Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gerardino
6. mar 2014

Ahojte, tehuľky a maminky. S manželom sa snažíme o prvé bábätko. Môžem byť tehotná po štvordňovej menštruácii, ktorá prišla skôr o dva dni? Inokedy ju mávam 7 dní. Týždeň po jej ukončení pociťujem bolesť vaječníkov a podbruška, ktorých intenzita sa strieda. Pridal sa pocit tlaku v krížoch a ojedinele sa pridávajú jemné bolesti v prsiach.

cloemail
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reva6
6. mar 2014

@nonnni ahoj.... bolesti prs neprestavaju.... a prave teraz som objavila biely vytok taky jemny ... na jednom fore teda v jednej online poradni mi napisala jedna doktorka na to ze vraj by som nemala otehotniet hned po potrate ze som mala cakat 3 mesiace... a mala som uzivat vysoke davky kyseliny listovej.... hmm.. ale vela zien pise na nete ze otehotneli hned a nemali problem.. jauz newiem zacinam mat z toho celeho strach .....

nonnni
7. mar 2014

@reva6 ja jsem se starsi dcerou take otehotenela hned prvni mesic po potratu a znam takovych zen mraky a vsechny maji zdrave deti, takze z tohoto bych si zadnou hlavu nedelala. Listovku jez kazdy den, u ni je fundamentalni, ze ji beres zejmena ted, prtoze kyselina listova nema schopnost se v tele nakumulovat, takze pokud ji beres treba rok a pak na tyden prestanes, tak stejne ti v tele nic navic nezustane. Takze brat ji 3 mesice dopredu ti jiste neublizi, ale zase na vyvoj rozstepu u plodu to takovy vliv nema.

Rady te lekarky mi prijdou velice zastarale. Rid se svym telem. Ono je totiz moudre a vi ce dela. Pokud nebude pripravene, tak stejne neotehotnesis. Takze se klidne snaz dal🙂

hannu
7. mar 2014

Ahoj děvčata, snažíme se o miminko a včera jsem měla pozitivní test, tedy s hezkým duchem 😅 . Stalo se některé, že by měla testy pozitivní spíše odpoledne nebo večer než ráno? 😖 No, pravdou je, že já, když už něco mám, tak vždy i s něčím extra 😎 Ale zajímají mě Vaše zkušenosti. Díky moc.

a0n0j0e0l
7. mar 2014

@hannu ja som mala tiež ducha ráno...otestovala som sa aj poobede pre istotu ci nesnivam a čiarka bola o nieco silnejšia ako ráno...ale to je jedno hlavne ze tam je a bude silniet.drzim palce aby sa to dobre vyvíjalo...aj ja som testovala nedávno vlastne v pondelok🙂takze je to čerstvé🙂

a0n0j0e0l
7. mar 2014

@gerardino ťažko povedať ci si alebo nie...najlepsie urobíš ked si spravis testík...pokial si tehu a aj tak si mala ms a máš podozrenie a vies kedy bola ovulacia...tak skús test ten by ti mal dat odpoved🙂

helka107
7. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

a0n0j0e0l
7. mar 2014

@00iva00 podľa mna je tam slabý duch🙂takze dobre znamenie

hannu
7. mar 2014

@a0n0j0e0l zitra ma prijit ms,tak uvidime,jestli me jenom plasi testy nebo se neco deje. Mela jsem ducha v utery odpo a vcera vecer uz byl hezky na testu s citlivosti 12,5. Ale kdyz testuju rano,jsou tam mozna smouhy spis nez duch 😖 Spatne a divne je mi uz asi 3 tydny a bazalni teplota cely tyden pres 37 😅 Jak dlouho se snazite? Posilam ducha a drzim Ti pesti 😉

a0n0j0e0l
7. mar 2014

@hannu krásny duch určite si tehotna🙂 my sme sa snažili len tri mesiace...prvý syn sa nam podaril na prvý sup a druhé snazilkovanie akosi nešlo tak hladko ako som si predstavovala tak som si naposledy kúpila ovulacne testy a ono to vyšlo🙂

hannu
7. mar 2014

@a0n0j0e0l Ja Ti nevim,snazime se od pulky rijna, uz jsem delala tolik testu,ze mam obcas pocit,ze jsem blazen 😀 Musim pockat,co ta ms,jestli se jeste nevetre. Dnes jsem musela jit po obede z prace domu,mam krece,je mi soufl a spala bych. No, muj doktor by asi odpadl,kdyby to vyslo,pred tremi lety jsem prodelala 2 operace cysty kvuli endometrioze a lecila jsem se i umelym prechodem. Chtel,abych sla rovnou na IVF,ze sance na prirozene otehotneni je min jak 10%. Ale ja se rozhodla,ze to zkusime,no jde hlavne o me zdravi,tak proto ja ja ja 😅 Od ledna se lecim homeopatiky a hrozne mi to pomohlo udelat si poradek v hlave a v zivote. Tak sakrys, jestli tam jsi,miminko,drz se a nepoustej 😀 A Ty uz mas ms vynechanou?

a0n0j0e0l
7. mar 2014

urcite tam babetko je🙂 drzim velmi palce aby to vyslo ale testik mas krasny tak myslim na 99 percent ze ms ti nepride🙂mne to meska 4 dni mam pravidelnú takže tak...k dr. idem 18 marca tak dúfam že bude všetko v poriadku🙂

hannu
7. mar 2014

@a0n0j0e0l vynechana ms a pozitivni test..aach to se krasne posloucha 😎 Ja mam zitra narozeniny,takze kdyz ms nedorazi,bude to nejlepsi darek 🙂 Priteli/snoubenci jsem to jeste nerekla prave proto,ze jsem zmatena z tech rannich testu. Ale byla to vyssi cutlivost,treba to tam jeste neni videt. Cekat,cekat,cekat,to bude ted muj udel 😅

milbaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a0n0j0e0l
7. mar 2014

@milbaby a toto tu patri?????

00iva00
7. mar 2014

@a0n0j0e0l hm dakujem no...ja som si tiez myslela ze je to dobre znamenie...ale mrcha ma prekvapila dva dni skor :(

gerardino
7. mar 2014

@a0n0j0e0l Ahoj, ďakujem veľmi pekne, že si mi odpovedala. 🙂 Práve dnes som zistila, že som asi nemala dostatok znalostí o bolestivej ovulácii, pretože dnes bolesti včerajška ustúpili. 🙂 Medzi tým som všeličo čítala aj o danom probléme a zdá sa, že práve ide o tieto záležitosti. 😒 Zdá sa, že môj doterajší problém bol ten, že som neovulovala pravidelne... 😒 Budem to musieť lepšie sledovať. Ešte raz vďaka.

cicanuska
7. mar 2014

Ahojte baby potrebujem poradit beriem clostil uz 2cyklus nakolko sa snazim otehotniet mrchu mavam pravidelnu,ale teraz prisla o 4dni skvor co sa mi este nestalo,ale nejednalo sa o krvacanie ale o velmi slabunke spinenie ktore trvalo 2,5dna.Prsia ma vzdy pred mrchov boleli a prestali ked som ju dostala,teraz je to ine bolia ma uz 5den po spineni .Myslite ze by som si mala spravit tehu.test? ☹ Dakujem za radu.

noemi7596
8. mar 2014

baby potrebujem radu,meskala mi menstruacia 5dni,bolelo ma okolo bruska aj zle mi bolo,ale iba tak na vecer,robila som aj testy a ukiazovali slabu ciarku ale ta ciarka sa zosilnela az po nejakej pol hodine hodine,vcera som ked som bola na wc tak na papieri som mala taky fliacik krvi a potom uz nic cely den normalne vytok,dnes som dostala menstruaciu ale je dost cudnja najprv bolo spinenie a potom ms myslite si ze mozem byt tehotna alebo je to nieco ine? Dakujem za odpovede budem rada ak mi prispiete vasou skusenostou 😒

neube
9. mar 2014

Ahoj holky, potrebovala bych od Vas poradit 🙂 minuly mesic jsem dostala mrchu o 4 dny drive,ale nebyla jako obvykle,stacila mi na den intimka,max.2. Trvala cca 5 dni. Dr mi rekl,ze je to tim,ze mam nizkou sliznici a ze proto jsem to nedostala v plne sile a ze si mysli,ze to byl anovulacni cyklus. Tento mesic jsem byla 15 dc na kontrole,zda mam pokracovat v brani provery,kterou beru uz pres pul roku, a Dr po ultrazvuku rekl,ze sice na leve strane je jeden dominantni folikul,ale ze si mysli ze to bude zase anovulak,pac neni dostatecne narostly na 15.dc. Protoze se snazime jiz dele,tak mi predepsal Clostik,ktery mam brat 3-7 dc. Proveru jsem dobrala 26 dc,vzdy jsem to dostala 3 den po dobranu,coz melo byt tento patek,ale nic :( misto toho mam neustaly poxit mokra,jako kdybych to dostala,ale nic :( kdyz si sahnu dovnitr prominte ten popis 🙂 ) tak mam za nehtem takovy bily vytok,trochu lepkavy,bez hrudek,spis vodovy. Na mechu to nevypada,i kdyz me ve ctvrtek a v patek bolelo bricho, v patek to bylo spis tahani a obcas pichnuti. Vubec nevim co to je. Po procere se mi to nikdy nestalo. Dneska obcas citim lehkou bolest v podbrisku nebo zatahnuti,ale nic vic,az na ten vytok a pocit mokra. Kdyz mi rekl pred 14 dny,ze si mysli ze to bude anovulak,tak mi to nedalo a delala jsem si ovu testy a vzdy jsem tam mela 2 carky,ale pravdou je,ze nebyly vzdy stejne. I dnes 30 dc jsem mela na ovu testu slabou carku. V patek odpoledne tehu test negativni. Nemela jste nejtera neco podobneho? :(

patience
9. mar 2014

Pomozte mi, mam strach a stresujem sa... Dneska som mala prvy sex s muzom.... Jeho penis mi vosiel do mna nie cely, polku bez ochrany.... SOm uz nepanna, ked mi asi neroztrhol, ked bol penis v polke/ alebo len cez zalud..??? Vystriekal sa len do brucha, a mohla by som byt tehotna???? Zistila som ze zevraj mam plodne dni, dostala som menst. dna 22.2...
Dakujeeem za radu

hannu
10. mar 2014

@a0n0j0e0l Ahojky, tak ms v sobotu nedorazila a ten den večer jsem měla stejný slabě pozitivní test jako na fotu, co jsem posílala. Ale před chvílí jsem začala malinko špinit, tak nevím nevím 😖 Přitom bazální teplota je pořád kolem 37-37,1, i dnes ráno byla 37,1. Takže opět čekat, čekat, co z toho bude 😅 Co u Tebe, něco nového? 🙂

hannu
10. mar 2014

@noemi7596 ahoj, zažívám teď něco podobného. Jak jsi na tom? 🙂

patience
10. mar 2014

@patience NIKDO MI ZATIAL NEODPOVEDA??? : (((

hannu
10. mar 2014

@patience Tvůj dotaz není úplně srozumitelný, ale pokud přítel ejakuloval pouze do břicha, otěhotnění Ti nehrozí. Pokud nechceš otěhotnět, pomohl by kondom nebo antikoncepce.

mam5845
10. mar 2014

čaute žienky 🙂 Mám taký problém, že s priateľom nám praskol kondom, práve počas mojich plodných dní 😖 Užila som Escapelle približne o 24 hodín. Dnes sú to 4 dni po styku, od včera mám vkuse pocit na vracanie a dnes sa mi stalo že jedlo ktoré vždy milujem som nemohla ani cítiť. Celkom sa stresujeme, bábo ešte nechceme 😲 😖 A ešte viac sa stresujem keď tu čítam vaše odozvy na túto tabletku 😨 Tak by som sa vás len chcela opýtať na názor, či myslíte že by som mohla byť tehotná, alebo nie. Vopred ďakujem 😉 🙂

rebeka9
10. mar 2014

Ahojte... chcem sa spýtať... Je možné otehotnieť, keď som mala pohl. styk deň po skončení menštruácie, nechránený, ale nespravil sa do mňa??? Menštruácia mi vždy mešká tak týždeň, ale mešká tak pravidelne každý mesiac. A ovuláciu, cítim, že mám tak týždeň alebo 10 dní pred začiatkom menštruácie... Je možné, že by som bola tehotná??? A menštruáciu mávam tak 8 dní.... Prosím, odpíšte mi

dada87
10. mar 2014

@rebeka9 ked vies ze sa do teba nespravil ako mozes by tehotna ked dieta nechces daj si kondom a poriadny pozor................

patience
10. mar 2014

@hannu Vcera som mala prvy pohlavny sex... jeho penis bol v posve bez kondomu, ale nebol cely, ejakuloval sa len do brucha... neviem ci som uz panna alebo nie, ked som nekrvacala, pretoze penis sa nebol cely vo vnutri, bol len 2 cm od zaluda vo vnutri... zistila som ze som mala plodne dni, ale etse mam plodne... Po prvom sexe mozem byt tehotna? Alebo moze meskat aj mestruacia???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre