Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

leren1
24. okt 2014

@88martina88 takze len cakat...bud to je PMS alebo sa mozme vytesovat.drzim palce nech tam mas dve // 🙂 mas pravdu test ti moze ukazat az neskor...hlavne aby mrcha neprisla 🙂

88martina88
24. okt 2014

@leren1 presne tak 🙂 a dakujem a určite dám vediet ako som dopadla. ale cítim sa tak niak divne. v noci sa budim a nemozem zaspat ale na druhu stranu som ako šípková ruzenka a neustale by som spala a teraz mám pocit takeho tahania na bokoch ale nie u vaješníkou ale trošku nad nimi a ako by to šlo z bokov tak neviem. ale bude co bude iba ta neistota ma stve 😖

leren1
24. okt 2014

@88martina88 matkaaaa ja mam tiez na figu spanok ! V noci sa budim na divne pocity a v podbrusku tlaky a tahanice,plus nafukovanie 🙂 sranda 😉 ty si ale nespinila vsak ?

88martina88
24. okt 2014

@leren1 no spinit nespinim a ani som nespinila ale to je dost individualne možes to mat z uhniezdovania a ak nekrvacas jasnou krvou iba take nahnedle spinenie tak to vyzerá nadejne 🙂 malo by to trvat maximalne 2-3 dni ale moze sa stat ze budes spinit viac dní

88martina88
24. okt 2014

@leren1 a nemerias si BT?

leren1
24. okt 2014

@88martina88 spinim uz druhy den ☹ bt nemeriam...

88martina88
24. okt 2014

@leren1 hm. to by ti teraz prípadne mohlo odpovedat na dotaz. a krvácas velmi?

leren1
24. okt 2014

@88martina88 velmi nie...

88martina88
24. okt 2014

@leren1 tak uvidíme musíme vyčkat ☹

leren1
24. okt 2014

@88martina88 veru a drzat si vzajomne palce 🙂

88martina88
24. okt 2014

@leren1 tak tak. ako dlho sa snažíte o uzlík?

emdy789
24. okt 2014

@kikada @zafi @88martina88 baby ďakujem a zajtra testnem znova či aspoň trošku zosilnela ciarocka...neviem či to povedať chlapovi alebo ešte počkať ale on sa má furt pýta či som už dostala mrchu...je to sním ťažké 🙂 strašne sa teším 🙂

88martina88
24. okt 2014

@emdy789 mu nehovor nic. počkaj este 1-2 dny a třebars mu kup niake ponostičky alebo topanočky a prekvap ho. je to krajsie ako vybalit na neho pocurany tt 😉 a povedy mu že uz je to na spadnutie a nemusis specifikovat ze co 🙂

leren1
24. okt 2014

@88martina88 vyse dvoch rokov...v juni sa zadarilo a skoncili mmt ☹ vy ako dlho ?

88martina88
24. okt 2014

no mi uz rok ale zatim neuspešne 😢

leren1
24. okt 2014

@88martina88 prave zo mna vysla zrazenina krvavo hneda,obavam sa ze je to to co si myslim ☹ ...dufam ze nie horsie ,podobnu som mala ked som mala mmt

88martina88
24. okt 2014

@leren1 ahoj. Tak na tvojom mieste by som zasla do nemocnice. Aby sa ti na to pozreli cez ultrazvuk. Mozno to ide este zachranit. Daju ti tabletky na udrzanie alebo nieco

emdy789
25. okt 2014

@88martina88 @leren1 bre ráno babeny...dnes som testla či čiarka tmavne a ja neviem sama...skúste mi poradiť 🙂 ďakujem a ozaj neviem z čoho ale myslíte že príznak tehotenstva môže byť aj zápal alebo mykoza? Čo si nato dať? Ďakujem 🙂

ivana919
25. okt 2014

je to tam 🙂))))

88martina88
25. okt 2014

@emdy789 dobre rano. Ano je to tam a mykozu mst mozes davaj si obycajny canesten ale maz si ho iba zvonka nenamazavaj si ho donutra

leren1
25. okt 2014

@emdy789 tiez ju vidim ! 🙂 gratulujem !

petka296
25. okt 2014

Ahojte, menstruaciu som mla 3.9. odvtedy nic, no dnes rano bol test negativny. K lekarke mozem ist najskor o 2tyzdne, menila som lekara a teraz musim cakat kym posle moju kartu k novej. Uz som zacinala dufat... No aj pri dcerke som mala negat. testy, dokonca krv som mala negativnu, tak mi pichli vyvolavacku a 2tyzdne po nej som mala slabucku 2 ciarku, tak hadam sa aj tento krat podari 😔

emdy789
25. okt 2014

@ivana919 ďakujem, tesim sa veľmi 🙂
@88martina88 baby Okej tak canesten už kupeny 🙂 teším sa veľmi 🙂
@leren1 ďakujem, som strašne šťastná, že sa to podarilo 🙂

88martina88
25. okt 2014

@leren1 ahoj. Tak mas nieco noveho? Krvacas este? Ms este nedorazila cyklus mavam tak 28-31 dní a dnes som 32dc a ms nikde. Ale tt negativní takze nevem 😞

lucindao
26. okt 2014

Baby poradte.test mi vysiel dva krat pozit.takze pravdepodobne som tehotna.len sa neviem dovolat svojmu dr.uz tyzden mu volam zvoni a nedviha.mam ist osobne za nim?a moze ma zobraz aj bez objednania?bojim sa lebo mam taky ruzovy vytok ale len trosicku asi tak na toal.papiery.vychadza mi to ze som 5 tt.

88martina88
26. okt 2014

@lucindao ahoj. Hned rano si tam zajdi a ak by ta nevzal tak ti aspon sestricka vezme krv na hcg a rovno sa objednas alebo ta vysetri hned.ja by som urcite zasla k dr.

ilie
26. okt 2014

@lucindao 5 týždeň je ešte skoro,aj keď na sone uvidí aspoň gestačný vak,ale budeš platiť 5 euro za sono a povie ti,aby si prišla za 2 týždne,kedy by už malo vidieť srdiečko.A zas budeš platiť,lebo sono sa prepláca len 3 krát. Ale keď máš krvácanie,asi by si sa mala spýtať,neviem,či je to normálne 🙂

lucindao
26. okt 2014

@ilie to neni krvacanie.to je taky slaboruzovy vytok.aj to len ked sa utrem na toal papiery.a len trosku

88martina88
26. okt 2014

@leren1 ahoj. Tak ms dorazila dnes v plnej parade 😞 takze zaciname odznovu. A co ty?

leren1
26. okt 2014

@88martina88 stale spinim...mne by mala dorazit az 29-teho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre