Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mizu89
30. sep 2014

@janinka2304 myslis mrchu?ja nejako na skratky niesom tak sa stale pytam ze co to znamena

janinka2304
30. sep 2014

@lelagula Ahoj, mna už viac ako dva týždne bolia kríže,prsia a vôbec mi nechutí jesť, bolela ma aj hlava,ale to prešlo. Tak uvidíme. A ty?

kachna127
30. sep 2014

@mizu89 ved to....presne..ti ktori sa snazia tak nic a ti ktori nechcu maju aj pat deti.....nevadi..necham to tak....mam aj namahavu a strasne stresovu robotu.....a musim skor stihnut babo nez doplatim na nasledky tej prace.......ale budem to uz brat ze ked to ma prist tak to pride....zatial si budeme uzivat free

janinka2304
30. sep 2014

@kachna127 zatiaľ este čakám, ale dosť spinim, mozno sa aj mrcha spusti...ty ako?

mizu89
30. sep 2014

@kachna127 no ja som bola na tom podobne ako ty s tou pracou.pracovala som ako cukrarka a 8 hodin tak to je vylucene stale boli 10 a viac a nadcasy zaplatene ako sa sef vyspal.od maja som na PN .ponukala sa mi ina robota za pasom uplne ine povolanie a rozmyslala som co skor pockat na novu pracu alebo sa zacat snazit tak sme sa zacali snazit od cca novembra a vo februari uz bolo.a ta praca kde som mala ist robit este do teraz neni otvorena lebo im chybaju este certifikaty...tak nemysli na nic a drzim ti palce nech sa vam konecne podari 🙂

kachna127
30. sep 2014

@mizu89 no a ja som v armade....dost natlaky na fyzicku zdatnost a dost casto som vonku aj cez noc.....a prechladnutia stale a tak...a vela kolegyn uz na to doplatilo....same problemy zenske.....preto sa chcem posnazit aj skor nez bude neskoro......lebo stale mam aj ja stres v robote......tak uvidim....budeme sa snazit.....je to tak..ked mas stres sa to odrazi aj na tele....a ana vsetkom.....dakujem...a budeme sa snazit.. 🙂 a ty tiez planujes? Este

kachna127
30. sep 2014

@janinka2304 ja som rano zacala krvacat ale tak trosku iba....ale bolesti mam.....takze asi sa spusta mrcha....uvidim..este testnem ak to bude iba takto ze trosku krvi inak ja mam menzes ako keby ma zarezali.....takze ak to bude len takto tak este dam sancu testu a uvidim....ak nie..mozme sa znovu snazit

janinka2304
30. sep 2014

@mizu89 myslela som to tak, ze vtedy, ked ti meškala, tak na ktorý deň ti nakoniec prišla? A teraz v tehotenstve si nemala spinenie?

janinka2304
30. sep 2014

@kachna127 ja tiez mávam veľmi silný menzes...stale spinim, ale klasicke krvácanie to vôbec nie je. Takže asi nam zostáva len čakať 😉

mizu89
30. sep 2014

@kachna127 no tak to poznam armada.priatel je tiez vojak a stale co mi rozprava ze to tam je psychiatria ...no zatial je na ceste jedno a potom sa uvidi ci sa posnazime o druhe.

mizu89
30. sep 2014

@janinka2304 no ja som po antikoncepcii mala nepravidelny cyklus cca 27 den.raz mi prisla dost skoro asi na 24 den no uz som si myslela ze uz zase zase sa nepodarilo.ale trvalo to len cez noc a na druhy den rano nic ani kvapka.tak som to nechala tak lebo uz sa mi to raz stalo po pohlavnom styku ze som zaspinila a na druhy den nic a kramy prisli normalne.tak som pockala do toho 27 dna ze ci bude mrcha a ta nic potom na 28den zase nic ani na 29 tak som si uz urobila test a bolo tam vidno 2 slabe ciarky a postupne silnili.a v tehotenstve som nespinila dr.mi povedal opak tak mi aj zakazal sex.ale ani raz som nezaspinila.akurat teraz ku koncu asi cca mesiac do zadu sme mali styk a trochu som zaspinila.ale to bolo take ze s bruskom sa to proste neda zavadzia...

janinka2304
30. sep 2014

@mizu89 tak super, ze sa vam podarilo a čo čakáš???

janinka2304
30. sep 2014

@kachna127 a vy sa vlastne už ako dlho snažíte? Neskusala si merať bazalnu teplotu?

mizu89
30. sep 2014

@janinka2304 chlapca

kachna127
30. sep 2014

@janinka2304 my skusame uz od marca tohto roku a nic..... ☹ neskusala som si.....kamoska mi poradila ze to mam skusat 10 dni od zaciatku menzesu...ze aj ona a dalsie co pozna otehotneli...lebo najprv sme skusali cca ten 14 - 16 den....a teraz sme tych 10 den skusali aj som mala ovu ale asi nic...tak skusime dalsi mesiac...

kachna127
30. sep 2014

@mizu89 gratulujem.... 🙂

mizu89
30. sep 2014

@kachna127 dakujem

lelagula
30. sep 2014

@janinka2304 a kedy si chces spravit test kolko dni si po ovulke?mna od soboty pobolieva podbrusko ale napriklad teraz vobec neboli ale pred dvoma hodinami v meste same pichanie raz na lavej raz na pravej strane kde su vajecniky...teda ja nemam lavy ale na tom mieste...akoby zrasty tahali...mozno mam nejaky zapal a inak aj mna krize pobolievaju ale mna aj uz tri roky 😒 takze to neviem posudit..len cakat na vikend ci dorazi alebo nie mrcha ..a vy by ste chceli druhe ako dlho sa snazite?

janinka2304
30. sep 2014

@kachna127 ja pri mojej malej sme na prvý krát uspeli. MC mi začal 16teho a 26teho sme ju splodili. Viem to presne.
A vieš presne,kedy máš ovu? Ved ked náhodou (verím,že nie) ti príde mrcha,skús tu teplotu merať, kamoska tiez dlho nemohla mať,začala merať a prišla na to,ze ma ovu oveľa skor v cykle a už majú dieťatko.

janinka2304
30. sep 2014

@lelagula my sa nesnazime zatiaľ 🙂 len mám take pocity. Uvidím čo bude tento týždeň, mozno to spinenie prejde do menzesu, ked nie,tak spravím test. Len to spinenie sa mi nepozdáva...Neviem, je to take divne, ja od pôrodu už chvalabohu nemám bolesti pred mrchou a to som mavala riadne. Odvtedy ani neviem, kedy dostanem-myslím,čo sa bolesti týka.
Vy sa snažíte o druhé? A malý ma koľko?

lelagula
30. sep 2014

@janinka2304 no my sme sa tiez zatial nejak nesnazili, muzik pracuje v zahranici ... ale od buduceho roka skusime tak neviem ci sa teraz zadarilo lebo cez ovulku sme mali keksik a normalne do mna 🙂 matusko bude mat v decembri 4 roky tak surodenca by privital 😎 a keby sa vam zadarilo tak nevadi ? 😵

janinka2304
30. sep 2014

@lelagula to áno, ked ma Matusko o chvíľku 4 roky, tak rodičia, snažte sa 🙂
Keby sa nam podarilo, tak vôbec nevadí, ja by som aj rada bola, Alexandru mám dosť živú 😉 aspoň by sa mala s kým hrat 🙂 a ja som ostala na rodičovskej, tak mozno by aj lepšie bolo si to odbiť naraz 🙂

kachna127
30. sep 2014

@janinka2304 no dosla mi mrcha...takze sa mozem snazit znovu.....pojdem to postudovat na net dnes tu bazalnu....dakujem za radu....no som zase sklamana.....ale zle mi je stale.....

janinka2304
30. sep 2014

@kachna127 je mi to ľúto...nebuď sklamaná, viem, je to ťažké...hlavne, ked už po bábätku túžis. Uvidíš, podarí sa to, musíme veriť.

janinka2304
30. sep 2014

@kachna127 skús ozaj pozrieť tu bazalnu teplotu, tiez sa na to chystám 🙂 a hlavu hore, určite to pôjde 😉

kachna127
30. sep 2014

@janinka2304 dakujem..... ☹

janinka2304
30. sep 2014

@kachna127 nemáš za čo, hlavne sa nevzdávaj. Pride to, neboj...

lelagula
1. okt 2014

@janinka2304 keby som vratila cas asi by som chcela mat deti po sebe 🙂 muz nie je doma robi 3,5 tyzdna v nemecku a 4/5 dni je doma takze malokedy to vyjde cez plodne dni ale buduci rok sa chysta vratit nastalo asi v lete tak dufam ze potom uz pojdeme veselo nato 🙂) vidim to na malom ze mu chyba rovesnik doma...a co dnes mas este priznaky ? mna pobolieva to podbrusko aj prsia uz viac citim :( takze to bude asi mrcha..ale este som brusko necitila nikdy tak skoro ze tyzden pred MS a vzdy mam migrenu ked mam dostat alebo v prvy druhy den mrchy..tak uvidim lebo zatial ma hlava neboli..

janinka2304
1. okt 2014

@lelagula ahoj, no dnes sa mi spustila naplno mrcha...takže ja som už jasná 🙂 ale bolesti mám stále...nevadí, mozno este nebol ten správny čas. Ja som este tiez nikdy nemala take bolesti viac ako dva týždne pred mrchou

zuzana256
1. okt 2014

Ahojte potrebujem zistit ci to nieco znamena ze by som mohla bit tehu neviem ci je to nejaky priznak alebo to byva.Dostala som ms dva dni vopred to je fajn ale mam ich bledo ruzove a trvaju tri dni bolievaju ma prsia uz druhy den a bolia ma ajj bradavky zle mi nebyva chodievam kazdu chvilku na wc cikat bolievaju ma aj krize picha ma pri maternici alebo kde presne to je ak mi viete niektora povedat co by too mohlo bit ozvyte sa dakujem pekne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre