Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

saeeza
25. apr 2014

Ahoj holky, chtěla bych zjistit, jestli máte podobnou zkušenost jako já. Menstruaci mám pravidelnou (27 nebo 28 dní), již 5 let neberu HA. O miminko se snažíme od července 2013. Momentálně to se mnou vypadá tak, že předpokládaná menstruace se měla dostavit 16.4., nedostavila, po pěti dnech bez menstruace a za neustálého testování (stále negativní) se dostavilo tmavě hnědé špinění, které již trvá pátým dnem. K doktorce objednaná jsem, ale až na 5.5., dřív neměla čas. Máte někdo podobnou zkušenost, o co by se mohlo jednat? Jo a taky druhým měsícem beru Inofolic… Díky moc

petra2226
25. apr 2014

čo myslíte??? 🙂 citlivosť 25, 4 den meškajúca MS..ale nebol to ranný..

denuss
25. apr 2014

@janiczka tak odvcera pekne stmavla 🙂 prepac, nechcela som strasit 😉 dufam, ze budete v poriadku

janiczka
25. apr 2014

@denuss v pohode, to ja plasim. Bojim se ze treba ztmavla tim, ze jsem mohla vypit min vody, ale prece by neztmavla tak moc.. No testy uz sem si zakazala a posledni si udelam az pristi tyden nez pujdu na utz 🙂

juleth
25. apr 2014

@janiczka Já myslím, že podle Tvé poslední fotky s tou sytou čárkou, je vše jasné ... Pokud by toto neplatilo, tak vlastně nevím, k čemu by ty těhotenské testy existovaly... 🙂 Hlavně ať je to všechno v pořádku i nadále...Držím palce, bude to v pořádku ... 🙂

zvolsiinylogin
25. apr 2014

@janiczka preco chces, aby ti silneli ciarky?? uz si tehu, je to jasne, netestuj, zbytocne budes iba stresovat...prijemne tehulkovanie prajem 🙂

hviezdicka111
25. apr 2014

@petra2226 je to tam...bude silniet, uvidis 🙂

hviezdicka111
25. apr 2014

@saeeza ja som zazila nieco podbne a bola som tehu....prvy pozitivny test som mala az na 40dc ...pri zhruba 28dnovych cykloch....

janiczka
25. apr 2014

@zvolsiinylogin
@juleth mela jsem strasnej strach ze slabnou a nakonec vymizi... Dekuji holky za podporu, duchove to nejsou a uz netestuju!!! 🙂

zvolsiinylogin
25. apr 2014

@kristinka28 moja.....moze ti meskat z roznych pricin, stres, chripka, prechladnutie, hormony....testy mozes robit kedy chces, su to tvoje peniazky, ale podla vlastnej skusenosti a aj ostatnych staci den pred mrchou, pripadne odo dna, ked ti meskaju....mne sa objavoval dusik kazdy mesiac, ale ked sme spolu zacali s priatelom byvat, tak az vtedy sa mi ukazali dve kolajnice.....mozes mavat biochemicke tehotenstvo, to znamena, ze k oplodneniu doslo, ale z roznych pricin sa to neudrzalo, nieco nebolo v poriadku a priroda si poradila...na druhej strane biochemicke tehotenstvo ti "pohnoji "maternicu a zvysuje sa sanca na uspesne normalne tehotenstvo ....a k tej implantacii, mozes mat implantacne krvacanie,,teda v case mrchy ti dojde velmi slabe krvacanie, mne trvalo 9 dni, hoci normalne ju mam 7....niektorym pride len spinenie a niektorym jednoducho nic, len im vynecha....ak chces nieco vediet, opytaj sa, a ak ti budem vediet odpovedat, pomozem... 🙂

ibinka231094
25. apr 2014

pekný deň prosí vás o radu alebo názor.
Mešká mi menzes už 20 dní. robila som si tehotenský test pred 2 týždňami bol negatívný no minulý týždeň som si robila test Ovulačný lebo som sa dopočula že ten je lepší a že ked žena nemá menzes nemože mať ovuláciu .. a ten mi višiel že tam bola druhá čiarka slabšia...
Začínam mávať bolesti v podbrušku občas mam biely vytok nezapácha nič. A občas sa mi zdá že chodím častejšie na WC alebo že ma bolia prsia neviem či je to len pocit nahovárania alebo je to naozaj tak . Aj sa cítim v poslednej dobe taká nafuknutá alebo tak. Bábetko by som velmi chcela a preto neviem čo robiť lebo nechcem byť sklamaná že všetko je len poplach. Menzes mi niekedy meškával ale nikdy nie tolko až. čitala som vela príspevkov o všetkom a každý povie niečo iné tak som sa chcela spytať na moj konkrétny problém...
Za každú radu alebo vlastnú skusenosť dakujem

zvolsiinylogin
25. apr 2014

@ibinka231094 na meskanie 20 dni, uz by si mala mat asi ciarky,alebo aspon dajakeho dusika........chod k dr, nech ta pozrie, pripadne ti da vyvolavacku a do 10 dni ju mas......nech mozete ist od znova v dalsom cykle....

zvolsiinylogin
25. apr 2014

@ibinka231094 ovulacny ma povecsine casu dve ciarky, ale ovulacia je len vtedy, ak su obidve rovnako silne....na rozdiel od tehu ciarociek, tam staci slabsia , a vies ze si tehu.....

edvelyn
25. apr 2014

@ibinka231094 no takto aj kebyze si tehotna co ti mimochodom prajem.urcite by si po 20dnoch tehotenstva nesla castejsie cikat a neboleli by ta prsia.to pride az neskor...a uz si si mohla spravit test

zvolsiinylogin
25. apr 2014

@ibinka231094 po 20 dnoch meskania uz by mohlo byt viac ako 6 tt, to by ti malo byt vidno aj srdiecko... ale ak su testy negativne, podla mna bude vyvolavacka, alebo uz som citala, ze jednoducho testy zblbnu, skus viacere znacky....

kadri
25. apr 2014

@ibinka231094 urob si znuvu tehu test, mne tiez vysiel najprv negativny a pritom som bola tehotna. dalsi test o 2 tyzdne uz bol jasne pozitivny 🙂

lennaaa
28. apr 2014

holky dotaz - ms má přijít nejdříve ve středu 30.4. , nejpozději v pondělí za týden...33-38den.teď mám bolesti v podbříšku jako před ms ...že by přišla dříve? může to být i náznak těhu nebo ne? nechci zas zbytečně plašit..nebo si něco vsegarovávat...to už ostatně dělám 10 měsíc.Ovu proběhla minulý víkend 19.-20.4.

lalinka323
28. apr 2014

😲 😕 😨 ahojte babulky prosiiiiim Vás som zmatená,dnes je den kedy mam dostat MS ,ale! asi pred siestimi dnami som mala vytok biely a v tom som videla krvnu zrazeninku,,potom nic ,,,asi o dva dni som mala zase vytok slabunko pudingovo jahodovy,,,potom zase nic,vcera ma pichala v podbrusku troska take rezy parkrat,a hnedy vytok len na papieri inak nic,,,prsia ma vobec nebolia ako pred ms nic,v podbrusku ma sem tam pichne,,,no neviem co si mam o tom,,,vcera som si robila test pepino midstream a vysiel negativny...neviem pride mi to cele zvlastne...mate podobne skusenosti?? 😲

mimonka90
30. apr 2014

Ahoj holky mám jeden dotaz už jsem ho tu v některé diskuzi zmiňovala, chodím opravdu velmi často čůrat už jsem omezila i přísun tekutin abych si ověřila jestli si to nenamlouvám. Ale je to opravdu tak chce se mi opravdu často chodím i dvakrát do hodiny a mám pořád pocit jako by plného měchýře je možné že jsou to příznaky těhu?
Máte někdo zkušenosti? Zánět močáku to není bolesti nemám…Děkuju

tomstr
30. apr 2014

Ahojte,,prosím vás chcem sa opýtat,,s manželom sa snažíme o druhe dieta,pri prvom sa zadarilo hned a bez komplikácii 🙂,,teraz po snažení mám citlive prsníky,,ráno taký divný pocit nie na zvracanie,,len tak tažko od žaludka,,tak už som si myslela že sme tehotný 🙂..lenže dostavila sa MS ,,tlaky v prsníkoch mám,,aj od žaludku mi je divne,,MS sa dostavila o 5 dní skor,,je možne že som tehotna???možem si urobit test aj počas MS???moooc dakujem za odpovede

denisafono
30. apr 2014

@tomstr ja ti poradim, urob si tehotensky test, ale ked mas MS tak asi tehotna nie si. snazilkujte dalej.

tomstr
30. apr 2014

@denisafono dakujem za odpoved,,to napadlo aj mna ked sa dostavila MS,,že nie som ale potom som čítala že je možné byt tehotná aj ked je MS,,ale tak test mi dá odpoved 🙂

veronika_21
1. máj 2014

Ahojte babulky. Čo si myslíte o tomto? 😖 3 dni mi meškala menštruácia, včera sa mi spustilo hnedé špinenie, slabučké, len 4-5 kvapiek. Včera poobede bol na teste duch. Dnes mám hnedé špinenie aj s trochou krvi- troška intenzívnejšie. Ale nie je to bežné menštruačné krvácanie, toto som ešte nikdy nemala! 😅 Vždy mám PMS ako boľavé prsníky, nafúknuté brucho a teraz nič, len toto! Dnes ráno som si robila test. Jeden vyšiel negatívny, resp. veľmi slabulinký duch (hľadateľný) a druhý test vyšiel takto! 🙄 Čo si o tomto celom myslíte? Nakoľko som mimo SR lekárovi môžem ísť až okolo 25.5 😅
Ďakujem Vám za názory.

kudusko
1. máj 2014

@veronika_21 Ja tam vidim tu druhu ciaru takze podla mna si tehotna 🙂 😉

citta
1. máj 2014

Ahojte baby.. 🙂. Cchcem sa spytat, 10 dni pred ocakavanou ms som mala hnedy vytok cca6 dni.. Dr.mi zobral krv- vsetko o.k. ze tehu nie som... Len teraz mi ms meska uz 5 dni.. Mohlo sa stat, ze ked mi brali krv, tak hcg hladina este nebola... ?? Neviem co to znamena... Dqkujem za vase odpovede 🙂

kliara
1. máj 2014

@veronika_21 - nepovedala by som podľa toho testu, že je to isté tehotenstvo. Skôr by som povedala, že zatiaľ nie je a ak sa nedostaví normálna menštruácia, treba test zopakovať neskôr.

satanka1
1. máj 2014

@veronika_21 ja tam vidím celkom slušného ducha..teraz máš vlastne termín menzesu?

veronika_21
2. máj 2014

@satanka1 Ano,ano,prevčera som špinila a teraz je to špinenie s menzesom...no podbruško mám ako kameň! 😎

veronika_21
2. máj 2014

@kudusko To by bola najúžasnejšia správa,najkrajšie plánované prekvapenie,ale menštruácia sa spustila. Takže neviem či sa oplatí ešte testovať. Aj keď tento "duch" mi vyšiel ráno keď uz som špinila.

citta
2. máj 2014

To tu nikto nie je?? :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre