Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vanesska8888
26. máj 2014

@siska765 mozem to mat aj zo stresov ktore mam, lebo sa bojim, mozem si spravit test aj po 6 dnoch? Vyjde mi spravne? Lebo viem ze proste ked sa priatel do mna neuobi nemam byt z coho tehotna.. Ale tu ochranu sme mali mat :(

mbsb
26. máj 2014

to ti verim,ze si nedockava, ale praveze by si nemala :D hlavne klud a ono to pride samo 🙂 ani my sme to nijak nesilili... sme si asi pol roka dozadu povedali,ze by sme babatko privitali a stale mi kazdy mesiac na den presne prisla menstruacia az na maj :D drzim palce, nech sa zadari... 🙂 treba to nechat na prirodu... 🙂

siska765
26. máj 2014

@reva6 mna napriklad vobec prsia nebolia a som presne 14 dni po ovulke,robila som som si aj digi testik a super vysiel,jediny moj priznak : od ovulacie stale pobolievanie ako pred ms,popichavanie,potahovanie,kazdy jeden den,ine priznaky nemam, mozno trosku castejsie cikanie 😉

siska765
26. máj 2014

@vanesska8888 po 6-tich dnoch budes ma negativny test.mne najskor ukazal na 9den po aj to takeho ducha ze som si nebola ista ci som tehu alebo je to len ryha na teste.10dpo to uz bolo jasne ,este nerob test,zbytocne vyhodene peniaze

reva6
26. máj 2014

@siska765 mne to vrta hlavou ze nebolia .. lebo v janari som tiez bola tehotna aj ked kratko .. ale tam som to spoznala podla prs... a teraz nic... ale podbrusko ma boli sem tam .. to hej... len musim cakat aspon do veekendu .... ine mi neostava...

stuttgart
26. máj 2014

@sandri2014 tak dobre 🙂 ja som to len zle pochopila, momentálne mám trochu stress s partnerom. ...Ak sa so s mnou rozíde, bude to druhý rozvod ☹

stuttgart
26. máj 2014

nie druhý, ale "ako" druhý, no, čo už niekomu to v láske nevychádza

siska765
26. máj 2014

@mbsb kukni si moje,vrchny je 10dpo a spodny dnes 13dpo,ty to mas jasne 🙂

mbsb
26. máj 2014

@siska765 pekne 😉 gratulujem, pekne silnie 🙂
ale ja fakt neviem, teraz jak som nad tym rozmyslala...stale mi vrta v hlave ta postupnost :11.4. som mala poslednu normalnu menstruaciu... viem, ze ten mesiac sa mi ovulka posunula,lebo take to klasicke pobolievanie som mala ovela neskor,ako v polke cyklu...teda viem to len podla svojich pocitov, nijak som netestovala...babo nechavame na nahodu emoticon menstruaciu som mala dostat 7.5.,ale az nejak 16.5. prisla,ale taka ze 1 den silnejsie krvacanie a o 2 dni slabe spinenie. To bolo vsetko... pocas meskania som testovala,ale negativne, snehobiele testy... potom som uz netestovala... az teraz ked mi zacalo byt az moc divne, pichanie, mdlo, nechut na jedlo tak som dnes skusila a takato / sa zjavila a to v limite a okolo 16 po obede, tak skusim este zajtra rano, mala by byt silnejsia ako po obede 🙂 uvidim zajtra rano, ci to bude fakt tmavsie.... uz sa zacinam tesit,ale naozaj sa bojim,aby to nebolo predcasne ....

siska765
26. máj 2014

@mbsb neboooj drzim palce,ale veru je to zvlastne ako to mas,mala by si testovat obden ,nie zajtra mozno neuvidis taky velky rozdiel ale podla mna je to tam 🙂 daj vediet 🙂

noemi7596
27. máj 2014

ahojte baby potrebujem poradit s manz.sme sa milovali cez moje plodne dni isli sme na ostro 😒 neviete ci je ta sanca dost velka na oplodnenie? 😒 alebo po kolkych dnoch si mozem spravit test dneska je to uz od milov.2a pol tyzdna 😒 bolesti mavam ako aj pri menstruacii mala by som ju dostat o 5dni alebo 4......prsia ma zacali bolet az teraz co mi je divne pretoze ma zacali bolievat uz asi tyzden po menstgruacii a boleli ma chvilu a potom nic a az teraz zacali neviem mam take vseliake priznaky co sa tyka podobne ako pri mrche 😉 mozte mi niektora ak ste to takto mali alebo podobnu skusenost napisat Dakujem

snazilka1983
27. máj 2014

@noemi7596 ak ste mali sex prave v plodne dni co je 2,5 tyzd. od plodnych dni tak preco ti MS ma prist az o 5 dni? ved lutealna faza trva max 16 dni od ovulacie cize teraz by si mala byt 19 dni od ovu a mrchu by si uz mala davno mat ak nie su tehu. podla coho vies ze si mala ovulaciu?

noemi7596
27. máj 2014

vsak podla kalendarov co sa robia aj koli to mu a aj pre tie priznaky ovulacie som mala ako vzdy......tak mi potom meska asi menstruacia lebo ja ju mavam tak ze sa mi vzdy o 4dni posuva skor

noemi7596
27. máj 2014

a este som si robila aj ovulacny test

zairaz
27. máj 2014

@mbsb Ahoj, mne vysla vcera presne taka ista ciarka na teste poobede, asi aj na takom istom ( nie nahodou Pepino;)? A ako si dopadla s testikom dnes teda, lebo ja dalsi dnes doma nemam takze som rano nemohla testovat, a uvazujem nad spolahlivostou tohto testu, lebo my sme sa nejak extra nesnazili 🙂

xlasticka
27. máj 2014

@zairaz pepino test mi ako jediny ukazal pravdu, ostatne z lekarne mi neukazali nic... 🙂

mbsb
27. máj 2014

@zairaz ano, je to pepino test 🙂 ale dnes som nerobila test s tym istym,ale hned ako som prisla do prace, tak som kupila 2 rozne woman secret a nejaky baby neviem co a oba mali pekne ciarocky,nie uplne vyrazne, ale v limite a pekne viditelne 🙂 tak uvidim 🙂 drzim palce, nech ti to vyjde tak ako si prajes 🙂 ja neviem, stale mam nutkanie ist k dr,ale asi zatial zbytocne,nie??

zairaz
27. máj 2014

@mbsb tak urcite budu silniet 🙂 no ku gyn som volala na druhy den ako mi vysli ciarky - pri prvom babatku (ale to uz boli poriadne, kedze som bola uz dva dni aj po meskani MS), objednali ma o tyzden, cca som bola v 5tt a lekar videl iba gestacny vacok, potom ma objednali o dva tyzdne a to uz bolo srdiecko, takze podla mna kludne sa mozes objednat ak ti uz meska MS. Mne vysla taka slabsia ciarka ako tebe na tom pepine ale som este tri dni pred MS, tak som z toho dost prekvapena...testla som preto, lebo ma pobolieva podbrusko a zaaas som vyberava v jedle ako pri prvom. Drzkaj sa a nech silnie, daj vediet 😵

02veronika
27. máj 2014

Dobry den ja mam tiez taky problem. uz 3 tyzdne mi byva ze,prvy tezden to bolo uplne hrozne potm sa mi na dva dni polepsilo a potom to zase zacalo ale uz to bolo lepsie.samozrejme ze som si robila testy a vela.Prvy tezden 2testy vysli nie,o tyzden neskor dalsie dva testy jeden vysiel nie a druhy bol zvlastny lebo druha ciarka bola iba do polky,trety tyden to bolo minuly stvrtok 22.5.2014 som si robila zase dvatesty a vysli mi na oboch ta druha ciarka slabunka. menzes som dostala v sobotu presne na 28den. coz mi chodieval 24den,no ale nevadi.mam normalne silny akovzdy .a dnes som si robila zase test a vysiel mi ze nie. tak neviem ci mi uz z toho nesibe. ci som tehotna alebo nie. Ak ste tu niektora ktora ste mali menzes a boli ste tehotna mali ste skusenost s testom ako ja? Dakujem.Inak uz mam jedno dieta ale to prebehlo uplne normalne.nedostala som menzes a test vysiel.takze teraz neviem co si mam mysliet.

zuzik16
27. máj 2014

@zairaz
@mbsb a aj vsetky ostatne baby, možno mi budete vedieť poradiť. mavam cyklus cca 32-34 dnovy, vacsinou dostanem na 32 alebo 33 den MS. dnes som 31.den a vcera som mala cely den take divne bolesti podbruška , večer som si dala preistotu aj vložku na noc, ak by som dostala, v noci som sa zobudila a pocitila som dosť velku bolesť presne ako pri ms, trvalo to par sekund, myslela som si že rano budem už mať ms a rano nič, doteraz stale nič. pritom bolesti pred ms nikdy nemavam, maximalne tak hodinu predtym ako dostanem, ale vacsinou mi bolesti pridu až hodinku - dve po tom ako začnem krvacať, preto mi to je take divne...bojim sa robiť si test lebo minuly mesiac som mala ducha, nechcem sa znova sklamať.... 😢nemate rovnaku skusenost niektora?

zuzik16
27. máj 2014

a ešte som zabudla, mam posledne dni vytok, stale chodim kontrolovať, lebo mam pocit že už som to dostala😀

zairaz
27. máj 2014

@zuzik16 niekedy byvaju taketo bolesti aj v prvych mesiacoch tehotenstva, ja by som na tvojom mieste vyskusala test ...

zairaz
27. máj 2014

@02veronika po MS by som vyskusala este test, ak nebude pozitivny tak pravdepodobne doslo k tzv.,,mikropotratu" - (nemuselo sa vajicko spravne delit, zle sa uhniezdilo, genetika a pod.) to je casty jav, preto sa odboruca testovat po vynechani MS, aby sme neboli sklamane.. 😉

zuzik16
27. máj 2014

@zairaz diki, no ved ešte vydržim či dnes alebo zajtra nepride MS, ak nie tak skusam test...ale aj sa bojim, že sa sklamem, velmi by sme si babatko priali...

mna hlavne zmiatla ta chvilkova bolest v noci..

zairaz
27. máj 2014

@zuzik16 ja si myslim ze budes tehu 🙂), ono je to vzdy take nespecificke, hlavne kvoli tym rovnakym priznakom ci uz v tehu alebo pred MS...prsia, nalady.... ale myslim, ze ak sa tvoje telo chova inak ako vzdy pred MS taaaak 🙂 by sa to mohlo podarit

monika11m
27. máj 2014

ach a aj ja mam dnes den pred MS a nenavidim to ! som neuveritelne nervozna este aj v praci mam problem aspon nieco by sa uz mohlo podarit lebo my to uz lezie na nervi ze nic nieje tak ako by som to chcela vsetko sa furt len kazi! 😠

snazilka1983
27. máj 2014

@noemi7596 tak si urob tehotensky test a uvidis. ak si tehu tak tam uz budu riadne kolajnice.

zuzik16
27. máj 2014

@zairaz diki za podporu 🙂 aj ja v to v kutiku duše dufam, len sa bojím, aby som si to zase nenamyslala rôzne tie príznaky...nikdy som si nemyslela že budem takato chora do toho😀

02veronika
27. máj 2014

@zairaz aha dakujem

mbsb
27. máj 2014

@zuzik16 pockaj kym ti zacne meskat tak cca o 4 dni si sprav test a uvidis 🙂 drzim palce, nech ti vyjde ako si prajes 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre