Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

irriss
16. máj 2011

@ashary Nemusis se omlouvat, neslo o Tebe, Tvuj vzkaz pri vlozeni meho posledniho nebyl jeste videt! Bud klidna @katja23 ma pravdu!

monuska342
16. máj 2011

@lulucinka tehu urcite niesi spermie zomieraju na vzduchu do par minut sama nepomohla znamena ze by si si spermie strcila tam sama niesi tehotna tak nestresuj

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Mam 17. A ja viem, je to nerozumne, hlupe, atd.. Snazim sa tomu branit! Ja sice po babatku tuzim, ale nijak tomu nepomoham. Len tuzim a cakam. Vzdy som zodpovedne brala HAK, ale teraz som mala zdravotne problemy a nemohla som a este nejaku dobu nebudem moct.

Bohuzial, tu tuzbu nijak nie som schopna vytlacit zo seba.🙂 Nejde to, aj ked sa snazim.

ashary
16. máj 2011

@irriss Myslela som si to.🙂 Teraz to este nejak musim dostat do hlavy, ze tehotna nie som a bude to ok. Dakujem.🙂

monuska342
16. máj 2011

@ashary tak to poznam aj ja nieje to hlupe viem presne ake to je ja som mala taky pocit ked som mala 18 s manzelom sme to skusili a vyslo to na prvy krat a teraz mame synceka s ktoreho sa velmi tesime maturovala som s bruchom chodila som tak do skoly vsetci namna kukali ako na blbu ktora si nevie davat pozor ale iba mi sme vedeli ako to bolo...a vies ako nam je teraz dobre uz rok byvame sami mame 2 izbovy byt a keby sme nemalo maleho tak by sme urcite neboli tam kde sme teraz 😀 takze ja som rada ze to tak dopadlo lenze musi chciet aj partner tvoj by chcel? 🙂

ashary
16. máj 2011

@monuska342 My sa o tom viac-menej nerozpravame, ale ja viem, ze by chcel. Dokonca mame aj mena vybrate.:D A teraz ked neberiem HAK, tak nasa antikoncepcia nejak padla.. Davame si pozor, ale je to take v style, ze vieme, ze vzdy nejaky ten ejakulat skoncil vo mne. Ale nie sme schopni nieco s tym robit. Hovorime si, ze by sme mali pockat aspon kym zmaturujem a vieme, ze by sme mali. Ale to co hovorime sa nejak nezlucuje s tym, co robime.🙂

monuska342
16. máj 2011

@ashary presne ako moj pripad tiez sme boli na tom podobne a vies si predstavit co vsetko obnasa tehotenstvo v skole?alebo starostlivost o babetko? 😉

lulucinka
16. máj 2011

Ak dostanem menstruaciu a test bude po 30 dnoch od styku negativny,nie som na 100% tehotna?Logicky si hovorim,ze nie je mozne takto otehotniet,ale aj tak sa bojim.Jednoducho som sa zlakal toho,ze ked ten ejakulat stekal s vodou po mojom brusku cez vaginu na podlahu sprchy,tak sa nejako dostali spermie dovnutra vaginy a mohla som otehotniet.Ja nebudem asi 8 tyzdnov pokojne spavat,a potom pojdem pre istotu na vaginalne sono.Je to na vaginalnom sone 8 tyzdnov od styku na 100% vidiet ci zena je alebo nie je tehotna?Dakujem za Vase odpovede

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Praveze viem! Skola pre mna nie je problem, ja som sa vzdy lahsie ucila sama a som na to zvyknuta. To, ze tam chodim je pre mna take nutne zlo. A viem aj to, ake je starat sa o babatko. Mam malicku sestru (11 mesiacov) a casto sa o nu staram - ano viem, nie je to to iste ako byt mamicka na plny uvezok, ale nejaka ta predstava tam je. Vsetko si to uvedomujem a napriek tomu sa tej tuzby nedokazem zbavit! (Alebo snad nechcem?)

ashary
16. máj 2011

@lulucinka Nehnevaj sa, ale prestavam verit, ze to myslis vazne.

1. Ak si si ten ejakulat sama do vaginy nezasunula, nie si tehotna.
2. Zajdi si zajtra gynekologovi a porozpravaj sa s nim o tom, co sa ti stalo - nebudes musiet cakat 8 tyzdnov, ak tu neveris nam, tak jemu by si mohla.
3. Uz v 6tt je to vidiet - podla toho co mi hovorila sestricka u lekara. Tzn. 4 tyzden od mozneho otehotnenia - ak to teda dobre chapem.

monuska342
16. máj 2011

@ashary ty mas taku malicku sestricku?to musi byt zlatucke vidis tak si to mozes vynahradzat aspon ze sa staras o nu...nieje to uplne to iste ale aspon mas aku taku predstavu ale ak budes mat novorodenca a ty budes kratko po porode a budes musiet v noci vstavat aj 11 krat ked nie viac potom uvidis ake to je narocne...musis si to dobre rozmysliet a vediet do coho ides priznavam ze ja som vobec netusila do coho idem nemala som ziadne skusenosti s detmi a nakoniec som sa do toho dostala je to narocne a vycerpavajuce a neviem si predstavit este aj pri tom maturovat ak by si pockala aspon rok potom by to uz bolo realnejsie maturovat tehotna je celkom fajn lebo vsetci na teba beru ohlad ale maturovat s malym babenkom je fuska 🙂 musis sa rozhodnut 😀

katja23
16. máj 2011

@ashary myslim ze to nema zmysel uz riesit lebo to uz ako toto bije do oci ta nechapavost ....ved to sedemnastka by mala pochopit na prvy sup a nie stale dookolo ako daky vertlik .sa jej zapacilo to bavkanie so sestrickou a teraz mysli ze je to tuzba . mam mladsiu sestru skoro o devat rokov ktora ostala tehu v osemnastil ale za jej puberty som nikdy nepocula taku otazku ani ked ostala tehu alebo mala pocit ze sa nieci deje ....
Proste z toho tu SANKA DOLU

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Maturit sa nebojim.🙂 Minimalne z 2 predmetou mam zmaturovane uz teraz.:D A na tych dalsich dvoch som tento rok dost zamakala, takze uz mi moc nechyba - ja nie som z tych co si to nechavaju na posledny rok.🙂 A k mojej sestre som tiez vstavala - resp. vstavala som vzdy ked ona, takze nejaku predstavu o vycerpanosti tiez mam.🙂 Ja vlastne viem o takych detickach viac nez vacsina prvorodiciek.:D Vzdy som milovala deti, a vzdy som sa o ne hrozne zaujimala - o rozne druhy vychovy a pod.🙂

ashary
16. máj 2011

@katja23 Aka nechapavost? Co som nepochopila? Okrem tvojho posledneho postu..

katja23
16. máj 2011

@ashary no nechapavost neviem este od kolkych ludi je potrebne pocut ze neni si tehu . A ak mas problem so svojim gynekologom tak chod za druhym , to je to najmenej co mozes urobit , a dalsi ti moze urobit sono a test na HCG ktory na milion pervent ti povie ci si alebo niesi tehu

monuska342
16. máj 2011

@ashary tak to mas potom super a byvanie by ste mali vyriesene?mi sme mysleli ze by sme boli u rodicov ale bola to hroza tak sme nakoniec odisli neplanuj byvanie z rodicmi je to vazne o nicom aj ked sa hraju nato ze ty chcu iba dobre vzdy pride neaka hadka...ty si s malu v jednej izbe?a o porode nieco vies? 🙂

ashary
16. máj 2011

@katja23 Ale ved ja to chapem.🙂 A napisala som, ze to chapem.

katja23
16. máj 2011

@ashary sme sa nepochopili obe 🙂...chups chybicka se vloudila , pocitacovy skriatok 😠 ved vieme komu to patri

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Mam to vyriesene.🙂 Ja uz teraz byvam viac-menej sama. S rodicmi sa stretavam s kazdym raz za tyzden kedy ja raz idem za otcom a raz ide mamka za mnou. Keby som toto nemala tak nad tym ani nerozmyslam.🙂

ashary
16. máj 2011

@katja23 Sa mi zdalo, ze polovica je o mne a polovica o Lulucinke.🙂

ashary
16. máj 2011

@katja23 A o porode viem, ale radsej by som nevedela.:D

monuska342
16. máj 2011

@ashary no tak kde je chyba mas to potom uplne super tak by si sa mohla vazne porozpravat s priatelom a podla toho sa zariadit:Dozaj mrcha ty uz prisla?

katja23
16. máj 2011

@ashary a to uz preco ? zla skusenost ?

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Nie. Len nieco co sa tak tvarilo a trvalo to 3 hodiny. A po 3 dnoch (dnes sa to zopakovalo). Ale teda.. skoda tamponu to bola na toto. :D

ashary
16. máj 2011

@katja23 To malo byt na monusku 🙂

katja23
16. máj 2011

@ashary 🙂 to tak ked tri veci robim naraz 😀 😀

ashary
16. máj 2011

@katja23 Ale inak ano. Jedna znama rodila 28 hodin a druha 27 a obe pri tom skoro zomreli. Po tom porode boli tyzden na JIS-ke.

monuska342
16. máj 2011

@ashary a bola to cervena krv alebo hneda?lebo ja som na zaciatku tehu tiez mala krvacanie ale bolo to take hnede a trvalo to tri dni a testy ty nic neukazuju?ake si si robila?porod je hrozny teda aspon ten moj bol pretoze ako silna zena som nechcela epiduralku lebo su tam aj vedlajsie ucinky ale vela robil aj personal ktory namna uplne kaslal aspon ze tam bol mm inak by ma slahlo asi 😉

katja23
16. máj 2011

@ashary no snad take nieco nezazijeme . treba verit 😉 moja zlata segricka dostala bolesti v nedelu o štvrtej a maleho porodila v utorok o 12:35 , a doki poznamenal ze nato ze je tak mlada prvorodicka tak to zvladla bravurne 🙂 je to asi aj o tom v akej kondicii je telo , zalezi od viacerich faktorov

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Taka skor hneda bola. A trvalo to vazne 3 hodiny - bolo to fakt ubohe.:D Robila som si Mamatest a RapiClear a oba boli negativne.
A ja viem, ze porod je casto hrozny, ale tak tie 2 dni by som to vydrzala.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre