

beka25
26. feb 2014

Mne uz meska 6dni ms, to sa mi este nikdy nestalo,vzdy som mala skvor, test stale ukazuje len jednu ciarku, bazalna teplota ostava hore, mliecny vytok raz je viditelnejsi, raz slabsi a k lekarovi idem az v pondelok, dovtedy sa zblaznim....priserne cakanie 😠

noemi7596
26. feb 2014

@simonkazga No ano asi zopakujem len neviem ci potom limite sa to tiez rata ale citala som ze asi ano no uvidim 🙂 Dakujem ti velmi pekne 🙂 ty nemas s niecim takym skusenost? 🙂

simonkazga
26. feb 2014

@noemi7596 ja som mala šťastie -resp. dosť rýchlo stúpala hladina hcg - prvý test som robila 2dni pred MS poobede a mala som ducha, ktorý bol viditeľný v riadnom limite. Nič sa neboj, čo má byť bude. Daj vedieť, ako si dopadla. 🙂

vermon
26. feb 2014

Holky,jaký je nej těhu test? Aby poznal brzké těhotenství ?

chiquitabonita
27. feb 2014

Ahoj holky, co si myslíte o mém grafu? Teplota se drží nahoře, ale test dnes nic neukázal :(

verruska
27. feb 2014

@chiquitabonita vypadá to hodně slibně, ov. mohla být o 2 dny déle, tak zkus testík další den, třeba už něco ukáže.... 😉

verruska
27. feb 2014

@vermon nejlepší jsou asi Mamatesty, ty papírové, za ty plastové je škoda vyhazovat peníze, někde jsem viděla výsledek drahého a papírového a papírový měl krásné čárky, zatímco na tom drahém skoro nebyly vidět

noemi7596
27. feb 2014

@simonkazga No ahoj tak robila som si test vcera vecer a bola tam slabulinka druha ciarka tak ako na tych ostatnych....len neviem ci sa mam tesit 🙂 menstruaciu mam dostat za tyzden no boli ma brucho ako keby som ju mala a mna nikdy pred MS neboli tak brucho ako teraz 🙂 Neviem co si mam mysliet zajtra asi navstivim lekara a uvidim...Pretoze tie bolesti mi zacali vcera a uplne take iste ako pred MS len tu mam mat az za ten tyzden 😒 😒 😒

simonkazga
27. feb 2014

@noemi7596 koncentrácia hcg je navyššia ráno, preto je lepšie robiť testy ráno. Hlavne ak máš do ms ešte tak ďaleko

dia290
27. feb 2014

@noemi7596 ja som na tom presne tak isto nieje mozne aby som ms mala dva krat za mesiac tiez neviem co si mam mysliet

vermon
27. feb 2014

MS byla naposled 29..1., beru duphaston na ustálení cyklu,takže by měla být MS pravidelná...22.2. jsem měla hrozné křeče,píchání v podbříšku,motala se mi hlava,že jsem sebou málem sekla,to se mi nikdy nestalo,nechápu,co to mohlo být ...☹Prsa mě bolí,ale to vždy pře MS...
Dělala jsem si včera ráno právě ten plastový mamatest a bílo po pěšině ☹(

sasanka033
27. feb 2014

@verruska
@vermon
mamatesty uz nejsou co bejvaly, loni je zacal vyrabet nekdo jiny a je z nich nespolehlivej smejd. casto ukazuji falesne duchy nebo naopak neukauzuji vubec. holky tady na MK si na ne hodne stezujou, kupte si jinej desitkovej.

chiquitabonita
28. feb 2014

@verruska dnes se teplota pořád drží na 37 ale s testováním ještě radši počkám a koupím si tedy jinej test, protože mám doma ten mamatest a podle toho co holky psaly, tak asi stojí za prd...

noemi7596
28. feb 2014

@simonkazga bola som dneska u lekarky a povedala mi ze by to uz videla ze nie som.....tak neviem tie testy preco hentak...sice to bolo slabe ale no neviem gyn.povedala ze keby sa mi nieco nezdalo ze mam dobehnut naspet ze je mozne ze som oteh.v strede mesiaca ale tak to by som asi vedela pretoze sice bez ochrany ale tak davali sme si pozor..........no pred tromi dnami sa stala nehoda ale nemyslim si ze staci malo na oteh. 🙂

noemi7596
28. feb 2014

@dia290 ja som mala ms cudnu vsetko nasvedcovalo ze som v tom ale lekarka nakoniec nezistila nic povedala ze niesom jedine ze by som oteh.v strede mesiaca tak asi stoho nic nebude len nechapem tie testy preco mi ukazovali tak ako ukazali sice druha ciarka bola slaba ale ukazali mi to a to asi 4testy..........a aku ms si mala? normalnu alebo skor spinenie a trosku krvi. 😒

noemi7596
28. feb 2014

Baby myslite si ze v 4tt by este nebolo vidiet tehotenstvo? Dakujem za odpovede 🙂

simonkazga
28. feb 2014

@noemi7596 no ja som bola na vstupnej prehliadke v Gyn-fiv, robili aj podrobné sono a nevšimli si, že som tehotná a to som bola presne 4+0tt čiže 14dní od oplodnenia

noemi7596
28. feb 2014

@simonkazga no pekne mne dneska povedala ze ani vystialka sa mi neurobila ze nic vobec a povedala ze dostanem ms len o tych testoch nepovedala nic

noemi7596
28. feb 2014

@simonkazga a kedy si to az vsimli vies ze to bolo vidno 🙂

23petka
28. feb 2014

@noemi7596 mne nebolo v 4tt vidiet nic,len vysoku maternicu

dia290
28. feb 2014

@noemi7596 este stale neviem co si mam mysliet nemam normalnu ms len 4 den spinenie a dnes poobede som si robila test ale nic tak uz neviem a strasne ma boli brucho

noemi7596
28. feb 2014

@23petka ja neviem ale doktorka mi povedala ze ked je zena tehotna ze sa jej spravy nejaky prstenec ci co a ja som to mala v tvare slzicky......tak neviem ake si to mala ty 😒

noemi7596
28. feb 2014

@dia290 tak pockaj ked ti to skonci a potom si urob ale toto spinenie vecsinou byva v tehu.to som citala tak neviem 🙂 uvidis este pockaj drzim palce 🙂 🙂

23petka
28. feb 2014

@noemi7596 tak to ti neviem teda povedat,nic take mi dr.nehovoril,iba viem ze potom som tam bola ked som bola tehu 5tt+2 a uz bol vidiet aj plodik

dia290
28. feb 2014

@noemi7596 dakujem ale som taka nijaka z toho

noemi7596
28. feb 2014

@23petka no pekne tak potom asi nic ked to vravela....len tie testy ma milia to asi preto 🙂 Ale kazala mi ze ak mi nepride ms alebo sa mi nieco nebude zdat ze mam ist hned ku nej tak uvidim 🙂

23petka
28. feb 2014

@noemi7596 a kedy mas dostat ms?

noemi7596
28. feb 2014

@dia290 tak to viem ja som tiez bola taka pomilena zo vsetkeho ale teraz som uz uplne stych testov a podobne lebo neukazal mi to jeden ale tri alebo styri tak nevime ci boli vsetky chybne 🙂 alebo mozno som oteh.naozaj v strede ja neviem ci by to test zachytil tak skoro 🙂 ale ta ciarka bola jedna silna na tom poslednom a druha slabunka ale bola tak ani o tom neviem co si mam mysliet 🙂

noemi7596
28. feb 2014

@23petka za 6dni.....a vcera ma strasne bolelo brucho ako keby mam ms ale mna nikdy neboli pred ms brucho jedine tak co mam pazravku 🙂 ale vcera som naozaj myslela ze som dostala a to ma zacala od vecera a potom druhy den a prestalo dneska iba trosku tak neviem

23petka
28. feb 2014

@noemi7596 no tak uz len pockat a uvidis..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre