Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

julinka55
21. okt 2014

@88martina88 špinenie mi začalo na 36 deň cyklu a to bez bolesti iba trošku krvi na ďalší i deň už dohneda iba ma stále teraz boli na pravej strane v podbrušku

88martina88
21. okt 2014

@julinka55 meriaš si bazálnu teplotu? ja byt na tvojom mieste počkám 2-3 dni a zajdu k dr. alebo iba tu krv na to hcg. ak si merias bazálnu teplotu a je zvýšená min. 18 dní ak je vysoká pravdepodobnost tehotenstva a niake iné príznaky?

julinka55
21. okt 2014

@88martina88 nie nemeriam si bazálnu teplotu ... no len ta bolesť v podbrušku bolesť prs a svrbenie ich
a mam aj nafúknuté bruško inač nič

mikimaus1
21. okt 2014

Ahojte, stalo sa niečo podobné aj niektorej z vás? Mám už jedno dieťa, teraz by sme chceli druhé. Synček má 4,5 roka.
Tento mesiac sa mi stalo cca 6 dní po ovulácii (viem to dosť presne), že som v jeden večer slabučko začala krvácať.. Ale iba po wc bolo troška krvi na toaletnom papieri. Potom som slabo špinila do druhého dňa, stále menej až to prestalo.. Ešte sa mi to nestalo. Mohlo by to byť uhniezdovanie vajíčka??
Včera keď som ráno vstala, mala som dosť citlivé prsia, ale to mávam pred ms. Aj keď teraz mám do ms čas ešte týždeň.. A na pyžamovom tričku som si našla mokrý fliačik, ako keď mi vytekalo mlieko keď som dojčila. Ale nedojčím už cez 3 roky a ani toto sa mi nikdy odvtedy nestalo. 😲 Je možné, že ak by som bola tehotná, môže sa mi začať tvoriť kolostrum tak skoro??? Pri prvom dieťati sa mi mlieko začalo tvoriť až na tretí deň po pôrode.. Počas tehotenstva nie.

miacrystal
21. okt 2014

ahojte žienky, chcela by som sa vas opytat na Vas nazor, a to - ci je realne mozne, aby som otehotnela ked som mala poslednu ms 5.10. a styk sme mali len raz a to 18.10. /viac uz sa nam tento mesiac asi ani nepodari :( / pytam sa len preto, lebo som mala v nedelu cely vecer silnejsie bolesti v podbrušku, v pondelok rano slabý hnedy výtok a brutalny pocit na vracanie a bolesti zaludka cely den.....to pobolievanie vajecnikov trva doteraz, no nie uz tak intenzivne ako v nedelu.....netvrdim, ze som tehotna, moze to byt mozno aj prejav ovulacie, nie? bejbinko by sme chceli, nakolko som 6.9. bola na kyretazi pretoze som potratila v siedmom tt :( lekar nam uz povedal, ze sa mozme pokusat o druhe, len zial nam to tento mesiac uz asi nevyjde...ja viem, ze by to bol zazrak keby to na prvýkrat vyslo,ale nadej umiera posledna, nie? 😀

kstarina
21. okt 2014

@88martina88 Budem držať palce a tiez dúfať beriem pravidelne inofolic raz denne tal dúfam že to spraví zázrak a budem v tom a ďakujem za povzbudenie držím palce daj vedieť ako si dopadla

88martina88
21. okt 2014

@julinka55 tak asi ti viac neporadim skus testovat alebo zvolit volbu vysetrenia krvi

julinka55
21. okt 2014

@88martina88 ďakujem skúsim si kúpiť ešte test

judita1989
21. okt 2014

@88martina88 no skusim a uvidime.ale to je to a nechapem ze 9.augusta som posledny ms a odvtedy nic...

judita1989
21. okt 2014

@miacrystal ahoj.ja mam od septembra take priznaky.nutkanie na vracanie ale velmi silne hlavne vecer a rano..potpm msove krce v podbrusku..to su co mas aj ty moze byt priznak tehotenstva..spravila si test?ja som mala naposledy ms v 9augusta a odvtedy nic..

miacrystal
21. okt 2014

@judita1989 a test si si nerobila?

renka40
21. okt 2014

My/ ja si môžeme myslieť čo chceme, ale ultrazvuk to razom potvrdí, alebo vyvráti

judita1989
21. okt 2014

@miacrystal ale robila.a 3mi ukazali slabunko.potom 4.nic negativ a 5.zas pozitiv.tak ja neviem naozaj...mozne ze hcg stupa velmi pomaly?

miacrystal
21. okt 2014

@judita1989 ja som si este test nerobila, bolo by to zbytocne nakolko mam este dost casu do ms a po pohlavnom styku nepresiel este ani tyzden, takze aj tak by mi test nic neukazal....

miacrystal
21. okt 2014

@judita1989 no ked si mala poslednu ms 9.8., tak by si mala byt v nejakom cca 10-tom tt podla ms a v cca 8tt v skutocnosti. To by uz malo byt hcg dostatocne vysoke nato, aby na teste boli zretelne 2 ciarky....chod k dr.lebo aj na usg by uz malo byt vidno babo a aj akciu srdiecka - ta je od siesteho tt pekne viditelna na usg-čku. mne povedali na gynde, ked som bola tehotna, ze hodnoty hcg stupaju velmi rychlo v prvom stadiu tehu a len pri mimomaternicovom stupaju do urcitej hodnoty a potom zastanu a preto aj pri mimomaternicovom vychadzaju pozitivne testy....treba ist ku dr. inak ti tu asi nikto neporadi.....drzim palce, aby bolo vsetko ok 😀 ale podla mna si tehulka 😀

anitu
21. okt 2014

@88martina88 ahoj.mna prsia nebolia vobec.aj minuly mesiac mi meskali 5dni,ale vtedy ma boleli velmi.no ale.......menzes mi zacina....mala som mokro na nohavickach a tam uuuplne male spinenie.zatial vsetko..ale kebyze som v tom,ma asi prsia boleli,alebo podbrusko viac..drzim ti palce.a furt mi skvrka v bruchu 🙂

anitu
21. okt 2014

@zafi Tak gratulujem 🙂 a prsia ta bolia?mne uz asi menzes zacina.uvidim zajtra co z toho bude.asi zase nic.. 😒

judita1989
22. okt 2014

@miacrystal no aby si mala pravdu... 🙂 prave sa bojim ztoho aby nebolo mimomaternicove..este robim potom testy..a pojdem drovi.mne stale meska ms tak neviem vypocitat nikdy..

zafi
22. okt 2014

@anitu no momentálne ma nebolia, všetky príznaky pred týždňom a pol zmizli, len občas pri námahe zabolí v podbrušku, nič viac...práve preto som sa bála, že či sa dačo nestalo...ale našťastie včera doktor potvrdil, že všetko je v poriadku 🙂

88martina88
22. okt 2014

ahoj. ja ani neviem. mam niake nekludné spanie a neustale som hladná 🙂 podbruško ma ale az tak nebolí iba sem - tam mam taku bolest alebo pocit ako by sa my spustila ms ale pri tom nic, tak neviem. prsia iba trosku ale pred obyčajnou ms boleli vždy viac ako teraz. strašne si prajeme mrňouska po roku snaženia je každé pichnutie nadejné 🙂

julinka55
22. okt 2014

@88martina88 ahoj dnes som si robila test vysla mi slaba druha ciarka dufam ze to bude ono

88martina88
22. okt 2014

@julinka55 ahoj. tak moc to na tej fotke nejde videt. robila si si ho teraz alebo rano? ak chces tak skus rano a vecer toho skus nevipit vela aby bola moč koncentrovanejšia a skus 10uml testy 🙂 držím palce aby // boli silnejšie.

nikinka1111
22. okt 2014

Dievčatá prosím o váš názor. aká je šanca aby som otehotnela deň po ovulácii. Neviem akú možnosť chcem viac, obe budú fajn 🙂 no chcela by som to už vedieť 😀

jankapo
22. okt 2014

@nikinka1111 50 na 50

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie??

88martina88
22. okt 2014

@nikinka1111 vies presne ze ovulacia bola den pred?

88martina88
22. okt 2014

@adelie538 moze aj nemusí. Ak si merias bazalnu teplotu tak by mohlo napovedat nieco pripadne znizenie teploty ale ani to nie je pravidlo

adelie538
22. okt 2014

@88martina88 dakujem za radu, lebo neviem, nikdy som taketo krvacanie nemala predtym, uz ho ani nemam...

88martina88
22. okt 2014

@adelie538 tak ak si mala plodne dni tak mozne je vsetko. Ale vyzeralo by to nadejne 🙂 drxim palce aby si nasla ||

88martina88
22. okt 2014

@julinka55 ja som skusala dnes tiez ale snehobielo. Ms by mala dorazit v piatok tak by nemusela. Nemam rada toto neustale cakanie 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre