• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@kristinka28
@emdy789
ahojte, zajtra o 12:00 idem na sono tak potom vám poviem ako som dopadla, medzitým som si robila testy a všetky pozitívne, tak dúfam, že 5 testov rôznych značiek nesklame a bude mrne :slight_smile:

@emdy789 rada by som ťa potešila pozitívnou správou na tvojom teste, ale ja tam nič okrem testovacej čiarky nevidím, no i tak ak mešká mrcha ešte sa môže zadariť za pár dní, držím palce
20. okt 2014 o 21:39  • Odpovedz
@emdy789 Ahoj na ja mám dostat az v nedeľu takze uvidime :slight_smile: inak ten test, čo ja viem, ja sa v tom ,,nevyznám" , aj ked niekde baby píšu ze tam vidia ,,ducha" a pod ja tam nič nevidím .... ved uvidíš, nebudeme robit unáhlene závery.
21. okt 2014 o 09:25  • Odpovedz
@mirkaandrej ahoj ja by som to mala dostat v piatok dufam že nepríde tá mrcha a, že bude uzlíček. snažíme sa už rok a stale nič. test som skusila dnes ale samozrejme snehobielo ale mam take divne tlaky v podbrušku ako by som mala prechladnutý mocak ale neni to ono. pred ms ma vždy bolia aj prsia vzdy tak tyžden pred nastupom ms a teraz nic tak neviem.
21. okt 2014 o 12:32  •  snaží sa  • Odpovedz
@88martina88 Budem drzat palce, aby boli dve // :slight_smile:
21. okt 2014 o 12:34  • Odpovedz
Caute.menzes mi meska 5dni,predvecerom som mala test negativny.nemam pms,ktory mam stale,len obcas pocitim podbrusko a mam navaly tepla.a to dost.skusim este testnut niektory den.tie ktore uz maju dieta,stretli ste sa na zaciatku s navalmi tepla?tie hormony...
21. okt 2014 o 12:52  •  snaží sa  • Odpovedz
@anitu ano ja som sa s tým stretla, mala som bolesti v podbrušku a občas riadne návaly tepla a potom zase chlad, že som musela pod deku (to bolo v ten týždeň jak mi meškala mrcha, potom to prestalo)....dnes som bola na sone a doktor mi potvrdil, že som tehu 5. týždeň. Jupííííí :slight_smile: Konečne....ten týždeň od minuleho sona som úplne tŕpla či sa dačo nestalo, ale sme v tom, tak sa strašne tešíme aj s mužíčkom :slight_smile:
21. okt 2014 o 13:10  • Odpovedz
@mirkaandrej jej dakujem ja tiež, to čakanie je nekonečné ale raz to určite príde :slight_smile:
21. okt 2014 o 13:14  •  snaží sa  • Odpovedz
@zafi tak gratuluuujem:slight_smile: a si robila trst?mne meska skoro 2mesiace a 3testy som mala pozitivne len duchy ale vcera som robila a negativ..tak co teraz?:frowning2: pomozte mi prosim
21. okt 2014 o 13:16  • Odpovedz
@anitu ahoj ja mam rovnaký problém iba s tým rozdielom, že ms má dorazit (dufam že nedorazí) v piatok ale prsia ma bolia pred ms echt. naliaté tvrdé abolavé a teraz nič. tak potom daj vediet ako si dopadla držím palce aby boli // :wink:
21. okt 2014 o 13:16  •  snaží sa  • Odpovedz
@judita1989 Ak nemáš menštruáciu, chod radšej k doktorke. Môzeš byt tehotná, len nemáš dostatok Hcg hormonu, preto Ti to neukazuje. Aby si bolo pokojnešia, chod k dr, nič zato nedaš.
21. okt 2014 o 13:21  • Odpovedz
@mirkaandrej preto neidem k drovi lebo pri prvom tehu som isla skor a dr nic nevidel.tak si myslis ze mozem byt tehu?aj vtedy ked mi ukazal len jednu ciarku potom?
21. okt 2014 o 13:31  • Odpovedz
@judita1989 Dva mesiace je už dosť ak nemáš menštruáciu, choď radšej za doktorom nech ťa pozrie, prípadne ti dá dáku liečbu na upravu cyklu alebo potvrdí, že si tehotná.

a testy som si robila, 5 ich bolo celkovo, jeden je tu aj daný, nájdeš ho na strane 428
21. okt 2014 o 13:35  • Odpovedz
Naposledy ked som bola v 1oktobra vtedy videl ze je sliznica zvacsena..6.septembra by mala prist ms ale mne stale meska..tak neviem..ako to pocita potom ze v kt tyzdni tt mozem byt?
21. okt 2014 o 13:50  • Odpovedz
@judita1989 mne povedal doktor, že sa to ráta od poslednej menštruácie, ale trochu o tom pochybujem, lebo by som už bola v 7. týždni nie ako mi dnes povedal, že som v 5
21. okt 2014 o 14:02  • Odpovedz
@zafi Neráta sa to od poslednej menštruácie, ale odo dna oplodnenia...inak gratulujem :slight_smile:
21. okt 2014 o 14:06  • Odpovedz
@zafi
@zafi ja som mala poslednu 9.augusta.a mala som dostat dalsiu 6.septembra..tak ja neviem..ale ten test..to nechapem..spm ztoho smutna:frowning2:
21. okt 2014 o 14:07  • Odpovedz
@mirkaandrej ouky, tiež sa mi to zdalo zvláštne....a ďakujem :slight_smile:
21. okt 2014 o 14:08  • Odpovedz
@judita1989 ja by som na tvojom mieste išla k doktorovi, ak bude skoro nevadí, ale ak 2. mesiace už nemáš MS tak podľa mňa neskoro nieje, ja som tam šla po týždni jak mi meškala mrcha.
21. okt 2014 o 14:12  • Odpovedz
@zafi ale podla teba preco ukazoval mi test uz posledny jednu ciarku?
21. okt 2014 o 14:16  • Odpovedz
@zafi Gratulujem! Šetri sa, hlavne teraz zo začiatku nech všetko dobre dopadne!!!!! Po kolko? Po 3rokoch snaženia? Tvoje prvé tehotenstvo?
21. okt 2014 o 14:18  • Odpovedz
@mirkaandrej
@zafi ráta sa od poslednej MS. pokiaľ je plod väčší menši viac ako 2 týždne, doktor udá tt na základe veľkosti.
21. okt 2014 o 14:20  • Odpovedz
@judita1989 netuším, ja niesom doktorka, ani s tým nemám moc skúsenosti

@mmarry Ďakujem, noooo ono ja som sa s manželom brala tento rok v júni a snažiť o bábenko sme sa začali až po svadbe. Len ja nemám funkčnú štítnu žľazu, tak ma doki začal dopovať liekmi (Clostilbegyt a Pregnyl) no a podarilo sa na prvý liečebný pokus.
21. okt 2014 o 14:27  • Odpovedz
baby ako postupne mi vyschne test vidno labo druhu ciarku...podla vas to je mozne?
21. okt 2014 o 16:05  • Odpovedz
Ahojte ja mám dostať koncom mesiaca ddúfam že nedôjde tá mrcha test som si robila dnes a nič neukázal snažíme sa rok a pol kútiku duše verím že to tam bude dám vám potom vedieť s držím vam vsetkim palce
21. okt 2014 o 16:14  •  snaží sa  • Odpovedz
@judita1989 sa hovorí ze bez vetra sa ani lístok nepohne :slight_smile: skus rano alebo za 2 dni kamarátka takto videla a teraz má zdravého mrnouska
21. okt 2014 o 16:17  •  snaží sa  • Odpovedz
@kstarina no ja v piatok a tiež dúfam v kútiku duše, že si dá niaku dobu pauzu :wink:
21. okt 2014 o 16:18  •  snaží sa  • Odpovedz
Dobrý chcem poprosiť o radu stretli ste sa stým už niekedy dnes mam 42 deň cyklu menštruácia nikde mala som iba dva dni slabé špinenie ale testy sú negatívne v podbrušku ma stále boli a bolia ma aj prsia trošku ma aj svrbia, môžem byť tehotná aj napriek negatívnemu testu ?
21. okt 2014 o 17:27  • Odpovedz
@julinka55 no ja by som konzultovala s mudr. jak dlouhé más cikly? alebo si zajdi na vyšetrenie krvi ako samoplatca ak nechces hned plasit.
21. okt 2014 o 17:32  •  snaží sa  • Odpovedz
@88martina88 no niekedy 39 niekedy 43 dnové nemám pravidelné
21. okt 2014 o 17:36  • Odpovedz
@julinka55 kedy bolo to špinenie? mohlo ist prípadne o nidačné teda uhniezdovacie špinenie
21. okt 2014 o 17:47  •  snaží sa  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.