Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

popotrate
7. nov 2014

@monicka9 tak to áno treba ho brať aj ja ho beriem od kedy som mala // ale mám na kontrolu až po týždni a dnes som trochu špinila tak dúfam že to nebolo nič vážne, že to zas nedopadne ako predtým. tak po dvoch mesiacoch už smelo do snaženia nie ?? 😉

monicka9
7. nov 2014

@popotrate no mali sme tento cyklus nechránený sex ale radšej mimo ovulky este tak tehu asi nebudem to by bola velkaaaa náhoda keby to teraz vyslo😂no veď sa ukáže co bude....ale asi nie no v decembri uz budem mat vysetrenia aj výsledky vsetky tak to uz riadne ideme počas plodných dni... A mešká ti uz menzes???? Mala si // na teste???

popotrate
8. nov 2014

@monicka9 meska veru // su tam a silneju trochu uz

monicka9
8. nov 2014

@popotrate joooj super tak musí to vyjsť na 1000%😊😊😊

popotrate
8. nov 2014

@monicka9 tak som zvedava ci budem coskoro od teba citat o // 😉 no tak to dufam modlim sa lebo dnes som zas spinila a ku doktorke mam istaz vo stvrtok ale neviem ci nezajdem uz pondelok dost sa totiz bojim co sa deje

popotrate
8. nov 2014

@monicka9 drzim ti velmi palce

monicka9
8. nov 2014

@popotrate aha😒a duphaston neberies?? Nedal ti dr.?? Mne dal a ze keď sa mi zjavila teste// mam si hned nasadiť kým pôjdem na vyšetrenie ku gynekológovi aby som ho uz brala...

popotrate
9. nov 2014

@monicka9 beriem uz dlhsie a teraz vlastne tiez tak uvidim ako to dopadne

monicka9
9. nov 2014

@popotrate ok drzim ti palce😊😊😊potom sa ozvi co mas nove😊

9723
9. nov 2014

nevie ako zisti ze som tahotna 😝

triniti1979
9. nov 2014

@9723 🙂 že by si zbehla do lekárne a spravila si test? 🙂 😉

triniti1979
9. nov 2014

@9723 alebo so m ťa celkom nepochopila? 🙂 či?

9723
9. nov 2014

že ako zistim že som tahotna 🙂 lebo neviem

9723
9. nov 2014

a neviete kolko stoji tahotenski test

butterfly333
10. nov 2014

@monicka9 ahoj tebe kázal gyn začať brať duphaston až keď budú //? Nieje to neskoro? Mne aj iné baby to začnú brať v deň ovu a treba to brať 10dní.

monicka9
10. nov 2014

@butterfly333 noo neviem prečo. Ale mne // vždy uz zvyknú pred menštruáciou sa zjaviť tie 3-4 dni... Toľko moje tehotenstva co mam skúsenosť... Skôr mi neukázal brat lebo mam aj načas menzes aj ovulku... Čisto len na udržanie plodu... Aj ked viem ze plodik musí byt zdravý a silný aby sa udržal... No uvidíme...

popotrate
10. nov 2014

@monicka9 ahoj tak kukni 🙂 nakoniec idem zajtra ku dr lebo inokedy nebudem mat volno v praci tak som zvedava ci ma nezvozi ze idem skoro.

butterfly333
10. nov 2014

@monicka9 ani ja s ovu ani s ms nemám problémy. Tak uvidíme budem držať palčeky aby nám to všetkým vyšlo .

monicka9
10. nov 2014

@popotrate to su všetko tehotenske testy???

butterfly333
10. nov 2014

@popotrate ahoj krásne //čiarky máš gratulujem. Aj tí meškajú či nie? Super gratulujem.

monicka9
10. nov 2014

@butterfly333 mne tento mesiac ani velmi nemusí😂😂😂lebo by ma asi dr zdrbkal😒 lebo som len 2 mesiace po potrate😣ale ja tvrdím ze co ma byt tak bude😊😊😊ak mam byt teraz tehotná tak aj budem a ak neskôr tak bude inokedy mimi... Proste je to niekde medzi zemou a nebom😊všetko je tak ako ma byt😊 ale viem ze ak náhodou otehotniem hned začnem mat citlivé prsia to pri všetkých tehotenstvach uz aj 5 dni pred menzesom... Velmi som zvedava😃 aj ja ti držím palce😊😊😊

monicka9
10. nov 2014

@popotrate veď to je naaaadhera👍👍👍krasne postupne silnejú tie testy😊 tesim sa s tebou😊 daj vedieť co u dr😊😊😊

butterfly333
10. nov 2014

@monicka9 a teraz si na tom ako máš nejaké príznaky bolesti?

butterfly333
10. nov 2014

@monicka9 a na ktorý deň DC ty ukázal //?

popotrate
10. nov 2014

@monicka9 ano vsetko tie zelene je ina znacka a lacnejsie ze 2€ za 2ks no nekup to 😀 a kedze mi bolo kazane sledovat ci silneju tak preto tak vela 😀

popotrate
10. nov 2014

@butterfly333 dakujem 🙂 dufam ze tento krat budu silniet stale .. meskaju od minuleho stvrtku .

popotrate
10. nov 2014

@monicka9 dakujem aj ja sa tesim ze aj spinenie prestalo ...dam neboj a ty ako ?

monicka9
10. nov 2014

@popotrate áno to treba sledovať či silnejú vsetky vieš ze je všetko ok a stúpa hcg aspoň moj názor a aj prípad vždy to tak robim😊😊😊

monicka9
10. nov 2014

@popotrate aha teda vo štvrtok si mala mala mat😊

monicka9
10. nov 2014

@butterfly333 výraznejšieho ducha na 23-24 DC a viditeľne svetloruzove ciarocky uz 25-26dc😊 pri 28 DC😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre