Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

danusa21
18. nov 2014

@maruskogt Aj mne sa tam cosi mari 🙂

chantalka86
18. nov 2014

@maruskogt vidim to tam 🙂

mircalla
18. nov 2014

@maruskogt je tam

chantalka86
18. nov 2014

nakoniec som si urobila test vecer a vysiel negativny.skulenim a naklananim tam horko tazko vidno nieco.za zopar dni urobim kontrolny kvalitativny testik 🙂 a moja dilema vyzera byt zodpovedana. Dobru noc 😉

maruskogt
18. nov 2014

Kocky dakujeeeem moc 🙂 zajtra rano urobim znova a duuufam, momentalne sa este bojiiim. Uz druhy rok sa snazilkujeme. Koceny fakt vdaka 😀. Dobru nocku. Chantalka86 ja som vcera na obed mala nejaku ciarku, vecer nic a dnes vecer sa tam nejaka slaba ciarka znovu ukazala. Drzim palcekyyy. 🙂

maruskogt
19. nov 2014

No ja neviem kocky aj na treti den je to velmi slabe...podla Vas moze byt nejaky problem? Alebo niesom tehotna ☹. Zacinam byt zufala.

chantalka86
19. nov 2014

@maruskogt na tej tmavej foto to vidno zretelne na oboch testoch 🙂 kdesi som citala ze sa hcg viditelne zvysuje kazde 2 dni,takze sa vraj neoplati testovat na druhy den 🙂 skus za dva dni, drzim palce

maruskogt
19. nov 2014

Dakujem krasne. Nikde som necitala len uz si namyslam. :-*

monicka2510
19. nov 2014

Ahojte, chcela by som sa spýtať, mám 5 dni po plodných dňoch a mám také zvlastne bolesti v podbrušku, po prečítaní viacero člankov, ma napadlo či nie je možne, že som tehotná, pretože sestra, ktorá je momentalne tiez v ocakavani dietatka, ju to napadlo ako prvé , pretože ona to mala podobne na začiatku tehotenstva..máte podobne skusenosti??

danusa21
19. nov 2014

Ja som to tak mala a bolo z toho prechladenie :(

monicka2510
19. nov 2014

Noo tak ja som nemala z coho prechladnut.davam si pozor a ono ma to neboli stale len napr ked som rano prisla do prace potom nic ..sestra to tak mala a bolo to 🙂

domi1989
19. nov 2014

Ahojte,chcela by som sa spytat na vas nazor. S priatelom sa snazime o nase prve babatko. Po dvoch mesiacoch som prisla na to, ze poldne dni mam pocas menstruacie. Cize treti mesiac cize november sme to skusili pocas. To bolo 7 novembra. A dnes je 19 a rano ked som sa zobudila isla na wc a tam som zistila, ze mam velmi slabucke krvacanie ani nie ako normalne ma hnedkastej farby. No netusim co to moze byt. Totiz nikdy sa mi nestalo, aby som mala menstruaciu 2x do mesiaca alebo hned po 2 tyzdnov. Vie mi prosim vas niekto poradit?????? Ma niekto taku skusenost???? Dakujem za odpovede

lauricka
19. nov 2014

@domi1989 moze ist aj o uhniezdovanie vajicka....vsetko sa casom dozvies

domi1989
19. nov 2014

@lauricka tak dufam, ze vysledok bude pozitivny 🙂

monicka2510
20. nov 2014

v pozitíívny vysledok veríme vsetky🙂 ale držíím palce🙂

monicka2510
20. nov 2014

Ja mám od včera rána občasné pobolievanie v podbrusku a citím sa tak choro , merala som si aj teplotu a mám jú zvyšenú, občas sa mi zatočí hlava z nicoho nic, myslela som si aj ci to nemoze byt nejaky zápal , ale po konzultácií s lekarkou to zápal nie je na to príznaky nemam, pred 6 dňami mi začali plodne dni a na 5 den od zaciatku mi zacali tie obcasne pobolievanie v podbrusku, tak by som sa chcela spytat či mal niekto podobne skusenosti, pretoze je mozne, že može byť 5-6 dni od oplodnenia🙂 dakujem

patricia128
20. nov 2014

@monicka2510 Ja som mala tiež takéto pobolievanie ako PMS a 3 testy mi vyšli //...tak možno budeš tehu a je to príznak uhniezďovania

anitu
20. nov 2014

Aj mna uz boli podbrusko ☹ a dost.myslim ze to bude bolestiva menstruacia.mozno kvoli inofolicu??posledna bola kratka a slaba.a teraz,no neviem.uz som aj plakala na filme,takze m dojde 😀 😠

monicka2510
20. nov 2014

@patricia128 no dufamv to, no ja svoje dni mam mat az 1.12 plus minus a test si budem robit o take 3-4 dni a uvidim snad to este nie je skoro, citim sa tak zvlastne , ale bojimsa sklamania

monicka2510
21. nov 2014

Ja to nechapemv noci som zobudila na bolesti, idem sa pozriet a prisla M, ako nerozumiemtomu kedze mala prist az zaciatkomdecembra :(

evittam
21. nov 2014

@monicka2510 Tak šup-šup k lekárovi

evittam
21. nov 2014

@chantalka86 Počkaj pár dní a ak môžem poradiť kúp si radšej digitálny test, tieto obyčajné sú nič moc. A držím pršteky. 😉 🙂

monicka2510
21. nov 2014

@evittam lekarke som telefonovala mam pockat pokym to skonci a potom sa objednat...

lucindao
21. nov 2014

Pol roka sme sa snazili o babo.pocitanie plodnych dni.milovanie na povel.a v den mrchi som si uz robila testy, pozerala som ich do svetla, rozoberala som ich.a vobec nic druha ciarka nikde.potom sme to vzdali manzel odisiel na sluzobnu cestu na tri mesiace.ked sa vratil sme si povedali ze pockame este rok.planovali sme si navstevy velkomiest.v lete dovolenku.takze si aj daval pozor.hned druhy mesiac ako sa vratil som si nasla na teste dve ciarky.ked som mu to povedala tak povedal ze ved si daval pozor.no asi nie.teraz som prisla na to ze netreba nic na silu.treba tomu nechat volny priebeh.teraz sa tesime na nase druhe babo

chantalka86
21. nov 2014

🙂 predvcerom som si kupila test 2 v 1. vcera rano som si urobila kontrolny testik a vysla mi tam slabulilinka ciarocka. chcela som ho odfotit ale na telefone mam slaby fotak a rano este bola tma a pri umelom svetle nebolo na foto nic vidiet :D a kym vyslo slnko tak mi uplne vybledla.ze ju tam ani poriadne nevidno. ked to dam do negativiu tak ju tam vidno. takze mi ostal este jeden test z balenia a ten zopakujem za par dni a potom to uz necham tak 🙂

chantalka86
21. nov 2014

@evittam a tie digitalne testy funguju inac ako nie klasicke? ci je to dobre iba v tom ze clovek neriesi ciarky, bud napise + alebo ze - a je to? 🙂

evittam
21. nov 2014

@chantalka86 Ano presne tak a este ti ukaze aj cca tyzden tehot., ja som si hned rano robila obycajny-druha ciarka slabunka,tak som si kupila po ceste do prace digit.ako mi poradil lekarnik a mala som +2-+3

patricia128
21. nov 2014

@evittam aký digitálny Clearblue?

evittam
22. nov 2014
sibalka21
23. nov 2014

Myslite ze je to tam? 9 DPO a tyzden do MS 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre