Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monicka79
31. mar 2014

@krumlanda mne pri prvom tiež doktor nič v maternici nevidel, tak ma poslal domov s tým, že je to asi mimomaternicové a mám prísť o týždeň a pokiaľ by boli bolesti, tak hned do nemocnice. Ale o týždeň nám už bolo vidieť srdiečko a všetko bolo v poriadku. Ked si mala plodné dni neskôr, tak to aj neskôr uvidí 🙂 Laparoskopie sa nemusíš báť, prišla som v stredu, štvrtok mi ju robili a v piatok som bola doma. Brucho ma nebolelo, len som bola nafúknutá, lebo pri zákroku ti nafúknu brucho plynom, aby ti niečo nepoškodili a aby všetko dobre videli. Ked ten plyn potom odchádza z tela, tak cítiš ramená a krk, ako ked máš poriadnu svalovicu. O týždeň po som už bola v práci, takže ked to porovnám s operáciou slepého čreva, tak to fakt ani nebolelo 😉

krumlanda
31. mar 2014

@monicka79 tak to si mě potěšila děkuji 🙂 já byla na slepém střevu když mi byly 4 takže si to už nepamatuji, a takže máš ted krásnýho cipíska doma? 🙂 to je super, no zítra budu taky opět chytřejší 🙂)

martinakl
31. mar 2014

@krumlanda mne u syna taky testy silily pomalu,tak jsem zasla na krev a hcg bylo pres 800, pritom carka slaboucka 🙂 i na utz byl videt pozdeji. Tak neztracej nadeji 🙂 ja mela laparku dvakrat a neni to nic tak hroznyho. Bolelo me bricho par dni, v nemocnici jsem leuela po zakroku nejprve dva a pak 4 dny. Drzim pesti!

snezenka123
31. mar 2014

@krumlanda Ahojky určitě to bude ok!!! 😵 😵 😵
Myslím si,že i když je to duch, tak pořád to je pozitivní výsledek🙂
A pokud nic nevidí v děloze, nemusí to být mimoděložní,jen to prostě nejde ještě vidět..A kdy jsi to měla dostat?

noemi7596
31. mar 2014

ahojte baby potrebujem poradit.......chcem sa opytat mozem byt tehotna ak som brala HA a pri pohlavnom vstyku ktori bol naplno.....tak som zabudla na tabletku a nakoniec som si uz potom nedala dalsiu uplne som to vysadila a mala som aj plodne dni.....len neviem ako to je da sa otehotniet hned po vysadeni antikoncepcie? budem rada ak mi poradite 🙂 Dakujem

makuka88
31. mar 2014

@sheeny díky... já jen doufám, že to není zase nějaký hormonální výkyv ... 🙂 nicméně, nějaká šance asi je 😀 😀 😀

sheeny
31. mar 2014

@makuka88 chápu 😀 to jsem prožívala minulý cyklus 😀 člověk se víc pozoruje a tak vůbec ... 🙂 takže se snažím na to moc nemyslet, ale asi všechny vědí, jak to probíhá 😀

makuka88
31. mar 2014

@sheeny přesně tak, každá změna mi vrtá hlavou a to se také snažím na to nemyslet. ..to zase bude týden 😎

sheeny
31. mar 2014

@makuka88 😀 ty to aspoň budeš vědět o týden dřív, než já 😀

makuka88
31. mar 2014

@sheeny kdyby to nepřišlo, radši počkám 5 dní s testem... 🙂 tak také držím palce 🙂 jednou to přijít musí 😎

krumlanda
31. mar 2014

@snezenka123 právě že to nemám ani nijak extra očekáváné víš, poslední ms byla 15.2. a ted 12.3. špinění tak nevím zda to brát jako ms, v tom případě nechápu kde by se to těhotenství vzalo 🙂 jak říkáš nemuselo by to být, byla bych radši kdyby to hcg bylo nějaké zbytkové nebo tak no tak snad mi zítra poraděj a řeknou více..

19monika75
31. mar 2014

@krumlanda ale to nic neznamena mohla si ostat tehu neskorsie ak si mala posunutu ovu jja som mala dostat ms 7maja a testy pozitivne doktor povedal ze tam nic nevidi isla som k nemu as 9 bola tam aj 2doka a ta mi povedala ze je tam len vak a ze pokial nevidia srdiecko tak to proste neriesia a povazuju za mimo maternicove isla som o 4 dni a srdco ako zvon nezufaj ale dufaj

snezenka123
31. mar 2014

@krumlanda drzim pesticky,bude to ok. Pokud mas slabe poz.test,podle me to je jasny. A spousta zen ma ms a wjsou tehu🙂takze doufej a ver. Preju ti,aby to vyslo.

krumlanda
1. apr 2014

@snezenka123
@19monika75 holky díky moc, zítra jedu pro výsledky a uvidí se ale nález je malý u pravého vaječníku...pan primář mě prohlížel dost dlouho takže to asi není dobré když je to tam ☹ a děloha je prý bez těhotenských struktur tak to znamená jediné.....pak se ozvu a díky!!

snezenka123
1. apr 2014

@krumlanda to mě mrzí,tak držím palečky ,drž se!

map0007
1. apr 2014

@noemi7596 ahojky myslím že u každého to je individuálne.Ja som po vysadeni HAK -v januári a otehotnela som až v novembri,Po vysadeni som nemala 3 mesiace menstraciu a nakoniec mi dali vyvolávačku.Potom sa to upravilo a až tak sa podarilo.U niekoho sa čistí telo aj pol roka a niekomu zas nasadia HAK na mesiac aby otehotnel

makayka
2. apr 2014

Ahojte, mám poměrně jednoduchý dotaz, po jaké době si udělat test po ovulaci? Je fakt, že mám takovej divnej pocit, břicho mě poslední 3 dny po ovulaci docela dost bolelo. Včera to přestalo ale zase na to břicho nemůžu vůbec šahnout jako by nebylo ani moje... PS: nejsem citlivka 😉

00iva00
2. apr 2014

@a0n0j0e0l snaď ano 🙂

19monika75
2. apr 2014

@krumlanda ako si dopadla

krumlanda
2. apr 2014

@19monika75 ahojky Moni, no blbě ☹ je to mimo no..ale tím že je to "mrtvý" a neroste to tak to zkusíme nechat vstřebat budu chodit na testy a UZ jinak by mi museli udělat tu laparoskopii kdyby to rostlo, ale prý jsou i případy že se to vstřebá když je to takto malé, opět budu vědět víc příští středu, ale ze 183 j hcg to spadlo na 55j, tak kéž by se to fakt vstřebalo tyjoo...díky že si na mě myslela 🙂)

snezenka123
2. apr 2014

@krumlanda to mě moc mrzí...tak snad se to vstřebá...drž se 😵

krumlanda
2. apr 2014

@snezenka123 děkuji moc, no bojím se bojím, ale jsem poučená tak ted stejně nezbyde nic jen čekat....

noemi7596
2. apr 2014

@map0007 ahoj no tak to ano u kazdeho je to inak.....len menstruaciu som dostala o 9dni skor a je slabsia ako byva tak neviem 🙂

map0007
2. apr 2014

@noemi7596 može byť slabšia,lebo sa ešte telo čisti od HAK,ale ak si nebudete istá tak skúste spraviť tehu test🙂

kalexis
2. apr 2014

ahojte chcem sa spytat ci vám vysli už negativne testy a boli ste tehu? mne meska uz 12 dni a to neni podla mna vsetko ok, je mi na vracanie niekolko dni, a testy stale negat. v piatok idem k Dr. len chcem vediet ci mate podobnu skusenost.
nechcem zbytocne robit testy, uz to vdrzim. len aby to nebola cysta ale nieco take ☹

19monika75
2. apr 2014

@krumlanda to si ma moc nepotesila ☹ ☹ ale neboj budes v poriadku ja som si ties zazila svoje a teras mi behaju 4 deti po halupe 🙂

ramona001
3. apr 2014

Ahojte 🙂 chcela by som sa opýtať či je možné že po necelých 4 dňoch po pohlavnom styku môžem mať dake príznaky oplodnenia vajíčka .... MS som mala naposledy 15.03 a už včera ma sem tam pichalo v podbrušku .... dnes keď som bola na záchode mala som aj taký hnedkastý výtok ako keď začína menštruácia. Dnes som polku dňa prespala a zjedla som všetko čo som videla :D ... ďakujem za Váš názor

noemi7596
3. apr 2014

@map0007 neviem mozno ho vyskusam lebo raz je taka potom taka a byva dost casto zle ale to len obcas rano a vecer...a ja som fajciarka ked si zapalim tak niekedy v pohode a niekedy mi pride s cigarety zle....a ta krv ktoru mam je taka skor do ruzova 😒 nepoznate niekoho stakyi skusenostami? 🙂

simuskajka
4. apr 2014

ahojte, má niekto skúsennosť, cca týžden a pol pred menštruáciou, bolesti v podbrušku, kríže, výtok /nezapácha/, bola som u lekára pred dvoma dňami, urobil mi ultrazvuk že všetko je v poriadku, nič tam nevidí, že či neovulujem, sa ma spýtal, ja som len prekvapene pozerala, lebo ovulaciu som už mala,a nemávam takto bolestivú, ked som prišla domov urobila som si ovulačný test, ale nič, tak neviem bolesti mam stále, kríže menej, test som si robila ale negatívny, je to skoro itak asi, tak počkam na pondelok či dostanem menzes, zažili ste niekto toto?
dakujem

kalexis
4. apr 2014

ahojte prinasam novu správu. gynekolog mi povedal ze tehotna niesom, a ze mi ms meska zo stresu a ze to ani nevyzera ze mi v blizkej dobe príde, ale že je to ok a nemusim si robit hlavu. ze ked chcem moze mi dat inekciu alebo lieky na vyvolanie ms ale povedla aosm ze ked to netreba tak kaslat na to. takze aj ked sa liecim a brem lieky tak evidentne moje telo ma hrozny stres aj ked si to ja neuvedomujem, takze tak pre niektore baby. zobral mi pre istotu krv aby sme tehotenstvo uplne vylucili, ale na 99% povedal že tehotna nebudem, ze tam nic nevidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre