• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@leren1 tak drzim palce aby to dobre dopadlo :slight_smile:
26. okt 2014 o 13:24  •  snaží sa  • Odpovedz
@lucindao ja som špinila pri otehotnení tiež. Dr mi dal duphaston a ascorutin proti krvácaniu, ale aj tak to trvalo mesiac kým to prešlo. Poznám veľa žien čo takto na začiatku špiní, ale k doktorovi by som radšej išla, nech dá niečo na zastavenie krvácania.
26. okt 2014 o 14:48  • Odpovedz
kočky ja som vám len chcela napísať, že nie vždy ranný moč je tá najväčšia šanca. mne osobne všetky ranne testy vyšli naprd.. buď slabučké alebo skoro nič. a keď som robila poobede tak hneď bolo vidieť. Neviem ako je to možné ale u mňa teda ranný ee :grinning: :grinning:
26. okt 2014 o 15:07  • Odpovedz
ahojte potrebujem sa poradit 15.10 mi zacali M a koncili sa 18.10 mens.cykl mam 22 dni s priatelom sme mali nechraneny sex 2 krat 21.10 a 22.10 neviem ci som mala tzv plodne dni alebo nie ale od vcera ma strasne boli podbrusie mam mierne krce kazdu chvylu beham cikat a mam akoby horucku kedy mam skusit test? Moze byt ze som tehotna dakujem :slight_smile:
26. okt 2014 o 22:50  • Odpovedz
@88martina88 ahoj ako si na tom? ja ms nikde jeden test mi ukázal pekne dve čiarky a ked som si robila ine iba duchov čim to môže byť ?
27. okt 2014 o 15:35  • Odpovedz
@julinka55 ahoj. Tak ja od vcera ms v plnej parade takze uz mam objednany gynex a uvidime. Tak to gratulujem. To ze su tam dušici to mozes mat ztoho ze mas inu znacku testov. A zalezi kedy si si testy robila. Skus zajtra rano alebo ak mas strach tak sa objednaj k mudr a skonzultuj to s ním. A hlavne ziadny stres!!!! Drzim palce aby to bolo vsetko ok :wink:
27. okt 2014 o 16:05  •  snaží sa  • Odpovedz
Ahoj snazilky pripajam sa k Vam mne doktorka urcila ovulaciu na 16-19 den podla folikulometrie kde sme sa aj intenzivne snazilkovali a teraz cakame zajtra by mala prist ms a mam velmi bolave prsia a citlive bradavky alee mooc pobolieva ma brusko aj krize ale to mozu byt priznaky ms nie?? Na test myslim ze este skoro alebo uz ukaze co vy na to??? :slight_smile:
27. okt 2014 o 21:04  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (37. tt)  • Odpovedz
@88martina88 dnes už bolesti,spúšťa sa mrcha :frowning2:
28. okt 2014 o 10:47  •  snaží sa  • Odpovedz
:disappointed: tak to mi je luto. Ja som si objednala gynex. Takze ho skusim. Za pokus nič nedam maximalne cenu tych kvapiek a pocula som na neho dobre veci. Samozrejme nie kazdemu pomaha ale ak neskusim tak nezistim.
28. okt 2014 o 19:29  •  snaží sa  • Odpovedz
@88martina88 aj ja som si aj s mojou sestrou tiez snazilkou objednala dvojbalenie Gynex kvapiek:blush: uz papame vyše tyzdna:blush:no uvidime ktora z nas bude prva kocikovat:joy:kadečo sme skusali tak uvidime ako bude s Gynexom ale verim ze pomože:blush:
28. okt 2014 o 20:25  • Odpovedz
@monicka9 tak držím palce :wink: ja už som toho tiež skusila. macu, femibion, listovku, kontryhel, caj od kamenickej a tak teraz skusim gynex tak snad sa nám zadarý :slight_smile:
29. okt 2014 o 08:33  •  snaží sa  • Odpovedz
@monicka9 ale už mám rozbehnutú aj asistov. rep. takže snad už sa nieco pohne.
29. okt 2014 o 08:34  •  snaží sa  • Odpovedz
Co poviete?Uzivam hak a asi zlyhala
29. okt 2014 o 16:00  • Odpovedz
@boubelka0021 ahoj nie asi ale určite,pretože je tam vidieť druhu čiaročku držim palce
29. okt 2014 o 19:31  • Odpovedz
@zuzana256 ale este tyzden mi chyba do skoncenia blistra v hak a az tak o tri dni by som mala dostat.Nie je skoro na ducha?
29. okt 2014 o 19:49  • Odpovedz
ahojte baby...potrebujem od vas radu, ms mi dnes meska 4 den, nikdy predtym mi nemeskala....tri dni dozadu som si robila test a bolo vidno uplne slabucky tien...ale predsa by som chcela dnes navstivit lekara nakolko mam fyzicky namahavu pracu...je podla vas skoro ist k lekarovi?
30. okt 2014 o 09:05  •  snaží sa  • Odpovedz
Ahojte..beriem duphaston..dnes je 27dc..bez duphastonu som mala cyklus ledva 25 dni..teraz druhy cyklus beriem duphaston, minuly mesiac som dostala ms na 27den a dnes som si robila test..myslite, ze to je tehu?rano som mala slabucke spinenie, tak som si dala duphaston..co myslite? Vidno tam nieco?
31. okt 2014 o 07:46  •  2 deti  • Odpovedz
@zuzanajs je tam druha ciarka..ja ju vidim :slight_smile:drzim palce aby bolo s toho tehu:slight_smile:
31. okt 2014 o 12:23  • Odpovedz
@dejnu je mozne, ze z toho este tehu nebude?:hushed:
31. okt 2014 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz
@zuzanajs vypada to nádejne ak bude silniet čiaročka každým dnom to je dobre znamenie:slight_smile:
31. okt 2014 o 15:50  • Odpovedz
@zuzanajs Ale bude gratulujem budes mamicka :wink: :wink: :grinning: :dizzy_face:
31. okt 2014 o 22:34  • Odpovedz
@kudusko
@monicka9
@dejna0412
Baby, ciarka silnie, len kazdy den spinim(hlavne pri rannej toalete)..tak sa velmi bojim:hushed:
2. nov 2014 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz
@zuzanajs ako dlho spinis? ono to moze byt aj uhniezdovanie, ja som v termine menstruacie mala taky ruzovy vytok tri dni, ale az po tom som si robila test, lebo to nebola normalna menstruacia... vsak uvidis, snaz sa prezivat krasne dni a nesnaz sa to riesit.
2. nov 2014 o 14:36  • Odpovedz
@chokma spinim od 27.dna dc...kazde rano...az sa bojim ist na velku potrebu...beriem duphaston 2x1...tak dr povedal ze mam len cakat a buduci tyzden sa mu ozvat ak ms nepride...ale spinenie nemam ruzove ale hnede:hushed:
2. nov 2014 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz
@boubelka0021 ahoj ale ten duch tam je
2. nov 2014 o 17:05  • Odpovedz
Som testovala este v sobotu a dnes..ten vrchny je dnesny..myslite, ze sa uz mozem tesit? Ale asi velmi silno nie, ked mam kazde rano hnede spinenie:cry:
2. nov 2014 o 18:00  •  2 deti  • Odpovedz
@zuzanajs mozes sa tesit. hcg ti stupa , tak neboj :slight_smile: je to na dobrej ceste
2. nov 2014 o 18:04  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzanajs testiky vypadaju pekne drzim ti palce nech sa plodík udrzi a nech ta caka krasne tehotenstvo:blush: ozvi sa potom čo mas nove:blush:
2. nov 2014 o 18:43  • Odpovedz
@zuzanajs ja som pri duphastone a ascorutine spinila mesiac a napriek tomu bolo vsetko ok. Drzim palce. Moze to sposobit aj hladina hormonov v tele, nemusi to byt nic vazne.
2. nov 2014 o 20:02  • Odpovedz
@lilly19 nechce sa mi to čítať celé.... Ako to vlastne dopadlo? ja som sem svojho času prispel, tak som zvedavý. :slight_smile:
2. nov 2014 o 20:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.