Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monicka9
12. nov 2014

@popotrate no robil mi tie základne testy imunológ a všetko dopadlo úplne super mam ukážkové hodnoty tak sa tesim... Robia sa aj rozšírené vysetrenia ale az po hematologickym výsledkoch ono to všetko na seba nadväzuje... Ja pôjdem v novembri aj na hematologiu tam by mali poslať výsledky aj ma genetiku.. No a endokrinológiu idem 27.11.. Rozmýšľam ze keby naaaahodou ze som otehotnela či sa vlastne tieto vsetky vysetrenia môžu v tehotenstve robit... No neviem.. Tak ty teda mas tyzden meškania to uz testik musí mat výraznú ciarocku druhu//😊ak sa ti dá pošli fotocku😊

popotrate
12. nov 2014
popotrate
12. nov 2014

@monicka9 síce blbá fotka ale zlé svetlo. tie posledné sú už 25ky tie zelené 12ky a tie fialové 10. posledný je dnešný. tak to ma veľmi teší, že máš také dobré výsledky.. fúha ty máš tých vyšetrení riadne veľa

monicka9
12. nov 2014

@popotrate jeej krásna fotka👍👍👍pekne vidno ako testy silnejú, parada😊😊😊 som zvedava ako moje testy budú vypadat😂😂😂 ty si kedy mala potrat a prečo vlastne? Spontánny či kyret?

zuzana256
12. nov 2014

@patricia128 ahoj jasne ze je

popotrate
12. nov 2014

@monicka9 no veď to aj mňa teší že silnejú...8.7. som mala kyret mala som 2 či 3 týždne už mŕtvy plod... tak som musela ísť ale ani som nešpinila nič..len sa zastavil vývoj a nebilo srdiečko už

monicka9
12. nov 2014

@popotrate no teraz ti to vyjde na 1000% uvidiš👍🍀🍀🍀

popotrate
13. nov 2014

@monicka9 dufam, ze mas pravdu

danka1603
14. nov 2014

Ahojte no potrebujem vašu radu,tiež sa snažíme o bábo a robila som si tehu test vid.obrázok: prvý je s utorka a druhý dnes ráno....čo poviete???a kedy by som mala ísť k doktorovx?? ďakujem pekne za odpovede 😉

danka1603
14. nov 2014

Neviem to nejak lepšie odfotiť 🙂

simik22
14. nov 2014

@danka1603 samozrejme, ved vidis 2 ciarky, nie? Ku dr ked ti bude minimalne tyzden meskat

danka1603
14. nov 2014

@simik22 no to áno vidím,ale tá druhá je slabšia a mrchu som mala dostať v utorok....tak neviem či ešte čakať???

kudusko
14. nov 2014

@danka1603 iste ked nemas tazkosti aspon 9 dni cakat aby to tam videla z vlastnych skusenosti mne na 9 dni to tam videl doktor 🙂 Inac gratulujem tento mesiac sa to rozbehlo s pozitivnymi testami super 🙂

danka1603
14. nov 2014

@kudusko ďakujem....tažkosti nemám žiadne,len by som jedla od rána do večera a všetko 😀 tak počkam ešte a dám vedieť potom...

adrianna23
14. nov 2014

ahojte žienky, mám miernu bolesť v podbrušku, skôr cítim vaječníky ale test mám negatívny. Je síce pravda, že je asi ešte skoro testovať, mám 24 DC a 12 dní po ovulke. Cyklus mám pravidelný 27-dnový ako hodinky,, len som začala nedávno špiniť, ale ten test..Myslíte, že v den očakávenej menštruácie, t.j. nedala, by už mohol test zaznamenať tehotenstvo, čiže o dva dni? :o

lissbeth
14. nov 2014

@kudusko to bude daky vírus, len u nas v obci rovno 3 ženy 😀

kudusko
14. nov 2014

@lissbeth super tak nech ten virus pride sem medzi snazilky ktore este nemaju a chcu deticky ja im tu krasu doprajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mia997
15. nov 2014

@danka1603 ja som volala doktorke v deň meškania ms,ked som si aj robila test a mi povedala,že mám hned prísť. Sla som asi za 4 dni a videla už gestačný vačok.Za dalších 10 dní už bolo počuť srdiečko,kedy už vieš,že sa vyvýja dobre. Vačok vidieť je ešte zbytočné podľa mňa ,ale jak chceš 🙂

katkasofi
15. nov 2014

@adrianna23 mne ukázal test 4 dni pred ms druhu čiarku. Poobedňajší test este silnejšiu ako ranný. Skús podľa mňa 🙂

patricia128
15. nov 2014

@monicka9 robila som ešte jeden o 2 dni neskôr od tohto a tam boli raidne //..akočím ešte budúci týždeň k Dr.,len či bude čo vidno ak som malo tehotná..

patricia128
15. nov 2014

@danka1603 Na tom druhom sú //

monicka9
15. nov 2014

@patricia128 v 4-5tt vidiet na sone len bodočku v maternici.. V 5-6 uz vidiet aj dutinku do zltkovym vakom a medzi 6-7 vidiet krasne plodik a niekedy aj akciu srdca.. Cca 7-8tt akcia srdiecka urcite bude😊 ja som vzdy isla k dr ked mi meskalo 1-2tyzdne😊 drzim palce👍😊

patricia128
15. nov 2014

@monicka9 Mne meškajú týždeň, tak keď pôjdem budúci týždeň tak snáď niečo uvidí 🙂 ..Ďakujem

monicka9
15. nov 2014

@patricia128 ano to bude prebiehat 6tt uz👍😊

adrianna23
15. nov 2014

@katkasofi ahoj, dnes som mala frmol,cely dem prec no stresy. Test si zajtra asi spravim. Priznaky stale pocitujem,este aj akoby som teplotu mala. Som mimo. Ale stale spinim slabunko. Zajtra mam mat ocakavanu menstruaciu, uvidim

xxxena
16. nov 2014

Ahojte baby, chcela by som poradit. meškalo mi to tri tyždne, test som si nerobila. Išla som k lekárovi. Urobil mi vyšetrenie( dal do mna prst a pohmatom zistil , že som tehotná, povedal , že som asi tak v druhom mesiaci ). v stredu mam ist na ultrazvuk. Sestrička mi povedala, že si mám urobiť aj test a priniesť ho. Lenže test mi vyšiel negatívny. :( mate s tým skusenosť niektorá?som teda tehotná?

lissbeth
16. nov 2014

tak skus este iny test moze byt ze tento bol daky vadny..........inak fakt nechapem ked dr povie ze si v druhom mesiaci naco este ten test, to je daky opacny postup

lissbeth
16. nov 2014

@xxxena tak skus este iny test moze byt ze tento bol daky vadny..........inak fakt nechapem ked dr povie ze si v druhom mesiaci naco este ten test, to je daky opacny postup

xxxena
16. nov 2014

No lebo ja som si predtým nerobila. a sestrička povedala že by ho založila do mojej karty. takže teraz neviem na čom som:( uvidí sa to na ultrazvuku.. len som chcela vedieť či niektorá nemá skusenosť s niečim takym. že test je negatívny. ale napriek tomu tehotna je. veď po dvoch mesiacoch by to ten test mal ukazat. pojdem si teda kupit dalši a uvidim.🙂

xxxena
16. nov 2014

lissbeth No lebo ja som si predtým nerobila. a sestrička povedala že by ho založila do mojej karty. takže teraz neviem na čom som:( uvidí sa to na ultrazvuku.. len som chcela vedieť či niektorá nemá skusenosť s niečim takym. že test je negatívny. ale napriek tomu tehotna je. veď po dvoch mesiacoch by to ten test mal ukazat. pojdem si teda kupit dalši a uvidim.emoticon

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre