Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dada87
16. apr 2014

@makuka88 to myslis vazne ze si to dostala ? aj ides k doktorke? to je skoda

makuka88
16. apr 2014

@lennaaa jo já to měla ty předešlé MS taky tak .. naproto chápu já už se toho snad i bojím, prostě počítám s tím, že to nepůjde ... ☹ jednou to snad vyjde ...

makuka88
16. apr 2014

@denuss Díky za podporu, snad to výjde ... ☹

makuka88
16. apr 2014

@dada87 Myslím, bohužel, před dvěma dny jsem špinila růžově a dnes parádní MS ve velkém ... 🙄

dada87
16. apr 2014

@makuka88 to mi je luto aj toto zeny zazivaju ,ale sme silne a ideme dalej.Hlavu hore nech to v dalsom cikle dopadne na 1. 😉

denuss
17. apr 2014

@makuka88 neni zac 😉 inac spomenula som si na dalsiu zenu, ktora to tak mala 🙂 meskalo, duchovia na teste, potom dostala a na dalsi mesiac uspesne tehu 😉 nebud smutna, nabuduce to vyjde

makuka88
17. apr 2014

@denuss to by bylo super... jinak hcg z krve 41 takže bylo ale malo .. 😒

lennaaa
17. apr 2014

@denuss
@makuka88 jj taky si myslím že to je předzvěst příštího měsíce, že to klapne 🙂

lennaaa
17. apr 2014

😉 pro štěstí

@makuka88

antolka
17. apr 2014

4 mesiac snaženia, mesiac beriem kyselinu listovú..... ale od víkendu mám také prsia ako melóny, nafuknuté, boľavé, žilanté... (20DC) občas pichnutie v ľavej časti brucha. s drahým sme boli na konci plodných dní po víkendovom odlúčení (15-17 DC), dúfam, že to prinesie ovocie ;) dlhé čakanie až do utorka, držte palce..

quenti
17. apr 2014

Potrebujem radu.Posledna menstruacia bola 21.02 necitim sa zvlastne,test cca pred 10 dnami bol negativny,asi 2 dni mam bledy kremovy vytok bez zapachu.Troch akoby ma postipkaval spodok brucha.Mozem byt tehotna?Po sviatkoch idem gynekologovi.

julinqa31111
17. apr 2014

Simonkazga @ ahoj vcera poobede som robila beybe test vysla slabulinka ciarocka slabo viditelna no na nocnej som dostala kramy kolegina povedala ze prve tri mozem mat no neviem skusim testnut ked prejde a uvidime ze co a ako

kristinka28
18. apr 2014

mam otazku 1.4.som mala styk,,,bola som u lekara vravel ze je vsetko ok ako ma bit,,,,pytala som sa ci vidi kedy pride mrcha a on ze maternica a sliznica je ok tak ako ma bit,,myslite bi videl ak bi mala prist mrcha...potom ma este zaujima povedal ze mam pocitat od kedy som zacala spinit to je 18,3...klasicka mrcha bola 20,,,tak od spinenia mi meska 5 den,,od klasickej mrchy 3dni ak som spravne pocitala,,,cyklus mam pravidelny 28,,moze bit ze je este priskoro abi ukazalo pozitivne,,,,kedy bolo oplodnenie uhnezdovanie budem rada ak mi napisete som na nervy ,,,kuknite ulbumi mam po uprave fotky,,,bazalku mam 2 dni 37,,,,je nadej,,testiky su 10 ale maju velmi slabe zfarbenie moze to tym bit dakuejm

leak61
19. apr 2014

Ahojte, baby... idem sa tu trosku vypisat, lebo som nervozna... mali sme hekticke obdobie v praci a dostala som to minuly mesiac cca o tyzden skor... na zaciatku par dni len take kvapocky krvy pocas dna a potom sa to klasicky rozbehlo... teraz som menzes cakala o 28 dni od zaciatku tych "kvapociek"...a zatial nic...to malo byt v pondelok...tak som si povedala, ze budem to ratat az od dna, kedy sa dni spustili naplno...to malo byt zhruba v stvrtok, piatok..zatial nic, ale citim sa asi ako vzdy ako keby mali dojst...a trosku mi stuplna dnes teplota...som nervozna, test nemam ani som nekupila dnes, lebo som nechcela s polovickou, lebo som uz asi 2 krat spravila plany poplach, kedy som bola uplne presvedcena, ze som tehu a mala som vsetky mozne priznaky... a som teraz nervozna z toho cakania, testnut sa budem moct najskor v utorok vecer alebo v stredu rano...ked sa dostanem do obchodu kupit testik...teda, kym dovtedy nepridu dni....dufam, ze nepridu. 😠

kristinka28
20. apr 2014

haloo nikto mi nenapise ☹

marionmarion
20. apr 2014

@kristinka28 mozes a nemusis byt tehotna...tehu test ti ukazal co?

kristinka28
20. apr 2014

@marionmarion kukni foto v albe ak mozes ,,,,

marionmarion
20. apr 2014

@marionmarion no slaba ciarka tam je...ale istotne sa to povedat neda...vsetky testy co si robila su tej istej znacky? Skusila by som este dalsiu znacku,moze ukazat inak...a najlepsie s odstupom 2-3 dni, ked si tehotna HCG uz bude vyssie...ja viem zeje to asi na nervy nevediet a cakat...no skus sa niecim zamestnat, alebo ak mas moznost zohnat od niekoho test hned teraz, tak to urob...

marionmarion
20. apr 2014

@kristinka28 kuk vyssie 🙂

kristinka28
20. apr 2014

@marionmarion nie nesu su 2 rozdielne testy bohuzial dnes nic nemam testik ale pockam do stredy a uvidim co bude dale j dakujem si zlata ,,si videla vsetky al 🙂 ba

marionmarion
20. apr 2014

@kristinka28 a nemas kamosku co by doma mohla mat? no ak nie, tak skus po sviatkoch...drzim palce 😉

marionmarion
20. apr 2014

@kristinka28 ano vsetky alba som pozrela 🙂

kristinka28
20. apr 2014

@marionmarion no co povies je nadej abo su same kanaliky ,,,,,musim pockat do utorka ,dakuejm ti

marionmarion
20. apr 2014

@kristinka28 myslim si ze je nadej...a dufam ze sa nemylim...v stredu to budes vediet naisto...

kristinka28
20. apr 2014

@marionmarion no ak do stredy nepride tak kupim tetsik a uvidim co ukaze 😉

zuzik16
20. apr 2014

@kristinka28 ahoj,nechcem ta sklamať, ale ja mam taketo testy asi vzdy a su negativne..podla mna to nie je duch, ale ten kanalik ktory sa zafarbi, pokial je žena tehotna.

nechcem aby si sa na mna hnevala, ale ja som sa takto už velakrat sklamala, pretože som si myslela že aj je niečo vidieť a nebolo z toho nakoniec nič. myslim že duch by mal byť trochu zretelnejsi.. ☹

ale držim ti palce aby som sa mylila a bola si tehotna 🙂 😉

kristinka28
20. apr 2014

@zuzik16 nie nehnevam len neviem preco meska mrcha lebo som v poriadku ,sak uvidime tie testy su 25 ,,mozno je este skoro kazdej zene ukaze inac jednej pred mrchou,,druhej den meskania mrchy 3,po 2 tyzdnou sak uvidime 😀

kristinka28
20. apr 2014

@zuzik16 ale ten kanalik ktory sa zafarbi, pokial je žena tehotna. tomu nerozumiem co si tym myslela 🙂
ak nema zena hcg podla mna duch alebo kanalik nebol bi sfarbeny neviem

zuzik16
20. apr 2014

@kristinka28 to som rada, že sa nehnevas 🙂 no skus si kupim test s citlivostou 10, ten ti už možno niečo ukaže 😉 ..ano to je pravvda že niekto ani po 2 tyzdnoch nema pozitivny test..

myslela som tým to, že som si všimla, že na niektorých testoch je viditeľný ten kanalík, ktorý sa potom zafarbí na ružovo ak je test pozitívny....ten kanálik akokeby presvital na tých testoch...stalo sa mi to viackrat, už som sa aj radovala a nakoniec z toho aj tak nič nebolo☹

kristinka28
20. apr 2014

@zuzik16 ano to som aj ja pozerala len ten posledny si myslim ze to neni kanalik,,po zaschnuti sa velmi pekne vidi tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre