Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

stellasss
5. sep 2014

@piacere @19monika75 @denuss dakujem 🙂

fany11
5. sep 2014

Ahojte Baby, slubila som si ze nebudem vyzvedat a pockam do mrchy. (t.j. 5 - 6 dni) ale nejde to 😎 Ja viem, som len 22 DC, ovulku som mala ako hodinky na 12 DC a od 19 DC mam bolesti, neprijemne tlaky v podbrusku, sem tam take stipkanie a hocikedy v priebehu dna mi ostane nevolno, brucho mam tak nafuknute ze vcera som musela rozopnut gombik na nohaviciach pri soferovani 😀 a to je netypicke u mna. Nie je na nevolnosti priskoro? Nechcem dopredu robit z komara somara, ale snazime o prve, tak ma prosim chapte 😉 lebo neviem co mam a co nemam cakat 🙂 Chcem ostat nohami na zemi 😉

stellasss
6. sep 2014

Tak mne ostava cakat uz len do dalsieho mesiaca :'(

fany11
6. sep 2014

@stellasss nebud smutna, aj mne sa velmi rychlo moze stat ze budeme na rovnakej lodi 😉 Kazdy mesiac sa mi zda, ze teraz to urcite vide a nakoniec dostaneme stopku 😉 potom chvilu smutok ... a zase s radostou do toho 😀 Tak ti zelam vela optimizmu a ocakavany vysledok snazenia 😉 snazite o prve alebo uz mate deticky ? my snazime o prve ;)

stellasss
6. sep 2014

@fany11 zatial neviem co to ma znamenat moje telo sa so mnou zahrava..od rana iba dve kvapky krvi ...uvidime co bude v najblizsich dnoch...testy si uz nebudem robit....
Moja, ja mam uz dve deticky, niekto si mozno zaklope na celo ale moje srdce velmi tuzi ....
Inak moje tehotenstva pred tym boli klasicke. Ked som medostala menzes do tyzdna som vedela ze som v tom. Teraz to je vsetko ine. Neviem na com som....
Aj ja ti zo srdca prajem aby si tie vytuzene // nasla co najskor....<3

donca881
7. sep 2014

Zenicky, V piatok som bola u gynekologa a povedal, ze mam zvacsenu sliznicu maternice. Ze ak do pondelka nedostanem, mam prist na krv...no lenze ja som aj dostala aj nie...vcera som spinila, slabe ruzove spinenie, potom hnede a dost...dnes nic..som z toho mimo, on este tehotenstvo nevylucil no ani nepotvrdil, na sone nic nevidel, neviem co si mam o tom mysliet.

fany11
7. sep 2014

@stellasss Jaaaj to nie si sama, odkedy snazime, moje telo signalizuje vsetko a ja v nom akosi neviem citat 😉 Ked clovek tuzi a nedari sa, tak je asi jedno ci mas alebo nemas deticky, ty uz ale vies ake je to krasne cakat babatko 🙂 Mozno to dalsie babanko ta prekvapi a zistis to netypicky aby to bolo o to radostnejsie 😉

zuzicek88
9. sep 2014

Ahojte babulky,co myslite,meska mi ms uz druhy den,vcera som bola v pohode,no dnes mi je uz ozaj divne,cely den sa mi mota hlava a tak ma pobolieva v pobrusku,ale nie ako na ms.som unavena a malatna,mozem byt tehu? este nikdy mi ms nemeskala,test som si este nerobila,lebo zial doma ziaden nemam a do mesta sa mi dnes nechcelo,co myslite moze to byt po 16 mesiacov cakania nasa vytuzena fazulka?

katusik222
12. sep 2014

Ahojte kočky, čo si o tom myslíte? Slabulilinká čiarka 37.DC, pričom ovulácia nastala okolo 20.DC. Hmm? S manželom sa snažíme 2 roky..:/ Ďakujem za odpoveď, ak ste mali podobnú skúsenosť..🙂

mimika123
12. sep 2014

@katusik222 ja tam jasne vidim pozitivny vysledok takze drzim palceky aby to tak bolo, skus testnut este o dva dni a malo by to byt viac vidno

katusik222
12. sep 2014

@mimika123 ďakujem krásne!🙂 No uvidíme, dokúpila som si ďalšie ešte. Na ten pozerám aj presvecujem a je tam niečo... Žeby sa už podarilo? Dnes som mala také jemnučké špinenie, tak dúfam, že to neznamenalo nič zlé. :/

kachna127
13. sep 2014

Baby potrebujem pocut vas nazor....12 ho som mala mat plodne dni a s priatelom sme mali sex 11 a hned po tom ma strasne zapichalo v pravom vajecniku a potom nic......myslite ze sa stalo nieco? Mali ste podobne pocity tie co vedia ako otehotneli?

sara4665
14. sep 2014

Ahojte dievcata, povedzte mi vy skusene co si myslite o tejte fotke? Je tam nieco,hm? Dakujem

katey
14. sep 2014

@sara4665 hej je tam nieco 🙂 kolko dni dpo si?

sara4665
14. sep 2014

@katey Vobec neviem..nic si nezapisujem tak teraz som takto dopadla.. Takze moze sa to povazovat za dve ciarky? Musela som na tu fotku pouzit aj trosku efektu lebo nedalo sa to tak dobre odfotit.

kachna127
14. sep 2014

Prosiiim....povedzte mi

duda82
14. sep 2014

baby co si myslite poradte mi,dnes som si robila test len pre istotu, ale ukazal mi negativny som 2 dni po ms co som nedostala a od 6.9 by som mohla byt tehotna je skoro na testovanie ci keby som tehotna ukaze mi slabu ciarku?

moniketa
14. sep 2014

@kachna127 neviem, ci sa da tak presne cítiť oplodnenie vajicka, ak si otehotnela, priznaky pocitis az trosku neskôr, tak par dni pred ms 🙂 niektore baby citia pichnutie pri vajecniku v case ovulky, takze aj u teba to zrejme bola ovu 😉

snazilka1983
14. sep 2014

@kachna127 ano stalo. Prebehla ovulacia nic ine. Len praskol folikul a uvolnilo sa vajicko to jedine si mohla citit.

kachna127
14. sep 2014

Ved to som nevedela.....lebo hovorim mne to vychadzalo 12 ovu...a sex sme mali 11 ho....a po nom me len nehorazne pichlo vo vajecniku a cez noc ma islo roztrhat....ved to..pockam a uvidim....najhorsie ze neviem rozoznat ovu a oplodnenie.....ale keby to bolo tak vychadza to asi cca 17ho az nie..to uhniezdenie vajicka.....

snazilka1983
14. sep 2014

Oplodnenie sa neda citit len ovu. Niektore baby citia uhniezdovanie vajicka po oplodneni ale to je az neskor.

kachna127
14. sep 2014

@snazilka1983 tak budem musiet pockat a uvidim....dakujem za odpovede

snazilka1983
14. sep 2014

@kachna127 za cca 12 dni urob tehu testik a uvidis na com si.

citta
14. sep 2014

Ahojte baby. Po poslednej ms asi v strede cyklu som dostala spinenie,kt.trvalo 6 dni. Potom nato som mala dost silny biely vytok,bez svrbenia,zapachu atd. No teraz mi ms meska uz 2 tyzdne a dnes zase spinenie,ale slabsie ako predtym. Co to moze byt? Vdaka za rady a odpovede emoticon

citta
14. sep 2014

@sara4665 aj ja tam nieco vidim 🙂

sara4665
15. sep 2014

@citta dnes rano som dostala

hanicka45
15. sep 2014

@lilly19 tak ako si dopadla ?

kachna127
15. sep 2014

@snazilka1983 a myslis ze mohli tie spermie prezit ten den a zacat sa nieco diat....ved ani to neviem ze ci to vydrzi do dalsieho dna alebo to je nepravdepodobne

168drobec
15. sep 2014

Ahojte baby prosím o radu...pred troma tyždnami sme s manzelikom pracovali na babätku a 18.9 ma prisť mrcha...ja ju samozrejme nechcem ani vidieť 🙂 test si este nerobim pretože doteraz som sa stale sklamala, mala som pichanie v bruchu a sem tam bolesti ako na mrchu...kedy si mam teda urobit test...?

kachna127
15. sep 2014

Aha...tak som sa docitala...ze spermie dokazu oplodnit 24 az 72 hodin.......takze snad sa podarilo...uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre