Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lulucinka
16. máj 2011

Ved ja som sex ani nemala,proste sme sa maznali,urobila somm ho rukou,ejakulat som mala na brusku,potom som sa postavila,isla do kupelne,rychlo sa utrela servitkou namydlila sa a oplachla vodou,ktora mi stekala aj po stehnach,vagine.Takze je to mozne?

ashary
16. máj 2011

Videla si uz nieco tiect hore kopcom?🙂 Ak si tomu nijak prstami nepomohla, tak je to dost nerealne.

katy2
16. máj 2011

@lulucinka ja nechapem, co stale riesis... NIE, NIE JE TO MOZNE..... Este aj pises, ze si sa utrela az potom sprchovala.... neviem, aku odpoved este chces pocut... zo vsetkych stran ti pisu, ze tehotna nebudes a ty sa stale dookola pytas na to iste... radsej si davaj nabuduce pozor......

irriss
16. máj 2011

Kolik Ti je?
Mozne to je, pokud jsi tomu nejak sama pomohla..
Devcata Ti uz nekolikrat odpovedely, ze je to mozne, i kdyz je procento "uspesnosti" mizive!
Pises, ze jsi nemela "sex"...mela by ses chranit jak nahore tak dole. 😉
Hodne stesti a hlavne nehazarduj! Kdyz otehotnis, nepujde jen o Tebe a Tvuj zivot! Chran si svuj zivot a vaz si toho byt zenou a potencialni maminkou!

Je mi z toho smutno, kdyz si uvedomim, ze jsou tu prispevky ubrecenych maminek se "smrtelnou" touhou otehotnet...

ashary
16. máj 2011

Baby co si myslite o mojom pripade? Tehotenske testy negativne, menstruacia nikde.. Resp. menstruacia trvala 3 hodiny. Lekar je neprijemny a hnusny a vobec mi nechce poradit. Dnes som mala zase taku 3 hodinovu menstruaciu ako v piatok. Myslite, ze by to mohlo byt tehotenstvom? Je to cele strasne divne..

lulucinka
16. máj 2011

Je mi 25 a som riadna panikarka,nemozem za to.Sama som tomu nijako nepomohla,proste rychla sprcha,a potom ma napadlo co ak tie spermie nejako stiekli do vaginy,dostali sa dnu a otehotniem?Normalne som celu noc nespala a menstruaciu mam dostat 26.5 a nepytala som sa akej bude intenzity,ale ze ak aj dostanem bude trvat rovnaky pocet dni ako vzdy,bude rovnakej intenzity,ci si nemusim robit test a je iste ze nie som tehotna.

irriss
16. máj 2011

@ashary Mela jsem obdobu otehotneni - spinila jsem sporadicky a barva MS byla hneda. Bylo to pred 20ti lety, uz si nevzpominam na casove rozmezi 😉
- ale urcite muze byt i jine vysvetleni, tak neplas na zaklade me zkusenosti!

ashary
16. máj 2011

Ja viem, ze tu s tym stale otravujem, ale naozaj neviem na koho ineho sa obratit. Lekar je ignorant a ja som strasne, strasne mlada takze moje kamaratky ziadne skusenosti s tehotenstvom nemaju.🙂 A za mamkou ani tatovou priatelkou s tym este ist nechcem. Jasne, ze ak by som bola tehotna bola by som stastna ci by som mala 15,18 alebo 40. Ale tak viete, nechcem ich "strasit".🙂

irriss
16. máj 2011

@lulucinka Pokud jsi udelala vsechno to, co jsi doposavad napsala a popsala...od briska, pres ubrousek az po sprchu, nemusis mit obavy...Dneska klidne spi. Pokud budes vystresovana, menses nedostanes, protoze se ti stresem zdrzi a budes silet a my s Tebou tady taky jeste dalsi "mesic"..
Klidek, nadechni se, ...ale pokud to byl Tvuj chlapec, vek uz na maminku mas...nakonec mas 2 moznosti:
- precti si neco o bezpecnem sexu a porid si ochranu..
- nebo se stan maminkou

Hodne stesti, kazdopadne klidne spi!

irriss
16. máj 2011

@ashary zkousela jsi tehotensky test?

ashary
16. máj 2011

Ja sa neplasim.🙂 Som malicko nervozna - ale tak kto by nebol.🙂 Naopak mat babatko je podla mna dar a aj ked nie som veriaca, tak som bola vychovavana stylom "rodina nadovsetko" a bola by som neskutocne stastna. S priatelom mam tiez dobry niekolko rocny vztah, takze babatku by chybali "len" peniazky.. no a moja skola - pozerali by na mna divne, ale tak no a co.🙂 Ja sa z toho len tak nejak potrebujem vykecat a poznat nazor inych.:D Viem, ze som mladucka, ale ak tehotna nebudem asi to bude pre mna iste sklamanie.🙂 Pripadam si, ze som asi z inej doby alebo co.:D

ashary
16. máj 2011

Ano skusala. Hovorim, ze tehot. test negativny a menstruacia nikde.🙂

ashary
16. máj 2011

Ale viem, ze napr. priatelke mojho otca nezistili prvy mesiac, ze je tehotna ani z krvy a ani tehot. test jej nic neukazal. Az druhy mesiac.

lulucinka
16. máj 2011

Ak má teda žena normálnu menštruáciu ako vždy,presne v rovnaký deň,je isté že nie je tehotná?

ashary
16. máj 2011

Nie, nie je. Ale je iste, ze ty tehotna nie si. Fyzikalne zakony ti to neumoznuju. Neboj sa.

ashary
16. máj 2011

Ale, ak je zena tehotna, tak by menstruacia mala byt slaba. Ak teda nejaka je.

irriss
16. máj 2011

Jeeeejeeeejeeej jdeme uplne opacnym smerem. Chceme Te tu uklidnit @lulucinka, ale zrejme chces slyset opak. Tak Ti povim jeste jednu vec:
moje mama (dnes pres 60let) mensesovala do 4-5. mesice tehotenstvi. Jsou ruzne vyjimky, ale Tvuj pripad, co popisujes, vypada az velmi ciste. Udelala jsi vsechno, cos mohla...Nemej strach!

irriss
16. máj 2011

@ashary vyzkousela jsi jen jeden tehotensky test? Zkus za par dni novy!
p.s. ty si miminko prejes? Nebo jsem tomu spatne rozumela? 🙂

ashary
16. máj 2011

Nemozem si ho priat.🙂 Nemala by som. Ale niekedy sa tomu tazko odolava.🙂 Som naozaj mladucka, je to nerozumne, ale ked niekedy.. Asi som sialena.🙂

A nie, spravila som si ich niekolko, ale v priebehu asi 3 dni. Mala som pockat asi dlhsie. Alebo proste tehotna nie som a mala by som sa s tym zmierit!🙂

lulucinka
16. máj 2011

Nechcem pocut opak,potrebujem upokojit.Je to teda realne pri sprchovani od ejakulatu otehotniet?

katja23
16. máj 2011

@ashary tak chod na gyndu a mas to vybavene , baby ti tu vysetrenie neurobia a ked nemas mrchu to hned nemusi znamenat ze si tehu

ashary
16. máj 2011

Nie, nie je!

katja23
16. máj 2011

@lulucinka NIE , kym mu tam sama nepomozes

ashary
16. máj 2011

Dnes som tam bola. Doktor mi spravil presne taky tehotensky test, ako som si spravila ja doma.

A ja viem, ze mi vysetrenie nespravia. Ja som sa len potrebovala vykecat a pocut nazor od niekoho, kto uz si tehotenstvom presiel. Prepacte, ak som vas nejak otravovala.

irriss
16. máj 2011

Prenechavam maraton i stafetu nekomu jinemu, ja to vzdavam devcata..je tu nekde spoceny smajlik? 🤐

katja23
16. máj 2011

@ashary A vysiel taktiez negativne ..... no a mas to najasno potvrdene aj od dokiho ....dalej nieje co riesit

ashary
16. máj 2011

@irriss Uff, ospravedlnujem sa. Nechcela som nikoho zdrzovat, ani nijak otravovat.

lulucinka
16. máj 2011

Kym mu tam sama nepomozem?

ashary
16. máj 2011

Ok, ok.. ja uz to necham tak. Mrzi ma to. Uz som ticho.🤐

monuska342
16. máj 2011

@ashary a kolko mas rokov ked chces byt tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre