Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vierka0
12. okt 2014

@barborazilina no lutealna faza by nemala byt dlhsie ako 16dni, teda pockaj este dva dni a tak testuj, z ranneho mocu..graf BT mas ukazkovy 🙂

barborazilina
12. okt 2014

@vierka0 Dik za odpoved z toho cakania mi prepina :(

vierka0
12. okt 2014

@barborazilina drzim palce, o max. 2dni sa to rozuzli 🙂

barborazilina
12. okt 2014

@vierka0 Dakujem velmi pekne 🙂

moo
12. okt 2014

@barborazilina Ja som si robila GS mamatest a ukázal mi z renného močku 32d 😉 držím palčeky

sasenkas33
12. okt 2014

3 den mešká menštruacia,pocit ako keby mala prísť,nevolnosť,ked si čupnem a postavim znova nevolnosť,prechladnutie..každý den nechránený sex ´´vraj si dáva pozor´´čo na to poviete?

winky77
13. okt 2014

Baby čo myslíte? robený 4 dni po meškaní ráno....

skoricaxx
13. okt 2014

@sasenkas33
že si dáva pozor ....to nie je antikoncepcia.............

yanni
13. okt 2014

@emilia25 ahoj. Taak uz ste to vzdali uplne? Ja sa este nevzdavam. Aj ked uz nicomu neverim. Akurat, ze uz nic nesledujm. Zaidne testy, nic.

emilia25
13. okt 2014

@yanni no uz sme to vzdali uplne.len este tento mesiac cakam ze co a ako ked moj muzik to nevydrzal tak uvidim ci to vijde ci nie od soboty uzivam dufaston tak uvidim ci pride ms ci nie este tyzden a potom mi maju do troch dni dojst tak sama som velmi zvedava.testy opet duchuju.minuly tyzden som bola na gynde mala som zvysenu sliznicu uz kratko po ms tak som sama moc moc zvedava.

yanni
13. okt 2014

@emilia25 mne maju prist v sobotu. Tiez som bola minuly tyzden na gynde, ca. v polke cyklu, doc povedal, ze pekna sliznica a videl v pravo 5 folikul, ale neviem co to znamena. Lebo uz polo po ovulke. Ja ju totiz citim. Inak uz nic nesledujem, obcas kukne hlien ale aj to len ked ma napadne. Streda a stvrtok som mala take ako mini spinenie, ale nic viditelne, ln ked som kuk hlien a krcok, ako som vycitala rady na gynde, ze sa ma krcok sledovat. A od vtedy nic. A nejakych predmenstruacnych priznakov sa ja vemi drzat nemozem, niekedy ma uz aj tyzden pred pobolieva v podbrusku a niekedy pridu ani neviem ako. Mam to sice presne ako svajciarske hodinky ale aj tak nerobim nijake testy. Ja uz mam toho plne zuby.

emilia25
13. okt 2014

@yanni to ti verim kazdy mesiac cakat ci ano ci nie a potom opet sklamanie a po ms zas nadej ci teraz ano alebo zas nie.no prave pretoto som povedala bud to vijde v july alebo proste to zabalime.snazila som si vsugerovat do hlavy ze 3 detom dam viac ako 4 tak som si to aj vsugerovala.bola som spokojna ale od jula mi ms uplne blbla a toto spinenie hlavne po sexe tak to uz ma donutilo ist na gyndu.tam mam vsetko v poriadku tak uvidime.doktor mi povedal ze normalna sliznica po ms je 7mm a ja som ju mala 14mm pytal sa ma ci to bola normalna ms.normalna bola len 3 dni stvrtok som spinila trosku a piatok sa normal pustila no len v pondelok som uz iba zas spinila.tak isto aj minuly mesiac len tam som uz v pondelok vobec nespinila.takze mi to cele uplne blblo.

yanni
13. okt 2014

@emilia25 no ja mavam normalnu tiez len tri dni. Potom dva uz len take spinenie.

emilia25
13. okt 2014

@yanni u mna to je kratka niekedy mavam aj 6dni a niekedy aj na siedmy spinim robi mi to hlavne vtedy ked napriklad na 3den vobec nekrvacam a na 4 sa opet rozbehne.celkovo ta moja ms je uplne divna no uvidim co potom dufastone.inac pred tretim synom som ho tiez uzivala tri mesiace a potom ked sme chceli tretie tak hned na prvy sup.ale o 4 sa isto uz nebudeme na novo pokusat.ozmyslam nad tym telieskom ale ked citam aj tu kolke aj tak otehotnali.ale dam si.uz som sa aj na gynde na to pytala aj muz sulasi.

zuzana256
13. okt 2014

@emilia25 ahoj ja to mavam to iste ako ty a mne kamaratka povedala ze to bude stich tabletiek ja som tiez uzivala duphaston a terz mam take ruzovo cervene spinenie a neviem ci je to mrcha

emilia25
13. okt 2014

@zuzana256 no len ja dufaston uzivam od tejto soboty a to mam na 10dni.ma mi to upravit cyklus ked ich doberiem do 3 dni maju dojst ťak som velmi zvedava.ja som ich kedy si davno uzivala.

zuzana256
13. okt 2014

@emilia25 ja ich uzivam uz 2 mesiace a ani neviem ci sa mi nieco upravilo cyklus mavam aj tak nepravidelny

sasenkas33
13. okt 2014

@skoricaxx Je mi to jasné,ale či bude nejaký nasledok z toho :D

emilia25
13. okt 2014

@zuzana256 no ja som tiez velmi zvedava ci potom pridu a ake pridu.vtedy mi to pomohlo maly bol na prvy sup splodeny.ale cez tehu som ich nikdy nebrala.

zuzana256
13. okt 2014

ja som len zvedava ci to mam zas skor lebo je to nieco ine

melalex
13. okt 2014

@winky77 blahoželám určite si tehotná,ja som mala takú istú slabú druhú čiarku a bola som v tom.

katkasofi
13. okt 2014

@winky77 už by mal byt silnejší... Asi zlý test. Skús clearblue digitál. Mal by ukazovať 2-3tt

winky77
13. okt 2014

@katkasofi ahoj skusim dnes poovede digital a uvidime... dam vediet

katkasofi
13. okt 2014

@winky77 držím silno paste🙂 a máš aj príznaky?

julinka55
13. okt 2014

Môžem byť tehotná aj keď druhá čiarka nesilnie?

alexik11
13. okt 2014

Čaute baby. 🙂
Vo štvrtok som mala dostať MS, teraz prvý mesiac po skoro 4 rokoch neberiem HAK. Ovuláciu som mala 4., zobudila so som sa ráno s takými kŕčmi, že som ledva došla po dačo od bolesti, nič podobné sa mi počas HAK nestalo. Hneď potom sme na to hupli. Stále mám hlien, bolia ma bradavky a od toho štvrtka ma pichá v podbrušku a stále nič. Myslíte, že by sa mohlo podariť? Test som si robila v piatok a zatiaľ nič. Ďakujem žienky. 🙂

winky77
13. okt 2014

@katkasofi ahoj kati.... aj digi positiv a dalsie tri detto digi som 1-2

katkasofi
13. okt 2014

@winky77 supeeer. A určite ti až 4 dni mešká? Mne už v deň mrchy ukazovalo 2-3tt, možno si mala posunutú ovulaciu..

katkasofi
13. okt 2014

@julinka55 podľa toho v akom rozmedzí si robila testy... Obden? Každý druhý deň rastie Hcg takmer dvojnásobne.. Skús aj z obednajsieho moču. Ja som mala na obed testy silnejšie ako ráno..

cipisek22
13. okt 2014

ahojte prosim pomozte mi, mavam nevolnosti, a hcg mam 22,35, ale pobolieva ma pod bruskom, som tehotna, alebo mam nejaky zapal? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre