Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

stellasss
26. sep 2014

Len ma mrzi ze sa neda hocikedy lebo priatel robi v zahranici :-X

stellasss
26. sep 2014

ellabella22 Len ma mrzi ze sa neda hocikedy lebo priatel robi v zahranici :-X

stellasss
27. sep 2014

Baby este jedna otazka. Ovulacia, alebo plodne dni su vtedy, ked mam hlien, v strede cyklu lebo dnes som si robila ovulacny test a ukazala sa mi slaba ciarocka. Mala by som byt 8 dni pred ms a asi 8 den po ovulacii ale niesom si ista. A este ze ked uz je pred ms ovu test ukaze slabu ciarku alebo je uplne biele.... Dakujeeeem

monicka79
27. sep 2014

@stellasss slabá čiarka znamená negatívny test. To môžeš mať po celý čas cyklu. Pozitívny test je keď sú čiarky rovnako silné, alebo testovacia silnejšia než kontrolná 😉

zuzuljenka
27. sep 2014

baby potrebujem radu, beriem antikoncepciu, menzes som mala vzdy na cas, az do tohto mesiaca.. mala som dostat v stredu, je sobota a nic.. styk samozrejme bol.. stalo sa vam to niektorej? je realna sanca, ze by som mohla otehotniet aj pocas uzivania hak? poradte prosim! test som si zatial nerobila.. dakujem 😒 🙂

human150
28. sep 2014

AHoj . chtela jsem se zeptat. Mam nizkohormolnalni antikoncepci a v cervnu jsem mela nechraneny styk. Menstruaci jsem od te doby dostala, jenze ted je slabsi, chvilkama mi prijde ze snad ani vubec. Bricho me ale pobolivalo. Minuly tyden jsem mela asi 4 dny citlivejsi bradavky ale to s prichodem menstruace ustalo. testy jsem si delala a byly negativni krom jednoho kde byl duch. Treba je to z nervu. Ja vim ze se ptam jak blbec, ale cetla jsem na internetu toho tolik ze jsem vyplasena a zmatena. Myslite si ze muzu byt v klidu?

lauricka
28. sep 2014

@human150 o takomto case by si uz test mala urcite poriadne pozitivny, ziadny duch

human150
28. sep 2014

a myslis ze kdyz bych tak nejak menstruovala treba i slabe a delala si behem toho tt v pripade ze bych byla tehotna tak by se to ukazalo pozitivni?
@lauricka

lauricka
28. sep 2014

@human150 samozrejme, ved mas HCG v krvi, vylucuje sa mocom, ak si tehotna. Podla mna nie si.

kachna127
29. sep 2014

@janinka2304 ahoj ahoj.....no ja som teraz na tom tak ze 27 DC a mrchu cakam 2.10. Uz asi tyzden ma boli podbrusko a prsia.....a nespavam vobec skoro ale jest jem ako za desiatich......neviem.....budem sa len modlit aby mrcha neprisla..... ☹ .....a zaprisahala som sa ze testovat budem az ked mrcha bude meskat....takze cakam a cakam.... 🙂 a ty si ako na tom?

janinka2304
29. sep 2014

@kachna127 ahoj 🙂 ja som dnes 31DC, tiez este cakam s testovanim. Tiez dúfam,ze mrcha nepríde, len som občas začala spinit. Myslíš,ze je to zlý príznak??? Pri mojej malej som nespinila,ale ani ma tak kríže neboleli,ani prsia a vtedy mi vyšiel pozitívny test az 5tt.

kachna127
29. sep 2014

@janinka2304 kedze ja nemam este s tymto skusenosti neviem ti ani poradit...velmi rada by som...ale sama neviem na com som......mam aj ja spinenie... Ale po mrche zatial ani naznak......ako mavam prednou zvycajne......takze asi nam nic ine nezostava len cakat...ale mam take nutkanie dnes si spravit test...ale myslim si ze bude negativny... Uvidim.asi si spravim aj dnes....a dam vediet ze ako...

janinka2304
29. sep 2014

@kachna127 ked máš take nutkanie,tak si sprav, bude to ale skoro,tak nebuď hneď sklamaná 😉 Ja pri malej som bola taká nedockava, robila som,teraz už viem, v 3tt a vo 4tt a vyšli negatívne. Ale vo vnútri som cítila,ze ja tehotná som 🙂 a to som ozaj nemala žiadne príznaky, az v 5tt vyšiel pozitívny. A aké máš to spinenie? Časté? Aj pre mna je toto úplne niečo nové...uvidíme, čo nás čaká...

lelagula
29. sep 2014

@kachna127 ahoj ja mam dostat 4-5.10 MS, dnes som 23 DC ale uz tri dni pocitujem zvlastne tahanie podbruskom ako na MS inak prsia ma nebolia, su vacsie ale nebolia...co ma vzdy pred ms boleli par dni...tiez pockam este par dni pak budem testovat..daj vediet ako si dopadla ci ti vysli // 🙂

karina517
29. sep 2014

@janinka2304 Ahoj, tak dnes som si robila test a jedna čiarka :( ale nevadí ideme ďalej

janinka2304
29. sep 2014

@karina517 vravela som, je to skoro moja 🙂

janinka2304
29. sep 2014

@karina517 skúsme este trošku počkať, mozno aj si tehu, len este nie je správny čas 😉 držím prsty 🙂

janinka2304
29. sep 2014

@kachna127 no ako si dopadla??? Vydržala si, či si testovala?

kachna127
30. sep 2014

@janinka2304 lelagula No ahojte baby...este som netestovala.......ale zacinam mat bolesti.....ale vytok mam taky priesvitny az biely...... A stale......takze bud dnes sa stavim v lekarni alebo uz pockam do mrchy ci sa spusti....ale ako janinka hovori...bojim sa ze aj na ten test je skoro....ale vsak uvidim....dam vam baby dnes vediet.....ja mam tiez taky pocit ze som....lebo som posledny mesiac uplne ina....taka kludna.....nerozhadze ma skoro nic....a divne mi je to jedenie...este priatel mi hovori ci nemam boha pri sebe. 🙂 .lebo zjem vsetko hadam...a stale som hladna....co ja predtym vobec.......ale dnes mam vsetky priznaky ako na mrchu len sa mi nespusta.....tak neviem ci to je pri tehu normalne ze mali pocit ako na mrchu...len neprisla a potom zistili ze su tehu....bola by som stastna keby ano.....ale bojim sa ze dojde....

kachna127
30. sep 2014

@lelagula ahoooj....no ty si podobny pripad ako ja...ja mam dostat...2.10. Mrchu...ale uz asi tyzden som mala toto tahanie v podbrusku....a asi pred tyzdnom my strasne stvrdlo a napuchlo...a po par dnoch to ustupilo.....a tiez ma prsia zacali az teraz boliet...dva dni pred mrchou.....tak neviem....musim naozaj pockat do menzesu...lebo ako som citala tak dost zien pisali ze neskoro im vysiel pozitivny test.....tak ja naozaj musim pockat na ten menzes asi.....ale drzim palce baby....

mizu89
30. sep 2014

@kachna127 ja som mala take iste priznaky ako pises jest bolesti...a nakoniec prisla ☹ ale poradim ti nemysli na to a snazte sa dalej lebo zacne ti z toho preskakovat ako mne.nedarilo sa mesiac,dva treti uplne zufala a nakoniec mrcha meskala a bolo.co som bola dost prekvapena ze za 3 mesiace uz bola fazulka 🙂

kachna127
30. sep 2014

@mizu89 no len my sa snazime uz pol roka....a vzdy ked dojde mrcha vidim aj na priatelovi aky je sklamany.....a aj ja.....ale vsak necham to na nahodu..ked bude tak bude.... 🙂

lelagula
30. sep 2014

@kachna127 dnes zacinam citit trochu prsia tak asi MS dorazi nevadi skusame dalej 🙂 inak ked som zistila moje prve tehotenstvo tak som nemala ziadne bolesti podbrusku az neskor a prsia ma neboleli vobec az ku koncu tehu...len tak z nudy som si spravila test co mi meskali tri dni a boli tam krasne ciarky...to bol sok ale prijemny 🙂 takze asi to bude fakt tak ked to nebudem vobec ocakavat...drzim palceky nech vam to vide a teskate sa skoro 🙂

janinka2304
30. sep 2014

@mizu89 ahoj a na ktorý deň MC ti prišla? Pekne pises, držím prsty,nech ti to dobre dopadne a uzivaj si posledné voľné chvíľky 🙂

kachna127
30. sep 2014

@janinka2304 no baby....takze ako som vam dopisala som isla na wc....a na papiery trosku krvi......takze sklamana som zase. ☹ ....a aj priatel bude......uvidim ci sa to rozbehne ako menzes alebo to hned skonci....ale asi je to mrcha....lenze strasne ma napina na vracanie......nevadi....skusim este jeden test a ked bude negativny.....snazime sa dalej.......

kachna127
30. sep 2014

@lelagula no ved to.....ze uz si aj zacinam mysliet ze kdesi je problem....ked uz polroka sa snazime a nic....mne doktor povedal ze mam vsetko ok.....a priatel tiez nema ziadne problemy...sex mame skoro kazdy druhy den...a nic.....no nic nevadi...ak sa nam to podari.....o to sa viac budeme tesit z babatka.....po tolkej snahe.....ale este nic nezahadzujem....lebo normalnu mrchu mam strasne silnu.....tak ak sa mi to krvacanie rozbehne na plno tak budem vediet ze nie som...a ked som len trochu teraz krvacala tak urobim este test......ale asi sa rozbehne mrcha..lebo mali sme dnes s priatelom sex a hned po nom som trochu zacala krvacat...tak mozno to spustil ☹

kachna127
30. sep 2014

@janinka2304 a ty si ako teda na tom? Bude aj druhe?

lelagula
30. sep 2014

@kachna127 hlavu hore urcite sa zadari vtedy ked to nebudete ocakavat 🙂 tak smelo do toho a mozno je to len spinenie a nerozbehne sa ti MS potom testni a uvidis 😉 mna boli stale podbrusko asi dostanem tiez a mozno aj skor tak uvidim

lelagula
30. sep 2014

@janinka2304 ahoj kedy budes testovat?mas nejake priznaky?

mizu89
30. sep 2014

@kachna127 tak to ti verim ze ste obaja sklamany.no mne povedali ze ak si v strese strava...a taketo keci ze aj toto sposobuje ze sa nedari.ale ono to je vzdy ty ktory chcu babatko tak sa nedari a ty ktory este nie tak sa im posmykne a na prvy sup to vyjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre