Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

liebling98
10. okt 2014

@vierka0 nemáš tak celkom pravdu, teda všetko čo si napísala pravda je, len si zabudla spomenúť tzv. violentnú alebo provokovanú ovuláciu. Čiže otehotnieť možno prakticky kedykoľvek. Nie je to síce časté, ale ani vylúčené.
@n1colette
@eriksonka1234

vierka0
10. okt 2014

@liebling98 to kedy dojde k ovulacii nikto neovplyvni, ale ak uz doslo k ovulacii, k druhej uz v jednom cykle nedojde,,ja som nikdy nenapisala, ze sa neda otehotniet pocas menstruacie, povedala som, ze ak ma zena kazdy mesiac pravidelny cyklus, nie je mozne otehotniet 4 dni pred ocakavanou menstruaciou (ako tu bola otazka) pretoze lutealna faza je stabilna

khiarka
11. okt 2014

ahojte baby mozte mi prosim hlavne vy tehotne povedat kedy sa vam objavili prve priznaky tehotenstva? ja mam 4 dni pred ms ale necitim ani napätie v prsnikoch ani bolestive vajecniky ako zvycajne mavam pred ms. Mam len stichavu bolest v podbrusku, citim sa nafuknuta.

jul17
12. okt 2014

@n1colette ahoj ja som otehotnela presne po Ms kamaratka pocas Ms takze je to mozne

anitu
12. okt 2014

@vierka0 Ahoj.ovulaciu sa da ovplyvnit.lekar ti moze tabletkami,neviem ci si takto myslela.A niekomu stava ze ma 2x ovulaciu.No samozrejme nie kazdy mesiac.

anitu
12. okt 2014

@khiarka Ahoj.Ja mam to iste.Troska mam napnute prsia,ale 4dni do menzesu ma uz zvykli boliet.A ani v podbrusku nemam bolesti.Obcas pocitim,ale nie je to take ako stale.No este sa to moze zmenit.Ako dlho sa snazite?

smoulinka1505
12. okt 2014

Dobry den.chcem sa spytat cca 3 tyzdne dozadu som bola u gynekologa s tym ze mam v prsniku hrcku a je to aj bolestive.doktor povedal ze to mam len zdurene zliazi a ze mi to prejde ked sa mi spusti menstruacia ktora mi meskala.menstruacia sa dostavila aj ked bola dost slaba.potom skoncila a posledny tyzden zaznamenavam slabe spinenie.nikdy predtym som to nemala.ani ked som mala ovulaciu.a posledny mesiac mam zvysenu chut na sex.hocikedy cez den ju dostanem ale teda nie vzdy sa to da vyriesit kedze s partnerom obaja pracujeme.chcem sa spytat ci to nejako spolu suvisi.hak neberiem.dakujem

anitu
12. okt 2014

@smoulinka1505 Ked myslis ze si ju mala slabu,lebo si tehotna,tak jedine testom to zistis.Ale podla mna nie,nema..

emilia25
12. okt 2014

Ja som tiez s druhym synom tak otehotnela este som spinila ked mi muz na jednu jedinu noc dosiel s blavy domov ked dosiel o dva tyzdne uz som mu ukazovala brucho prsia a presne v den ocakavajucej ms mi vysiel pozitivny test.nik mi to doma neveril ja som to proste vedela hlavne preto ze som bola tesne po ms a uz ma zacalo brucho pobolievat co nikdy ani ovulaciu necitim.ale teraz tiez muz si nedal pozor dva dni pred ms ms sice dosla na tri dni no bola som u doktora a ten sa ma pytal ci to bola ozajstna ms ze mam vysoku sliznicu raz tolku ako mala byt tak kratko po ms.tak teraz tiez cakam co sa bude diat.mala som cely cyklus uplne divny tyzden pred ms som tyzden spinila ale aj nespinila.od vcera uzivam dufaston tak uvidim ci ponom pride ms.

smoulinka1505
12. okt 2014

Takze podla vas som neni?test som nechcela kupovat.uz som si robila velakrat a priatel bol vzdy smutny kedze bol negativny a potom nebola doma moc dobra atmosfera.preto som chcela najskor takto zistit par info

anitu
12. okt 2014

@emilia25 Ja praveze mam pms riadny,ma zvyknu boliet prsia,aj podbrusko,a teraz mam len napnute prsia,obcas iba citim vajecnik.A mam maalo vytok,co je taky biely na nohavickach a to som este nemala pred menzesom.no uvidim.

emilia25
12. okt 2014

@anitu no mna vtedy brucho bolelo aj prsniky tmavli a vecsie boli no teraz sa uz na to nemozem spoliehat ked ze ma uz priznaky a testy duchmi tolko krat sklamali za posledny rok ze uz sme to v july vzdali uplne.a od vtedy ta moja ms bola cela uplne divna a kratka takze tak ale uz sa nebudeme vobec snazit ak to teraz nevijde.mame 3 krasne deticky takze 4 uz som smierila ze nebude ale veru dlho mi to trvalo.

anitu
12. okt 2014

@emilia25 Vau 3deti.A odkial si?Mne je take zvlastne ked pisu 3-4deti.u nas tu dole maju maximalne 2deti.Mozno ze z financnych dovodov,neviem.

emilia25
12. okt 2014

@anitu my sme chceli s muzom hned od zaciatku 4deti po 3rocnom odstupe ale nevydalo druheho syna sme splodili vecer prvych narodeninkach najstarsieho preto muz vtedy dosiel len na jednu noc domov.tretieho syna tam bol vecsi uz odstup.my sme z puchova.

vierka0
12. okt 2014

@anitu druha ovulacia je mozna iba do 24h od tej predchadzajucej. Nie je mozne mat ovulaciu napriklad na 14ty a potom na 20ty den..a ked som hovorila o tom, ze kedy bude ovulacia sa neda ovplyvnit, urcite som nemala na mysli lieky, samozrejme hormonalnou stimulaciou sa da navodit ovulacia, urcite vsak nie dve v jednom cykle (ak neratam tu moznost druhej ovulacie do 24h od tej predchadzajucej, co je tiez velmi vzacne)

zuzana256
12. okt 2014

ahojte je to mozne nieco take ze mam plodne dni do 13.10 a vcera mi zacal tiect ruzovo cerveny vytok a neviem co to mam bolesti nemam ako ked mavam mrchy aj som viac unavena na gyndu som objednana zajtra aj to neviem ci ma pozre aj keby mal aby som vedela co to presne mam ak ste mali nieco taketo napiste dakujem.

anitu
12. okt 2014

@vierka0 mne teraz ovu testy neukazovali ovulaciu,tak ani neviem na com som..uplne kazdy den som netestovala,ked som mala ciarku silnejsiu,som testovala viac,a nic 😒

anitu
12. okt 2014

@zuzana256 mozno ze iba teraz mas ovulaciu,preto mas to slabe krvacanie,nie?

zuzana256
12. okt 2014

28.9-2.10 som mala ms,plodnost mam od 7.10-13.10 a medzi plodnostou mam toto co som vam napisala ze mam od vcera ten ruzovo cerveny vytok ale bolesti nemam som stale nafuknuta

khiarka
12. okt 2014

@anitu dva roky sme to nechavali bez sledovania presnej ovu viacmenej na nahodu ale obaja sme si dietatko velmi priali. Posledne tri mesiace tomu venujem vela casu ale testy su stale negativne.

anitu
12. okt 2014

@zuzana256 A urcite teraz mas plodne dni,alebo to mas podla kalendara?,ktore tak vobec nemusi byt.Ak si mala skor ovu,a mala si sex,moze to byt uhniezdovanie..Pockaj,5dni po menzese plodnost?Zda sa mi to malo..Hoci ja mam 32 dnove cykly,musim na ovu dlhsie cakat..Mozno ovulacne krvacanie mas..

anitu
12. okt 2014

@anitu Vsak aj ja.Necakam na plodne dni,nerobila som si ovu testy,ale teraz uz musim,lebo skoro rok sa snazime,a ked sa ma spyta dr. ci mam ovu,mam povedat ze neviem??Mozno ze ten test ani nezachytil,alebo nie uplne kazdy den som testla.Ja neviemco je uz.Mam toho dost 😔

anitu
12. okt 2014

@khiarka tu predoslu som pisala tebe 🙂

anitu
12. okt 2014

@khiarka a vysetrenie ste uz mali nejake?Ja som mala zvyseny prolaktin,teraz zatial zislo dole,dufam ze to tak aj ostane 😒

zuzana256
12. okt 2014

@anitu no teraz mam ovulaciu v tento den

zuzana256
12. okt 2014

@anitu ja si to vzdy presne zapisujem do ms kalendara ale niektory mesiac my to presne nevichadza podla neho

anitu
12. okt 2014

@zuzana256 nerobila si si ovu test,ci ju mas vobec?mozno ze sa nespustila,preto to krvacanie

khiarka
12. okt 2014

@anitu ja uz mam zoprar vysetreni za sebou, mam anovulacne cykly, nepravidelnu menstruaciu a PCO. je toho dost , ak tentokrat bude TT negativny idem ku gynekologicke a budeme to asi riesit hormonalne ☹

barborazilina
12. okt 2014

Baby myslite si ze mozem byt tehotna aj ked mi test vysiel rano negativne ale mrcha stale nechodi aj ked som 32 DC (zatial najdlhsi cyklus 31 dni), prsia ma bolia vzdy pred mrchou a v podbrusku mam tiez obcasne bolesti. Graf bazalnej teploty je dolu ... po kolkych dnoch meskania mam volat gynekologovi?

vierka0
12. okt 2014

@anitu moze byt, ze k ovulacii nedochadza, pre mna bol najspolahlivejsi sposob ako ju urcit, meranie bazalnej teploty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre