Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

hryzka1412
10. apr 2014

@kliara Lekarka ze tomu nerozumie ale nic tam nieje vidiet zatial :/ akurat ze mozem byt v 3tt a este je to malinke ja som uz zufala

billam
10. apr 2014

@hryzka1412 3tt a dva mesiace ti mešká MS?

hryzka1412
10. apr 2014

@billam No vidis jeden mi povie tak a druhy tak ja uz neviem comu mam verit

billam
10. apr 2014

@hryzka1412 sama musíš vedieť...ak ti mešká 2mesiace, tak si mala uz po prvom vymeskani ísť k lekárovi...dokedy si chcela čakať? Ved musíš na krv, ďalšie vyšetrenia...

billam
10. apr 2014

@hryzka1412 tak ako je to teda? Bola si po prvej ms, ked ti vynechala u lekára, alebo nie?

ukulela
10. apr 2014

@rencici27 ja som ozaj v prvom prispevku nereagovala na teba 🙂 ja ti zelam, aby sa zadarilo a bola si spokojna. inac na tej spodnej fot sa nieco crta - no podla mna to je skreslene ... pockaj este. alebo skus ten citlivejsi test.

dada87
10. apr 2014

@ukulela niekto ma do MS par dni a uz 2 ciarky je to individualne ved ked niekto chce vediet alebo len skusit nech skusi nato su testy ked je potom zena kludnejsia bud uvidi alebo sa sklame ja som osobne testovala v 13 tyzdni az po meskani MS 10 den a bolo to jasne.Chcem len povedat ze ked tebe ukazalo pozit. po 7 dnoch druhej moze este pred MS ked citi ze telo sa sprava inak 😉 😉 😉 😉 😉

rencici27
10. apr 2014

@ukulela prepac ja som to zle pochopila :(.A pockam a uvidim do terminu ms a potom urobim dalsi ,manzelovi este nic nepoviem nech je prekvapeny)Sak uvidim este sa neradujem bo sj mne sa zda byt uuuplne slabunka sak uvidim .A dakujem..

ukulela
10. apr 2014

@dada87 ja uznavam - len poukazujem na to, ze lacne testy so slabou citlivostou "niekolkominutove" tehotenstvo este neukazu. hcg sa zacina vylucovat, az ked sa oplodnene vajicko zahniezdi - a to, kym do maternice doputuje a najde si miesto chvilu trva ... baby su potom sklamane, ze nemaju dve ciarky - a pritom tehone mozu byt. alebo test moze ukazat ducha/tehotenstvo a moze prist menzes (velmi skory potrat, plany poplach) mam znamy par - a tam sa testovali tolko krat - pri kazdom slabom pichnuti v podbrusku ... (mali problemy otehotniet a velmi chceli) a vzdy to bolo sklamanim - tak manzel zakazal testy a sli rovno k lekarovi, az ked tusili, ze by to uz mohlo byt ono 🙂 ja prajem vsetkym babam pozitivne testy, no pisali tu zeny, co sa testovali 3 krat denne, po dva testy naraz - a to uz je posadnutost ... skratka test je len voditko. konecny verdikt s istotou povie len lekar.

dada87
10. apr 2014

@ukulela 2 3 krat je jasne blbost suhlasim ze radsej neskor ale 2-3 dni pred MS mnohym zenam uz poriadne vyskocily kolaje 😀 😀 😀 ja hovorim ze aj tento M Konik je dost nakazlivy zeny sa docitaju hoc co a potom sleduju aj ked zakaslu su tehotne cest niektorym . a tie ovu testy a baz.teploty stym nejak nesuhlasim zbytocne na psychiku nechat to tak aj ked je to tazke ale prajem kockam abymali co skoro toho motilika v brusku 😲 😲 😲 😲

hryzka1412
10. apr 2014

@billam jasne ze som bola lenze nic tam nevidel este vtedy, takze neviem no zajtra mi maju este volat z vysledkou

hryzka1412
10. apr 2014

@billam ja som už mala s tymto problemy ale este nie tak dho, ale myslim si ze som lebo sa aj inak citim, mam plnsie prsia dost ma bolia a strasne navaly a som citliva

billam
10. apr 2014

@hryzka1412 dobre, ked nic nevidel vtedy...tak si mala prísť o tyzden - dva...lebo teraz mozes byt kľudne v 8tt, kedže ti dva mesiace meskaju...musíš mat absolvovane prehliadky....

makuka88
11. apr 2014

Zdravím holky, tak mam dnes viditelnější čárku než včera. Myslím si, ze je to jasne 🙂

jarmulka
11. apr 2014

@rencici27 jj, je to miminko!!!! Gratulace!!!

jarmulka
11. apr 2014

@makuka88 no super!!!! Také gratulace!!! Za necelých 9 měsíců Vas bude více 🙂

makuka88
11. apr 2014

@jarmulka Moc děkuju 🙂

dada87
11. apr 2014

@makuka88 je to tam moja a mrcha este nedorazila ? a tie prsa furt nebolia ?

makuka88
11. apr 2014

@dada87 nee prsa nic.. jen podbřišek včera při usínání trochu víc než při MS, dnes už mě zase nebolí nic. Kdy má dorazit ?

julinqa31111
11. apr 2014

@simonkazga ahoj bola som vcera u gyn.. no povšdal ze bud je to tehu alebo prasknuty folikul ma to 7cm ak je to vak ges. Moze meriat 7cm? Moze byt ze estee nevidno nic ziadnu bodecku? Alebo je to folikul pomozte mi normalne som stoho gyn mimooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dada87
11. apr 2014

@makuka88 ja ju cakam dnes najneskor pockam do nedelaea ten tvoj testik je pekny tesim sa kolko sa snazite?

makuka88
11. apr 2014

@dada87 já si další udělám taky v neděli, v pondělí bych se objednala k dr, protože jsem měla nějaké problémy se ŠZ abychh měla klid na duši. Tak dej v neděli vědět. Určitě to vyjde. Začali jsme se snažit po vysazení HA v lednu, take tohle je 3. cyklus.. 😀

dada87
11. apr 2014

@makuka88 jasne dam 3 cyklus no super.My sme dcerku tiez za nejaky 4-5 cyklus. : 😅 😅 😅

simonkazga
11. apr 2014

@julinqa31111 joj moja, ťažko takto cez počítač radiť. Ale predsa, nájdi si iného gynekológa! zas žiadne krvné testy?

rencici27
11. apr 2014

@jarmulka dakujem ale este sa nebudem s toho tesit az ked bude silna tak az v tedi .Pre istotu nechcem byt potom sklamana.

julinqa31111
11. apr 2014

@simonkazga nie nerobil nic... ja uz neviem co si mam mysliet ci to je folikul alebo vak

simonkazga
11. apr 2014

@julinqa31111 nie som lekár, ale 7cm folikul? ešte k tomu prasknutý? Ide víkend, neskúsiš dnes večer pohotovosť?

julinqa31111
11. apr 2014

@simonkazga no 7cm folikul...a povedal ze ked nepride menzes mam prist k nemu takze ten folikul to nemoze byt?

julinqa31111
11. apr 2014

@simonkazga a to hnede slabucke spinenie berie ako menzes trvalo 9dni

billam
11. apr 2014

@julinqa31111 co je to za lekára, že nevie rozoznať gestacny vak od folikula??? Chod k inému!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre