Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

a0n0j0e0l
4. mar 2014

@reva6 este mam asi cas na lekára...

karinka1726
4. mar 2014

ahojte mamicky a snazilky chcela by som sa opytat kedy ste priblizne otehotneli po mm tehu .. alebo lepsie povedane kedy ste sa zacali snazit .. ja som bola rezom operovana 7.1.2014 s odobratim praveho vajcovodu .. 1.2.2014 som dostala prvu menstruaciu od zakroku dnes to je uz 32-33 DC .. 14 februara sme sa mohli milovat stym ze mi nerobili kyretaz .. uz asi piaty den mam biely niekedy hrudkovity vytok,nepali nesvrbi ani ho nieje citit.. prsia mam citlive ale len z vonkajsich bokov trozku mam aj nafuknute podbrusko .. mate stym niektora
skusenost ? a este som zabudla povedat ze mam v hrdle strasne hlieny ale nos prazdny moze to byt aj tehu priznak ? prepacte ze som sem tak vtrha ale podobnu temu som nenasla a aj sim novu zalozila ale niktto sa tam nevijadril ... dakujem pekne za kazdu radu-odpoved 🙂

moon321
4. mar 2014

Hmmm,poprve by som sa skor bala hiv a podobnych chorob,a az potom tehotenstva...

00iva00
4. mar 2014

Ahojte...uz som sem pisala s tymi priznakmi...no dnes som mam akoby spinenie...neviem co si mam o tom mysliet kedze mam pred mrchov..ale mam ju dostat az v sobotu..a ten vytok som nikdy pred tym nemala..dva tyzdne ma uz bolia prsia..mam bolest v podbbrusku..nedavno ma zacal strasne boliet chrbat..ked dlho stojim opuchat nohy.. :( ...test som si uz robila ale bolo to asi skoro..no nevydrzala som..vysla mi na nou namiesto druhej ciarky ryha..tak neviem co si mam uz mysliet...uz sa asi aj opakujem..ale ale kazdy tyzden mi stale nieco pribuda..budem rada za kazdu odpoved...dakujem...a pekny vecer prajem ;)

reva6
4. mar 2014

@00iva00 moze byt ..... ale nieco si mozes uz aj nahovarat nejake priznaky... opuch noh napr... to sa prejavuje kus neskor,.. si myslim... ale testuj ked tak rano v sobotu a uvidis.... ale moze byt ,... 🙂

00iva00
4. mar 2014

@reva6 ved prave ze tiez si myslim ze by to bolo skoro... :/ ...skusim to teda v sobotu...dakujem 🙂

reva6
4. mar 2014

@00iva00 ja som si robila den pred .. teda 27DC.. a mala som uz slabu ciarku ... 🙂

00iva00
4. mar 2014

@reva6 ja som este v poatok robila...lebo mi to nedalo...ale namiesto ciarky druhej tam ostala ryha slabulilinko ruzova...ako som uz pisala..mam aj foto ak by si to chcela posudit....ale teraz ked mam to spinenie...tak neviem co si mam mysliet... :/ ...gratulujem 🙂

reva6
4. mar 2014

@00iva00 nemysli na to ..... vobec tvarsa ze sa nic nedeje .. skus to .... takto je to na nervy stale o tom rozmyslat ja cely den citam fora ci niekto bol v mojej situacii.... no posli ....

00iva00
4. mar 2014

@reva6 skusim...aj ked je to tazke no...ale to asi pozna tu kazda...

00iva00
4. mar 2014

@reva6 je to strasne slabo vidiet...tak som musela upravit...aj tak to neni nic moc

reva6
4. mar 2014

No mozno mam aj ja vidiny... daco tam mozno je... ale nie? V kazdom pripade testuj v sobotu a uvidis .... ale sancu mas tak .... dufaj .. hlavne bud vklude ,,,,, nic ine ti poradit newiem :/

00iva00
4. mar 2014

Ved uvidim...nechcem sa do predu tesit...ani zufat...ale kazdopadne dakujem ;)

julinqa31111
4. mar 2014

Ahojky babenky som po dvoch samovolnych potratoch stale v prvom mesiaci.. Chcem sa opytat menzes som mala dostat 21.2 no dostala som 20.2 menzes uplne slabe spinenie prvy den druhy slabucke krvacanie a treti den spinenie robila som si tehu test po menzese ci co to bolo a vysiel neg..mam si urobit este jeden ci to znamena ze niesom tehu mala som clear blu co ukazuje v ktorom som tyzdni ci mam kupit ten obycajny? Je mozne ze by mi ukazalo aj falosnu ciarku? Aky je najspolahlivejsi tehu test

reva6
4. mar 2014

@julinqa31111 podla mna zavolaj svojmu doktorovi on ti uz povie ci mas dojst alebo co... alebo pockaj este urob si testo par dni a uvidis...

julinqa31111
4. mar 2014

@reva6 ja by som mu zavolala len ta sestricka je na hovno je velmi neprijemna a to mozem byt ci? Su aj bolesti? Ked je spinenie so slabym menzesom hm? Je mozne ze by mi vysla asj falosna ciarka?

reva6
4. mar 2014

@julinqa31111 tak ti poviem ze som to co kas ty nezazila... ale myslim ze bolesti mozu byt.. bud si pockaj tyzden a testuj ak ti vyde negativny chod k dokimu az ked sa ti to znovu zopakuje pri dalsej mrske... ak pozitivny ... tak ... to by som urobila ja .... inak ti poradit newiem ... :/

simonkazga
5. mar 2014

@karinka1726 ahoj, príznaky pripomínajúce chrípku môžu byť príznakom ranného štádia tehotenstva, ale aj nemusia. Keď si už 32-33dc a MS nikde, kludne môžeš skúsiť test, už by mala byť druhá čiarka, ak si tehu. Držím palce

karinka1726
5. mar 2014

@simonkazga no dnes rano som si testik veru ze spravila a visla mi druha ciarocka 🙂 sice az po 2 min. ale visla 🙂 tak sa tesim ale vzajomne aj bojim kedze pred dvoma mmesiacmi som bola operovana mm tehu .. lekarka mi dnes robi az poobede takze musim cakat ... dufam ze vsetko dobre dopadne :( velmi verim vto ze bude vsetko ok 🙂 dakujem

bielalalien
5. mar 2014

Ahojte, ja sa chcem spýtať, dneska je to 25 deň od pohlavného styku. Beriem antiku a ešte mávame i kondóm, ale bol jeden taký blbý deň, že som mala vysadenú antikoncepciu (pauza medzi 21 dňami) siedmy deň (na druhý deň som ju mala začať brať zase) a ešte nám aj kondóm praskol, čo sme zistili až potom :( Robila som si dnes doobeda test a vyšiel negatívne (RapiClear), avšak som počula o ňom, že je nespoľahlivý :/ Mrcha mi mešká štvrtí deň už, nebolí ma bruško, ani nič, čo by naznačovalo blížiaci sa menzes. Bežne mi menzes nemeškáva a už začínam byť skutočne nervózna :/ Je možnosť byť tehotná?

siska765
5. mar 2014

Ahojte,ms posledna 30.1. Predchadzajuci cyklus 36Dnovy ,bielozlty vytok,bolesti ako pred ms ,pichanie na vajecnikoch az do krizov,citlive bradavky a teraz bazalna teplota 37,2.viem ze sa ma robit rano ale zo zvedavosti som skusila teraz.test negativny.co si mam o tom mysliet? Vdaka

zdenka_ch
5. mar 2014

Ahojte..chcela by som sa opýtať či už mal niekto taký problém ako ja..??Mala som menštruáciu 2 deň..mali sme pohlavný styk a ........ odvtedy mám už len taký tmavohnedý výtok tiež 2 dni.. 😒 Môžem byť v tom..?? Ďakujem

simonkazga
5. mar 2014

@karinka1726 silno držím palčeky 😉 daj vedieť čo povedala lekárka

karinka1726
5. mar 2014

@simonkazga no takze vraj tehu som 🙂 nieco tam videla ale maaaalinko a beta hcg mam 560 .. tak? co povies ?

noemi7596
5. mar 2014

Baby moze ms meskat koli chripke? Dakujem 🙂

lujzicka212
5. mar 2014

Ahojte. Chcem sa opytat. Pobolieva ma c podbrusku potom aj lavy vajecnik hlava a som uplne nesvoja a velmi naladova a bez chuti.zmenu si vsimlo aj moje okolie. Test so
m si nerobila. Co mam robit?robit

reva6
5. mar 2014

@lujzicka212 urobit test? 🙂

reva6
5. mar 2014

@reva6 potom daj vediet .. 🙂

simonkazga
5. mar 2014

@karinka1726 silnááááá garatulácia 🙂 a hlavne prajem úspešné a ničím nerušené tehulkovanie 😀 😀 😀

karinka1726
5. mar 2014

@simonkazga dakujeeem 🙂 v piatok idem na dalsie odberi tak dufam len to dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre