Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

hryzka1412
11. apr 2014

@makuka88 to dufam , a kolko sa snazite?

makuka88
11. apr 2014

@hryzka1412 Od ledna, takže 3. cyklus a fakt jsme se snažili 😀 😀 a ty ?

iva123a
11. apr 2014

@makuka88 vcera som robila a negativny,,,este je skoro...len neviem co ten krcok,ci je to dobre ked je tak hore...teplota 36,5 v ustach,ale na zaciatku menstruacie mam tak okolo 36,0 36,1...tak neviem..

hryzka1412
11. apr 2014

@makuka88 mi sme sa snazili od jula 🙂

makuka88
11. apr 2014

@iva123a Já se v teplotách nevyznám ... ale pokud máš zpoždění a test je negativní, asi bych počkala a v pondělí se objednala k dr.

makuka88
11. apr 2014

@hryzka1412 Tak to už bylo na čase 🙂 Já si myslela, že nám to vyjde hned a byla jsem docela vyděšená, teď už jsem klidnější. A měla jsi nějaké příznaky ? mě tenhle měsíc vůbec nebolí prsa jako vždy po OVU, takže jsem cítila změnu.

januskaa555
11. apr 2014

ahoj baby chcela by som sa opytat uživam belaru prvý mesiac a v kuse krvcam nieje to hnedy vytok ale normálne krvácanie , tak isto nafuknute brucho a bolesti v podbrusku mate s tym skusenosti ?

billam
11. apr 2014

@hryzka1412 ja som ti slušne odpisala, preto nechápem tvoju reakciu...a hlavne tón tvojho príspevku...cez obrazovku nevidím, či ty chodis často na gynekologiu...tak klidek, jo 🙂

dada87
12. apr 2014

@makuka88 ahojte tak nevidrzala som do nedele skusila test a riadne kolajnice len nejde mi to preniest mozno nneskor sa stym potrapim a poslem som v soku tak skoro som nedufala ze sa to podari ale tesim sa len nech to dobre dopadne 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

eri1212
12. apr 2014

ahojte baby. Robila som si tehotensky test uz 4 a na vsetkych mi vysla slabulinka,ale fakt ze slaba ciarocka. Moze to znamenat tehotenstvo?

makuka88
12. apr 2014

@dada87 ahoj tak to vyšlo ? Ja dnes netestovala az zítra ale MS nikde. Už bych chtěla viditelnější čárku... posli foto 🙂

@eri1212 kolikaty jsi DC nebo DPO ? Asi by to mohlo byt těhu

dada87
12. apr 2014

@makuka88 nejde mi pridat foto skusim potom z muzovho tel len nieje doma teraz ja som dnes 31DC a ovu som mala ani neviem kedy nepostrehla som to nejak.Dnes ma zacali bolet trochu okolie bradaviek MS nikde a ani na nu priznaky nemam stale len zozmyslam nechce sa mi verit.a foto poslem ak to pojde 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

makuka88
12. apr 2014

@dada87 ja a toho svého dušíka koukala nevěřícně celý den 😀 ale byl fakt slabé vidět. Jsem teprve 30DC ale běžně mam 27 - 29. Tak super ne !!!! 🙂 ja si myslim , ze.to vyšlo 😎

dada87
12. apr 2014

@makuka88 slaby ale bol neboj bude silniet a ked ti meska tak je to tam aj ja skusim rano tento som robila o 10 rano a nie z ranneho tak zajtra skusim ranny 😉 😉 😉

makuka88
12. apr 2014

@dada87 Ok tak uvidíme zítra a přidej fotku, já taky 😀 😀

simonkazga
12. apr 2014

@julinqa31111 testovala si?

hryzka1412
12. apr 2014

@billam ja som ti to normalne napisala a neboj sa ja som kludna

hryzka1412
12. apr 2014

@makuka88 no to hej no mne prisia narastli mam ich plnsi a bolia ma al nevadi mi to

makuka88
13. apr 2014

@dada87 ahoj tak dnes 31DC ... čekala jsem větší změnu je to furt takové slabé ... asi zajedu koupit clearblue test.... testovala si taky ?

makuka88
13. apr 2014

Asi tak...

julinqa31111
13. apr 2014

@simonkazga ahoj nie v utorok mam vyplatu az , a cez sviatky by som mala dostat tak uvidime inac lekar vie na ultrazvuku rozoznat ges.vak od folikuli je ju vidno?v praci ked som ssa opytala kolegin tak sa ma spytali co je folikula ze to vzivote nepoculi ...ja neviem co si mam otom mysliet ked mas foto obrazok s ultrazvuku to sive je maternica a to cierne je ges.vak?a v tom ciernom sa nachadza plod nie?ja som videla na ult. Na sone prvy krat to cierne co meral som myslela ze mi uz nieco povie a nic preto aj chcem vediet ci sa to da rozlisit ..ach jaj

simonkazga
13. apr 2014

@julinqa31111 ja síce nie som lekár, ale odkedy som tuto na MK, som ešte nikdy nikde nečítala ani nepočula o tom, že by niektorá baba mala v maternici 7cm folikul 😖 dovolujem si to povedať až takto škaredo, je to hovadina na druhú a lekár, ktorý nevie rozoznať čo vidí na sone by nemal vôbec praktizovať, vôbec!

julinqa31111
13. apr 2014

@simonkazga aj ja si myslim a este dokonca povedal ze to spinenie 9dnove mak brat za menstruaciu

dada87
13. apr 2014

tak to je z rana dnes a horny od vcera z pobedia.

dada87
13. apr 2014

@s 😉 😉 makuka88 ja ti ho tam vidim co hovoris na moj? foti mi to rozmazano do kelu ale je to aj tak vidiet nie 😉 😉

makuka88
13. apr 2014

@dada87 no to je pořádná čárka !!! 😀 to je jasný !!! Gratuluju ... 😀 😀 já jsem taková nesvá, protože jí mám slabší, sice sílí, ale 16DPO a nic moc ..

dada87
13. apr 2014

@makuka88 skus ten digitalny az mas chut alebo pockaj este par dni ale ja ju tam vidim silnejsiu.amozno je este skoro aby bola silna 🙂 🙂 🙂 🙂

makuka88
13. apr 2014

@dada87 ty jí máš krásnou 😀 😀 to je paráda ... mě sílí opravdu zlehka .. já si snad zajedu pro ten digital 😅

dada87
13. apr 2014

@makuka88 ok daj vediet dnes som taka podrazdena aj sa bojim aj sa tesim vsetko naraz ale som stastna len stale nemozem uverit 🙂 🙂

makuka88
13. apr 2014

@dada87 já taky ne, dneska jsem právě čekala víc ... tak jsem z toho taková nesvá.. a ten digital můžu dělat i večer ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre