Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ashary
16. máj 2011

@katja23 Ja sa bojim, ze to ma nieco s vyskou (obe mali cca tak ako ja, ked neboli tehotne, tzn. 160 cm a 46-48kg), ale verim, ze to je len nahoda.

katja23
16. máj 2011

@ashary urcite to s vyskou nemalo nic . len a nestresuj , kazda je ina a mozno to bala len nahoda zedve zname ....

monuska342
16. máj 2011

@ashary tak to je sanca ze si tehu a kolko si DPO?a mas aj neake tehu priznaky?moj porod trval 5 hodin co je na prvorodicku super len keby tam nebol ten personal 😒 ale vsak co uz...vydrzala budem zvedava co povies ked zacnu kontrakcie 😉

vierka0
16. máj 2011

@ashary mysllim, ze tvoj lekar neurobil nic zle, urobil ti test, bol negativny, tak ti dal vyvolavacku..ak ti menstruacia nepride, treba znovu urobit test o take tri dni..to uz by ti malo nieco ukazat ak ti ms meska..a k tomu tvojmu veku..neuponahlaj veci, na ktore mas este plno casu..mas zivot pred sebou..dieta nie je len zlatucke na hranie..znamena aj velky zavazok..v takomto veku podla mna az privelky..uzi si trosku mladost, dostuduj, pocestuj a potom ries dieta..a hlavne sa spravaj v sexe zodpovedne ! mas sedemnast..

ashary
16. máj 2011

@katja23 V to dufam. Ale tak, ak budem mat zdrave babo, tak si prenho tych par dni bolesti s radostou pretrpim.

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Kolko dni to neviem. Ale podla menstruacie by som bola teraz v 5tt. A okrem toho mo byva nevolno obcas a spavam tak 13-16 hodin denne. Inak nic prevratne myslim.🙂
Podla mna poviem nieco v style:"Kto ma na TOTO nahovoril?!"

ashary
16. máj 2011

@vierka0 Ide o to, ze lekar ignoroval co som mu povedala a len tak mi dal recept povedal nech sa vratim a dam to sestricke.. Ta vytiahla injekciu a pichla mi to. Proste mi nic nepovedal, nespytal sa.. Vzdy si z toho co mu poviem vyberie to co sa mu hodi a ostatne ignoruje..
A ano ja to vsetko viem, uvedomujem si to. A tiez som viac ako rok a pol brala HAK a NIKDY som nezabudla. Len je to tazke.. A to, ze tuzim po babu nie je len kvoli mojej sestre, je tam aj iny dovod, ale ten by som takto verejne velmi nerada rozoberala.

monuska342
16. máj 2011

u mna bol hlavny priznak stmavnute dvorce na to sa pozri ak ich mas do hneda tak je velka sanca ze si tehu takze mrchu stale nemas iba ten hnedy vytok?takze to vyzera na tehotenstvo potom daj vediet ako to dopadlo:D

monuska342
16. máj 2011

@ashary ozaj a ako ste sa dostali k tehotenstvu?spravil sa do teba ked si mala plodne dni?

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Vies po vysadeni HAK sa z nas stali prakticky kralicci (resp. zo mna). Spavali sme spolu asi 5x denne.. no a tak nejak sa vzdy spravil aj do mna a aj mne na brusko.. Vzdy tam nieco islo do mna.. Napr. sa trochu spravil, ale len trochu ja som pockala a pokracovali sme.:D

strihalka
16. máj 2011

@lulucinka jestlx chces slyset ze tehotna byt muzes a ulevi se ti, TAK ANO MUZES a s nejvetsi pravdepodobnosti cekas dvojcata....

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Inak ja neviem ako mam tie dvorce rozoznat. Ja som ich vzdy mala tak trochu do hneda, takze neviem ci je tam rozdiel alebo nie.

vierka0
16. máj 2011

@ashary je to standardny postup..ta vyvolavacka ti nijako neublizi..druha vec je, ze ak si vysadila HAK, tak mas mozno aj anovulacne cykly, preto aj ta "divna" menstruacia..ak nepride normalna menstruacia do par dni, tak urob dalsi test..ak si mala anovulacny cyklus, aj menstruacia moze byt slaba, ak mas nizku sliznicu maternice..inak sorry, neviem ake moze mat sedemnastrocne dievca dovody mat tak skoro dieta..ja len sa ti snazim povedat, ze este si fakt mlada, a niektore veci mozno nevies zvazit do dosledkov..neboj, nic ti neutecie ak par rokov na dieta este pockas..z vlastnej skusenosti viem, ze ak by som mala dieta v osemnastich, prisla by som o vela skvelych veci v mojom zivote, ktore ma velmi vyformovali, poucili, dali mi zaklad do zivota..a najma v dnesnej dobe..

monuska342
16. máj 2011

@ashary fuha tak to je velka pravdepodobnost a co tie dvorce mas ich hnede?a este ked si vysadila hak je to obrovska sanca...prajem aby vsetko dopadlo ako si zelas 😉

ashary
16. máj 2011

@vierka0 To nebolo prvy krat co ma nepocuval. Raz som skoncila kvoli tomu na pohotovosti, ze jemu nieco neprislo dolezite.

monuska342
16. máj 2011

@ashary tak to neviem to uz musis vediet ty ake mas normalne a ake nie ci su tmavsie vacsie a podobne inak este sa da tehu urcit podla krcka ale to presne neviem ako mohla by si si nieco nastudovat ak chces...uz budem koncit mozme sa tu stretnut zajtra ak budes chciet ked uspim maleho vecer okolo 18.15 tak sa zatial maj 😉

vierka0
16. máj 2011

@ashary mala si uz vtedy zmenit lekara..aj ked neviem, ci nemusis ist s mamou to vybavit v tomto veku..

annalena
16. máj 2011

@lulucinka ak to myslis vazne (o com teda silne pochybujem), tak si tu pred par tyzdnami riesila podobny problem a panikarila, ze ci mozes byt tehotna....mam pre teba jeden tip - nebolo by na case sa zamysliet nad nejakou ochranou 😠 .
a nie, z toho, co tu popisujes, tehotna urcite nemozes byt...ale je mi jasne, ze toto pocut nechces 😀

ashary
16. máj 2011

@monuska342 Ahoj ahoj.🙂

strihalka
16. máj 2011

@lulucinka a nejsi ty nahdu ruzova opice .-DDD, tak to tu radne hyzdi otazkama a tematama o absolutnich pi....ách

ashary
16. máj 2011

@vierka0 Nemusim s mamou, ale je to tazke - jeho ordinacne hodiny su ako moj rozvrh. Lekara uz som mala aj vybaveneho noveho a mam aj vymenny listok, ale k nemu sa dlho caka a tak som este naposledy navstivila toho stareho. Bolo to klasicke - povedala som mu x veci a z tych si vybrat tie, ktore sa mu hodili.

anjelicek26
16. máj 2011

@ashary - porod nie je vzdy hrozny nenechaj sa strasit, ja som obe deti porodila uplne prirodzene za 4 a za 2,5 hodiny od prvej kontrakcie na dve zatlacenia a to som krpec 153cm a pred prvym tehu 42 kg a stihlunka panva, takto dopredu sa to povedat neda.

Nejde o to, ako zvladnes tehotenstvo a skolu, nejde o to, ako zvladnes porod, ide o tych dalsich 20 rokov, co sa o to dieta budes starat, ci raz neprijdu vycitky, ze ci to nebola hlupost? Lebo dietatko sa uz vratit neda. My sme do toho tiez tak nejako spadli pri dcerke, ja uprostred studia VS, drahy uz bol nastastie davno nohami na zemi 😵 Bolo to aj tak tazke dokoncit skolu popri malej. Ja som si to casto vycitala - kvoli nej. Ze nemam na nu tolko casu, ze ju musim davat prec, k rodicom, kamoskam, do jasli, aby som stihala ucit sa na skusky, stihala prednasky. Ona mi cele skuskove prehnackovala, 3-4 tyzdne z mojho stresu, hladovala lebo mne odchadzalo MM kvoli nedostatku spanku a nervom... boli to tie najhorsie mesiace, ktore sme spolu zazili, ja som si to casto odrevala, aka som ja mama blba, ked som ju davala do jasli a ona revala za mnou, ani nie rocna.... vysku som dokoncila, ked mala presne dva rocky... je mi velmi luto niekedy, ze si cez to musela cele prejst so mnou a nemohla tak bezstarostne uzivat maminu, ako to teraz robi syncek...

Velmi si premysli, aka silna je ta vasa tuzba a co by znamenalo rok-dva pockat, kym tu skolu dokoncis. Zvladnut sa to da, ale je to vela nervou a stresou pre obe strany, ktore vlastne nemusia byt. Rok je kratka doba.

ashary
16. máj 2011

@anjelicek26 To nie je rok.🙂 To je minimalne 6 rokov. Ja na VS rozhodne pojdem. A viem, ze je to nerozumne, viem to. Uz som to tu pisala.🙂

anjelicek26
16. máj 2011

@ashary - moja ujasni si priority. Nemozes mat vsetko, to proste nefunguje. Odnesie si to aj to dieta, co budes mat. Tebe bude velmi luto, ze nemas cas, nemate peniaze, nemate byvanie. Kvoli tomu malemu. Kamosky si budu uzivat materstvo, detickam dopraju, co im treba a vy budete stale rozmyslat - mozeme, nemozeme? Kedy dojde materska - nemam plienky, nemam sunar? Ono ta to bude deptat casom, deti su nadherne male bytosti ale je to zaväzok, obrovsky, zodpovednost za tak maleho cloveka...

lulucinka
16. máj 2011

@annalena @strihalka : ruzova opica?Neriesila som tu nic pred par tyzdnami.A myslim to vazne,nezartujem.Chcem pocut pravdu,upokojit sa.A naozaj realne chcem vediet ak dostanem normalne nacas menstruaciu,bude rovnakej intenzity a po 30 dnoch od styku budem mat negativny test,nie som na 100% tehotna?Ja sa vazne pytam,mam dost strach.Nenapadlo ma to ked som sa umyvala sprchovym gelom,ze mi steka ta voda viete kde.A ked som sa utrela osuskou,tak som sa zlakla,ci to nie je mozne.Dakujem,ze mi odpisete.

ashary
16. máj 2011

@anjelicek26 Keby som tomu malemu nemohla dat vsetko co potrebuje, nikdy by som sa tak nespravala.

strihalka
16. máj 2011

@lulucinka a kolik ti je let?

anjelicek26
16. máj 2011

@lulucinka - toto je uz uplna hluchota ci ignoracia cohokolvek, co ti tu vsetci hovoria. NEMOZES byt tehotna. Kto v 25 rokoch nevie, ako sa robia deti, by asi nemal mat sex 🤐

ashary
16. máj 2011

@anjelicek26 Ale ked ona ani ten sex nemala.. ☹

anjelicek26
16. máj 2011

@ashary - to je tiez pravda. Ja mam pocit, ze z veku, ktory nam napisala uberieme 10 rokov a budeme mat panikariace dievca ako vysite 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre